PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Kategorie: Samota

Počet nalezených míst: 863


Okres Hlavní město Praha (Bezirk Prag)

Obce, osady, samoty:
Placina (Placina)


Okres Benešov (Bezirk Beneschau)

Obce, osady, samoty:
Babor (Babor), Hruškov (Hruškov), Hubičkův Luh (Hubičkův Luh), Kocanda (Kocanda), Kojetice (Kojetitzer Hof), Křemešník (Křemešník), Mlýny (Mlýny), Povalilka (Povalilka), Smrčina (Smrčina), Toušice (Toušice), Vosí (Vosí), Zákopy (Zákopy)


Okres Kladno (Bezirk Kladno)

Obce, osady, samoty:
Ovčín (Ovčín), Štěpárna (Štěpárna)


Okres Kolín (Bezirk Kolín)

Obce, osady, samoty:
Hrstkov (Hrstkov), Špandava (Špandava), Vlčí Důl (Vlčí Důl)


Okres Mělník (Bezirk Mělník)

Obce, osady, samoty:
Březov (Březov), Rozbořenka (Rozbořenka), Šitol (Schütoll)


Okres Mladá Boleslav (Bezirk Jungbunzlau)

Obce, osady, samoty:
Chaloupky - samoty (Chaloupky), Flusárna (Flusárna), Jibstec (Jibstec), Píčův statek (Píčův statek)


Okres Nymburk (Bezirk Nymburk)

Obce, osady, samoty:
Bohumilov (Bohumilov)


Okres Praha-východ (Bezirk Prag-Ost)

Obce, osady, samoty:
Cihelna za Hájem (Cihelna za Hájem)


Okres Praha-západ (Bezirk Prag-West)

Obce, osady, samoty:
U Rabiňáka (U Rabiňáka)


Okres Příbram (Bezirk Pibrans)

Obce, osady, samoty:
Betlém (Betlém), Bezík (Bezík), Bor (Bor), Břehy (Břehy), Brousek (Brousek), Bubovický mlýn (Bubovický Mlýn), Bukevnice (Bukevnice), Byčice (Byčice), Čtvrtý Hamr (4 Hammer), Korce (Korce), Kovárna (Kovárna), Královská (Královská), Luh (Luh), Luhy (Luhy), Na Emiliance (Na Emiliance), Na pakostě (Na pakostě), Návoz (Návoz), Políčko (Políčko), Rybárna (Rybárna), Sejce (Sejce), Šefrovna (Šefrovna), Topínka (Topínka), Trenčín (Trenčín), U Hupticha (U Hupticha), Voznice (Voznice), Vymyšlenka (Vymyšlenka), Zrůbek (Zrůbek), Ždáň (Ždáň)


Okres Rakovník (Bezirk Rakonitz)

Obce, osady, samoty:
Kocanda (Kocanda), Mlýnec (Mlýnec), Mühlhansl (Mühlhansl), Myší Díra (Myší Díra), Plázek (Plázek), Pochvalovský Mlýn (Pochvalovský Mlýn), Polský Ovčín (Polský Ovčín), Slabecká Huť (Slabecká Huť), Svatý Vojtěch (Svatý Vojtěch), Valcha (Valcha), Zákonova Hlídačna (Zákonova Hlídačna)


Okres České Budějovice (Bezirk Budweis)

Obce, osady, samoty:
Babka (Babka), Bašta (Bašta), Bělidlo (Bleiche), Boudy (Bauden), Břehy (Überfuhr), Fischerovy Chalupy (Fischbachhäuser), Gassenhäusel (Gassenhäusel), Hamr (Hammer), Hladná (Hladná), Horní Lipovsko (Ober Lipov), Hůrka. (Hůrka.), Klukov (Klukov), Kořensko (Kořensko), Lechnerova Stáj (Lechnerstall), Modrý Domek (Blauer-Haus), Moosbauer (Moosbauer), Nehamerův Dvůr (Nehamerhof), Nemanice (Nemanice), Rejsíkov (Rejsíkov), Schoř (Schörz), Slaměný Dvůr (Slaměný Dvůr), U Benáků (U Benáků), U Bočků (Höger), U Kollerů (Koller), U Marečků (U Marečků), Ve Strouze (Ve Strouze), Vrbí (Vrbí)


Okres Český Krumlov (Bezirk Krummau)

Obce, osady, samoty:
Bachgoberl (Bachgoberl), Bachman (Bachmann), Bauer (Bauer), Bräun (Bräun), Braunsteinhof (Braunsteinhof), Chlumanská hájovna (Chumheger), Čert v lese (Teufel im Walde), Dolní Šedivý - hamr (Unter Schediwy - Hammer), Dvořák v Hoře (Dvořák v Hoře), Etbauer (Etbauer), Fensl (Fensl), Fledl (Flödl), Glasser (Glasser), Graben (Graben), Gregerův dvůr (Gregerhof), Hamry (Hammergut), Hartauer (Hartauer), Hausberg (Hausberg), Holzbauer (Holzbauer), Horní les - hájovna (Oberwald), Horní Šedivý (Ober Schediwy ), Javory (Ahornhütten), Kothof (Kothof), Kovárna (Stellschmiede), Kozák (Kitzhofer), Leopold (Leopold), Lugmüler (Lugmüler), Metlický Dvůr (Moedlitz Hof), Mittel Zeughütten (Mittel Zeughütten), Multerberské Chalupy (Multerberger Waldhäuser), Neubauer (Neubauer), Nová Hospoda (Wegscheider), Pabst (Pabst), Panhäusl (Panhäusl), Petr (Peter), Pilgerrast (Pilgerrast), Praha (Pragenbauer), Pramhof (Pramhof), Prámské Dvory (Pranghof), Reitbauer (Reitbauer), Reitbauer (Reitbauer), Reitmürtel (Reitmürtel), Rejtský Sedlák (Reithbauer), Rüsterschmied (Rüsterschmied), Stodůlecký Vrch (Stadlberg), Strohbauer (Strohbauer), Šance (Schanz), U Alberta (Albert), U Bárty (Schonauer (č.17)), U Bláhy (Blahawirt), U Čechů (Böhm), U Kokše - hájovna (U Kokše - hájovna), U Moravců (U Moravců), U Ohlmana (Beim Ohlman), U Ohlwagnera (Beim Ohlwagner), U Řehoře (Beim Gregor), U Simandlů (Simandlbauer), U Stangla (Beim Stangl), U Šteflů (Steffl), U Tlustého Bártla (Dickbartl), U Vltavy (Bei der Moldau), Uhliště (Kohlstätten), Ve Farském lese (Pfarrwaldhäusel), Vendlův mlýn (Vendlmühle), Vltavská Chalupa (Moldauhäusel), Wágnerova chalupa (Wagnerhäusel), Waldbauer (Waldbauer), Waldmann (Waldmann), Zelená Hora (Grünberger), Žofín (Sofienschloss)


Okres Jindřichův Hradec (Bezirk Neuhaus)

Obce, osady, samoty:
Bída (Elendhaus), Brandhäusler (Brandhäusler), Budík (Budík), David (David), Hajnice v Zadním lese (Hajnice v Zadním lese), Hamer (Hamer), Hamr (Hammermühle), Hamry (Hammerhäuser), Holinkova Jednota (Olinghäusel), Jousal (Jousal), Lužánky (Auhäuser), Maring Jakob (Maring Jakob), Miruše (Mirusche), Nuzov (Nuzov), Okrouhlice (Okrouhlice), Pohodnice (Wasenmeisterei), Poweber (Poweber), Reissner (Reissner), Schmidt (Schmidt), U Vencalů (Waldwenzel)


Okres Pelhřimov (Bezirk Pilgrams)

Obce, osady, samoty:
Blatina (Moorgründ), Černé Budy (Černé Budy), Kumbal (Kumbal), Pohodnice (Wasenmeister), Pohodnice (Wasenmeisterei), Stupník (Stupník), U Bathů (Batha), U brodu (U brodu), U husarů (U husarů), U Jonášovy Chalupy (U Jonášovy chalupy), U Záleských (U Záleských), V Občinách (V Občinách)


Okres Písek (Bezirk Pisek)

Obce, osady, samoty:
Cukava (Cukava), Černý vír (Černý vír), Dolní Lipovsko (Dolní Lipovsko), Harec (Harec), Jelec (Jelec), Jílovec (Jílovec), Jistec (Jistetz), Kučeravý (Kučeravý), Letoštice (Letoštice), Luh (Luh), Mošovice (Mošovice), Na pohodnici (Na pohodnici), Permanina (Permanina), Podskalí (Podskalí), Přívoz (Přívoz), Saník (Saník), Slavík (Slavík), Solnice (Solnice), Šimek (Šimek), U Grešličky (U Grešličky), U Petříčka (U Petříčka), U Řežábka (U Řežábka), U Rybáka (U Rybáka), U Staňků, (U Staňků,), U Švihlíka (U Švihlíka), U Urycha (U Urycha), U Vlků (U Vlků)


Okres Prachatice (Bezirk Prachatitz)

Obce, osady, samoty:
Adolfova pila (Adolfsäge), Babůrek (Babůrek), Baier (Baier), Balzhütte (Balzhütte), Baurův mlýn (Bauerhausel), Bergjoisl (Bergjoisl), Bergtoni (Bergtoni), Böhmjörgel (Böhmjörgel), Borek (Borkenhof), Cibulářova Lhota (Zwiefelhof), Doubrava (Dobrau), Draxlerhaus (Draxlerhaus), Dvojdomí (Bei den 2 Häusern), Franz (Franz), Fuchsova chalupa (Fuchsenhäusel), Hájovna (Bergheger), Hájovna u Tomášků (Hájovna u Tomášků), Heuberger (Heuberger), Hopfinger (Hopfinger), Jaushof (Jaushof), Josefov (Josefsthal), Jungwirth (Jungwirth), Klíma - kamenolom (Klima Loam seppn), Koller (Koller), Kollerhaus (Kollerhaus), Kricherbauer (Kricherbauer), Krinhof (Krinhof), Kvilda-kaple sv.Štěpána a Tremlhof (Kvilda-kaple sv.Štěpána a Tremlhof), Lederhofer (Lederhofer), Marxtbauer (Marxtbauer), Mazník (Schmierbrenner), Mýtnice (Mauthäusel), Na Ovčíně (Lämmerhof), Na palouku (Auhäusel), Na Rejtě (Reuthäusel), Nová Polka (Neu Elendbachel), Nusko (Nusko), Pasta (Pasta), Payer (Payer), Peklo (Höllhof), Pinsker Schuster Hof a Woidhiesl (Pinsker Schuster Hof , Woidhiesl), Radoň (Radam), Rait (Rait), Raškov (Raschkowald), Reichhard (Reichhard), Rennův Dvůr (Renn Hof), Rippelův Dvůr (Rippel Hof), Robl (Robl), Robotní Dvůr (Robotter Hof), Rybářské Domky (Fischerhäuslen), Sägewiese (Sägewiese), Scherer (Scherer), Schindler (Schindler), Schoberův Dvůr (Schoberhof), Steffler (Steffler), Šeravská Huť (Scherauerhütte), Teichheger (Teichheger), Torfstich-Planie (Torfstich-Planie), Třemšín (Hummelberg), U Böhmů (Böhmhaus), U Heiglů (Heigl), u kováře Lukše (Stalliesel Luksch), U Lustiho (Beim Lusti), U Mathuise (beim Mathuis), U Matouše (Beim Matousch), U Matoušů (Matousch), U Paulů (Paulenhäusel), U Schmiedta (beim Schmiedt), U slepého Matěje (Blindehiesl), U Wachtfeitla (Beim Wachtfeitl), Volary - Myslivny (Jägerhauser)


Okres Strakonice (Bezirk Strakonitz)

Obce, osady, samoty:
U Konvičků (U Konvičků), Zdenín (Zdenín)


Okres Tábor (Bezirk Tabor)

Obce, osady, samoty:
Blažka (Blažka), Horusický mlýn (Horusický mlýn), Nad pustým (Nad pustým), Výška (Výška)


Okres Domažlice (Bezirk Taus)

Obce, osady, samoty:
Hamerský mlýn (Hassatitzerhammer), Hansadl (Hansadl), Hlinišťata (Hlinišťata), Hořina (Hořina), Kosteliště (Johanneskirchl), Kotrbov (Kotrbov), Křížová Huť (Kreuzhutte), Martini (Martini), Modelpfarrer (Modelpfarrer), Modl (Modl), Na Lesní louce (Waldwiesen), Na Samotě (Einödhof), Oslí Domky (Eselhäuser), Petrova samota (Petergirgl), Podhora (Wasenmeisterei), Pohodnice (Abdeckerei), Pozorka (Gibacht), Rothhäusel (Rothhäusel), Rudolfova Pila (Rudolfova Pila), Schickenhöf (Schickenhöf), Stará Hospoda (Altwirth), Sudel (Hanna), U Drvaře (Holzschläger), U Kašpara (Kasparbaude), U Mlýna (U Mlýna), U Pavla (Beim Pavla), U Ševce (Schuster), Zankhammer (Zankhammer)


Okres Cheb (Bezirk Eger)

Obce, osady, samoty:
Bärenteich (Bärenteich), Bärnhaus (Bärnhaus), Berghaus (Berghaus), Boden (Boden), Buchhausl (Buchhausl), Chata (Wetterhütte), Chorvatská Hora (Kroatenberg), Černý Rybník (Schwarzenteich), Červený mlýn (Röthenmühle), Dianin Dvůr (Dianahof), Dolní mlýn (Untermühle), Draha (Droth), Farnhaus (Farnhaus), Fischerhof (Fischerhof), Frankenhau (Frankenhau), Franky (Franken), Goldbrunn (Goldbrunn), Gregorův Dvůr (Gregorhof), Haidhäusel (Haidhäusel), Háj (Hainhäuser), Hájovna (Waldhaus), Hazlov kaple (Hazlov kaple), Hechtova Myť (Hechthau), Horní Mlýn (Obermühle), Komorní Hůrka (Kammerbühl), Köstelhof (Köstelhof), Liščí farma (Fuchsfarm), Liščí Vrch (Fuchsberg), Liščí Vrch (Fuchsberg), Löhrlhaus (Löhrlhaus), Ludabrunn (Ludabrunn), Muglaugl (Muglaugl), Mukova Chalupa (Muckhäusel), Na Drahách (Drothhaus), Na Štole (Stollmühle), Ottenbach (Ottenbach), Ovčárna (Schäferei), Parní prádelna (Dampfwäscherei), Přední Loch (Vorderloch), Rinnlhau (Rinnlhau), Rodig (Rodig), Rosenkranz (Rosenkranz), Röthen Mühl (Röthen Mühl), Röthenbach (Röthenbach), Samota (Einöde), Sandner (Sandner), Schindelberg (Schindelberg), Schwarzenwolf (Schwarzenwolf), Schwarzweber (Schwarzweber), Smrčina (Sorg), Švédský Domek (Schwedenhaus), U Bártů (Barthaus), U Brodu (Furthhäusel), U Hansla (Beim Hansl), U Rybáka (Fischerwohnung), V Bukovině (Buchenhäusel), V Luhu (Lohhäuser), Weisenmeister (Weisenmeister), Zadní Loch (Hinterloch), Zadní Nebesa (Hinter - Himmelreich), Zeiselhause (Zeiselhause), Železný Hamr (Eisenhammer)


Okres Karlovy Vary (Bezirk Karlsbad)

Obce, osady, samoty:
Am Russberg (Am Russberg), Chalupa u Chylického mlýna (Kilitzmühlhäusel), Chalupa u mlýna (Mühlhäusel), Cihelna (Ziegelhütte), Domy Tellerovy (Tellerhäuser), Egertl (Egertl), Ficker (Ficker), Filíř (Filíř), Fütterberg (Fütterberg), Gemisch (Gemisch), Gründerschuppen (Gründerschuppen), Grundzienerhäuser (Grundzienerhäuser), hájovna Merklovna (hájovna Merklovna), Hamry (Nagelschmidt), Hauensteiner (Hauensteiner), Höflovy chalupy (Höflhäuser), Hvozd - hájovna, pila a hostinec (Hochwald), Karlova ovčárna (Karlshütte), Klínovec (Sonnenwirbelhäuser), Kohlenschuppen (Kohlenschuppen), Kopeček (Steinhöhe), Kottershof (Kottershof), Kyselka (Sauerbrunn), Lesík (Lessig), Litoltovská myslivna (Liesen forst), Mlýn (Mühle), Modesgrund (Modesgrund), Mrlina (Totenbach), Mühlschuster (Mühlschuster), Na cihelně (Auf Der Ziegelhütte), Na Písku (Sand), Nová ovčárna (Neuhüttner Schäferei), Nové Šnaky (Neuer Schnaken), Nový Dvůr (Neuhof), Ochsenbusch (Ochsenbusch), Ovčárna (Schäferei), Ovčárna (Schäferei), Ovčín (Schafsthall), Ovčín (Denischen Schäferei), Ovčín (Schäferei), Ovčín (Schäferei), Pachthäuser (Pachthäuser), Pfeiferhaus (Pfeiferhaus), Pohodnice (Abdecker), Rauschererb (Rauschererb), Rusberg (Rusberg), Scherbrovy Domky (Scherberhäuser), Schneeberger (Schneeberger), Seník (Heuschupfen), Smrčná (Fichtelberg), Soví huť (Soví huť), Špičák (Spitzberg), Themlův mlýn (Themlmühle), Třídomí (Dreihäuser), Třídomí (Schmiemotzen), Třídomí (Dreihäuser), U Fencla (Beim Fenzl), Viklan (Wackelstein), Zimní Stráň (Winterleiten)


Okres Klatovy (Bezirk Klattau)

Obce, osady, samoty:
Bacher (Bacher), Beim Modhaus (Beim Modhaus), Bergerhütte (Bergerhütte), Bernstein (Bärnsteinhäuser), Bezděkov (Bezdekau, Bezdiekau), Blaselwies (Blaselwies), Bor (Borer Wasenmeisterei), Bošov (Boschau), Březník (Pürstling), Feitelhäusel (Feitelhäusel), Filzhäusel (Filzhäusel), Flusárna (Flusshaus), Gefällbauer (Gefällbauer), Gerlovy dvory (Gerlhöf), Goglův dvůr (Goglhof), Gustavsthal (Gustawsthal), Haidlbauer (Haidlbauer), Hallahäusl (Hallahäusl), Harrerovy dvory (Harrahöf), Häuselbauer (Häuselbauer), Havlův dvůr (Havelhof), Hejtmanka (Hauptmans Haus), Hohnabutten (Hohnabutten), Holla (Hollabauer), Holperhäuser (Holperhäuser), Hornečkův dvůr (Hornečkahof), Horní Špatův Dvůr (Ober Spaten), Hrušová (Hrušová), Javoří Pila (Ahornsäge), Jezerní chalupy (Seehäuser), Kassenhäusel (Kassenhäusel), Kocanda (Kocanda), Köhlerwastl (Köhlerwastl), Korlbauer (Korlbauer), Kreikerhöfe (Kreikerhöfe), Kriegrovy dvory (Kriegerhöf), Kubitzerhäusel (Kubitzerhäusel), Lakahäusel (Lakahäusel), Lederergütl (Lederergutl), Lesní Chaloupka (Waldhäusel), Lídlovy Dvory Dolní (Unterliedlhöfen), Malý Babylón (Klein Babylon), Mastilka (Mastilka), Maxlbauer (Maxlbauer), Metzgerhof (Metzgerhof), Müllerhütten (Müllerhütten), Můstek (Brückl), Na Bahně (Na Bahně), Na Kopci (Berghäusel), Na Lukách (Lugahäusl), Na Ovčím Vrchu (Am Schafbühl), Na Palouku (Auhäusel), Na Pustině (Auf der Einöde), Pavlova louka (Paulewiese), Písečná Huť (Sandhütte), Pohádka (Christlhof), Polánky Dolejší (Untere Hochwiese), Poustka (Klausen), Pozorka (Gibacht), Pustina (Einöden), Ranklov (Ranklov), Redrova pila (Redersäge), Reindlův dvůr (Reindlhof), Rödrovský dvorec (Röderhof), Roklanská hájenka (Rachelhutte), Rothenfranzl (Rothenfranzl), Rupperlhof (Rupperlhof), Rupperlmichel (Rupperlmichel), Ruppertmichl (Ruppertmichl), Russen (Russen), Rybárna (Fischerhütte), Sázky (Sázky), Scheibenrieth (Scheibenrieth), Schneiderhäusel (Schneiderhäusel), Seebauhäusel (Seebauhäusel), Seffenmichl (Seffenmichl), Soustov - Pohodnice na Hrádku (Soustov - Pohodnice na Hrádku), Souš (Zusch), Stará Huť u Podlesí (Althütten am Vogelsang), Stauberův Dvorec (Stauberhof), Steinhäusel (Steinhäusel), Steinriegl (Steinriegl), Stimling (Stimmling), Stockmühle (Stockmühle), Sturklín (Sturklín), Šmauzy (Schmausenhütte), Šmídlův dvůr (Schmiedlhof), Štíhlov (Stieglhof), Thomenhof (Thomenhof), Tremmeln (Tremmeln), U Bouckých (U Bouckých), U Daniela (Danielhof), U hamru (Am Hammer), U Holubáře (Taubenhäusel), U Matesa (Am Steindl), U Michla (Michelhäusel), U Schmidtbaurů (Beim Schmidtbauer), U Stachů (Stachenhäusel), U Stutzů (Stutzenhäusel), U svatého Bartoloměje (U svatého Bartoloměje), U Truhláře (Tischerhäusel), Velký Babylón (Gross Babylon), Veselka (Veselka), Vöderhof (Vöderhof), Vršek (Bergl), Vysoká hůl (Hohenstock), Wasserreith (Wasserreith), Weberhäusel (Weberhäusel), Webrův Dvůr (Weberbauernhof), Záhorský dvůr (Oldenburg)


Okres Plzeň-jih (Bezirk Pilsen-Süd)

Obce, osady, samoty:
Hutmaň (Hutmaň), Silov (Silov)


Okres Plzeň-sever (Bezirk Pilsen-Nord)

Obce, osady, samoty:
Chalupa pod Hradištěm (Höhlhäusel), Donnamühle (Donnamühle), Horův mlýn (Horamühle Hausel), Hýrovy Hory (Hýrovy Hory), Jansova Chalupa (Jansahäusl), Kaisrův mlýn (Kaisermühle), Malenice (Malenice), Malý Zuckerův mlýn (Kleine Zuckermühle), Mexiko (Mexiko), Na hranicích (Ranitzenhäuseln), Na louce u lesa (Waldwieshäuseln), Ostražkovice (Ostražkovice), Ovčín (Schafhütte), Prokopský mlýn (Prokopimühle), Sonnenberg (Sonnenberg), Taubenmühlhäuseln (Taubenmühlhäuseln), Waldweishäuslen (Waldweishäuslen)


Okres Rokycany (Bezirk Rokitzan)

Obce, osady, samoty:
Ovčín (Schäferei), U dubu (U dubu)


Okres Sokolov (Bezirk Falkenau)

Obce, osady, samoty:
Anýžovy Domky (Anischhhäuser), Brandhof (Brandhof), Chata - Atelier Franze Grusse (Kunstakademie Franz Gruss), Cihelna (Ziegelhütte), Černý Rybník (Schwarzenteich), Dolský mlýn (Grundmühle), Geyerau (Geyerau), Güntherovy Domky (Güntherhäuser), Hamr (Waffenhammer), Jeteliště (Kleeacker), Kandlerhäuser (Kandlerhäuser), Kaolinka (Kaolinschlämmerei), Köpelhof (Köpelhof), Kovárna (Waffenschmiede), Kraushof (Kraushof), Loch (Loch), Lochmühle (Lochmühle), Melter (Melter), Mlýnské Chalupy (Mühlhäuser), Mühlpeint (Mühlpeint), Na Huťském Vrchu (Am Hüttenberg), Na kopci (Berghäuser), Na písku (Am Sand), Nová Hospoda (Neu Wirthshaus), Pohodnice (Pohodnice), Puškařov (Putzenhof), Reuth (Reuth), Rusov (Reissengrün), Schödlův dvůr (Schödlhof), Schwank (Schwank), Schwarzmühle (Schwarzmühle), Slať (Moorlohe), Stahlerovy Domky (Stahlerhäuser), U Bauerů (Beim Bauer), U Smrků (Fichtenhof), U Voglerů (Vogler), Untere Doyscherhof (Doyscherhof), V úžlabí (Kahr), Ve Vlčí (Wolfshof), Větrný dvůr (Windhof), Železný Hamr (Eisenhammer)


Okres Tachov (Bezirk Tachau)

Obce, osady, samoty:
Berghäusel (Berghäusel), Berghauslen (Berghauslen), Buchar (Pucher), Bučinský mlýn (Buchmühle), Dampfsäge (Dampfsäge), Dolní Hamr (Unter Hammer), Domkamühle (Domkamühle), Důl Evangelista (Evangelistazeche), Důl Leo (Leoschacht), Důl Zdař Bůh (Frischglückzeche), Gesperrhaus (Gesperrhaus), Hahnehäusl (Hahnehäusl), Hammelhütte (Hammelhütte), Hedvičina Pila (Hedvigsäge), Heyrovského Pila (Heyrovskysäge), Mühlberg (Mühlberg), Na Kopci (Berghäuslen), Na Písku (Sandhäusel), Na Poli u Lesa (Waldackerhäuser), Na Spálenci (Brenntenloh), Nový Hamr (Neuhammer), Nový Kohling (Neu Kohling), Ovčín (Ovčín), Ovčín na Pastvině (Anger - Schafhütte), Peklo (Höll), Pila (Brettmühle), Plechwalze (Plechwalze), Pohodnice (Wasenmeisterei), Pohodnice (Wasenmeisterei), Pohodnice (Pohodnice), Poruba Antonín I. (Antoni I. Verhau), Poruba Antonín II. (Antoni II. Verhau), Randezvous (Randezvous), Ruhberghammer (Ruhberghammer), Rybničná (Weiherweisenhaus), Schafhütte (Schafhütte), Schützenhäuseln (Schützenhäuseln), Šestý Železný Hamr (Sechster Eisenhammer), Tchoří Vrch (Iltisberg), Tišina (Kenruh), Tomšův mlýn (Domschamühle), Třetí Hamr (3 Hammer), U brány (Thorhaus), U Löblů (Löblhaus), U Wallerů (Wallerhaus), Viktoria (Viktoriasäge), Zeislova Zahrada (Zeiselgarten)


Okres Česká Lípa (Bezirk Böhmisch Leipa)

Obce, osady, samoty:
Bučina (Buschine), Chvístec (Quis), Černá Země (Schwarze Erde), Doubí (Eichhübel), Františkov (Franzendorf), Klučenina (Rodeland), Kovářský vrch - restaurace (Schmiedsberg - Restaurant ), Krby (Kirbe), Kučera (Kutschar), lesní divadlo u Cvikova (lesní divadlo u Cvikova), Luž - chata (Lausche), Ovčárna (Schäfereich), Schutzhütte (Schutzhütte), Stange (Stange), Šlapka ( Schlapken), Špalenec (Spalenze), U Scholzů (Schilzewirtschaft), Wiesenbauer (Wiesenbauer), Zbynsko (Pinskej)


Okres Děčín (Bezirk Tetschen)

Obce, osady, samoty:
Bergbauer (Bergbauer), Cihelny (Ziegelhütte), Hostinec Schweidrich (Das Gasthaus Schweidrich), Králův mlýn (Königsmühle), Lázy (Lasy), Malé Stínky (Klein Zinken), Mlýn a celnice v údolí Suché Kamenice (Dürr-Kamnitz), Netterskope (Netterskope), Nový Svět (u Hor. Podluží) (Neuweld (zu Obr. Grund)), Ptačí (Vogelgesang), Rabštejn (Rabštejn), Roubený - Celnice & Hostinec (Raupenberg - Zollamt & Gasthaus), Skřivánčí Pole (Neu Lerchenfeld), Skrytín (Skritin, Skřetín), U Schamse (Bei Schams), Vrabinec (Sperlingstein), Wiener Häuschen (Wiener Häuschen)


Okres Chomutov (Bezirk Komotau)

Obce, osady, samoty:
Bärenwald (Bärenwald), Bílý dvůr (Weisser - Hof), Dolský mlýn (Grundmühle), Drátovna (Drahtmühle), Důl Betty (Bettischacht), Důl Merkur (Merkurschacht), Důl Ondřej (Andreaszeche), Důl Panny Marie Pomocné (Mariahilfzeche), Důl Rafael (Raphaeligrube), Eget (Eget), Hofberg (Hofberg), Königův mlýn (Königsmühle), Na Špici (Spitzwirtshaus), Na vrchu (Am berg), Nivský mlýn (Aumühle), Pastviště (Weberberg), Paulhans (Paulhans), Písečná Hora (Sandberg), Regina (Regina), Soustružnické Domky (Drehhäuseln)


Okres Jablonec nad Nisou (Bezirk Gablonz an der Neiße)

Obce, osady, samoty:
Grundloch (Grundloch), Líska (Líska), Svatý Kříž (Heiligenkreuz)


Okres Liberec (Bezirk Reichenberk)

Obce, osady, samoty:
Buschhäuser (Buschhäuser), Hostinec Na Větrníku (Windschenke), Hřebínek (Kammel), Myší Dolík (Mäusegründel), Na Příčnici (Quire), Na trávníku (Rasenbankbaude)


Okres Litoměřice (Bezirk Leitmeritz)

Obce, osady, samoty:
Blata (Blattenhäusel), Jirchárna (Weissgerberei), Kovárna v Poli (Feldschmiede), Novina (Neuländer), Nový Dvůr (Neuhof), Paličky (Palitschken), Sušárna (Neue Dörre), Wiesenschneider (Wiesenschneider), Želechovická kovárna (Želechovická kovárna)


Okres Louny (Bezirk Laun)

Obce, osady, samoty:
Am Hütl (Am Hütl), Belveder (Bellevue), Finklův mlýn (Finkelmühle), Hájek (Heikau), Hammelhütte (Hammelhütte), Horní mlýn (Obermühle), Na Koze (Dürre Ziege), Ovčárna (Litschkauer Schäferei), Ovčín (Ovčín), Pacov (Pacov), Pauska (Pauska), Pohodnice (Abdeckerei), Sázavská samota (Sauhäusel), Stroupeček (Klein Straupitz), U Kapouna (Kapauna), Vinařský Domek (Weinerhaus), Wachtelhäusel (Wachtelhäusel), Wasenmeister (Wasenmeister), Za Horou (Za Horou)


Okres Most (Bezirk Brüx)

Obce, osady, samoty:
Důl Jupiter (Jupiterschacht), Důl Mariana (Mariannenschacht), Důl Moravia (Důl Moravia), Důl Washington (Washingtonschacht), Grohmannův Důl (Grohmannschacht), Jáma Minerva (Grube Minerva), Státní cihelna Julius I. (Státní cihelna Julius I.), Svobodnický dvůr (Freibauerhof)


Okres Teplice (Bezirk Teplitz)

Obce, osady, samoty:
Březina (Březina), Chaluppengut (Chaluppengut), Důl Amálie IV. (Amaliaschacht IV.), Důl Barbora (Barbaraschacht), Důl Eleonora (Eleonoraschacht), Důl Fügner (Fügnerschacht), Důl Gisela (Giselaschacht), Důl Union (Unionschacht), Endischova cihelna (Endisch-Ziegelei), Malý Dvůr (Kleinhof), Pila (Brettsäge), U Franků (Beim Franken), Vápenice (Kalkofen)


Okres Ústí nad Labem (Bezirk Aussig)

Obce, osady, samoty:
Cechové domky (Zechenhäuser), Grundrand (Grundrand), Havraní (Gasthaus Rabenhaus), Hladov (Hungertuch), Komárov (Mückenhübel), Mauerschin (Mauerschin), Mlýny v údolí Lučního potoka (Mlýny v údolí Lučního potoka), Nathäusel (Nathäusel), Ovčárna (Schäfereich), Špičák - Schutzhütte (Spitzberg - Schutzhütte), Thunovská lesovna (Thunovská lesovna), Tscherlaken (Tscherlaken), Valšův mlýn (Walschenmühle), Wokerdolen (Wokerdolen), Ždírnice (Sernitz)


Okres Havlíčkův Brod (Bezirk Deutschbrod)

Obce, osady, samoty:
Dvorsko (Dvorsko), U Barchance (U Barchance), U Mendla (U Mendla)


Okres Hradec Králové (Bezirk Königgrätz)

Obce, osady, samoty:
Pohodnice (Pohodnice)


Okres Chrudim (Bezirk Chrudim)

Obce, osady, samoty:
Cihelna (Cihelna), U řeky (U řeky)


Okres Jičín (Bezirk Jitschin)

Obce, osady, samoty:
Kavčina (Kavčina), Na kopci (Na kopci), Pazderna (Pazderna), Rozkoš (Rozkoš), Samota (Einödhof), U Lísku (U Lísku)


Okres Náchod (Bezirk Nachod)

Obce, osady, samoty:
Bůhdal (Bůhdal), Feldhöfel (Feldhöfel), Rozkoš (Rozkoš)


Okres Pardubice (Bezirk Pardubitz)

Obce, osady, samoty:
katovna (katovna), Mědenice (Medenitzmühle)


Okres Rychnov nad Kněžnou (Bezirk Reichenau)

Obce, osady, samoty:
V Lukách (V Lukách)


Okres Semily (Bezirk Semi)

Obce, osady, samoty:
Končiny (Končiny), Podbradlec (Podbradlec), Prostřední Mísečky (Mittel-Schüsselbauden), U Spanilých (U Spanilých)


Okres Svitavy (Bezirk Zwittau)

Obce, osady, samoty:
Červená hospoda (Rothes Wirtshaus)


Okres Trutnov (Bezirk Trautenau)

Obce, osady, samoty:
Hajnův dvůr (Hainhof)


Okres Ústí nad Orlicí (Bezirk Wildenschwert)

Obce, osady, samoty:
Hutberg (Hutberg), Na Šancích (Schanzen), Peklo (Hölle), Špitálský Mlýn (Spittelmühle), V Lomech (Weiberkränke), Valcha (Walkemühle)


Okres Břeclav (Bezirk Lundenburg)

Obce, osady, samoty:
Katzelsdorfsky salet (Katzelsdorfer Salet)


Okres Zlín (Bezirk Zlin)

Obce, osady, samoty:
V Janůvkách (V Janůvkách)


Okres Jihlava (Bezirk Iglau)

Obce, osady, samoty:
Jezevčí (Dachsenbauer)


Okres Třebíč (Bezirk Trebic)

Obce, osady, samoty:
Prachárna (Prachárna)


Okres Uherské Hradiště (Bezirk Ungarisch Hradisch)

Obce, osady, samoty:
Pepčín (Pepčín)


Okres Žďár nad Sázavou (Bezirk Saar)

Obce, osady, samoty:
Hamry (Eisenhammer), Manův mlýn (Manův mlýn)


Okres Bruntál (Bezirk Freudenthal)

Obce, osady, samoty:
Bělidlo (Bleiche), Hodice (Hoditzhof), Kotel (Kessel), Ochsenbrumm (Ochsenbrumm)


Okres Nový Jičín (Bezirk Neutitschein)

Obce, osady, samoty:
Palačovská Keř (Palačovská Keř), Tošovický Mlýn (Taschendorfer Mühle)


Okres Olomouc (Bezirk Olmütz)

Obce, osady, samoty:
Bělidlo (Bělidlo), Janovický Dvůr (Volárna) (Janowitzerhof), Kyjanice (Kianitz), Sklárna (Glashütte), Zadní Zlatná (Zadní Zlatná)


Okres Opava (Bezirk Troppau)

Obce, osady, samoty:
Grafinov (Grafenau), Landerovec (Landerovec), Růžová (Růžová), Vlčí Důl (Wofsgrund)


Okres Ostrava-město (Bezirk Ostrau-Stadt)

Obce, osady, samoty:
Horní dvůr (Oberhof)


Okres Přerov (Bezirk Prerov)

Obce, osady, samoty:
Kačena (Kačena)


Okres Šumperk (Bezirk Mährisch Schönberg)

Obce, osady, samoty:
Bída (Jammerthal), Kameničný (Steinbach), U Hejla (U Hejla)


Okres Vsetín (Bezirk Vsetin)

Obce, osady, samoty:
Bukeryše (Bukeryše), Jahodné (Jahodné), Srny (Srny), Svéradov (Svéradov), U Goldů (U Goldů), U Malinů (U Malinů)


Okres Jeseník (Bezirk Freiwaldau)

Obce, osady, samoty:
Weinhaus (Weinhaus)


Okres Nespecifikováno (Bezirk Nicht spezifizieren)

Obce, osady, samoty:
Kamenec (Kamenec), Popelní Domky (Ascherhäusl)






Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:



TOPlist