PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Kategorie: Továrna

Počet nalezených míst: 218


Okres Hlavní město Praha (Bezirk Prag)

Objekty:
Braník - vápenka (Braník - vápenka), Podolí - cementárna (Podolí - cementárna), Rustonka (Rustonka)


Okres Kolín (Bezirk Kolín)

Objekty:
Cukrovar - Český Brod (Cukrovar - Český Brod), Cukrovar - Velim (Cukrovar - Velim), Cukrovar Ratboř (Zuckerfabrik ), Šamotka - Červené Pečky (Šamotka - Červené Pečky)


Okres Kutná Hora (Bezirk Kuttenberg)

Objekty:
Cukrovar a lihovar - Ovčáry-Nové Dvory (Cukrovar a lihovar - Ovčáry-Nové Dvory), Pod Hutským (Pod hutským)


Okres Mělník (Bezirk Mělník)

Objekty:
Chemická továrna - Kralupy nad Vltavou (Chemická továrna - Kralupy nad Vltavou), Cukrovar - Mělník (Cukrovar - Mělník)


Okres Mladá Boleslav (Bezirk Jungbunzlau)

Objekty:
Cukrovar - Brodce n. Jizerou (Cukrovar - Brodce n. Jizerou), Textilka - Mladá Boleslav (Textilka - Mladá Boleslav)


Okres Nymburk (Bezirk Nymburk)

Objekty:
Cukrovar - Nymburk (Cukrovar - Nymburk)


Okres Praha-východ (Bezirk Prag-Ost)

Objekty:
Automobilka Praga - Praha (Automobilka Praga - Praha), Barvírna kůží - Praha Libeň (Barvírna kůží - Praha Libeň), Cihelna - Nehvízdky (Cihelna - Nehvízdky), Cukrovar - Mratín a Líbeznice (Cukrovar - Martín a Líbeznice), Cukrovar - Praha-Modřany (Cukrovar - Praha-Modřany), Pila a parketárna firmy Lanna - Praha 8 (Pila a parketárna firmy Lanna - Praha 8), Ringhofferovy závody (Ringhofferovy závody ), Spalovna pevných odpadǔ - Praha (Spalovna pevných odpadǔ - Praha), Tiskárna - Praha 1-Nové Město (Tiskárna - Praha 1-Nové Město), Továrna na cukrovinky - Praha 10-Vinohrady (Továrna na cukrovinky - Praha 10-Vinohrady), Továtna na barvy - Praha 15-Hostivař (Továtna na barvy - Praha 15-Hostivař)


Okres Praha-západ (Bezirk Prag-West)

Objekty:
Cukrovar - Uhříněves (Cukrovar - Uhříněves), Tiskárna Václav Pešl - Praha 5 (Tiskárna Václav Pešl - Praha 5), Továrna na porcelán - Praha 5 (Továrna na porcelán - Praha 5)


Okres Příbram (Bezirk Pibrans)

Objekty:
Plechhamr (Plechhammer)


Okres Český Krumlov (Bezirk Krummau)

Objekty:
Český Krumlov - Jitona (?) (Český Krumlov - Jitona (?)), Josefův Důl - sklárna (Josefův Důl - sklárna), Vyšenská vápenka (Weichselner kalkbrennerei)


Okres Jindřichův Hradec (Bezirk Neuhaus)

Objekty:
Bobelovka - textilní továrna (Bobelovka - textilní továrna), Českomoravská továrna na pletené zboží (Českomoravská továrna na pletené zboží), Františkov - železárna (Františkov - železárna), Jindřichův Hradec - Solperova továrna (Jindřichův Hradec - Solperova továrna), Jindřichův Hradec - šindelna (Jindřichův Hradec - šindelna), Keramička Hlubokodol (Keramička Hlubokodol), Staré Hobzí - Flickova manufaktura (Althart), Staré Město pod Landštejnem - barvírna (Altstadt), Wölkingstahl (Wölkingstahl)


Okres Pelhřimov (Bezirk Pilgrams)

Objekty:
Rudolfova pila (Rudolfova pila)


Okres Prachatice (Bezirk Prachatitz)

Objekty:
Arnoštov - sklárna (Arnoštov - sklárna), Černý Kříž - výrobna cementových výrobků (Černý Kříž - výrobna cementových výrobků), Františkov - papírna (Franzenthal), Husinec - cihelna (Husinec - cihelna), Kufnerova pila (Kufnersäge), Lenora (Lenora), Mladíkov - vápenka (Mladíkov - vápenka), Solná Lhota - Brantlova pila (Solná Lhota - Brantlova pila), Strunzova pila - Kvilda (Holzwerke Strunz, Aussergefild), Tvrzice - cihelna (Tvrzice - cihelna), Volary - cihelna Proger (Wallern - Ziegelwerk Proger), Volary - cihelna Sixl (Wallern - Ziegelwerk Sixl), Volary - Jihočeské dřevařské závody (Volary - Jihočeské dřevařské závody)


Okres Tábor (Bezirk Tabor)

Objekty:
Pivovar - Červené Záhoří-Chotoviny (Pivovar - Červené Záhoří-Chotoviny)


Okres Domažlice (Bezirk Taus)

Objekty:
Gailschlag - brusírna skla (Gailschlagschleife), Glasschleifen (Glasschleifen), Hamerská brusírna (Hammerschleife), Hankova pila (Hankasäge), Horní Hamr - brusírna skla (Ober - Hammer), Krausova cihelna (Krausova cihelna), Na Eichelbühlu (brusírna) (Eichelbühlschleife), Panská cihelna (Panská cihelna), Papírna (brusírna) (Papier Mühle), Papírna (brusírna) (Papierschleife), Papírna (brusírna) (Papiermühle), Pila Nový Dvůr (Erlbachsäge), Popelmühle (Popelmühle), Volfagangova Brusírna (Wolfgangschleife), Zámeček (brusírna) (Schlossl)


Okres Cheb (Bezirk Eger)

Objekty:
Brusírna hadce (Serpentinschleife), Chebský masokombinát (Chebský masokombinát), Cihelna Nový Hrozňatov (Neu Kinsberg), Langmühle (Langmühle), Libá - přádelna (Liebenstein), Továrna ESKA (ES-KA Fabrik)


Okres Karlovy Vary (Bezirk Karlsbad)

Objekty:
Božičany - porcelánka (Poschetzau - Porzellanfabrik), Jáchymov - tabáková továrna (Joachimsthal - k.k. Zigarrenfabrik), Jáchymov - továrna na uranové barvy (St. Joachimsthal - Uranfabrik), Rybáře - Knolka - Rolava - Japonský pavilónek (Fischern - Porzellan Fabrik Japannischer pavillon)


Okres Klatovy (Bezirk Klattau)

Objekty:
Alžbětín - sklárna (Elisenthal - Spiegelhütten), Hamry - papírna (Gustavsthal), Klášterský Mlýn - sklárna (Klášterský Mlýn - sklárna), Simlickova a Blochova továrna (Simlickova a Blochova továrna), Václavíkova pila (Sägewerk Franz Watzlawick), Žichovice - vápenka K. Klement (Žichovice - vápenka K. Klement)


Okres Plzeň-město (Bezirk Pilsen-Stadt)

Objekty:
Klotzova cihelna (Klotzova cihelna), Plzeň-ředitelství Škodových závodů (Pilsen-Betriebsverwaltungen Škoda-Werke)


Okres Plzeň-sever (Bezirk Pilsen-Nord)

Objekty:
Chemické závody Kaznějov (Chemische Fabrik Kasnau), Cihelna - Krsy (Cihelna - Krsy), Lomnička - Brouskárna (Lomnička - Brouskárna), Pňovany - Hydroelektrárna (Pňovany - Hydroelektrárna )


Okres Rokycany (Bezirk Rokitzan)

Objekty:
Fričkovna - sklárna ( Fričkovna - sklárna)


Okres Sokolov (Bezirk Falkenau)

Objekty:
Důlní závod Rolava (Betrieb Sauersack)


Okres Tachov (Bezirk Tachau)

Objekty:
Boječnická cihelna (Woschenäcker), Ludvíkův Hamr (Ludwigshammer), Malovcova brusírna (Malowetz Werk), Nová brusírna (Neuwerk), Továrna na dřevěné výrobky - Tachov (Továrna na dřevěné výrobky - Tachov), Žebráky - Brusírna zrcadel (Pettlarn - Spiegelschleif)


Okres Česká Lípa (Bezirk Böhmisch Leipa)

Objekty:
Brniště, Velký Grunov - Mitop (Brniště, Velký Grunov - Mitop)


Okres Děčín (Bezirk Tetschen)

Objekty:
Česká Kamenice - Přádelna Franz Knappe (Böhmisch Kamnitz - Franz Knappe Textilspinnereien), Hübelova továrna a akvadukt (Hübelova továrna a akvadukt), J. Kunert & Söhne - kovové a kancelářské zboží. (Mettal- und Bürowarenfabrik, J. KUNERT & SÖHNE), Johann Herschel - výroba umělých květin (Johann Herschel - Kunstblumenfabrik), Krásný Buk - Jägrova továrna (Schönbüchel - Jägers Wirkwarenfabrik), Kunratice - továrna Čechie (Kunnersdorf - fabrik Böhmerland), MIAX - Max Grohmann & Co. KG, pletárna (MIAX - Max Grohmann & Co. KG), Přádelna - Česká Kamenice-Dolní Kamenice (Přádelna - Česká Kamenice-Dolní Kamenice), Rabštejn - německá válečná zbrojní výroba (Rabsteiner Fabriken), Šluknov: Rudolf Weber dědicové (Sluckenau: Rudolf Weber´s Erben)


Okres Chomutov (Bezirk Komotau)

Objekty:
Černý Potok, Sorgenthal - Fladerova továrna (Pleil, Sorgenthal - Flader Spezialfabrik ), Černýš - Fichtel a Sachs, SKF (Tschirnitz - Fichtel und Sachs Werke), Klášterec nad Ohří - Porcelánka Thun (Klösterle a.d. Eger - Porzellanfabrik Thun), Kovářská - Kallova továrna (Schmiedeberg - Kallova továrna), Pětipsy - cukrovar (Fünfhunden - Zuckerfabrik), Pickartova továrna- Perštejn (Pickartś Fabrik- Pürstein), Plechhamr (Blechhammer), Pletené a stávkové zboží - Vejprty (Pletené a stávkové zboží - Vejprty), Přádelna - Jirkov (Přádelna - Jirkov), Radonice-Cukrovar (Zuckerfabrik Radonitz bei Kaaden), Továrna na gumové stuhy - Vejprty (Továrna na gumové stuhy - Vejprty), Továrna na kobaltové barvy (Blaufarbenwerk), Továrna na len - Křímov ( Lein fabrik - Krima)


Okres Jablonec nad Nisou (Bezirk Gablonz an der Neiße)

Objekty:
Sklárna - Jablonec n. Nisou (Sklárna - Jablonec n. Nisou), Sklárna - Jablonec n. Nisou-Rýnovnice (Sklárna - Jablonec n. Nisou-Rýnovnice), Tkalcovna - Tanvald (Tkalcovna - Tanvald)


Okres Liberec (Bezirk Reichenberk)

Objekty:
Barevna a apretur - Liberec VI-Rochlice (Barevna a apretur - Liberec VI-Rochlice), Horní pila (Obere Bretsäge), Přádelna - Liberec (Přádelna - Liberec), Přádelna bavlny - Nová Ves (Přádelna bavlny - Nová Ves), Textilka - Liberec (Textilka - Liberec), Tkalcovna bavlny - Dolní Řasnice (Tkalcovna bavlny - Dolní Řasnice)


Okres Litoměřice (Bezirk Leitmeritz)

Objekty:
Cihelna - Kostelec nad Ohří (Cihelna - Kostelec nad Ohří), Cukrovar - Lovosice (Cukrovar - Lovosice)


Okres Louny (Bezirk Laun)

Objekty:
Cukrovar - Lenešice (Cukrovar - Lenešice), Cukrovar - Postoloprty (Cukrovar - Postoloprty), Lenešice - cukrovar (Lenešice - cukrovar)


Okres Most (Bezirk Brüx)

Objekty:
Havraň - cukrovar (Hawran - Zuckerfabrik), Horní Litvínov - manufaktura (Oberleutensdorf - Manufaktur), Svídnický mlýn (Schweinitz Mühle)


Okres Teplice (Bezirk Teplitz)

Objekty:
Bystřany - přádelna bavlny (Bystřany - přádelna bavlny), Hrob-Mlýny - přádelna (Klostergrab-Grundmühlen - Spinnerei)


Okres Havlíčkův Brod (Bezirk Deutschbrod)

Objekty:
Pivovar - Golčův Jeníkov (Pivovar - Golčův Jeníkov)


Okres Hradec Králové (Bezirk Königgrätz)

Objekty:
Cukrovar - Smiřice (Cukrovar - Smiřice), Kukleny - koželužna (Kuklen), Továrna na usně - Třebechovice pod Orebem (Továrna na usně - Třebechovice pod Orebem)


Okres Chrudim (Bezirk Chrudim)

Objekty:
Hrochův Týnec - cukrovar (Hrochův Týnec - cukrovar)


Okres Jičín (Bezirk Jitschin)

Objekty:
Cukrovar - Bašnice (Cukrovar - Bašnice), Cukrovar - Kopidlno (Cukrovar - Kopidlno)


Okres Pardubice (Bezirk Pardubitz)

Objekty:
Prokop (Prokop)


Okres Rychnov nad Kněžnou (Bezirk Reichenau)

Objekty:
Růženina Huť - Skuhrov nad Bělou (Růženina Huť - Skuhrov nad Bělou ), Továrna na kůže - Týniště nad Orlicí (Továrna na kůže - Týniště nad Orlicí)


Okres Svitavy (Bezirk Zwittau)

Objekty:
Brněnec - Löw-Beerova textilka (Brünnlitz), Brněnec - Löw-Beerova textilka (Brünnlitz), Parní pila a elektrárna - Litomyšl (Parní pila a elektrárna - Litomyšl), Rozhraní - Ráčkova přádelna (Roßrain)


Okres Blansko (Bezirk Blanz)

Objekty:
Hugova huť (Hugova huť), Pivovar - Olešnice (Pivovar - Olešnice), Vlněna Svitávka (Zwittawka, Swittawka, Zwittales)


Okres Brno-město (Bezirk Brünn-Stadt)

Objekty:
Brno - cihelny při Bílé Hoře (Brno - cihelny při Bílé Hoře), Brno - firma Iron Radio (Brno - firma Iron Radio), Brno - Giecova továrna na spodium (Brno - Giecova továrna na spodium ), Brno - mýdlovar (Brno - mýdlovar), Brno - škrobárny (Brno - škrobárny), Brno - továrna na baterie (Brno - továrna na baterie), Brodschkova cihelna (Brodschkova cihelna), Cihelny na Úvoze (Cihelny na Úvoze), Kníničky - cihelna (Kníničky - cihelna), Kohnova cihelna (Kohnova cihelna), Královo Pole - cihelna (Královo Pole - cihelna), Královo Pole - továrna na nábytek (Královo Pole - továrna na nábytek), Mosilana Obřany (Mosilana Obřany ), Obřanská cihelna (Obřanská cihelna), Řečkovická cihelna (Řečkovická cihelna), Továrna Ergon - Brno (Továrna Ergon - Brno), Vlněna (Přízová) (Vlněna (Přízová)), Vlněna (Tkalcovská) (Vlněna (Tkalcovská) )


Okres Brno-venkov (Bezirk Brünn-Provinz)

Objekty:
Bílovická cihelna (Bílovická cihelna), Oslavany - eletrárna (Oslavany - eletrárna)


Okres Hodonín (Bezirk Göding)

Objekty:
Cukrovar - Hodonín (Cukrovar - Hodonín)


Okres Jihlava (Bezirk Iglau)

Objekty:
Továrna na boty - Jihlava (Továrna na boty - Jihlava)


Okres Kroměříž (Bezirk Kremsier)

Objekty:
Cukrovar - Holešov-Všetuly (Cukrovar - Holešov-Všetuly)


Okres Prostějov (Bezirk Prossnitz)

Objekty:
Bedihošť - cukrovar (Bedihošť - cukrovar), Cukrovar - Němčice nad Hanou (Cukrovar - Němčice nad Hanou), Čelechovice na Hané - cukrovar (Čelechovice na Hané - cukrovar), Hanácká sladovna - Prostějov (Hanácká sladovna - Prostějov), OP Prostějov (OP Prostějov), Prostějov - Wolf & Franže, výroba obuvi (Prostějov - Wolf & Franže, výroba obuvi)


Okres Uherské Hradiště (Bezirk Ungarisch Hradisch)

Objekty:
Cihelna - Uherský Brod (Cihelna - Uherský Brod)


Okres Vyškov (Bezirk Wischau)

Objekty:
Cukrovar - Slavkov u Brna (Cukrovar - Slavkov u Brna), Drnovický cukrovar Offermann & Co. - Vyškov (Drnovický cukrovar Offermann & Co. - Vyškov), Nemojany - cihelna (Nemojany - cihelna)


Okres Žďár nad Sázavou (Bezirk Saar)

Objekty:
Chládkova vápenka (Chládkova vápenka), Kadovské železárny (Kadovské železárny), Koželužna - Velké Meziříčí (Koželužna - Velké Meziříčí), Mariánská huť - sklárna (Mariánská huť - sklárna), Svratka - tkalcovna Brück (Svratka - tkalcovna Brück), Vír - betonárka (Vír - betonárka)


Okres Bruntál (Bezirk Freudenthal)

Objekty:
Přádelna - Bruntál (Přádelna - Bruntál)


Okres Frýdek-Místek (Bezirk Friedek-Mistek)

Objekty:
Landsbergerova přádelna (Landsbergerova přádelna)


Okres Nový Jičín (Bezirk Neutitschein)

Objekty:
Bumbalova továrna - Frenštát pod Radhoštěm (Bumbalova továrna - Frenštát pod Radhoštěm), Tabačka - Nový Jičín (Tabačka - Nový Jičín), Továrna na klobouky - Nový Jičín (Továrna na klobouky - Nový Jičín)


Okres Olomouc (Bezirk Olmütz)

Objekty:
Adolf Heikorn, výroba octa - Olomouc (Adolf Heikorn, výroba octa - Olomouc), Cukrovar - Uničov (Cukrovar - Uničov)


Okres Opava (Bezirk Troppau)

Objekty:
Na Stránce (Papier Mühle)


Okres Ostrava-město (Bezirk Ostrau-Stadt)

Objekty:
Ostrava - Karolina (Koksbetrieb Karolina in Ostrau), Rafinerie minerálních olejů - Ostrava (Rafinerie minerálních olejů - Ostrava), Továrna na výrobu sody - Ostrava-Hrušov (Továrna na výrobu sody - Ostrava-Hrušov)


Okres Přerov (Bezirk Prerov)

Objekty:
Cukrovar - Kojetín (Cukrovar - Kojetín)


Okres Šumperk (Bezirk Mährisch Schönberg)

Objekty:
Bohdíkov - dolní vápenka (Märzdorf), Bohdíkov - horní vápenka (Märzdorf), Cihelna Loštice (Cihelna Loštice), Papírna - Vernířovice (Papiermühle)


Okres Nespecifikováno (Bezirk Nicht spezifizieren)

Objekty:
Strojírna a slévárna - Klatovy (Strojírna a slévárna - Klatovy), Textilka - Česká Třebová (Textilka - Česká Třebová)






Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist