PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Místa zaniklá v období: 1945-1950

Počet nalezených míst: 461


Okres Hlavní město Praha (Bezirk Prag)

Objekty:
Malý mlýn (Malý mlýn)


Okres Benešov (Bezirk Beneschau)

Objekty:
Mahl Mühl (Mahl Mühl), Podhájský mlýn (Podhájský mlýn), Votice-synagoga (Wottitz-Synagoge)


Okres Beroun (Bezirk Beraun)

Objekty:
Panský mlýn (Panský mlýn)


Okres Kladno (Bezirk Kladno)

Obce, osady, samoty:
Ovčín (Ovčín)

Objekty:
Velvary - synagoga (Welwarn - Synagoge)


Okres Kolín (Bezirk Kolín)

Obce, osady, samoty:
Špandava (Špandava)

Objekty:
Podbečvárecký mlýn (Unterbeczwarer műhle)


Okres Mělník (Bezirk Mělník)

Obce, osady, samoty:
Šitol (Schütoll)


Okres Mladá Boleslav (Bezirk Jungbunzlau)

Objekty:
Březenská myslivna (Březenská myslivna)


Okres Nymburk (Bezirk Nymburk)

Objekty:
Křinec-synagoga (Krinetz-Synagoge), Zámecký mlýn (Zámecký mlýn)


Okres Příbram (Bezirk Pibrans)

Objekty:
Baba (Baber Hegerhaus)


Okres Rakovník (Bezirk Rakonitz)

Obce, osady, samoty:
Mlýnec (Mlýnec)


Okres České Budějovice (Bezirk Budweis)

Obce, osady, samoty:
Staré Hutě (Althütten)


Okres Český Krumlov (Bezirk Krummau)

Obce, osady, samoty:
Blatná (Platten), Bližná. (Eggetschlag.), Broukárny (Käferhauser), Dolní Drkolná (Unter Schlagl), Hausveitl (Hausveitl), Hořipná. (Hurshippen), Javory (Ahornhütten), Jenín (Kodetschlag), Josefův Důl (Josefsthal), Maňava (Deutsch - Haidl), Markov (Markus), Pšenice (Pschenitz), Strouhy (Graben)

Objekty:
Černá v Pošumaví (Černá v Pošumaví), Grosser (Grosser), Hamerský mlýn (Hammer mlýn)


Okres Jindřichův Hradec (Bezirk Neuhaus)

Obce, osady, samoty:
David (David), Filipov (Philippsdorf), Hamer (Hamer), Leštnice (Lexnitz), Lužánky (Auhäuser), Nová Ves (Kösslersdorf, Neudorf), Poweber (Poweber), Pranšláky (Braunschlag), Staré Město pod Landštejnem - cihelna (Staré Město pod Landštejnem - cihelna), U Vencalů (Waldwenzel)

Objekty:
Arnolec (Arnolzhof), Mládkův mlýn (Mládkův mlýn), Staré Město pod Landštejnem - barvírna (Altstadt)


Okres Pelhřimov (Bezirk Pilgrams)

Objekty:
Dolní Valcha (Dolní Valcha), Valcha (Valcha)


Okres Písek (Bezirk Pisek)

Objekty:
Ješinův mlýn (Ješinův mlýn)


Okres Prachatice (Bezirk Prachatitz)

Obce, osady, samoty:
Bergtoni (Bergtoni), Chlumské Domky (Chumhauser), Doubrava (Dobrau), Jelení Vrchy (Hirschbergen), Klášterec (Klösterle), Krinhof (Krinhof), Nové Údolí (Neuthal), Pinsker Schuster Hof a Woidhiesl (Pinsker Schuster Hof , Woidhiesl), Planská (Planskus), Schindler (Schindler), Steffler (Steffler), Torfstich-Planie (Torfstich-Planie), U Mathuise (beim Mathuis), U Matouše (Beim Matousch), U Schmiedta (beim Schmiedt), Volary - Soumarská ulice (Wallern - Säumerstrasse), Zvěřenice (Zwěřenitz)

Objekty:
Čertův mlýn (Grabmühle), Prachatice (Prachatice), Prameny Vltavy (Moldauquelle), Rozhledna na Mužském vrchu u Netolic 502 m.n.m. (Rozhledna na Mužském vrchu u Netolic 502 m.n.m.), Turistický dům pod Smrčinou (Turistenhaus unter dem Hochficht)


Okres Domažlice (Bezirk Taus)

Obce, osady, samoty:
Korytany (Rindl), Malý Myslív (Klein Schneiderhof), Modl (Modl), Na Lesní louce (Waldwiesen), Na Samotě (Einödhof), Ovčí Vrch (Schafberg), Petrova samota (Petergirgl), Pozorka (Gibacht), Studánky (Kaltenbrunn), Svatá Anna (Tannaberg), Švarcava (Schwarzau), U Mlýna (U Mlýna), Waldorf (Waldorf)

Objekty:
Buchar (Puchermühle), Čertův mlýn (Teufelsmühle), Na rybníce (Weihermühle), Na Šlejfu (Glasschleife), Nový mlýn (Neumühle), Panská cihelna (Panská cihelna), Pleš - kostel Panny Marie Pomocné (Pleš - kostel Panny Marie Pomocné), Pleš - kostel sv. Jana Křtitele (Plöss - Kirche St. Johannes des Täufers), Rochecký mlýn (Rochecký mlýn)


Okres Cheb (Bezirk Eger)

Obce, osady, samoty:
Boden (Boden), Cech Svatého Víta (St. Veit Zeche), Císařský Hamr (Kaiserhammer), Dolní Lazy (Unter Perlsberg), Froschhäuser (Froschhäuser), Hleďsebe (Siehdichfür), Horní Lazy (Ober Perlsberg), Kyselka (Mattelberg), Leimbruck (Leimbruck), Liščí Vrch (Fuchsberg), Mecklovy domky (Mäckehauser), Milikov (Miltigau), Neuengrün (Neuengrün), Nová Ves (Neudorf), Nové Město (Neustadt), Nové Mohelno (Neumugl), Otov (Ottengrün), Pěnkava (Finke), Prameny (Sangerberg), Rybáře (Fischern), Schelder (Schelder), Schwammenbach (Schwammenbach), Skelné Hutě (Glashütten), Slatiny (Lohhäuser), Untergottmannsgrün (Untergottmannsgrün), Velký Rybník (Grossenteich), Wolfspöhl (Wolfspöhl)

Objekty:
Alte Marienbader Mühle (Alte Marienbader Mühle), Auglmühle (Auglmühle), Cheb - Jahnův pomník (Jahnmal), Dolní mlýn (Untere Mühle), Dolní mlýn (Neumannmühle), Dyleň - turistická chata (Tillenberg - Schutzhaus), Grünská kyselka - kavárna (Almbrünnl), Horní mlýn (Obere Mühle), Horní Pelhřimov - kostel sv. Anny (Ober Pilmersreuth - Kirche der Hl. Anna), Mnichov - Stadlerův pivovar (Einsiedl - Stadler's Brauerei), Perlsberger Mühle (Perlsberger Mühle), Pflugův Bor (Maierhof Pflugsche Haide), Podhrad (Pograth), Pomezná (Markhausen), Prameny-restaurace Volfštejn (Sangerberg-Cafe Wolfstein), Rájovská myslivna (Café Jägerheim), Spálený mlýn (Brandmühle), Stoh (Schober), Tinnesův mlýn (Tinnesmühle)


Okres Karlovy Vary (Bezirk Karlsbad)

Obce, osady, samoty:
Čapí Hnízdo (Storchennest), Donín (Dohnau), Klínovec (Sonnenwirbelhäuser), Kronesberg (Kronesberg), Rauschererb (Rauschererb), Rozhraní (Halbmeil), Wasserstadt (Wasserstadt)

Objekty:
Chlumská hájovna (Chlumská hájovna), Jáchymov - Žentour (Sankt Joachimsthal - Bergwerks - Göpel), Köllerhauser (Köllerhauser), Kozlovský mlýn (Kosslauer Mühle), Na Strašidlech (Heinrichstein)


Okres Klatovy (Bezirk Klattau)

Obce, osady, samoty:
Březník (Pürstling), Horní Kochánov (Oberkochet), Hynkovice (Hinkowitz), Mokřany (Moos), Na kopci (Berghöfe), Pechler (Pechler), Pod Ostrým (Osserhütten), Rupperlmichel (Rupperlmichel), Simelhof (Simmerlhof), U Daniela (Danielhof), Ždánov (Zosum)

Objekty:
Adlerův mlýn a pila (Adlermühle. Säge), Dlouhá Ves - zámek (Dlouhá Ves - zámek), Glasermühle (Glasermühle), Klášterský Mlýn - sklárna (Klášterský Mlýn - sklárna), Kornmühle - mlýn (Augustenmühle), Kronhof (Kronhof), Prkenná pila (Brettsäge), Vatětice- zámek (Vatětice - zámek), Velhartice-synagoga (Welhartitz-Synagoge)


Okres Plzeň-město (Bezirk Pilsen-Stadt)

Objekty:
Plzeň-ředitelství Škodových závodů (Pilsen-Betriebsverwaltungen Škoda-Werke)


Okres Plzeň-jih (Bezirk Pilsen-Süd)

Objekty:
Spálené Poříčí-synagoga (Brenn Poritschen-Synagoge)


Okres Plzeň-sever (Bezirk Pilsen-Nord)

Obce, osady, samoty:
Bálková (Walkowa)

Objekty:
Bartuškův mlýn (Bartuškův mlýn), Buchbinderova cihelna (Buchbinderova cihelna), Fránova cihelna (Fránova cihelna), Nový Dvůr (Nový Dvůr)


Okres Rokycany (Bezirk Rokitzan)

Objekty:
Spálený mlýn (Spálený mlýn)


Okres Sokolov (Bezirk Falkenau)

Obce, osady, samoty:
Bystřina (Reichenbach), Dolní Žitná (Unter Rockendorf), Dvorečky (Krainhof), Ehrlich (Ehrlich), Horní Hamr (Obere Hammer), Horní Žitná (Ober Rockendorf), Kamenice (Steinbach), Kostelní Bříza (Kirchenbirk), Krásná Lípa (Schönlind), Leistnerova hájovna (Leistnerova hájovna), Libava (Liebau), Lobzy (Lobs), Melter (Melter), Město Čistá (Lauterbach Stadt), Milíře (Kohling), Novina (Grün), Ostrov (Wöhr), Rovná (Ebmeth), Smrkovec (Schönficht), Studánka (Schönbrunn), Studená Voda (Kalt Wasser), Třídomí (Dreihäuser), Týmov (Tiefengrün), U myslivny (Schützenhäuseln), Vranov (Frohnau)

Objekty:
Allisův mlýn (Allismühle), Bůhnlův mlýn (Bühnlmühle), Kläpperl Mühle (Kläpperl Mühle), Leinmühle (Leinmühle), Leinmühle (Leinmühle), Libavský mlýn (Liebauermühle), Matzlův mlýn (Matzlmühle), Štebrův mlýn (Steberlmühle), Vysoký kámen (Hoher Stein)


Okres Tachov (Bezirk Tachau)

Obce, osady, samoty:
Bohuslav (Wusleben), Česká Ves (Böhmischdorf), České Nové Domky (Böhmisch Neuhäusl), Frauentál (Hochofen), Hedvičina Pila (Hedvigsäge), Hraničky (Reichenthal), Hraničná (Hermannsreith), Kanapark (Ganabartl), Kollerova Huť (Kollerhütte), Liščí Díra (Fuchsloch), Mlýnské Domky (Mühlhäuser), Na Šancích (Schanzhäusl), Nová Huť (Neuhütte), Novohradský (Nowohradsky), Stoupa (Alt Pocher), Střeble (Ströbl), Šenvaldská Huť (Schönwalderhütte), Větrov (Baderwinkel), Zahájí (Waldheim), Žďár, Přední-Prostřední-Zadní (Brand, Vorder-Mitter-Hinter (Planer brand))

Objekty:
Arnoštova leštírna (Arnoštova leštírna), Horní Kozolupy - kostel sv. Petra a Pavla (Gosolup - Kirche St. Peter und Paul)


Okres Česká Lípa (Bezirk Böhmisch Leipa)

Obce, osady, samoty:
Č. Lípa - Lada - hřbitov (Jägersdorf), Dolní Okna (Heide), Klučenina (Rodeland), lesní divadlo u Cvikova (lesní divadlo u Cvikova), Špalenec (Spalenze), Švýcarský dům (Schweizerhaus), Vřísek (Sischkenberg)

Objekty:
Holý vrch - restaurace (Kahlenberg ), Hvozd - Česká bouda (Hochwald - Böhmische Baude), Medný (Mednay), Nová Brazílie (Neu-Brasilien)


Okres Děčín (Bezirk Tetschen)

Obce, osady, samoty:
hřbitov Weinbrunn (Friedhof Weinbrunn), Králův mlýn (Königsmühle), Malé Stínky (Klein Zinken), Netterskope (Netterskope), Nový Svět (Neue Welt), Skřivančí (Lerchenthal), Zadní Jetřichovice (Hinterdittersbach)

Objekty:
Antonital (Antonital), Birkenbaude (Birkenbaude), Brtníky - Pruský dům č.p.117 (Preußenhaus), Český mlýn (Böhmische Mühle), Hantschberg (Hantschberg), Knížecí - Fürstenwaldský Mlýn (Fürstenwalde - Fürstenwaldder Mühle), Kunratice - továrna Čechie (Kunnersdorf - fabrik Böhmerland), Lesní Zámeček (Waldschlössel), Lesovna u Sněžníku ( Das Waldhaus bei Dorf Schneeberg), Rychta s hostincem (Rychta s hostincem), Stoliční hora (Quaderberg), Studenec - Kinského chata (Kaltenberg - Kinske baude), Švýcarský dům (Schweizerhaus), Wäberův mlýn (Wäbermühle)


Okres Chomutov (Bezirk Komotau)

Obce, osady, samoty:
Hájovna (Hegerhaus)

Objekty:
Boleboř - kostel sv. Mikuláše (Göttersdorf - kirche sv. Mikuláše), Jirkov - synagoga (Görkau), Kadaň - synagoga (Kaaden - Synagoge), Pohlův mlýn (Pohlův mlýn), Továrna na kobaltové barvy (Blaufarbenwerk), Ulmbašský mlýn (Ulmbachermühle), Vejprty - pomník padlým vojákům (Weipert - Kriegerdenkmal), Výsada - hotel Lauxmühle (Lauxmühle - Hotel Lauxmühle)


Okres Jablonec nad Nisou (Bezirk Gablonz an der Neiße)

Objekty:
Desná Krömerova bouda (Desná Krömerova bouda)


Okres Liberec (Bezirk Reichenberk)

Obce, osady, samoty:
Na trávníku (Rasenbankbaude), Vysoký (Hohenwald)

Objekty:
Blaschkova věž - Javorník (Blaschkova věž - Javorník), Chotyně - Lázně Wartburg (Ketten - Bad Wartburg), Ferklův mlýn (Ferklův mlýn), Heřmanice - Zlatý důl (Hermsdorf - Stadt Karlsbad), Lázně Kundratice - mlýn č.p. 59 (Bad Kunnersdorf - Mühle), Lesní pila (Lesní pila), Unter Kretschmer Mühle (Unter Kretschmer Mühle), Výhledy (Gickelsberg)


Okres Litoměřice (Bezirk Leitmeritz)

Obce, osady, samoty:
Babiny (Babiny)

Objekty:
Jivina (Jivina), Lampelmühle (Lampelmühle), Selský mlýn (Habermühle), Stompermühle (Stompermühle)


Okres Louny (Bezirk Laun)

Obce, osady, samoty:
Pauska (Pauska)


Okres Most (Bezirk Brüx)

Objekty:
Chudeřín - Německá škola (Bettelgrün - Deutsche Schule), Glocknerův mlýn (Glöcknermühle), Jeřabina u Litvínova (Haselstein), Růžodolský mlýn (Rosenthalermühle)


Okres Teplice (Bezirk Teplitz)

Obce, osady, samoty:
Habartice (Ebersdorf), Přední Cínovec (Vorder-Zinnwald), Vápenice (Kalkofen)

Objekty:
Liebner Mühle (Liebner Mühle), Malhostinský mlýn (Malhostitz muhle), Osek - klášterní pivovar (Ossegg - klösterliche Brauerei)


Okres Ústí nad Labem (Bezirk Aussig)

Obce, osady, samoty:
Hladov (Hungertuch), Krásný Les - dolní část (Schönwald), Liboňov. (Liesdorf.), Nedvědice (Bärenhecke), Nový Dvůr (Neuhof), Nový Les (Neuwald), Pláň (Plan), Průčelí (Prütschel), Rájec - část obce u hranic (Raiza,Raisza), Tisá - část (Tyssa)

Objekty:
Liboňovská hvězdárna. (Liboňovská hvězdárna.), U Bruna (Gasthaus beim Bruno), Ústí nad Labem - knihovna (Aussig - Bibliothek)


Okres Hradec Králové (Bezirk Königgrätz)

Objekty:
Bažantnice (Bažantnice)


Okres Jičín (Bezirk Jitschin)

Obce, osady, samoty:
Rozkoš (Rozkoš)

Objekty:
Doly německé - restaurace (Doly německé - restaurace), Na Sekyře (Na Sekyře), Skalní mlýn (Skalní mlýn)


Okres Náchod (Bezirk Nachod)

Obce, osady, samoty:
Libná (Liebenau)

Objekty:
Dolní mlýn (Niedermühle), Hermsdorfmühle (Hermsdorfmühle), Netušilův mlýn (Netušilův mlýn)


Okres Pardubice (Bezirk Pardubitz)

Objekty:
Tůnice (Tunitz), Vedralka (Vedralka)


Okres Rychnov nad Kněžnou (Bezirk Reichenau)

Obce, osady, samoty:
Anenská Huť (Annahütte), Benátky (Benatek), Bukový (Bukowy), Hadinec (Ottendorf), Kamenec (Rassdorf), Malá Strana (Halbseiten), Ostrov (Nesselflek), Rýnek (Rienek), Sobina (Zobina), Tisovec (Giessaus), Václavova Seč (Venzelschau), Vízka (Dörfel), Vlčinec (Wildschütz)

Objekty:
Rübartschova chata s rozhlednou - Vrchmezí (Rübartschova chata s rozhlednou - Vrchmezí), Vyhlídka dr. Valiny (Vyhlídka dr. Valiny)


Okres Semily (Bezirk Semi)

Objekty:
mlýn Na hrázi (mlýn Na hrázi)


Okres Svitavy (Bezirk Zwittau)

Obce, osady, samoty:
Hvězda (Sternteich), Muzlov (Musslau), Nový Rybník (Neuteich), Vodárna (Quellhütten)

Objekty:
Anger Mühle (Anger Mühle), Balda (Goldbrunn), Papiermühle (Papiermühle), Peter Mühle (Peter Mühle), Wurschwahlmühle (Wurschwahlmühle)


Okres Trutnov (Bezirk Trautenau)

Obce, osady, samoty:
Sklenářovice (Glasendorf)

Objekty:
Bouda prince Jindřicha (Prinz Heinrich Baude), Havlova bouda (Havelbaude), Schubert Mühle und Säge (Schubert Mühle und Säge), Staffamühle (Staffamühle), Staffamühle (Staffamühle), Suppichmühle (Suppichmühle), Thimmühel (Thimmühel)


Okres Ústí nad Orlicí (Bezirk Wildenschwert)

Objekty:
Hradecký mlýn (Hradeker Mühle)


Okres Blansko (Bezirk Blanz)

Objekty:
Mittelmühle (Mittelmühle)


Okres Brno-město (Bezirk Brünn-Stadt)

Objekty:
Brno - Althanovský palác (Brno - Althanovský palác), Brno - stará tržnice (Brünn - Markthalle), Obřanská cihelna (Obřanská cihelna)


Okres Brno-venkov (Bezirk Brünn-Provinz)

Objekty:
Hastrmánek (Hastrmánek), Řícmanice (Řícmanice), Sokolnice - Cihelna (Sokolnitz)


Okres Břeclav (Bezirk Lundenburg)

Objekty:
Břeclav, kostel sv. Václava (Lundenburg), Morkovský mlýn (Morkovský mlýn)


Okres Hodonín (Bezirk Göding)

Objekty:
Bzenec - kaple sv. Floriana (Bisenz - Kapelle des Hl. Florian), Bzenec - Vinařské závody (Bisenz - Winzereibetriebe), Dambořice - synagoga (Dambořice - synagoga), Hodonín-synagoga (Göding-Synagoge), Radošov (Radošov)


Okres Vyškov (Bezirk Wischau)

Objekty:
Větřáky (Větřáky)


Okres Znojmo (Bezirk Znaim)

Objekty:
Červený dvůr (Frauen Hof), Faltýskův mlýn (Faltýskův mlýn)


Okres Žďár nad Sázavou (Bezirk Saar)

Objekty:
Svratka - tkalcovna Brück (Svratka - tkalcovna Brück)


Okres Bruntál (Bezirk Freudenthal)

Obce, osady, samoty:
Osoblaha (Hotzenplotz), Pelhřimovy (Mährisch-Pilgersdorf)

Objekty:
Grossen Mühle (Grossen Mühle), Obecní mlýn (Gemeindemühle), Pelhřimovy - tvrz (Mahrisch Pilgersdorf), Rusínský mlýn (Rausenmühle)


Okres Frýdek-Místek (Bezirk Friedek-Mistek)

Obce, osady, samoty:
Muroňka (Muroňka)

Objekty:
Zurovecký mlýn (Zurowecmühle)


Okres Karviná (Bezirk Karwin)

Objekty:
Červín (Červín)


Okres Olomouc (Bezirk Olmütz)

Obce, osady, samoty:
Barnov (Bernhau), Bělá (Seibersdorf), Bleiss (Bleiss), Čermná (Gross Dittersdorf), Eliščiná (Liselsberg), Heřmánky (Hermsdorf), Heroltovice (Herlsdorf), Jestřabí (Habicht), Keprtovice (Geppertsau), Kozlov (Kozlau), Kyjanice (Kianitz), Luboměř p. Strážnou (Liebenthal), Město Libavá (Stadt Liebau), Milovany (Milbes), Nepřívaz (Epperswagen), Nová Ves nad Odrou (Neueigen), Nové Oldřůvky (Neudorf), Olejovice (Ölstadtl), Popelný kout (Ascherwinkel), Ranošov (Prusinowitz), Rudoltovice (Rudelzau), Sklárna (Glashütte), Slavkov (Schlock), Smilov (Schmeil), Soví Kámen (Uhustein), Stará Voda (Altwasser), Staré Rudoltovice (Alt Rudezlau), Varhošť (Haslicht), Velká Střelná (Gross Waltersdorf), Vojnovice (Kriegsdorf), Zigartice (Siegertsau)

Objekty:
Barnovský mlýn (Bernhauer Mühle), Bleissmühle (Bleissmühle), Čermenský mlýn (Dittersdorfer Mühle), Dolní mlýn (Niedermühle), Dorfgrund Mühle (Dorfgrund Mühle), Dorfmühle (Dorfmühle), Drexlerova pila (Drexlerova pila), Dvorský mlýn (Hofermühle), Hermes Mühle (Hermes Mühle), Horní mlýn (Obermühle), Loděnický mlýn (Lodenitzermühle), Novooldřůvský mlýn (Neudorfelmühle), Novoveský mlýn (Neueigner Mühle), Nový mlýn (Neumühle), Richtersmühle (Richtersmühle), Rudelzauermühle (Rudelzauermühle), Schindel Mühle (Schindel Mühle), Slavkovský mlýn (Schlockepmühle), Stampfgrund (Stampfgrund), U zeleného kříže (Beim grünen Kreuz), Velkostřelenský mlýn (Gross-Walterdorfer Mühle), Zigartický mlýn (Siegertsau Mühle)


Okres Opava (Bezirk Troppau)

Objekty:
Chuchelský mlýn (Chuchelský mlýn), Komárovský mlýn (Komerauer Mühle), Mikolajský mlýn a pila (Niklowitz Brettmühle), Na Stránce (Papier Mühle), Panský mlýn (Panský mlýn), Přehyně (Přehyně), Řehůlkův mlýn (Gränzmühle), Starooldřůvský mlýn (Altendorfer Mühle), Zámecký mlýn (Zámecký mlýn)


Okres Ostrava-město (Bezirk Ostrau-Stadt)

Obce, osady, samoty:
Moravská Ostrava-před Nov.Radnicí (Moravská Ostrava-před Nov.Radnicí)

Objekty:
Karlovec (Karlovec)


Okres Přerov (Bezirk Prerov)

Obce, osady, samoty:
Bělidlo (Bleiche)


Okres Šumperk (Bezirk Mährisch Schönberg)

Objekty:
Vřesová studánka - kostel (Heidebrünnl - kirche)


Okres Vsetín (Bezirk Vsetin)

Objekty:
Synagoga - Krásno nad Bečvou (Synagoga - Krásno nad Bečvou)


Okres Jeseník (Bezirk Freiwaldau)

Obce, osady, samoty:
Borůvková (Heidelberg), Javorná (Latzdorf)

Objekty:
Brandlův mlýn (Brandelmühle), Hundorf (Hundorf), Na Vyhlídce (Gucke)


Okres Nespecifikováno (Bezirk Nicht spezifizieren)

Objekty:
Nová Ves - kostel Sv. Linharta (Neudorf - Kirche St. Leonhard), Zadní Jetřichovice (Hinterdittersbach)






Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist