PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Místa zaniklá v období: Po 2000

Počet nalezených míst: 348


Okres Hlavní město Praha (Bezirk Prag)

Objekty:
Akciová tiskárna (Akciová tiskárna), Běchovický dvůr (Běchovický dvůr), Hotel Praha (Hotel Praha), Jinonický akcíz (Jinonický akcíz), Koníčkův mlýn (Koníčkův mlýn), Nádraží Praha - Vyšehrad (Nádraží Praha - Vyšehrad), Petřín - zahradní restaurace (Petřín - zahradní restaurace), Pivnice Na rozcestí (Pivnice Na rozcestí), Praha - sklady Pramen (Praha - sklady Pramen), Praha 5 - Radotín zámeček na Cikánce (Praha 5 - Radotín zámeček na Cikánce), Praha Barrandov - vila V. Prokopa (Praha Barrandov - vila V. Prokopa), Praha Michle Obecná škola (Praha Michle Obecná škola), Praha-Vršovice - nová odbavovací hala nádraží (Prag-Wrschowitz - neue Bahnhofshalle), Rustonka (Rustonka), Zimní stadion Štvanice (Zimní stadion Štvanice)


Okres Benešov (Bezirk Beneschau)

Objekty:
Chrastovice (Chrastovice), Hanslovský mlýn (Hanslovský mlýn), Jenišovický dvůr (Jenišovický dvůr), Kotrčův mlýn (Kotrčův mlýn), Pivovar - Pyšely (Pivovar - Pyšely), Podlešanský mlýn (Podlešanský mlýn), Popovický dvůr (Popovický dvůr)


Okres Beroun (Bezirk Beraun)

Objekty:
Nouzov (Nouzov), Pivovar - Beroun (Pivovar - Beroun)


Okres Kladno (Bezirk Kladno)

Objekty:
Barborka (Barborka), Důl Ronna (Důl Ronna), Důl Schoeller (Důl Schoeller), Kellnerův mlýn (Kellnerův mlýn), Koryntovský mlýn (Koryntovský mlýn), Krupičkův mlýn (Krupičkův mlýn), Michálkův mlýn (Michálkův mlýn)


Okres Kolín (Bezirk Kolín)

Objekty:
Cukrovar - Český Brod (Cukrovar - Český Brod), Cukrovar - Velim (Cukrovar - Velim), Cukrovar Ratboř (Zuckerfabrik ), Dům čp.91 (Dům čp.91), Liblice A (Liblice A), Šamotka - Červené Pečky (Šamotka - Červené Pečky)


Okres Kutná Hora (Bezirk Kuttenberg)

Objekty:
Cukrovar a lihovar - Ovčáry-Nové Dvory (Cukrovar a lihovar - Ovčáry-Nové Dvory), Velký Dvůr (Velký Dvůr)


Okres Mělník (Bezirk Mělník)

Objekty:
Chemická továrna - Kralupy nad Vltavou (Chemická továrna - Kralupy nad Vltavou), Cukrovar - Mělník (Cukrovar - Mělník), Harasov (Harasov), Pivovar - Vysoká Libeň (Pivovar - Vysoká Libeň), Tempel Hegerhaus (Tempel Hegerhaus)


Okres Mladá Boleslav (Bezirk Jungbunzlau)

Objekty:
Cukrovar - Brodce n. Jizerou (Cukrovar - Brodce n. Jizerou), Dürichův mlýn (Dürichův mlýn), Flodermanův mlýn (Flodermanův mlýn), Slavíkův mlýn (Slavíkův mlýn), Textilka - Mladá Boleslav (Textilka - Mladá Boleslav), Zalužany (Zalužany)


Okres Nymburk (Bezirk Nymburk)

Objekty:
Krejčího mlýn (Krejčího mlýn), Mlýn - Nymburk-Drahelice (Mlýn - Nymburk-Drahelice), Most - Lysá nad Labem-Litol (Most - Lysá nad Labem-Litol)


Okres Praha-východ (Bezirk Prag-Ost)

Objekty:
Automobilka Praga - Praha (Automobilka Praga - Praha), Barvírna kůží - Praha Libeň (Barvírna kůží - Praha Libeň), Chlum u Mirošovic - zámek (Chlum u Mirošovic - zámek), Cihelna - Nehvízdky (Cihelna - Nehvízdky), Cukrovar - Mratín a Líbeznice (Cukrovar - Martín a Líbeznice), Cukrovar - Praha-Modřany (Cukrovar - Praha-Modřany), Pila a parketárna firmy Lanna - Praha 8 (Pila a parketárna firmy Lanna - Praha 8), Prádelna - Praha 4 (Prádelna - Praha 4), Spalovna pevných odpadǔ - Praha (Spalovna pevných odpadǔ - Praha), Strančice - zámek (Strančice - zámek), Tiskárna - Praha 1-Nové Město (Tiskárna - Praha 1-Nové Město), Továrna na cukrovinky - Praha 10-Vinohrady (Továrna na cukrovinky - Praha 10-Vinohrady), Továtna na barvy - Praha 15-Hostivař (Továtna na barvy - Praha 15-Hostivař), Usměrňovací stanice spalovny - Praha 9 (Usměrňovací stanice spalovny - Praha 9), Železniční viadukt a stanice Praha-Hrabovka (Železniční viadukt a stanice Praha-Hrabovka)


Okres Praha-západ (Bezirk Prag-West)

Objekty:
Tiskárna Václav Pešl - Praha 5 (Tiskárna Václav Pešl - Praha 5), Továrna na porcelán - Praha 5 (Továrna na porcelán - Praha 5), Transformační a měnící stanice Vokovice (Transformační a měnící stanice Vokovice), Železniční areál Holešovice-Bubny (Železniční areál Holešovice-Bubny)


Okres Příbram (Bezirk Pibrans)

Objekty:
Automatický mlýn Hermina (Automatický mlýn Hermina), Dobříš - železniční výtopna (Dobříš - železniční výtopna), Eisnerka (Eisnerka), Na Rovinách (Na Rovinách), Petráškův mlýn (Čelinský mlýn), Pivovar - Chlum-Nalžovice (Pivovar - Chlum-Nalžovice), Pivovar - Kamýk nad Vltavou (Pivovar - Kamýk nad Vltavou), Tři Trubky (Tři Trubky), Uhřický mlýn (Uhřický mlýn), Valcha (Walcher Mühle), Zahrádka (Zahrádka)


Okres Rakovník (Bezirk Rakonitz)

Obce, osady, samoty:
Valcha (Valcha)

Objekty:
Hořesedly mlýn a sušárna chmele (Hořesedly mlýn a sušárna chmele), Jiříkovic mlýn (Jiříkovic mlýn), Kouklův mlýn (Kouklův mlýn), Nový Dvůr (Neuhof)


Okres České Budějovice (Bezirk Budweis)

Objekty:
České Budějovice - kasárna Čtyři dvory (Budweis - Vierhof Kaserne), Kolínů mlýn (Kolínů mlýn)


Okres Český Krumlov (Bezirk Krummau)

Objekty:
Český Krumlov - Jitona (?) (Český Krumlov - Jitona (?))


Okres Jindřichův Hradec (Bezirk Neuhaus)

Objekty:
Tůmův vrch (Tůmův vrch), Vrchy (Berghof)


Okres Pelhřimov (Bezirk Pilgrams)

Objekty:
Hněvkovický dvůr (Hněvkovický dvůr), Jakalův mlýn (Jakalův mlýn), Kopejtkův dolní mlýn (Kopejtkův dolní mlýn), Kulíkův mlýn (Kulíkův mlýn), Lhotka (Lhotka), Rudolfova pila (Rudolfova pila)


Okres Písek (Bezirk Pisek)

Objekty:
Kukelský mlýn (Kuklemühle), Písek - pivovar (Písek - pivovar), Srlín - pivovar (Srlín - pivovar)


Okres Prachatice (Bezirk Prachatitz)

Objekty:
Prachatice - mlékárna Madeta (Prachatice - mlékárna Madeta)


Okres Tábor (Bezirk Tabor)

Obce, osady, samoty:
Rozhledna Hýlačka (Rozhledna Hýlačka)

Objekty:
Jankovský mlýn (Jankovský mlýn), Nový mlýn (Nový mlýn), Odměna (Odměna), Pivovar - Červené Záhoří-Chotoviny (Pivovar - Červené Záhoří-Chotoviny), Soukeník (Soukeník)


Okres Domažlice (Bezirk Taus)

Objekty:
Babylon - hotel Belveder (Babylon - hotel Belveder), Dlouhý mlýn (Langmühle), Moravcův mlýn (Morawetz Mühle)


Okres Cheb (Bezirk Eger)

Objekty:
Chebský masokombinát (Chebský masokombinát), Cihelna Nový Hrozňatov (Neu Kinsberg), Hotel Rozkvět (Hotel Halbmayr Haus), Kneipelbach (Kneipelbach), Mariánské Lázně kavárna Beskyd (Marienbad Café Sennhof), Obchodní dům Baťa (Obchodní dům Baťa), Pivovar Spröten - Cheb (Pivovar Spröten - Cheb)


Okres Karlovy Vary (Bezirk Karlsbad)

Obce, osady, samoty:
Ovčárna (Schäferei)

Objekty:
Hornický dům (Hornický dům), Karlovy Vary hotel Brix (Carlsbad hotel Brix), Karlovy Vary Sluneční lázně (lázně VI., gasbad) (Karlovy Vary Sluneční lázně (lázně VI., gasbad)), Lázně VI. (Lázně VI.), Vahaneč - nádraží (Bohentsch - Bahnhof), Zámecký pivovar - Doubí (Zámecký pivovar - Doubí)


Okres Klatovy (Bezirk Klattau)

Objekty:
Bezděkov - Zámecký lihovar (Bezděkov - Zámecký lihovar), Hálkova chata (Hálkova chata), Kusmoukovský mlýn (Kusmoukovský mlýn), Markův mlýn (Markermühle), Rudice (Ruditz Hof)


Okres Plzeň-město (Bezirk Pilsen-Stadt)

Objekty:
Bukovecký mlýn (Bukovecký mlýn), Červený Hrádek - Hrádecká hospoda (Červený Hrádek - Hrádecká hospoda), Dům kultury - Plzeň (Dům kultury - Plzeň), Hýrův mlýn (Hýrův mlýn), Klotzova cihelna (Klotzova cihelna), Nákladové nádraží - Plzeň (Nákladové nádraží - Plzeň), Plzeň Výstaviště (Plzeň Výstaviště), Slavíkův mlýn (Slavíkův mlýn)


Okres Plzeň-sever (Bezirk Pilsen-Nord)

Obce, osady, samoty:
Chalupa pod Hradištěm (Höhlhäusel)

Objekty:
Budova pohostinství a hasičské zbrojnice - Nevřeň (Budova pohostinství a hasičské zbrojnice - Nevřeň), Chemické závody Kaznějov (Chemische Fabrik Kasnau), Cihelna (Cihelna), Důl David (David schacht), Hracholusky - starý zámek (Hracholusky - starý zámek), Schlanzenmühle (Schlanzenmühle)


Okres Sokolov (Bezirk Falkenau)

Objekty:
Bílá Hájovna (Bílá Hájovna)


Okres Tachov (Bezirk Tachau)

Objekty:
Lukavec (Lukawetz), Pivovar - Tachov (Pivovar - Tachov), Planá u Mariánských Lázní (Plan in Marienbad), Tisová - nový zámek (Tisová - nový zámek), Továrna na dřevěné výrobky - Tachov (Továrna na dřevěné výrobky - Tachov)


Okres Česká Lípa (Bezirk Böhmisch Leipa)

Objekty:
Kunratice u Cvikova - nádraží (Kunnersdorf bei Zwickau), Pivovar - Zahrádky (Pivovar - Zahrádky), Rozprechtice statek (Rosspresse)


Okres Děčín (Bezirk Tetschen)

Objekty:
Česká Kamenice - Přádelna Franz Knappe (Böhmisch Kamnitz - Franz Knappe Textilspinnereien), Hübelova továrna a akvadukt (Hübelova továrna a akvadukt), Jetřichovice - Fiedlerův (Knyův) statek (Dittersbach - Bauerhof), Johann Herschel - výroba umělých květin (Johann Herschel - Kunstblumenfabrik), Mahlmühle, Fišerův mlýn (Mahlmühle, Fišerův mlýn), MIAX - Max Grohmann & Co. KG, pletárna (MIAX - Max Grohmann & Co. KG), Restaurace (Restauration), Šluknov: Rudolf Weber dědicové (Sluckenau: Rudolf Weber´s Erben), Veselé pod Rabštejnem-nádraží (Freudenberg), Zimmermanův mlýn a pila (Zimmermanův mlýn a pila)


Okres Chomutov (Bezirk Komotau)

Objekty:
Chomutov (Komotau), Chomutov - pivovar (Komotau - brauerei), Červená jáma - hájovna (Rothe Grube - Forsthaus), Dolní mlýn (Untere Mühle), Dolský mlýn (Grundmühle), Jirkov - pivovar (Görkau - Brauerei), Kadaň - pivovar (Kaaden - Brauerei), Klášterec nad Ohří - Porcelánka Thun (Klösterle a.d. Eger - Porzellanfabrik Thun), Pletené a stávkové zboží - Vejprty (Pletené a stávkové zboží - Vejprty), Přádelna - Jirkov (Přádelna - Jirkov), Továrna na gumové stuhy - Vejprty (Továrna na gumové stuhy - Vejprty), Vejprty - nádraží (Vejprty - nádraží)


Okres Jablonec nad Nisou (Bezirk Gablonz an der Neiße)

Obce, osady, samoty:
Mohelka (Mohelka)

Objekty:
Sklárna - Jablonec n. Nisou (Sklárna - Jablonec n. Nisou), Tkalcovna - Tanvald (Tkalcovna - Tanvald)


Okres Liberec (Bezirk Reichenberk)

Objekty:
Barevna a apretur - Liberec VI-Rochlice (Barevna a apretur - Liberec VI-Rochlice), Hejnice hotel Perun (Haindorf hotel Perun), Ještěd (Ještěd), Jizerská chata (Jizerská chata), Lázně Libverda Parkhotel (Bad Liebwerda Parkhotel), Liberec Lidové sady Lesní koupaliště (Reichenberg Menschen gesetzt Waldschwimmbad), Liberec Machnín Kleinertova vila (Liberec Machnín Kleinertova vila), Přádelna - Liberec (Přádelna - Liberec), Textilka - Liberec (Textilka - Liberec), Tkalcovna bavlny - Dolní Řasnice (Tkalcovna bavlny - Dolní Řasnice)


Okres Litoměřice (Bezirk Leitmeritz)

Objekty:
Cihelna - Kostelec nad Ohří (Cihelna - Kostelec nad Ohří), Cukrovar - Lovosice (Cukrovar - Lovosice), Luční mlýn (Wiessenmühle), Mšené Lázně - koupaliště (Mscheno bei Budin), Mšené Lázně - žst. (Mscheno bei Budin - bahnhof), Ploskovický dvůr (Ploskovický dvůr), Záhorecký mlýn (Zahortschermühle)


Okres Louny (Bezirk Laun)

Objekty:
Blšanský mlýn (Blšanský mlýn), Březenský mlýn (Březenský mlýn), Cukrovar - Lenešice (Cukrovar - Lenešice), Cukrovar - Postoloprty (Cukrovar - Postoloprty), Kulturní dům Střelnice (Kulturní dům Střelnice), Lenešice - cukrovar (Lenešice - cukrovar), Nový Dvůr (Neuhof), Žatec letiště (Žatec letiště)


Okres Most (Bezirk Brüx)

Objekty:
Křížatky - hostinec (Kreuzweg - Gasthaus), Mariánské Radčice - důl Kohinoor II (Maria Radtschitz - Bergbau Kohinoor II)


Okres Teplice (Bezirk Teplitz)

Objekty:
Bystřany - přádelna bavlny (Bystřany - přádelna bavlny), Teplice - Městské lázně (Teplitz - Stadtbad), Teplice - pivovar (Turn-Brauerei Teplitz), Teplice - Prior (Teplice - Prior)


Okres Havlíčkův Brod (Bezirk Deutschbrod)

Objekty:
Bačkov - zámek (Bačkov - zámek), Kroměšín - zámek (Kroměšín - zámek), Odranečský mlýn a pila (Odranečský mlýn), Pivovar - Golčův Jeníkov (Pivovar - Golčův Jeníkov)


Okres Hradec Králové (Bezirk Königgrätz)

Objekty:
Bludy (Bludy), Cukrovar - Smiřice (Cukrovar - Smiřice), Kukleny - koželužna (Kuklen), Továrna na usně - Třebechovice pod Orebem (Továrna na usně - Třebechovice pod Orebem), Zámecký mlýn (Zámecký mlýn)


Okres Chrudim (Bezirk Chrudim)

Objekty:
Hrochův Týnec - cukrovar (Hrochův Týnec - cukrovar), Vlaštovka - rekreační areál (Vlaštovka - rekreační areál)


Okres Jičín (Bezirk Jitschin)

Obce, osady, samoty:
Samota (Einödhof)

Objekty:
Cukrovar - Bašnice (Cukrovar - Bašnice), Filipin (Filipinenhof), Jičínské kasárny (Jičínské kasárny), Obora - zámek (Obora - zámek)


Okres Náchod (Bezirk Nachod)

Objekty:
Horní mlýn (Obere Mühle), Vechtrovna č. 47 (Vechtrovna č. 47), Vechtrovna na Mýtě (Vechtrovna na Mýtě), Zdoňov (Merkelsdorf)


Okres Pardubice (Bezirk Pardubitz)

Objekty:
Prokop (Prokop)


Okres Rychnov nad Kněžnou (Bezirk Reichenau)

Objekty:
Růženina Huť - Skuhrov nad Bělou (Růženina Huť - Skuhrov nad Bělou ), Továrna na kůže - Týniště nad Orlicí (Továrna na kůže - Týniště nad Orlicí)


Okres Semily (Bezirk Semi)

Objekty:
Matoušův mlýn (Matoušův mlýn)


Okres Svitavy (Bezirk Zwittau)

Obce, osady, samoty:
Banín (Bohnau)

Objekty:
Březovecký mlýn (Březovecký mlýn), Brněnec - Löw-Beerova textilka (Brünnlitz), Brněnec - Löw-Beerova textilka (Brünnlitz), Hvězda (Stern), Morašický mlýn (Morašický mlýn), Pomezí - tvrz (Pomezí - tvrz), Rozhraní - Ráčkova přádelna (Roßrain), Svitavy - silo (Zwittau), Svitavy-Lány - sokolovna (Turnhalle Vierzighuben)


Okres Trutnov (Bezirk Trautenau)

Objekty:
Chvaleč - nádraží (Chvaleč - nádraží), Petrova bouda (Peters Baude), Sokolská bouda (Sokolská bouda), Steinertmühle (Steinertmühle), Zámecký vrch - Krkonošské podhůří (Zámecký vrch - Krkonošské podhůří)


Okres Ústí nad Orlicí (Bezirk Wildenschwert)

Objekty:
Felzmanmühle (Felzmanmühle), Kramářova chata (Kramářova chata), Labičský mlýn (Labičský mlýn)


Okres Blansko (Bezirk Blanz)

Objekty:
Pivovar - Olešnice (Pivovar - Olešnice), Rakovec (Rakovec), Vlněna Svitávka (Zwittawka, Swittawka, Zwittales)


Okres Brno-město (Bezirk Brünn-Stadt)

Objekty:
Brno - Polská škola (Polský templ), Brno - skladiště Vlhká (Brno - skladiště Vlhká), Brno - staré letiště (Flughafen Brünn), Brno - škrobárny (Brno - škrobárny), Brno - továrna na baterie (Brno - továrna na baterie), Brno - vojenská pekárna (Brno - vojenská pekárna), Komárovský mlýn (Komárovský mlýn), Královo Pole - kartuziánský dvůr (Královo Pole - kartuziánský dvůr ), Královo Pole - továrna na nábytek (Královo Pole - továrna na nábytek), Továrna Ergon - Brno (Továrna Ergon - Brno), U sedmi švábů (U sedmi švábů), Vlněna (Tkalcovská) (Vlněna (Tkalcovská) ), Zimní stadion Za Lužánkami (Zimní stadion Za Lužánkami)


Okres Brno-venkov (Bezirk Brünn-Provinz)

Objekty:
Jalovisko (Jalovisko), Sokolnice - cukrovar (Sokolnitz), Spálený mlýn (Spálený mlýn), Zastávka u Brna - důl Julius (Zastávka u Brna - důl Julius), Zbýšov - důl Jindřich II (Zbeschau - Zeche Jindřich (Heinrich)), Židlochovice - cukrovar (Groß Seelowitz - Zuckerfabrik)


Okres Břeclav (Bezirk Lundenburg)

Objekty:
Hustopeče - synagoga (Auspitz - Synagoge), Zámecký mlýn (Zámecký mlýn)


Okres Zlín (Bezirk Zlin)

Objekty:
Hájovna Sak (Hájovna Sak), Holešov letište (Holešov letište), Horákův mlýn (Horákův mlýn), Luhačovice plovárna (Luhačovice plovárna), Luhačovice Slovácká búda (Luhačovice Slovácká búda), Podlipský mlýn (Podlipský mlýn), Zlín plovárna Baťák (Zlín plovárna Baťák)


Okres Hodonín (Bezirk Göding)

Objekty:
Cukrovar - Hodonín (Cukrovar - Hodonín), Na Hrázi (Na Hrázi)


Okres Jihlava (Bezirk Iglau)

Objekty:
Nepraš (Nepraš), Továrna na boty - Jihlava (Továrna na boty - Jihlava)


Okres Kroměříž (Bezirk Kremsier)

Objekty:
Cukrovar - Holešov-Všetuly (Cukrovar - Holešov-Všetuly), Dokoupilův mlýn (Dokoupilův mlýn)


Okres Prostějov (Bezirk Prossnitz)

Objekty:
Cukrovar - Němčice nad Hanou (Cukrovar - Němčice nad Hanou), Dolní mlýn (Dolní mlýn), Hanácká sladovna - Prostějov (Hanácká sladovna - Prostějov), OP Prostějov (OP Prostějov)


Okres Třebíč (Bezirk Trebic)

Objekty:
Pirochtův mlýn (Pirochtův mlýn), Roháčův mlýn (Roháčův mlýn)


Okres Uherské Hradiště (Bezirk Ungarisch Hradisch)

Objekty:
Cihelna - Uherský Brod (Cihelna - Uherský Brod), Hruškovice (Hruškovice )


Okres Vyškov (Bezirk Wischau)

Objekty:
Cukrovar - Slavkov u Brna (Cukrovar - Slavkov u Brna), Drnovický cukrovar Offermann & Co. - Vyškov (Drnovický cukrovar Offermann & Co. - Vyškov), Kotáry (Kotáry), Kožušice mlýn (Kožušice mlýn)


Okres Žďár nad Sázavou (Bezirk Saar)

Objekty:
Benátský most (Benátský most), Hamrmýl (Hamrmýl), Hotel Bílý lev (Hotel Bílý lev), Koželužna - Velké Meziříčí (Koželužna - Velké Meziříčí)


Okres Bruntál (Bezirk Freudenthal)

Objekty:
Přádelna - Bruntál (Přádelna - Bruntál)


Okres Frýdek-Místek (Bezirk Friedek-Mistek)

Objekty:
Landsbergerova přádelna (Landsbergerova přádelna), Víceúčelová hala - Frýdek-Místek (Víceúčelová hala - Frýdek-Místek)


Okres Karviná (Bezirk Karwin)

Obce, osady, samoty:
Kolonie Vagónka (Kolonie Vagónka)

Objekty:
Bachrach Mühle (Bachrach Mühle), Dolní Marklovice (Dolní Marklovice), Havířov - důl Dukla (Havířov - Bergwerk Dukla), Havířovské vlakové nádraží (Havířovské vlakové nádraží), Kaple na Mexiku v Karviné (Kaple na Mexiku v Karviné), Restaurace Sznapka (Restaurace Sznapka)


Okres Nový Jičín (Bezirk Neutitschein)

Objekty:
Blücherův dvůr (Blücherhof), Blücherův mlýn (Blüchermühle), Bumbalova továrna - Frenštát pod Radhoštěm (Bumbalova továrna - Frenštát pod Radhoštěm), Tabačka - Nový Jičín (Tabačka - Nový Jičín), Továrna na klobouky - Nový Jičín (Továrna na klobouky - Nový Jičín)


Okres Olomouc (Bezirk Olmütz)

Objekty:
Adolf Heikorn, výroba octa - Olomouc (Adolf Heikorn, výroba octa - Olomouc), Cukrovar - Uničov (Cukrovar - Uničov), Olomouc - mrazírny (Olomouc - mrazírny), Olomouc - Sladovna Eduard Hamburger & syn (Olomouc - Sladovna Eduard Hamburger & syn), Olomouc - vojenské letiště (Olomouc - vojenské letiště)


Okres Opava (Bezirk Troppau)

Obce, osady, samoty:
Janské Koupele (Bad Johannisbrunn)

Objekty:
Zahrádka (Waldhof)


Okres Ostrava-město (Bezirk Ostrau-Stadt)

Obce, osady, samoty:
Ostrava - Přednádraží (Ostrava - Přednádraží)

Objekty:
Kunčice (nad Ostravicí) (Kunčice (nad Ostravicí)), Malkovec (Malkovec), Moravská Ostrava-O.D.Ostravica-Textilia (Moravská Ostrava-O.D.Ostravica-Textilia), Rafinerie minerálních olejů - Ostrava (Rafinerie minerálních olejů - Ostrava), Strnadův mlýn (Strnadův mlýn), Továrna na výrobu sody - Ostrava-Hrušov (Továrna na výrobu sody - Ostrava-Hrušov)


Okres Přerov (Bezirk Prerov)

Obce, osady, samoty:
Přerov - Škodova ulice (Přerov - Škodova ulice)

Objekty:
Cukrovar - Kojetín (Cukrovar - Kojetín), Pivovar - Říkovice (Pivovar - Říkovice), Potštát (Bodenstadt), Přerov - Komuna (Prerau - Komuna)


Okres Šumperk (Bezirk Mährisch Schönberg)

Objekty:
Alfrédova chata (Alfredhütte), Bohdíkov - dolní vápenka (Märzdorf), Cihelna Loštice (Cihelna Loštice), Staré město - dům čp. 22 a čerpací stanice (Mährisch Altstadt)


Okres Vsetín (Bezirk Vsetin)

Obce, osady, samoty:
U Goldů (U Goldů)

Objekty:
Pustevny Libušín (Pustevny Libušín)


Okres Nespecifikováno (Bezirk Nicht spezifizieren)

Objekty:
Strojírna a slévárna - Klatovy (Strojírna a slévárna - Klatovy), Textilka - Česká Třebová (Textilka - Česká Třebová)






Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist