PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Místa, jejichž současný stav je: Ohrožená

Počet nalezených míst: 321


Okres Hlavní město Praha (Bezirk Prag)

Obce, osady, samoty:
Na Slatinách (Na Slatinách)

Objekty:
Ateliér sochařky Wichterlové (Ateliér sochařky Wichterlové), Avia Letňany (Avia Letňany), Horův mlýn (Horův mlýn), Královice - tvrz (Královice - tvrz), Maškův mlýn (Zadní Maškův mlýn), Petynka (Petynka), Praha - Cibulka (Prag - Cibulka), Praha 8 - Vila Na Dlážděnce (Praha 8 - vila Na Dlážděnce), Praha Invalidovna - Mazutka (Praha Invalidovna - Mazutka), Storchova vila (Storchova vila), Transgas (Transgas), zámek Petrovice (zámek Petrovice), Zlíchovský lihovar (Zlíchovský lihovar), Zličín - čerpací stanice (Zličín - čerpací stanice )


Okres Benešov (Bezirk Beneschau)

Objekty:
Chotýšany - zámek (Chotýšany - zámek), Nové Mlýny (Nové Mlýny)


Okres Beroun (Bezirk Beraun)

Objekty:
Zámeček Na Ptáku (Zámeček Na Ptáku)


Okres Kladno (Bezirk Kladno)

Obce, osady, samoty:
Vraný - mlýn (Vraný - mlýn)

Objekty:
Císařský pivovar - Buštěhrad (Císařský pivovar - Buštěhrad), Pálečekovský mlýn (Pálečekovský mlýn)


Okres Kolín (Bezirk Kolín)

Objekty:
Domek (Domek), Votrubovský mlýn (Votrubovský mlýn)


Okres Kutná Hora (Bezirk Kuttenberg)

Objekty:
Žehušice tvrz (Žehušice tvrz)


Okres Mělník (Bezirk Mělník)

Objekty:
Harasov (Harasov), Rymáň (Rimay), zámek Liběchov (zámek Liběchov)


Okres Mladá Boleslav (Bezirk Jungbunzlau)

Objekty:
Mladá Boleslav nádraží (Mladá Boleslav nádraží), motokrosová trať Vrchbělá (motokrosová trať Vrchbělá), Podzámecký mlýn (Podzámecký mlýn)


Okres Nymburk (Bezirk Nymburk)

Objekty:
Křinec - zámek (Křinec - zámek)


Okres Praha-východ (Bezirk Prag-Ost)

Objekty:
Houšťka sluneční lázně (Houšťka sluneční lázně), Káraný restaurace U vodárny (Káraný restaurace U vodárny), Libeňský most (Libeň Brücke), Nákladové nádraží Žižkov (Nákladové nádraží Žižkov), Praha Vysočany nádraží (Praha Vysočany nádraží), Tiskárna - Praha 1-Nové Město (Tiskárna - Praha 1-Nové Město)


Okres Příbram (Bezirk Pibrans)

Obce, osady, samoty:
Mokrsko (Mokrsko)

Objekty:
Drahenický mlýn (Drahenický mlýn), Jince - zámek (pivovar) (Jince - zámek (pivovar) ), Parní automatický mlýn Jaroslava Gärtnera (Parní automatický mlýn Jaroslava Gärtnera), Soukupův mlýn (Soukupův mlýn), Šípkova cihelna (Šípkova cihelna)


Okres České Budějovice (Bezirk Budweis)

Obce, osady, samoty:
Fischerovy Chalupy (Fischbachhäuser)


Okres Jindřichův Hradec (Bezirk Neuhaus)

Obce, osady, samoty:
Pomezí (Markel)

Objekty:
Babkův mlýn (Babkův mlýn), Bílý mlýn (Bílý mlýn), Bílý mlýn (Bílý mlýn), Bobelovka - textilní továrna (Bobelovka - textilní továrna), Černý mlýn (Černý mlýn), Českomoravská továrna na pletené zboží (Českomoravská továrna na pletené zboží), Český Rudolec - zámek (Böhmisch Rudoletz - Schloss), Dolní Bolíkov - židovský hřbitov (Wölking), Dvorský mlýn (Hofmühle), Dvůr Dobrohoř (Dvůr Dobrohoř), Dvůr Nové Hobzí (Dvůr Nové Hobzí), Dvůr Stálkov (Dvůr Stálkov), Filipov - hájovna (Philippsdorf), Filipov - kaple Sv. Kateřiny (Philippsdorf), Frelův mlýn (Frelův mlýn), Hadermühle (Hadermühle), Hejbalův mlýn (Hejbalův mlýn), Hejnice (Hönitzhof), Jindřichův Hradec - Landfrasova vila (Jindřichův Hradec - Landfrasova vila), Jindřichův Hradec - pivovar (Jindřichův Hradec - pivovar), Jindřichův Hradec - Solperova továrna (Jindřichův Hradec - Solperova továrna), Jindřichův Hradec - šindelna (Jindřichův Hradec - šindelna), Kálalův mlýn (Kálalův mlýn), Keramička Hlubokodol (Keramička Hlubokodol), Klenová - kaple Sv. Anny (Leinbaum), Kostelní Vydří - zámek (Kirchwiedern - Schloss), Liebzeitův mlýn (Liebzeitův mlýn), Lišný dvůr (Lišný dvůr), Loucký mlýn (Bruckmühle), Malíkův mlýn (Malíkův mlýn), Nová Ves - dvůr (Nová Ves - dvůr), Olšany - židovský hřbitov (Wolschan), Panský mlýn (Panský mlýn), Peníkov (Weisshof, Pönningenhof), Peníkovský mlýn (Pönningenmühle), Rožnov (Rosenau), Rudolfov (Rudolfov), Schüllerův mlýn (Schüllerův mlýn), Slavonice - pivovar (Zlabings), Staré Hobzí - synagoga (Althart - Synagoge), Střížovice. (Střížovice.), Svatá Barbora (Svatá Barbora), Šprinclův mlýn (Šprinclův mlýn), Šulákův mlýn (Šulákův mlýn), Tunklův mlýn (Tunklův mlýn), U Malíře (U Malíře), Veclov - kaple (Wetzlers), Velký Pěčín - židovský hřbitov (Gross-Pantschen), Veselíčko (Lusthof), Walterův mlýn (Waltermühle), Wölflův mlýn (Wölflův mlýn), Zlatuškův mlýn (Zlatuškův mlýn)


Okres Pelhřimov (Bezirk Pilgrams)

Objekty:
Pelhřimov - kaple sv. Anny (Pelhřimov - kaple sv. Anny), Tuklecký mlýn (Tuklecker Mühle), Závršský mlýn (Závršský mlýn)


Okres Písek (Bezirk Pisek)

Objekty:
Srlín - pivovar (Srlín - pivovar)


Okres Prachatice (Bezirk Prachatitz)

Obce, osady, samoty:
Zámek lčovice (Zámek lčovice )

Objekty:
Blanický mlýn (Blanický mlýn), Schmiedův pivovar (Schmiedův pivovar), Sedlec (Sedlec), Skokanský můstek K88 (Skokanský můstek K88), Volarské seníky (Volarské seníky)


Okres Tábor (Bezirk Tabor)

Obce, osady, samoty:
Alej Janov - Myslkovice (Alej Janov - Myslkovice)

Objekty:
Střezimíř nádraží (Střezimíř nádraží), Šeborův mlýn (Šeborův mlýn), Zárubův mlýn (Zárubův mlýn), Zelenka (Zelenka)


Okres Domažlice (Bezirk Taus)

Obce, osady, samoty:
Horní Baldov (Horní Baldov)

Objekty:
Bělá nad Radbuzou zámek (Weissensulz Schloss), Kanice - náhrobní kaple Panny Marie Bolestné (Kanice - náhrobní kaple Panny Marie Bolestné), Nový Dvůr (Nový Dvůr), Přívozec - zámek (Přívozec - zámek), Svatá Barbora (St. Barbara), Svatý Jiří - dvůr a hájovna (Sankt Georgem Maierhof), Štítary - kostel sv. Judy Tadeáše (Štítary - kostel sv. Judy Tadeáše), U Bártů (U Bártů)


Okres Cheb (Bezirk Eger)

Objekty:
Cheb - kostel Nalezení sv. Kříže (Cheb - kostel Nalezení sv. Kříže), Hazlov (Haslau), Horní zámek (Oberschloss), Libá - přádelna (Liebenstein), Mariánské Lázně kavárna Polom (Marienbad Café Polom), Nimrod (Nimrod), Prameny bývalý hotel (Sangerberg), Zámek - Starý Rybník (Altenteich), zámek Nový Dvůr (Schloss Neuhof), Židovský hřbitov u Lomničky (Judenfriedhof bei Steingrub)


Okres Karlovy Vary (Bezirk Karlsbad)

Obce, osady, samoty:
Hřebečná (Hengstererben), Kyselka (Giesshübl Sauerbrunn), Špinavá Putika (Dreckschänke)

Objekty:
Bečov nad Teplou Hotel Central (Petschau Hotel Zentral), Děpoltovice - zámek (nový) (Tüppelsgrün - Schloss neu), Dlouhý Grün - statek č.p. 22 (Langgrün - Hof Nr. 22 ), Doupov - Kaple (Duppau - Kirche), Luka u Žlutic pivovar (Luck Brauhaus), Luka u Žlutic zámek (Luck Schloss), Štědrá - zámek (Stiedra - Schloss), Tašovický mlýn (Taschwitzer Mühle), Velký Hlavákov - Bělá statek (Biela Hof)


Okres Klatovy (Bezirk Klattau)

Obce, osady, samoty:
Gustavsthal (Gustawsthal), Pohádka (Christlhof)

Objekty:
Bystřice nad Úhlavou - zámek (Bistritz - Schloss), Defurovy Lažany - zámek (Defurovy Lažany - zámek), Dolejší Krušec (Unter-Körnsalz), Veselí nad Úhlavou - zámek (Veselí nad Úhlavou - zámek)


Okres Plzeň-jih (Bezirk Pilsen-Süd)

Objekty:
Žinkovy mlýn (Žinkovy mlýn)


Okres Plzeň-sever (Bezirk Pilsen-Nord)

Objekty:
Nekmíř - zámek (Nekmíř - zámek), Ostrovec - kaple sv. Jana Křtitele (Ostrovec - kaple sv. Jana Křtitele), Pňovany-synagoga (Piwana-Synagoge), Vranov (Frauenhof)


Okres Sokolov (Bezirk Falkenau)

Objekty:
Chodov nádraží (Chodau Bahnhof), Hartenberk (Hartenberg), Horní Slavkov děkanství (Horní Slavkov děkanství), Kraslice - Sklená - koupaliště (Graslitz - Glassberg - Schwimbad), Kraslice hotel Praha (Graslitz hotel Praha)


Okres Tachov (Bezirk Tachau)

Objekty:
Boněnov-kostel Všech Svatých (Punnau-Kirche Allerheiligen), Kopec (Kopetzen), Kořen-synagoga (Kurschin-Synagoge), Lestkov-kostel sv.Prokopa (Leskau-Kirche St.Prokop), Lorencův mlýn (Lorenz-Mühle), Nové Sedliště-kostel Nejsvětější Trojice (Neuzedlisch-Dreifaltigkeitskirche), Otín-kostel Jména Panny Marie (Ottenreuth-Kirche Mariä Namen), Planá - zámek (Planá - zámek), Stráž-kostel sv.Ducha (Neustadtl-Kirche des Hl.Geistes), Záchlumí (Eisenhüttl)


Okres Česká Lípa (Bezirk Böhmisch Leipa)

Objekty:
Barbořin kamenný most (Barbořin kamenný most), Kuřivody - zámek (Hühnerwasser - Schloss), Rozprechtice statek (Rosspresse), Vřísek (Schischkenberg)


Okres Děčín (Bezirk Tetschen)

Obce, osady, samoty:
Hřensko-hřbitov (Herrenskretschen-Friedhof), Skrytín (Skritin, Skřetín)

Objekty:
Bukovinský mlýn (Bukovinský mlýn), Čokoládovna Hartwig & Vogel (Čokoládovna Hartwig & Vogel), J. Kunert & Söhne - kovové a kancelářské zboží. (Mettal- und Bürowarenfabrik, J. KUNERT & SÖHNE), Jáchym (Joachimsberg), MIAX - Max Grohmann & Co. KG, pletárna (MIAX - Max Grohmann & Co. KG), Panský dvůr (Panský dvůr)


Okres Chomutov (Bezirk Komotau)

Obce, osady, samoty:
Krásný Dvoreček (Klein-Schönhof), Křímov - hřbitov (Krima - friedhof), Pašerácký dům (Pašerácký dům)

Objekty:
Chomutov - pivovar (Komotau - brauerei), Důl Měděnec (Taubenberg, Graukopf, Rote Suttel a další), Kovářská - nádraží (Schmiedeberg - Bahnhof), Louchov - kostel sv. Jakuba (Louchov - kostel sv. Jakuba), Miřetice u Vintířova - statek (Miřetice u Vintířova - statek), Pětipsy - zámek (Fünfhunden - Schloss), Saská výtopna (Saská výtopna), Vintířov - starý a nový zámek (Winteritz - altes und neues Schloss), Zahořany - důl Prokop (Sehrles -Prokop Grube), Želina - Kostel sv. Vavřince (Sechlau - Kirche des Hl. Laurentius)


Okres Jablonec nad Nisou (Bezirk Gablonz an der Neiße)

Objekty:
Jablonec nad Nisou - dům z roku 1911 (Jablonec nad Nisou - dům z roku 1911), Kořenovská výtopna (Kořenovská výtopna), Zámeček Schlaraffia (Neysseburg)


Okres Liberec (Bezirk Reichenberk)

Objekty:
Heřmanice - nádraží (Heřmanice - nádraží), Jindřichovice pod Smrkem hotel Kretscham (Heinersdorf an der Tafelfichte hotel Kretscham), Jizerská chata (Jizerská chata), Liberec Machnín Kleinertova vila (Liberec Machnín Kleinertova vila)


Okres Litoměřice (Bezirk Leitmeritz)

Obce, osady, samoty:
Bývalý Krautův Hostinec a Koloniál (Krauts Gasthaus und Kolonialwarenhandlung), Hájek (Hajeker)

Objekty:
Bílý Kostelec - kostel sv. Havla (Weisskirchen - Kirche), Habřina - kostel (Haber - Kirche), Hostinec "U města Vídně" (Gasthaus Stadt Wien), Hubenovský mlýn (Hubenovský mlýn ), Konojedy - zámek (Konojed - Schloss), Mšené Lázně - koupaliště (Mscheno bei Budin), Windsor (Windsor)


Okres Louny (Bezirk Laun)

Objekty:
Cihlářská pec (Cihlářská pec), Dobříčany - zámek (Dobritschan - Schloss), Kostel Neposkvrněného početí Panny Marie v Siřemi (Kostel Neposkvrněného početí Panny Marie v Siřemi), Lužec - zámek (Lust - Schloss), Petrohrad pivovar (Petersburg Brauhaus), Přibenice - kostel Nanebevzetí Panny Marie (Pribenz - Kirche der Hl. Maria-Himmelfahrt), Řisuty - kostel sv. Bernarda (Rissut - Kirche des Hl. Bernard), Žabokliky - kostel sv. Bartoloměje (Schaboglück - Kirche des Hl. Bartolomäus), Židovský hřbitov Letov (Židovský hřbitov Letov)


Okres Most (Bezirk Brüx)

Obce, osady, samoty:
Černice (Tschernitz), Horní Jiřetín (Ober Georgenthal)

Objekty:
Havraň - cukrovar (Hawran - Zuckerfabrik), Infekční oddělení - Budova G (Infekční oddělení - Budova G)


Okres Teplice (Bezirk Teplitz)

Obce, osady, samoty:
Priesselberská štola (Priesselberk II)

Objekty:
Bílina - pivovar (Bilin - Brauerei), Hrob - evangelický kostel (Klostergrab - Evangelische Kirche), Mirošovice - zámek (Mireschowitz - Schloss), Novodvorský mlýn (Neumühle), Osek - klášterní pivovar (Ossegg - klösterliche Brauerei), staré nádraží Duchcov (staré nádraží Duchcov)


Okres Ústí nad Labem (Bezirk Aussig)

Objekty:
Aluminium Company Mayer & Co., Malé Chvojno (Aluminium Company Mayer & Co., Klein-Kahn), Botschova hrobka (Botschova hrobka), Bývalá Masarykova nemocnice - Ústí n. Labem (Bývalá Masarykova nemocnice - Ústí n. Labem)


Okres Havlíčkův Brod (Bezirk Deutschbrod)

Objekty:
Dolní mlýn (Dolní mlýn), Květinov - zámek (Květinov - zámek), Nový Dvůr (Nový Dvůr), Skřivánek - zámek (Skřivánek - zámek)


Okres Hradec Králové (Bezirk Königgrätz)

Objekty:
Hradec Králové - jatka (Hradec Králové - jatka)


Okres Jičín (Bezirk Jitschin)

Objekty:
Goldschmidtova vila (Goldschmidtova vila), Panský mlýn (Panský mlýn), Prostřední mlýn (Prostřední mlýn)


Okres Náchod (Bezirk Nachod)

Obce, osady, samoty:
Běloves u Náchoda lázně (Belowes)

Objekty:
Kotrbův mlýn (Kotrbův mlýn), Lhota za Červeným Kostelcem - Benešův hostinec (Lhota za Červeným Kostelcem - Benešův hostinec), Velichovky koupaliště (Velichovky koupaliště)


Okres Rychnov nad Kněžnou (Bezirk Reichenau)

Objekty:
Delekta, továrna na likéry (Delekta, továrna na likéry)


Okres Semily (Bezirk Semi)

Objekty:
Kopanina (Kopanina), Studenec - zámek (Studenec - zámek)


Okres Svitavy (Bezirk Zwittau)

Obce, osady, samoty:
Žipotín (Seibelsdorf)

Objekty:
Jevíčko nádraží (Gewitsch Bahnhof), Müllerův mlýn (Müllerův mlýn), Podzámecký mlýn (Podzámecký mlýn)


Okres Trutnov (Bezirk Trautenau)

Obce, osady, samoty:
Jánské Lázně (Johannisbad)

Objekty:
Kostelík v Rybníčku (Kostelík v Rybníčku), Mahrlův mlýn (Mahrlův mlýn), Sokolská bouda (Sokolská bouda), Žireč hotel Betlém (Žireč hotel Betlém)


Okres Ústí nad Orlicí (Bezirk Wildenschwert)

Objekty:
Choceň - hotel u nádraží (Choceň - hotel u nádraží), Kramářova chata (Kramářova chata), Moravský Karlov nádraží (Maehrisch Karlsdorf Bahnhof)


Okres Blansko (Bezirk Blanz)

Objekty:
Salmův mlýn (Salmův mlýn)


Okres Brno-město (Bezirk Brünn-Stadt)

Objekty:
Brno - Lidická 75 a činžovní domy Nové ulice (Brno - Lidická 75 a činžovní domy Nové ulice), Letná - nákupní centrum (Letná - nákupní centrum), Mosilana Obřany (Mosilana Obřany), Továrna Ergon - Brno (Továrna Ergon - Brno)


Okres Jihlava (Bezirk Iglau)

Objekty:
Prostředkovice - špýchar (Prostředkovice - špýchar), Telč - Hotel U nádraží (Telč - Hotel U nádraží)


Okres Prostějov (Bezirk Prossnitz)

Objekty:
Prostějov - Wolf & Franže, výroba obuvi (Prostějov - Wolf & Franže, výroba obuvi)


Okres Uherské Hradiště (Bezirk Ungarisch Hradisch)

Objekty:
Penkův statek (Penkův statek)


Okres Vyškov (Bezirk Wischau)

Objekty:
Habrovany - oranžerie (Habrovany - oranžerie), Komorov - zámek (Komorov - zámek)


Okres Znojmo (Bezirk Znaim)

Obce, osady, samoty:
Hraniční přechod Vratěnín / Oberthürnau (Grenzübergang Vratěnín / Oberthürnau)

Objekty:
Andělský mlýn (Andělský mlýn)


Okres Žďár nad Sázavou (Bezirk Saar)

Objekty:
Chládkova vápenka (Chládkova vápenka), Dolní Rožínka - uranové doly (Dolní Rožínka - uranové doly), Hotel Koruna (Hotel Koruna), Letiště Bobrovník (Letiště Bobrovník), Loupežnický most (Loupežnický most), Most u Sola (Most u Sola), Radešín - tírna lnu Jan Rous (Radešín - tírna lnu Jan Rous)


Okres Bruntál (Bezirk Freudenthal)

Objekty:
Dětřichov nad Bystřicí nádraží (Dittersdorf), Františkov - větrný mlýn (Franzberg), Janovice - Harrachův pivovar (Janowitz - Brauerei)


Okres Frýdek-Místek (Bezirk Friedek-Mistek)

Obce, osady, samoty:
Horní Lomná (Ober Lomna)

Objekty:
Ropice - zámek (Ropica)


Okres Karviná (Bezirk Karwin)

Objekty:
Kaple na Mexiku v Karviné (Kaple na Mexiku v Karviné), Kostel sv. Barbory (Kostel sv. Barbory), Rychvald - zámek (Rychvald - zámek), Zámecké konírny (Zámecké konírny)


Okres Nový Jičín (Bezirk Neutitschein)

Obce, osady, samoty:
Blahutovice (Blattendorf), Hrabětice (Grafendorf), Klokočůvek (Klein Glockersdorf)

Objekty:
Sedlnice - staré nádraží (Sedlnice - staré nádraží)


Okres Olomouc (Bezirk Olmütz)

Objekty:
Horní Dlouhá Loučka - zámek (Horní Dlouhá Loučka - zámek), Lusfovlovo mlýn (Lusfovlovo mlýn), Náměšť na Hané - nádraží (Náměšť na Hané - nádraží), Nenakonice - zámek (Nenakonice - zámek), Olomouc - Vila Hanse a Else Stratilových (Olomouc - Vila Hanse a Else Stratilových)


Okres Opava (Bezirk Troppau)

Obce, osady, samoty:
Pocheň (Pochmühl)

Objekty:
Deštné - zámek (Dorfteschen)


Okres Ostrava-město (Bezirk Ostrau-Stadt)

Objekty:
Ostrava - Mariánskohorská č. 14 (Ostrava - Mariánskohorská č. 14), Polanka nad Odrou - zámek (Polanka nad Odrou - zámek)


Okres Přerov (Bezirk Prerov)

Obce, osady, samoty:
Hustopeče nad Bečvou (Hustopeče nad Bečvou), Kačena (Kačena), Milotice nad Bečvou (Milotice nad Bečvou)

Objekty:
Mlýnec (Mlýnec)


Okres Šumperk (Bezirk Mährisch Schönberg)

Obce, osady, samoty:
Vikantice (Weigelsdorf)

Objekty:
Třemešek - pivovar (Třemešek - pivovar)


Okres Vsetín (Bezirk Vsetin)

Objekty:
Bystřička - hotel Klenov (Bystřička - hotel Klenov), Pivovar - Vsetín (Pivovar - Vsetín), Seninský mlýn (Seninský mlýn), Tesla Rožnov (Tesla Rožnov )


Okres Jeseník (Bezirk Freiwaldau)

Obce, osady, samoty:
Dolní Údolí (Nieder-Grund), Horní Údolí (Ober Grund), Kamenička (Kamnitz - "Uberschar), Zálesí (Waldeck)

Objekty:
Tančírna Račí údolí (tančírna Račí údolí)


Okres Nespecifikováno (Bezirk Nicht spezifizieren)

Obce, osady, samoty:
Kamenec (Kamenec)

Objekty:
Hrobka Zedwitzů (Hrobka Zedwitzů), Pískovna Beňovy (Silnice Klatovy a. s.) (Pískovna Beňovy (Silnice Klatovy a. s.)), Varnsdorf nádraží (Warnsdorf)



Processing time: 12 msec.
IP address = 3.235.182.206
desktop version