PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Místa, jejichž současný stav je: Nespecifikováno

Počet nalezených míst: 525


Okres Hlavní město Praha (Bezirk Prag)

Objekty:
Braník - ledárny (Braník - ledárny)


Okres Benešov (Bezirk Beneschau)

Obce, osady, samoty:
Ústí (Ústí), Vestec (Vestec)


Okres Kladno (Bezirk Kladno)

Objekty:
Důl Schoeller (Důl Schoeller)


Okres Kolín (Bezirk Kolín)

Objekty:
Dům čp.91 (Dům čp.91), Panská kovárna (Panská kovárna), Podbečvárecký mlýn (Unterbeczwarer műhle), Šamotka - Červené Pečky (Šamotka - Červené Pečky), Vidlácká chalupa (Wydlák), Vopaskův statek (Vopaskův statek)


Okres Kutná Hora (Bezirk Kuttenberg)

Objekty:
Žleby - hospodářský dvůr zámku (Žleby - hospodářský dvůr zámku), Žleby - Restaurace Na hrázi (Žleby - Restaurace Na hrázi)


Okres Mělník (Bezirk Mělník)

Obce, osady, samoty:
Rozbořenka (Rozbořenka)

Objekty:
Tubožský mlýn (Dubusmühle), XXXX (XX)


Okres Praha-východ (Bezirk Prag-Ost)

Obce, osady, samoty:
Cihelna za Hájem (Cihelna za Hájem)

Objekty:
bývalý hřbitov u Říčan (bývalý hřbitov u Říčan)


Okres Praha-západ (Bezirk Prag-West)

Objekty:
Železniční areál Holešovice-Bubny (Železniční areál Holešovice-Bubny)


Okres Příbram (Bezirk Pibrans)

Obce, osady, samoty:
Bučily (Bučily), Bukevnice (Bukevnice), Cholín (Cholín), Kovárna (Kovárna), Královská (Královská), Moráň (Moráň), Oboz (Oboz), Přívozec (Přívozec), Sejce (Sejce), Smilovice (Smilovice), Záběhlice (Záběhlice), Zrůbek (Zrůbek), Ždáň (Ždáň), Žebrákov (Žebrákov), Županovice (Županovice)

Objekty:
Na Rovinách (Na Rovinách)


Okres České Budějovice (Bezirk Budweis)

Obce, osady, samoty:
Mýtiny (Kropfschlag), Veveří (Piberschlag), Vyhlídky (Egersee)


Okres Český Krumlov (Bezirk Krummau)

Obce, osady, samoty:
Bedřichov (Friedrichsau), Běleň (Wieles), Benčice (Wentschitz), Bláto (Benetschlag), Bližší Lhota (Vorderstift), Bludov (Bludau), Bobovec (Pfaffenschlag), Bočkov (Wutschko), Bolechy (Wullachen), Boletice (Poletitz), Boly (Wolluben), Boršov (Giesshübel), Branná (Pramles), Březí (Wuretzhöfen), Březovice (Pschislowitz), Brezovik (Oxbrunn), Buchtice (Buchtitz), Chudějov (Kuttau), Chvalín (Kalling), Cipín (Zippendorf), Černíkov (Grossuretschlag), Čižkrajice pod Chobolkou (Schlag Am Rossberg), Daleké Popelice (Dalleken), Další Lhota (Hinterstift), Dobrá Voda (Gutwasser), Dobročkov (Dobrusch), Dolní Borková (Mayerbach), Dolní Dlouhá (Unter Langendorf), Dolní Kaliště (Unter Gallitsch), Dolní Přísahov (Unter Shönhub), Dolní Světlá (Unter Zwiedlern), Drochov (Drochersdorf), Dubová (Stubau), Dvorečná (Woraschne), Dvořetín (Klein Uretschlag), Emin dvůr (Emahof), Hajmín (Ober Haiming), Havlov (Hablesreith), Hlásná (Wachtern), Hodslav (Hatzles), Hora (Hora), Horní Borková (Fleissheim), Horní Dlouhá (Ober Langendorf), Horní Přísahov (Ober Shönhub), Horní Světlá (Ober Zwiedlern), Hostínova Lhota (Hossenschlag), Hradový (Kastlern), Hruštice (Wadetstift), Hubenov (Hubene), Jámy (Kohlgruben), Jankov (Janketschlag), Jermaly (Ermelei), Jestřábí (Habichau), Ješkov (Jeschkesdorf), Kaliště (Gölitsch), Klení (Hafnern), Klepná (Kleppen), Kleštín (Reith), Klopanov (Kropfetschlag), Kondratice (Kainratsdorf), Koryta (Nirschlen), Kramolín (Gromaling), Kühberg (Kühberg), Kvasov (Puritschen), Květušov (Quitosching), Lojzova Paseka (Loislisches Gereith), Lopatné (Lopatne), Lověšické Rovné (Lobieschinger Ruben), Ludvické Hory (Ludwigsberg), Machnatec (Linden), Malá Strašeň (Kleindrossen), Malý Chuchelec (Klein Kuchlitz), Metlický Dvůr (Moedlitz Hof), Metlín (Mödling), Milíkov (Miligen), Mlýnský Vrch (Mühlberg), Močerady (Muscherad), Morašov (Hochberg), Moravice (Mörowitz), Mýtinka (Wangetschlag), Náhlov (Nachles), Nahořany (Hochdorf), Nebřehov (Pisenreith), Nová Lhota (Neustift), Obec (Obst), Petrov (Pertersbach), Plíškov (Stockern), Podolí (Podolen), Podolí (Unterheiming), Pošlák (Poschlag), Poustevna (Einsiedl), Přední Kruhová (Oppach), Rapotice (Rappetschlag), Reitbauer (Reitbauer), Rojov (Roiden), Rybáře (Fischbäckern), Sejfy (Seiften), Skalná (Pinketschlag), Skubice (Tischlern), Sosnice (Ossnitz), Střelcův Dvůr (Unterberg), Studené (Studene), Svánkov (Reith), Šafléřov (Schauflern), Šavlova Lhota (Schlagl), Štědrkov (Cerekau), Tatry (Tattern), Třebíčko (Sankt Gabriela), Třešňovice (Kirschbaum), Vadkov (Neudörfel), Valkounov (Walketschlag), Velence (Wilentschen), Velislavice (Weislowitz), Velíška (Wölschko), Velký Chuchelec (Gross Kuchlitz), Věrtele (Vierteln), Vojslavy (Wolfschlag), Vojtín (Woiden), Vracov (Wratzau), Vraní domy (Krähenhäuser), Všeměry (Schömern), Všímary (Schimern), Zábraní (Kropsdorf), Zadní Kruhová (Scheiben), Zadní Výtoň (Hinterheuraffl), Záhliní (Eisengrub), Záhoří (Sahorsch), Zahrádka (Haag), Zátes (Attes), Závratná (Sabratne), Zlatá Ktiš (Goldentisch), Zrcadlová Huť (Spiegelhütten), Žibřidov (Stübling), Žumberk (Sonnberg)

Objekty:
Cřepelka (Cřepelka), Černá v Pošumaví (Černá v Pošumaví), Rozhledna na Lysé hoře - 1228 m.n.m. (Anssichtsturm Lissiberg )


Okres Jindřichův Hradec (Bezirk Neuhaus)

Obce, osady, samoty:
Pohodnice (Wasenmeisterei)

Objekty:
Bedřichov - hájovna (Bedřichov - hájovna), Bedřichov - lesovna (Friedrichsdorf), Buková hájenka (Buková hájenka), Dvůr Holenský (Dvůr Holenský), Dvůr u Nové Vsi (Dvůr u Nové Vsi), Hájovna u Kaprouna (Hájovna u Kaprouna), Janský dvůr (Johannihof), Jindřichův Hradec - židovský hřbitov (Neuhaus), Krokovice (Krokowitzhof), Lovecký zámeček v Janovském údolí (Lovecký zámeček v Janovském údolí), Markvarec - židovský hřbitov (Markwarding), Mlýn U čtrnácti (Mlýn U čtrnácti), Nová Bystřice - židovský hřbitov (Neu-Bistritz), Písečné - židovský hřbitov (Piesling), Plachův mlýn (Plachův mlýn), Podcestný mlýn (Podcestný mlýn), Slavonice - synagoga (Slavonice - Synagoge), Staré Město pod Landštejnem - zámek (Staré Město pod Landštejnem - zámek), Staré Město pod Landštejnem - židovský hřbitov (Staré Město pod Landštejnem - židovský hřbitov)


Okres Pelhřimov (Bezirk Pilgrams)

Obce, osady, samoty:
Leskovice (Leskovice)

Objekty:
Černý mlýn (Schwarz Mühle)


Okres Písek (Bezirk Pisek)

Obce, osady, samoty:
Červená n./Vlt. (Červená n./Vlt.), Podolsko (Podolsko), Velká (Velká)


Okres Prachatice (Bezirk Prachatitz)

Obce, osady, samoty:
Bělá (Parkfried), Blažejovice (Plahetschlag), Březová Lada (Birkenhaid), Brod (Grasfurt), Chroboly (Chrobold), Cvrckov (Grilling), Černá Lada (Schwarzhaid), Dlouhý Bor (Lang Haid), Dobrá (Guthausen), Dobruschmühle (Dobruschmühle), Dolní Sněžná (Unter Schneedorf), Fritzovy domky (Fritzhauser), Grub (Jama), Havránka (Rabenhütte), Hliniště (Leimsgrub), Horní Sněžná (Ober Schneedorf), Houžná (Hublern), Hrabická Lada (Rabitzerhaid), Huť pod Boubínem (Tafelhütten), Huťský Dvůr (Hüttenhof), Jodlovy Chalupy (Jodlhäuser), Kaplice (Kappellen), Klenowitz (Klenovice), Kořenný (Schlösselbach,Dreihäuser), Koryto (Hundsnurch), Křišťanov (Christianberg), Křištanovice (Christelschlag), Křížovice (Krisowitz), Ktiška (Lichteneck), Láz (Geháng), Leptáč (Rohn), Libínské Sedlo (Pfefferschlag), Lučenice (Luzerter), Mackova Lhota (Mosetstift), Milov (Millau), Mlaka (Moorhäuser), Nové Chalupy (Neuhäuser), Nové Chalupy (Neuhäuser), Nový Svět (Neugebau), Ovesná (Haberdorf), Ovesne (Haberles), Pláně (Planie), Pokovy Hutě (Bockhütte), Račí (Mitterberg), Samoty (Adlerhütte), Seníky (Schoberstätten), Slatina (Filz), Smolná Pec (Pechofen), Solná Lhota (Salzweg), Staré Hutě (Althütte), Stožec (Tusset), Šerava (Scherau), Švihov (Schwihau), Vltava (Olberg), Volary - Náměstí a Prachatická ulice (Wallern - Ringplatz , Prachatitzer strasse , Hellg), Volary - Soumarská ulice (Wallern - Säumerstrasse), Volovice (Wolletschlag), Zaborsch (Zahori), Zahrádky (Mehregarten), Záhvozdí (Hintring), Zátonˇ (Schattawa)

Objekty:
Františkov - papírna (Franzenthal), Hefenkrieg mlýn (Hefenkrieg Mühle), Hojsova pila (Hotzi Säge), Idina pila (Idasäge), Kvilda - Kostel Sv. Štěpána (Aussergefild - St. Stephan Kirche), Lovecký zámeček na Boubíně (Lovecký zámeček na Boubíně), Miletínský mlýn (Paulus mühle), Nový Svět (Neugebau), Prachatice (Prachatice), Solná Lhota - Brantlova pila (Solná Lhota - Brantlova pila), Stožec - pila na rezonanční dřevo a mlýn (Tusset - Fabrik - Resonanzholz), Strunzova pila (Strunz Sägewerk), Strunzova pila - Kvilda (Holzwerke Strunz, Aussergefild), Turistický dům pod Smrčinou (Turistenhaus unter dem Hochficht), Vimperk (Vimperk), Volary (Volary)


Okres Tábor (Bezirk Tabor)

Objekty:
Babčice - synagoga (Babčice - synagoga), Radenín - synagoga (Radenín - synagoga)


Okres Cheb (Bezirk Eger)

Obce, osady, samoty:
Bärnhaus (Bärnhaus), Děvín (Döba), Dvoreček (Höflasgut), Háj (Grafengrün), Hazlov kaple (Hazlov kaple), Kamenná osada (Steinpöhl), Ludabrunn (Ludabrunn), Mlýnek (Mühlgrün), Nové Město (Neustadt), Otov (Ottengrün), Sandner (Sandner), Sklárny (Glashütten), Tůně (Liebeneck), Weisenmeister (Weisenmeister), Wolfspöhl (Wolfspöhl), Zadní Nebesa (Hinter - Himmelreich), Zelená (Grün), Železný Hamr (Eisenhammer)

Objekty:
Aš - hlavní nádraží (Bayerischer Bahnhof), Kasprův mlýn (Kasparmühle), Knallhütte (Knallhütte), Mariánské Lázně - restaurace Červená karkulka (Marienbad - Rotkäppchen), Pivovar Spröten - Cheb (Pivovar Spröten - Cheb)


Okres Karlovy Vary (Bezirk Karlsbad)

Obce, osady, samoty:
Domy Tellerovy (Tellerhäuser), Háje (Zwittermühl), Litoltovská myslivna (Liesen forst), Luhy (Jungenhengst), Modesgrund (Modesgrund), Mrlina (Totenbach), Pachthäuser (Pachthäuser), Pískovec (Schwimmiger)

Objekty:
Jáchymov - tabáková továrna (Joachimsthal - k.k. Zigarrenfabrik), Králův mlýn (Kralenmühle), Wobesmühle (Wobesmühle)


Okres Klatovy (Bezirk Klattau)

Obce, osady, samoty:
Datelov (Todlau), Dolní Ždánidla (Untersteindlberg), Dvorky (Weber und Lindelhof), Ferdinandov (Ferdinandsthal), Gefällbauer (Gefällbauer), Gerlova Huť (Gerlhütte), Goglův dvůr (Goglhof), Myší Domky (Maushäusel), Pancíř ( Panzer), Páteříkova Huť (Paterlhütte), Radčín (Ratschin), Radkov (Rathgebern), Reindlův dvůr (Reindlhof), Rothenfranzl (Rothenfranzl), Slučí Tah (Schnepfenstrich), Stauberův Dvorec (Stauberhof), Suché Studánky (Ober Dürnbrunn), Výhledy (Schrollenhaid), Ždánov (Zosum)

Objekty:
Čímické jezírko (Čímické jezírko), Lesní Kovárna (Waldschmiede)


Okres Rokycany (Bezirk Rokitzan)

Objekty:
Fričkovna - sklárna ( Fričkovna - sklárna)


Okres Sokolov (Bezirk Falkenau)

Obce, osady, samoty:
Břidlová (Schieferhütten), Bublava - Aschberg (Schwaderbach - Aschberg), Kaolinka (Kaolinschlämmerei), Krásná Lípa (Schönlind), Libnov (Liebenau), Melter (Melter), Mlýnské Chalupy (Mühlhäuser), Mýtina (Hau), Nová Ves u Kraslic (Neudorf), Obora (Hochgarth), Ptačí (Vogeldorf), Puškařov (Putzenhof), Schödlův dvůr (Schödlhof)

Objekty:
Steinhammer (Steinhammer)


Okres Tachov (Bezirk Tachau)

Obce, osady, samoty:
Boreček (Wandermühle), Heyrovského Pila (Heyrovskysäge), Mlýnské Domky (Mühlhäuser)

Objekty:
Čeliv - kostel sv. Václava (Tscheliv - Kirche St. Wenzel), Světce (Heiligen)


Okres Česká Lípa (Bezirk Böhmisch Leipa)

Obce, osady, samoty:
Boreček (Haidedörfel), Chlum (Chlum), Chvístec (Quis), Černá Novina (Schwarzwald), Dolní Novina (Böhm. Neuland), Dubnice (Hennersdorf), Holičky (Hultschken), Horní Krupá (Ober Krupai), Hvězdov (Höflitz), Jezová (Jezowai), Křída (Kridai), Kuřivody (Hühnerwasser), Okna (Woken), Olšina (Wolschen), Ploužnice (Plauschnitz), Polohlavy (Halbehaupt), Proseč (Proschwitz), Prosíčka (Prositschka), Svébořice (Schwabitz), Židlov (Schiedel)

Objekty:
Kunratické Polní Domky (Kunnersdorfer Feldhäuser)


Okres Děčín (Bezirk Tetschen)

Obce, osady, samoty:
Hřensko - Hotel Deutsches Haus (Herrnskretschen - Hotel Deutsches Haus), Veselíčko 1.díl (Freudenheim), Wiener Häuschen (Wiener Häuschen)

Objekty:
Bynovec - zámek (Binsdorf), Lesní výroba v Českém Švýcarsku (Lesní výroba v Českém Švýcarsku), Nádraží Děčín - východ (Tetschen Nordwestbahnhof), Rychnov - čp. 138 (Reichen - No. 138), Wolfsschlucht (Wolfsschlucht)


Okres Chomutov (Bezirk Komotau)

Obce, osady, samoty:
Nechranice (Negranitz)

Objekty:
Boleboř - kostel sv. Mikuláše (Göttersdorf - kirche sv. Mikuláše), Březinův mlýn (Brezinamühle), Černý Potok, Sorgenthal - Fladerova továrna (Pleil, Sorgenthal - Flader Spezialfabrik ), Černýš - Fichtel a Sachs, SKF (Tschirnitz - Fichtel und Sachs Werke), Gloriet na Svatém kopečku u Kadaně (Heiligenberg mit Gloriett), Jirkov - synagoga (Görkau), Kadaň - cech rukavičářů (Kaaden - Die Handschuhmacherzunft), Kadaň - pivovar (Kaaden - Brauerei), Kaple v Klášterecké Jeseni (Kapelle in Gesseln), Kovářská - Kallova továrna (Schmiedeberg - Kallova továrna), Pickartova továrna- Perštejn (Pickartś Fabrik- Pürstein)


Okres Liberec (Bezirk Reichenberk)

Objekty:
Lemberk pivovar (Lämberg Bräuhaus), Na Větrníku (Windschänke), Růtův mlýn (Růtův mlýn), Zajatecký tábor Lada v Podještědí (Zajatecký tábor Lada v Podještědí)


Okres Litoměřice (Bezirk Leitmeritz)

Obce, osady, samoty:
Lázně Jeleč (Bad Geltschberg), Lovoš (Lobosch), Prosmyky (Prossmik), Vimperk (Winterberg)

Objekty:
Habřina - železniční zastávka (Habřina - železniční zastávka), Kundratice - Henrietta (Kundratitz - Henriettens Ruhe)


Okres Louny (Bezirk Laun)

Obce, osady, samoty:
Horní mlýn (Obermühle)

Objekty:
Želeč - zámek (Seltsch - Schloß)


Okres Most (Bezirk Brüx)

Obce, osady, samoty:
Důl Washington (Washingtonschacht), Lom (Lom)

Objekty:
Klíny - Kostel sv. Antónína z Padua (Kirche des Hl. Antonius von Padua in Göhren), Starý Hrad Hněvín (Burg Schlossberg)


Okres Teplice (Bezirk Teplitz)

Objekty:
Žebrácký roh (Battlecke)


Okres Ústí nad Labem (Bezirk Aussig)

Obce, osady, samoty:
Cechové domky (Zechenhäuser), Nový Les (Neuwald), Pláň (Plan), Průčelí (Prütschel), Stříbrníky (Ziebernik), Studánka (Borngrund), Thunovská lesovna (Thunovská lesovna), Valšův mlýn (Walschenmühle), Ždírnice (Sernitz)

Objekty:
Chlumec - zámek (Kulm - Schloss), U Bruna (Gasthaus beim Bruno)


Okres Havlíčkův Brod (Bezirk Deutschbrod)

Objekty:
Čertovy díry - jeskyně (Čertovy díry - jeskyně)


Okres Chrudim (Bezirk Chrudim)

Objekty:
Skuteč - lomy (Skuteč - lomy), Vlaštovka - rekreační areál (Vlaštovka - rekreační areál), Vojtěchův kopec - kamenolom (Vojtěchův kopec - kamenolom)


Okres Jičín (Bezirk Jitschin)

Obce, osady, samoty:
Kavčina (Kavčina)


Okres Náchod (Bezirk Nachod)

Objekty:
Měšťanský pivovar - Police nad metují (Měšťanský pivovar - Police nad metují)


Okres Rychnov nad Kněžnou (Bezirk Reichenau)

Obce, osady, samoty:
Václavova Seč (Venzelschau), Vízka (Dörfel), Vysoký Kořen (Hohenwurzel)


Okres Svitavy (Bezirk Zwittau)

Obce, osady, samoty:
Hvězda (Sternteich), Kvíčalov (Finkenstein), Nový Rybník (Neuteich), Sad Nový (Neustift)

Objekty:
Biskupice - zámek (Biskupitz - Schloss)


Okres Trutnov (Bezirk Trautenau)

Objekty:
Debrné (Oels Döberney)


Okres Ústí nad Orlicí (Bezirk Wildenschwert)

Obce, osady, samoty:
Hutberg (Hutberg), Špitálský Mlýn (Spittelmühle), V Lomech (Weiberkränke), Valcha (Walkemühle)

Objekty:
Červený potok - kostel (Rothfloss - Kirche)


Okres Blansko (Bezirk Blanz)

Objekty:
Němčice - rudné doly (Niemtschitz)


Okres Brno-město (Bezirk Brünn-Stadt)

Objekty:
Kníničky - pískovna (Kníničky - pískovna), Lomy Hády (Lomy Hády), Přízřenice - zámeček (Priesenitz - Schlossel), Slatinka - kostel Panny Marie Bolestné (Mariastern)


Okres Brno-venkov (Bezirk Brünn-Provinz)

Objekty:
Kamenolom Anenský mlýn (Kamenolom Anenský mlýn), Oslavany - eletrárna (Oslavany - eletrárna), Troubsko - zámek (Troubsko - zámek), Zbýšov - důl Jindřich II (Zbeschau - Zeche Jindřich (Heinrich))


Okres Hodonín (Bezirk Göding)

Objekty:
Bzenec - Vinařské závody (Bisenz - Winzereibetriebe)


Okres Třebíč (Bezirk Trebic)

Objekty:
Družstevní lihovar Milatice (Družstevní lihovar Milatice), Jemnice - židovský hřbitov (Jamnitz), Vlasákova hájovna (Vlasákova hájovna)


Okres Vyškov (Bezirk Wischau)

Objekty:
Lom Hartlovka (Lom Hartlovka), Panská skála (Panská skála)


Okres Znojmo (Bezirk Znaim)

Objekty:
Jaroslavice - zámek (Joslowitz - schloss), Znojmo - klášter Louka (Znaim - Klosterbruck)


Okres Žďár nad Sázavou (Bezirk Saar)

Obce, osady, samoty:
Hrdá Ves (Hrdá Ves), Pilský rybník (Pilský rybník), Žďár nad Sázavou - Na starém městě (Na starém městě)

Objekty:
Jámy - železniční zastávka (Jámy - železniční zastávka), Mlýnek (Klimamühle), Osová - zámek (Osová - zámek)


Okres Bruntál (Bezirk Freudenthal)

Obce, osady, samoty:
Adamov (Adamsthal), Artmanov (Erdmannsgrund), Kotel (Kessel), Morgenland (Morgenland), Na Stoupách (Seifenmühle), Růžová (Rosendorf), Ztracená Voda (Verlorenwasser), Životice (Seitendorf)

Objekty:
Herčivaldský mlýn (Herzogwalder Mühle), Polouveský Mlýn (Halbendorfer Mühle), Stříbrné hory - hostinec (Neufang - gasthaus), Vogelsangmühle (Vogelsangmühle)


Okres Karviná (Bezirk Karwin)

Objekty:
Brandýs (Brandýs), Havířovské vlakové nádraží (Havířovské vlakové nádraží), Horní Suchá (Horní Suchá), Kostel sv.Petra z Alkantary (Kostel sv.Petra z Alkantary)


Okres Nový Jičín (Bezirk Neutitschein)

Objekty:
Bítovský Mlýn (Bítovský Mlýn), Nový Jičín - Hückelovy vily (Nový Jičín - Hückelovy vily ), Petřvald - zámek (Petřvald - zámek)


Okres Olomouc (Bezirk Olmütz)

Objekty:
Holický mlýn (Holický mlýn), Olomouc - Sladovna Eduard Hamburger & syn (Olomouc - Sladovna Eduard Hamburger & syn)


Okres Opava (Bezirk Troppau)

Obce, osady, samoty:
Janské Koupele (Bad Johannisbrunn), Kerhartice (Gersdorf), Růžová (Růžová)

Objekty:
Přehyně (Přehyně)


Okres Ostrava-město (Bezirk Ostrau-Stadt)

Obce, osady, samoty:
Moravská Ostrava-před Nov.Radnicí (Moravská Ostrava-před Nov.Radnicí)

Objekty:
jáma Michaeli-Slezská Ostrava (jáma Michaeli-Slezská Ostrava), Moravská Ostrava-staré krematorium (Moravská Ostrava-staré krematorium), Ostrava - Karolina (Koksbetrieb Karolina in Ostrau), Slezská Ostrava-pův.stadion SK Slezská (Slezská Ostrava-pův.stadion SK Slezská), Zábřeh (nad Odrou) - synagoga (Zábřeh (nad Odrou) - synagoga)


Okres Šumperk (Bezirk Mährisch Schönberg)

Obce, osady, samoty:
Adamov (Adamsthal), Štíty (Schildberg)

Objekty:
Nemile - Palírna (Neumühle)


Okres Jeseník (Bezirk Freiwaldau)

Obce, osady, samoty:
Hamberk (Hahnberg), Javorná (Latzdorf), Jedlovec (Tannzapfen), Sklená (Glasdorf), Skřivánkov (Lencherfeld)

Objekty:
kaple Svaté Anny - Horní údolí (Ober Grund), Kobermühle (Kobermühle)


Okres Nespecifikováno (Bezirk Nicht spezifizieren)

Obce, osady, samoty:
Chalupy na Blatech (Mooshäuser), Ječmeniště (Gerstenfeld), Jelení hora (Hirschenberg), lázně Luhačovice-Japonská zahrada (lázně Luhačovice-Japonská zahrada), Nová Boubská (Neu - Busk), Příslop (Přislop), Tisovka (Neuenberg), XXX (XXX), XXX (XXX)

Objekty:
Hauswaldská kaple (Hauswaldkapelle), k smazání (xxx), Kaaden (Steinkopfmühle), Sazomín - mlýn (Sazomín - mlýn), xx (xx), xxx (xxx), xxx (xxx), xxx (xxx), xxx (xxx), XXX (XXX)






Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist