PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Kategorie: Obec

Počet nalezených míst: 783


Okres Benešov (Bezirk Beneschau)

Obce, osady, samoty:
Borovsko (Borovsko), Dolní Kralovice (Unter - Kralowitz), Libčice (Lipšitz), Živohošť (Živohošť)


Okres Kladno (Bezirk Kladno)

Obce, osady, samoty:
Lidice (Liditz), Vraný - mlýn (Vraný - mlýn)


Okres Kutná Hora (Bezirk Kuttenberg)

Obce, osady, samoty:
Stará Lhota (Stará Lhota), Švihov (Švihov)


Okres Mladá Boleslav (Bezirk Jungbunzlau)

Obce, osady, samoty:
Vrchbělá (Neudorf)


Okres Nymburk (Bezirk Nymburk)

Obce, osady, samoty:
Mladá (Mlada), Vykleky (Aushacken)


Okres Příbram (Bezirk Pibrans)

Obce, osady, samoty:
Kolvín (Kolwin), Padrť (Padert), Těchnice (Těchnice), Velcí (Welkau), Županovice (Županovice)


Okres Rakovník (Bezirk Rakonitz)

Obce, osady, samoty:
Hlivojedy (Hlivojedy), Pecínov (Pecínov), Pístný (Pístný)


Okres České Budějovice (Bezirk Budweis)

Obce, osady, samoty:
Březí (Březy), Jaroslavice (Jaroslawitz), Knín (Kmin), Křtěnov (Křtěnow), Mýtiny (Kropfschlag), Nové Hutě (Neuhütten), Podhájí u Týna n. V. (Podhaj), Purkarec (Burgholz), Růžov (Rosenstein), Temelínec (Kl. Temelin), Veveří (Piberschlag), Vyhlídky (Egersee)


Okres Český Krumlov (Bezirk Krummau)

Obce, osady, samoty:
Bližná. (Eggetschlag.), Brezovik (Oxbrunn), Cetviny (Zettwing), Černé Údolí (Schwarzthal), Dobročkov (Dobrusch), Dolní Drkolná (Unter Schlagl), Dolní Příbrání (Untersinnetschlag), Dolní Vltavice (Untermoldau), Frymburk (Friedberg), Hodonice (Hodenitz), Hodslav (Hatzles), Hořičky (Hörwitzl), Horní Brzotice (Perschetitz), Horní Malše (Maltschbach), Hůrka (Stuben), Jablonec (Ogfolderhaid), Janova Ves (Johannesdorf), Jenín (Kodetschlag), Klepná (Kleppen), Kleštín (Reith), Lhota (Neustift), Linda (Linden), Lojzova Paseka (Loislisches Gereith), Lomek (Haidl), Lopatné (Lopatne), Loutka (Reith), Lověšice (Lobiesching), Lověšické Rovné (Lobieschinger Ruben), Lštín (Irresdorf), Ludvické Hory (Ludwigsberg), Machnatec (Linden), Malá Strašeň (Kleindrossen), Malý Chuchelec (Klein Kuchlitz), Malý Jindřichov (Klein Heinrichschlag), Maňávka (Böhmisch Haidl), Martínkov (Martetschlag), Metlín (Mödling), Mikoly (Miggolz), Mikulov (Böhmdorf (Bei Zettwing)), Milíkov (Miligen), Míšňany (Meisetschlag), Mladoňov (Plattetschlag), Mladoňov (Lodus), Mlýnec (Lahrenbecher), Mlýnská (Mühldorf), Mlýnský Vrch (Mühlberg), Mnichovice (Minichschlag), Močerady (Muscherad), Morašov (Hochberg), Moravice (Mörowitz), Muckenschlag (Muckenschlag), Multerberg (Mezilesí), Mýtinka (Wangetschlag), Náhlov (Nachles), Nahořany (Hochdorf), Nebřehov (Pisenreith), Nová Lhota (Neustift), Nový Špičák (Neuspitzenberg), Obec (Obst), Ondřejov (Andreasberg), Osí (Schönfelden), Otice (Ottetstift), Otov (Ottenschlag), Pasečná (Reiterschlag), Pasovary (Passern), Pernek (Bernek), Pernek (Perneck), Pestřice (Unterstögenwald), Petřejov (Bretterschlag), Petrov (Pertersbach), Pivonice (Piberschlag), Plíškov (Stockern), Podolí (Podolen), Podolí (Unterheiming), Podvoří (Podwurst), Pohoří na Šumavě (Buchers), Polečnice (Neustift (Gemeinde Planles)), Polná (Stein im Böhmerwalde), Pošlák (Poschlag), Poustevna (Einsiedl), Přední Kruhová (Oppach), Přední Zvonková (Vorderglöckelberg), Přibyslavov (Unter Steindörfel), Provodice (Probolden), Račín (Ratschin), Radvanov (Raifmass), Rapotice (Rappetschlag), Rojov (Roiden), Rožnov (Rosenau), Rožnov (Rosenau), Růžový Vrch (Rosenhügel), Rybáře (Fischbäckern), Rychnůvek (Deutsch Reichenau Bei Friedberg), Sejfy (Seiften), Skalná (Pinketschlag), Skelná Huť (Glashütten), Skláře (Teutschmanndorf), Skleněné Hutě (Bonaventura), Skubice (Tischlern), Skupečné (Moresdorf), Sosnice (Ossnitz), Staré Hutě (Althütten), Starý Holand (Altholland), Starý Špičák (Altspitzenberg), Stěžerov (Fischern), Střelcův Dvůr (Unterberg), Střemily (Richterhof), Stříbrné Hutě (Silberberg), Studené (Studene), Svánkov (Reith), Svatomírov (Zwarmetschlag), Svatonina Lhota (Wadetschlag), Svíba (Schwiebgrub), Svitanov (Zwittern), Šafléřov (Schauflern), Šavlova Lhota (Schlagl), Štědrkov (Cerekau), Tatry (Tattern), Těchoraz (Zichrass), Terčí Huť (Theresienhütte), Tisovka (Distlowitz), Třebíčko (Sankt Gabriela), Třebovice (Siebitz), Třešňovice (Kirschbaum), Vadkov (Neudörfel), Valdov (Waldau), Valkounov (Walketschlag), Velence (Wilentschen), Velislavice (Weislowitz), Velíška (Wölschko), Velké Strážné (Gross Drossen), Velký Chuchelec (Gross Kuchlitz), Věrtele (Vierteln), Veselí (Schneidetschlag), Vitěšovice (Kriebaum), Vitěšovičtí Uhlíři (Kriebaumkollern), Vojslavy (Wolfschlag), Vojtín (Woiden), Vracov (Wratzau), Vražice (Prossnitz), Všeměřice (Schömersdorf), Všeměry (Schömern), Všímary (Schimern), Vysoká (Hohenschlag), Zábraní (Kropsdorf), Zadní Kruhová (Scheiben), Zadní Výtoň (Hinterheuraffl), Záhliní (Eisengrub), Záhoří (Sahorsch), Záhorkov (Ahorn), Zahrádka (Haag), Zátes (Attes), Závratná (Sabratne), Zlatá Ktiš (Goldentisch), Zrcadlová Huť (Spiegelhütten), Žestov (Schestau), Žibřidov (Stübling), Žumberk (Sonnberg)


Okres Jindřichův Hradec (Bezirk Neuhaus)

Obce, osady, samoty:
Kebharec (Gebharz), Košťálkov (Gottschallings), Kuní (Kain), Maříž (Maires), Mnich (Münichschlag), Návary (Auern), Pomezí (Markel), Rajchéřov (Reichers), Romava (Romau), Staré Hutě (Althütten), Vitiněves (Wittingau)


Okres Pelhřimov (Bezirk Pilgrams)

Obce, osady, samoty:
Leskovice (Leskovice)


Okres Písek (Bezirk Pisek)

Obce, osady, samoty:
Červená n./Vlt. (Červená n./Vlt.), Kostelecké Břehy (Kostelecké Břehy), Orlické Zlakovice (Orlické Zlakovice), Velká (Velká)


Okres Prachatice (Bezirk Prachatitz)

Obce, osady, samoty:
Bělá (Parkfried), Bučina (Buchwald), Chroboly (Chrobold), Cvrckov (Grilling), Dobruschmühle (Dobruschmühle), Kamenná Hlava (Steinköpfelhäuser), Klášterec (Klösterle), Klenowitz (Klenovice), Knížecí Pláně (Fürstenhut), Korkusova Hut' (Korkushütten), Křišťanov (Christianberg), Křištanovice (Christelschlag), Leptáč (Rohn), Libínské Sedlo (Pfefferschlag), Mackova Lhota (Mosetstift), Maloniny (Pleschen), Milešice (Oberschlag), Milov (Millau), Mlaka (Moorhäuser), Nová Pec (Neuofen ), Nové Chalupy (Neuhäuser), Pláně (Planie), Pokovy Hutě (Bockhütte), Pravětínská Lada (Gansauerhaid), Račí (Mitterberg), Radvanovice (Schillerberg), Řasnice (Pumperle), Řepešín (Repeschin), Rovence (Rubenz), Samoty (Adlerhütte), Seníky (Schoberstätten), Silnice (Landstrassen), Slatina (Filz), Spálenec (Brenntenberg), Stará Huť (Althütten), Staré Hutě (Althütte), Stožec (Tusset), Svinná Lada (Seehaid), Šerava (Scherau), Vltava (Olberg), Volovice (Wolletschlag), Vyšný (Miesau), Záblatí (Sablat), Záblatí Horní (Ober-Sablat), Zahrádky (Mehregarten), Zátonˇ (Schattawa), Želnava (Salnau), Žlíbky (Röhrenberg)


Okres Domažlice (Bezirk Taus)

Obce, osady, samoty:
Bystřice (Fichtenbach), Capartice (Nepomuk), Chalupy (Friedrichsthal), Chřebřany (Kscheberscham), Herštejnské Chalupy (Hersteiner Häuseln), Karlova Hut (Karlbach, Karlbachhutte), Korytany (Rindl), Lísková (Haselbach), Lučina (Grafenried), Mostek (Schwanenbruck), Myslív (Schneiderhof), Mýtnice (Mauthaus), Nemanice (Wassersuppen), Nemaničky (Schmalzgruben), Novosedly (Neubau), Ostrov (Wasserau), Pláně (Ploss), Pleš (Ploss), Pomezí (Springenberg), Slatiny (Traxelmoos), Sruby (Heuhof), Studánky (Kaltenbrunn), Svatá Anna (Tannaberg), Švarcava (Schwarzach), Valtířov (Waltersgrün), Velký Horšín (Gross Gorschin), Vyhlídka (Vyhlídka), Waldorf (Waldorf), Zámeček (Zámeček), Železná (Eisendorf)


Okres Cheb (Bezirk Eger)

Obce, osady, samoty:
Babice (Pobitz), Božetín (Fasattengrün), Chodovská Huť (Kuttenplaner Schmelzthal), Čižebná (Zweifelsreith), Dubina (Eichelberg), Hartoušov (Hartessenreuth), Hněvín (Knöba), Horka (Berg), Horní Hraničná (Ober Kunreuth), Horní Paseky (Oberreuth), Horní Pelhřimov (Ober Pilmersreuth), Jesenice (Gassnitz), Leimbruck (Leimbruck), Lesná (Wallhof), Lesní Chalupy (Holzhäuser), Libá (Liebenstein bei Eger), Milikov (Miltigau), Mýtina (Alt Albenreut), Nezdice (Nesnitz), Nová Ves (Neudorf), Oldřichov (Ulrichsgrün), Opatov (Absroth), Pastviny (Friedersreuth), Plánská Huť (Planer Schmelzthal), Pomezná (Markhausen), Prameny (Sangerberg), Skalka (Stein), Slapany (Schloppenhof), Smrčina (Ermesgrün), Štítary (Schildern), Tachovská Huť (Tachauer Schmelzthal), Těšov (Teschau), Trojmezí (Gottmannsgrün), Tůně (Liebeneck), Újezd (Mähring), Vackov (Watzkenreuth), Vackovec (Watzgenreuth), Vysoká (Maiersgrün), Výspa (Dürrengrün)


Okres Karlovy Vary (Bezirk Karlsbad)

Obce, osady, samoty:
Albeřice (Alberitz), Arnoldov (Arletzgrün), Bražec (Bergles), Březina (Pirk), Chyše (Chiesch), Činov (Shönau), Dlouhá (Langgrün), Dolní Lomnice (Unter Lomitz), Doupov (Duppau), Doupovské Mezilesí (Olitzhaus), Dřevohryzy (Zeberheisch), Hanušov (Honnersgrün), Heřmanov (Hermersdorf), Holetice (Holeditz), Horní Lomnice (Ober Lomitz), Hradiště (Höfen), Hřivínov (Mokowitz), Jablonná (Jablon), Javorná (Ohorn), Jelení (Hirschenstand), Jeseň (Gässing), Jesínky (Gessing), Jírov (Jurau), Karlovy Vary Lázeňská čtvrť (Karlsbad), Karlovy Vary Rybáře (Karlsbad Fischern), Kyselka (Giesshübl Sauerbrunn), Lachovice (Lachowitz), Lipoltov (Lappersdorf), Lochotín (Lochotin), Lučiny (Hartmannsgrün), Luhy (Jungenhengst), Malá Lesná (Klein Spinnelsdorf), Maleš (Mohlischen), Malý Hlavákov (Kleinlubigau), Martinov (Merzdorf), Mělník (Melk), Mětikalov (Meckl), Mlyňany (Lindles), Mlýnská (Mühldorf), Obrovice (Wobern), Oleška (Olleschau), Ostré (Westrum), Pastviny (Weiden), Pastviny (Ranzengrün), Pávice (Pobitz), Pěčkovice (Peschkowitz), Petrov (Petersdorf), Pískovec (Schwimmiger), Plavno (Holzbach), Popov (Pfaffengrün), Prachomety (Promuth), Radnice (Redenitz), Radošov (Reschwitz), Ratiboř (Rodbern), Řednice (Rednitz), Růžová (Rosengarten), Sedlec (Zettlitz), Sejfy (Seifen), Skoky (Mariastock), Skřipová (Krippau), Stará Ves (Altdorf), Svatobor (Zwetbau), Svinov (Schwinau), Štoutov (Stadthöfen), Telcov (Teltsch), Teleč (Teltsch), Těš (Tesch), Tis u Luk (Tiess), Tocov (Totzau), Trmová (Dürmaul), Tunkov (Tunkau), Tureč (Turtsch), Valov (Wohlau), Velká Lesná (Gross Spinnelsdorf), Víska (Dörfles), Vlčinec (Wölfling), Vrch (Hüttmesgrün), Záhoří (Serles), Záhořice (Sahoř), Zakšov (Sachsengrün), Zvoníčkov (Männelsdorf), Žďár (Saar), Žebletín (Sebeltitz)


Okres Klatovy (Bezirk Klattau)

Obce, osady, samoty:
Dobrá Voda (Gutwasser), Dolní Ždánidla (Untersteindlberg), Fleky (Flecken), Hofgebäude (Hofgebäude), Horní Ždánidla (Obersteindlberg), Horská Kvilda (Innergefild), Liščí (Fuchsberg), Městiště (Dorrstadt), Nový Brunst (Neu Brunst), Páteříkova Huť (Paterlhütte), Prášily (Stubenbach), Radčín (Ratschin), Radkov (Rathgebern), Stará Huť (Althütten), Starý Brunst (Alt Brunst), Stodůlky (Stadln), Suché Studánky (Ober Dürnbrunn), Svatá Kateřina (Sankt Katharina), Svinná (Svinná), Velký Bor (Grosshaid), Zadní Chalupy (Hinterhäuser), Zhůří (Haidl Am Ahornberg)


Okres Plzeň-město (Bezirk Pilsen-Stadt)

Obce, osady, samoty:
Skvrňany (Skurnian)


Okres Plzeň-sever (Bezirk Pilsen-Nord)

Obce, osady, samoty:
Bálková (Walkowa), Žernovník (Schirnik)


Okres Sokolov (Bezirk Falkenau)

Obce, osady, samoty:
Arnoltov (Arnitzgrün), Bernov (Bernau), Bošířany (Poschitzau), Bublava - Aschberg (Schwaderbach - Aschberg), Bukovany (Buckwa), Černá (Schwarzenbach), Dolní Pískovec (Dolní Pískovec), Dolní Žitná (Unter Rockendorf), Habartov (Habersbirk), Horní Hluboká (Ober Tiefenbach), Horní Slavkov (Schlagenwald), Horní Žitná (Ober Rockendorf), Hraničná (Markhausen), Jehličná (Grasseth), Kfely (Gfell), Kostelní (Kirchberg), Kostelní Bříza (Kirchenbirk), Křemenitá (Greisbach), Květná (Plumberg), Leistnerova hájovna (Leistnerova hájovna), Leopoldovy Hamry (Leopoldhammer), Libava (Liebau), Libnov (Liebenau), Louka (Grün), Lvov (Löwenhof), Markvarec (Marklesgrün), Město Čistá (Lauterbach Stadt), Milešov (Müllersgrün), Milíře (Kohling), Milíře (Kohling (Ober, Unter)), Nová Ves u Kraslic (Neudorf), Nové Sedlo (Neusattl), Novina (Grün), Obora (Hochgarth), Ostrov (Wöhr), Podhoří (Hunschgrün), Poušť (Oedt), Ptačí (Vogeldorf), Rolava (Sauersack), Rovná (Ebmeth), Smolnice (Pechgrün), Smrkovec (Schönficht), Stará (Altengrün), Stará Chodovská (Stelzengrün), Staré Hory (Horn), Studánka (Schönbrunn), Šindelová (Schindlwald), Tisová (Theißau), Třídomí (Dreihäuser), Týmov (Tiefengrün), Týn (Thein), Valtéřov (Waltersgrün), Vítkov (Wudingrün), Vranov (Frohnau), Vřesová (Doglasgrün)


Okres Tachov (Bezirk Tachau)

Obce, osady, samoty:
Bažantov (Wosant), Bohuslav (Wusleben), Březí (Pirkau), Česká Ves (Böhmischdorf), Dolní Plezom (Unter Plesau), Domaslavičky (Deutsch Thomaschlag), Háje (Leirwinkel), Hraničky (Reichenthal), Jedlina (Neu Losimthal), Lučina (Sorghof), Milíře (Brand), Mlýnské Domky (Mühlhäuser), Mýto (Mauthhdorf), Nová Knížecí Huť (Neu Fürstenhütte), Nová Ves (Neudorf), Nové Domky (Neuhäusl), Pastvina (Helldroth), Pavlův Studenec (Paulusbrunn), Pořejov (Purschau), Přimda (Pfraumberg), Rájov (Rail), Stará Knížecí Huť (Alt Fürstenhütte), Výšina (Ringelberg), Zahájí (Waldheim), Záhoří (Sahorsch), Žďár, Přední-Prostřední-Zadní (Brand, Vorder-Mitter-Hinter (Planer brand))


Okres Česká Lípa (Bezirk Böhmisch Leipa)

Obce, osady, samoty:
Chlum (Chlum), Černá Novina (Schwarzwald), Dubnice (Hennersdorf), Holičky (Hultschken), Horní Krupá (Ober Krupai), Hvězdov (Höflitz), Jablonec (Gablonz), Jezová (Jezowai), Kostřice (Kosterzitz), Kracmanov (Kratzdorf), Křída (Kridai), Kuřivody (Hühnerwasser), Malá Javorská (Klein-Jabern auch Kleinjober), Okna (Woken), Olšina (Wolschen), Ostrov (Sporing), Ploužnice (Plauschnitz), Polohlavy (Halbehaupt), Proseč (Proschwitz), Prosíčka (Prositschka), Svébořice (Schwabitz), Židlov (Schiedel)


Okres Děčín (Bezirk Tetschen)

Obce, osady, samoty:
Čáslav (Tschiaschel), Děčín-Podmokly Řetězový most (Tetschen-Bodenbach Kettenbrücke), Dolní Žleb - část obce (Nieder Grund an der Elbe), Hely (Nassendorf), Jetřichovice-Felsenkeller (Dittersbach-Felsenkeller), Jetřichovice-Fiedlers Weinschank (Dittersbach-Fiedlers Weinschank), Kunratice (Kunersdorf), Lipová (Hainspach), Liščí (Röhrsdorf bei Hainspach), Nová Víska (Neudörfel), Nová Víska (Neudörfel), Sluková (Schneppendorf)


Okres Chomutov (Bezirk Komotau)

Obce, osady, samoty:
Čachovice (Tschachwitz), Čermníky (Tschermich), Denětice (Denětice), Dobřenec (Dobrenz), Dřínov (Bartelsdorf), Holetice (Holletitz), Kienhaid (Kienhaid), Kojetín (Kojetitz), Kralupy u Chomutova (Deutsch Kralupp), Krbice (Körbitz), Kundratice (Kunnersdorf), Lomazice (Lametitz), Lužice (Luschitz), Menhartice (Märzdorf), Mezilesí (Orpus), Michanice (Michanitz), Mikulovice (Niklasdorf), Milžany (Milsau), Naší (Naschau), Nebovazy (Nokowitz), Nechranice (Negranitz), Nová Víska u Domašína (Neudörfel), Nové Sedlo nad Bílinou (Neudorf an der Biela), Pavlov (Ahrendorf), Podhůří (Schimberg), Podmilesy (Pöllma), Pohraniční (Reizenhain), Potočná (Schönbach), Prahly (Pröhl), Přezetice (Prösteritz), Přísečnice (Pressnitz), Prunéřov (Brunnersdorf), Račice (Retschitz), Rusová (Reischdorf), Sobětice (Zobietitz), Stráž (Tschoschl), Šumná (Schönburg), Třebíška (Triebischl), Tušimice (Tuschmitz), Úbočí (Zieberle), Úhošť (Burberg), Újezd (Ojes), Vápenka Vykmanov (Kalkwerk Weigensdorf), Venkov (Wenkau), Vernéřov (Wernsdorf), Vikletice (Wikletitz), Volyně (Wohlau), Vrchnice (Würgnitz), Vysočany (Wissotschan), Vysoké (Haadorf), Zásada (Sosau)


Okres Liberec (Bezirk Reichenberk)

Obce, osady, samoty:
Srbská (Wünschendorf)


Okres Litoměřice (Bezirk Leitmeritz)

Obce, osady, samoty:
Babiny (Babiny), Prosmyky (Prossmik), Zelená Ves (Gründorf)


Okres Louny (Bezirk Laun)

Obce, osady, samoty:
Dolánky (Dollanka), Hořetice (Horatitz), Kličín (Klitschin), Minice (Münitz), Neprobylice (Neprowitz), Třískolupy (Schiessglock), Vítkovice (Witkowitz)


Okres Most (Bezirk Brüx)

Obce, osady, samoty:
Albrechtice (Ulbersdorf), Bylany (Billna), Čepirohy (Tschöppern), Dolní Jiřetín (Nieder Georgenthal), Fláje (Fleyh), Holešice (Holtschitz), Hora Svaté Kateřiny (Hora Svaté Kateřiny), Hořany (Hareth), Horní Jiřetín (Ober Georgenthal), Komořany (Kommern), Kopisty (Kopitz), Libkovice (Liquitz), Lom (Lom), Most (Brüx), Pařidla (Paredl), Pohlody (Pahlet), Rudolice nad Bílinou (Rudelsdorf a.d. Biela), Růžodol (Rosenthal), Skyřice (Skyritz), Slatinice (Deutsch Schladnig), Souš (Tschausch), Stránce (Stranitz), Střimice (Strimitz), Šenbach (Schönbach), Třebušice (Triebschitz), Velebudice (Welbuditz), Vršany (Würschen), Záluží (Maltheuern), Židovice (Seidowitz)


Okres Teplice (Bezirk Teplitz)

Obce, osady, samoty:
Břežánky (Briesen), Chudeřice (Kutterschitz), Fojtovice (Voitsdorf), Habartice (Ebersdorf), Hrdlovka (Herrlich), Jenišův Újezd (Lang-Ugest), Ledvice (Ladowitz), Lyskovice (Liskowitz), Mohelnice (Müglitz), Moldava (Moldau), Oldříš (Ullersdorf), Pastviny (Grünwald), Pohradice (Poratsch), Přední Cínovec (Vorder-Zinnwald), Radovesice (Radowesitz), Staré Chotějovice (Kuttowitz), Staré Zabrušany (Sobrusan)


Okres Ústí nad Labem (Bezirk Aussig)

Obce, osady, samoty:
Dělouš (Tillisch), Horní Varvažov (Oberarbesau), Hrbovice (Herbitz), Kabát (Spiegelsberg), Liboňov. (Liesdorf.), Lochočice (Lochtschitz), Panenská (Jungferndorf), Rájec - část obce u hranic (Raiza,Raisza), Stará Homole (Alt-Hummel), Stříbrníky (Ziebernik), Tuchomyšl (Schönfeld), Užín (Auschina), Varvažov (Arbesau), Větrov (Strekenwald), Vitín (Wittine), Vyklice (Wiklitz), Zalužany (Senseln)


Okres Havlíčkův Brod (Bezirk Deutschbrod)

Obce, osady, samoty:
Budeč (Budeč), Zahrádka (Zahradka)


Okres Chrudim (Bezirk Chrudim)

Obce, osady, samoty:
Ležáky (Lezaky)


Okres Náchod (Bezirk Nachod)

Obce, osady, samoty:
Libná (Liebenau)


Okres Pardubice (Bezirk Pardubitz)

Obce, osady, samoty:
Blatníkovská Lhota (Blatníkovská Lhota), Chvaletice (Chwaletitz)


Okres Rychnov nad Kněžnou (Bezirk Reichenau)

Obce, osady, samoty:
Černá Voda (Schwarzwasser), Malá Strana (Halbseiten), Vrchní Orlice (Hohen - Erlitz)


Okres Semily (Bezirk Semi)

Obce, osady, samoty:
Radeč (Radecz)


Okres Svitavy (Bezirk Zwittau)

Obce, osady, samoty:
Muzlov (Musslau), Radkov (Rattendorf), Žipotín (Seibelsdorf)


Okres Trutnov (Bezirk Trautenau)

Obce, osady, samoty:
Černá Voda (Schwarzwasser), Debrné (Döberle), Sklenářovice (Glasendorf)


Okres Ústí nad Orlicí (Bezirk Wildenschwert)

Obce, osady, samoty:
Pastviny (Pastwin)


Okres Blansko (Bezirk Blanz)

Obce, osady, samoty:
Boskovice - židovská čtvrť (Boskowitz)


Okres Brno-venkov (Bezirk Brünn-Provinz)

Obce, osady, samoty:
Kníničky (Klein Kinitz)


Okres Břeclav (Bezirk Lundenburg)

Obce, osady, samoty:
Drnholec (Duernholz), Mušov (Muschau), Úvaly (Garschönthal)


Okres Třebíč (Bezirk Trebic)

Obce, osady, samoty:
Heřmanice (Herzmanitz), Skryje (Skree)


Okres Znojmo (Bezirk Znaim)

Obce, osady, samoty:
Bítov (Vöttau), Moravský Krumlov (Mährisch Kromau)


Okres Žďár nad Sázavou (Bezirk Saar)

Obce, osady, samoty:
Chudobín (Chudobín), Hrdá Ves (Hrdá Ves), Korouhvice (Korowitz)


Okres Bruntál (Bezirk Freudenthal)

Obce, osady, samoty:
Adamov (Adamsthal), Dlouhá Ves (Langendorf), Dvorce (Hof in Mähren), Herčivald (Herzogwald), Hutov (Hutdörfel), Jelení (Hirschberg), Karlovec (Karlsberg), Kašnice (Kaschnitzberg), Křížová (Kreuzberg), Leskovec nad Moravicí (Spachendorf), Nová Pláň (Neurode), Nové Heřminovy (Neu Erbersdorf), Nový Les (Neuwald), Osoblaha (Hotzenplotz), Pelhřimovy (Mährisch-Pilgersdorf), Razová (Raase), Rejchartice (Reigersdorf), Rýžoviště (Braunseifen), Studnice (Stubendorf), Životice (Seitendorf)


Okres Frýdek-Místek (Bezirk Friedek-Mistek)

Obce, osady, samoty:
Frýdek (Friedek), Horní Lomná (Ober Lomna), Konská (Konskau), Morávka (Morávka), Staré Hamry (Alt - Hammer)


Okres Karviná (Bezirk Karwin)

Obce, osady, samoty:
Darkov (Darkau), Dolní Suchá (Nieder Suchau), Lazy (Lazy), Louky (Lonkau), Orlová (Orlau), Prostřední Suchá (Mittel Suchau)


Okres Nový Jičín (Bezirk Neutitschein)

Obce, osady, samoty:
Fulnek (Fulnek), Klokočůvek (Klein Glockersdorf)


Okres Olomouc (Bezirk Olmütz)

Obce, osady, samoty:
Barnov (Bernhau), Bělá (Seibersdorf), Čermná (Gross Dittersdorf), Heřmánky (Hermsdorf), Heroltovice (Herlsdorf), Huzová (Deutsch Hause), Javoříčko (Javoříčko), Jestřabí (Habicht), Keprtovice (Geppertsau), Luboměř p. Strážnou (Liebenthal), Město Libavá (Stadt Liebau), Milovany (Milbes), Nepřívaz (Epperswagen), Nová Ves nad Odrou (Neueigen), Nové Dvorce (Neuhof), Nové Oldřůvky (Neudorf), Olejovice (Ölstadtl), Ranošov (Prusinowitz), Rudoltovice (Rudelzau), Slavkov (Schlock), Smilov (Schmeil), Stará Voda (Altwasser), Varhošť (Haslicht), Velká Střelná (Gross Waltersdorf), Vojnovice (Kriegsdorf), Zigartice (Siegertsau)


Okres Opava (Bezirk Troppau)

Obce, osady, samoty:
Janské Koupele (Bad Johannisbrunn), Kerhartice (Gersdorf), Medlice (Mödlitz), Nové Oldřůvky (Neudorf)


Okres Přerov (Bezirk Prerov)

Obce, osady, samoty:
Hustopeče nad Bečvou (Hustopeče nad Bečvou), Milotice nad Bečvou (Milotice nad Bečvou)


Okres Šumperk (Bezirk Mährisch Schönberg)

Obce, osady, samoty:
Malé Vrbno (Klein-Würben), Nové Losiny (Neu Ullersdorf), Podlesí (Podlesí), Velké Vrbno (Gross - Würben), Vikantice (Weigelsdorf)


Okres Jeseník (Bezirk Freiwaldau)

Obce, osady, samoty:
Dolní Údolí (Nieder-Grund), Horní Údolí (Ober Grund), Nové Vilémovice (Neu Wilmsdorf), Vidnava (Weidenau), Zálesí (Waldeck)


Okres Nespecifikováno (Bezirk Nicht spezifizieren)

Obce, osady, samoty:
Chalupy na Blatech (Mooshäuser), Harty (Harty), Ječmeniště (Gerstenfeld), Jelení hora (Hirschenberg), lázně Luhačovice-Japonská zahrada (lázně Luhačovice-Japonská zahrada), Nová Boubská (Neu - Busk), Příslop (Přislop), Smolno (Smolna), Tisovka (Neuenberg)






Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:



TOPlist