EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Kategorie: Samota

Anzahl der gefunden Orten: 870


Bezirk Prag (Okres Hlavní město Praha)

Orts:
Placina (Placina)


Bezirk Beneschau (Okres Benešov)

Orts:
Babor (Babor), Hruškov (Hruškov), Hubičkův Luh (Hubičkův Luh), Kocanda (Kocanda), Kojetitzer Hof (Kojetice), Křemešník (Křemešník), Mlýny (Mlýny), Povalilka (Povalilka), Smrčina (Smrčina), Toušice (Toušice), Vosí (Vosí), Zákopy (Zákopy)


Bezirk Kladno (Okres Kladno)

Orts:
Ovčín (Ovčín), Štěpárna (Štěpárna)


Bezirk Kolín (Okres Kolín)

Orts:
Hrstkov (Hrstkov), Špandava (Špandava), Vlčí Důl (Vlčí Důl)


Bezirk Mělník (Okres Mělník)

Orts:
Březov (Březov), Rozbořenka (Rozbořenka), Schütoll (Šitol)


Bezirk Jungbunzlau (Okres Mladá Boleslav)

Orts:
Chaloupky (Chaloupky - samoty), Flusárna (Flusárna), Jibstec (Jibstec), Píčův statek (Píčův statek)


Bezirk Nymburk (Okres Nymburk)

Orts:
Bohumilov (Bohumilov)


Bezirk Prag-Ost (Okres Praha-východ)

Orts:
Cihelna za Hájem (Cihelna za Hájem)


Bezirk Prag-West (Okres Praha-západ)

Orts:
U Rabiňáka (U Rabiňáka)


Bezirk Pibrans (Okres Příbram)

Orts:
4 Hammer (Čtvrtý Hamr), Betlém (Betlém), Bezík (Bezík), Bor (Bor), Břehy (Břehy), Brousek (Brousek), Bubovický Mlýn (Bubovický mlýn), Bukevnice (Bukevnice), Byčice (Byčice), Korce (Korce), Kovárna (Kovárna), Královská (Královská), Luh (Luh), Luhy (Luhy), Na Emiliance (Na Emiliance), Na pakostě (Na pakostě), Návoz (Návoz), Políčko (Políčko), Rybárna (Rybárna), Sejce (Sejce), Šefrovna (Šefrovna), Topínka (Topínka), Trenčín (Trenčín), U Hupticha (U Hupticha), Voznice (Voznice), Vymyšlenka (Vymyšlenka), Zrůbek (Zrůbek), Ždáň (Ždáň)


Bezirk Rakonitz (Okres Rakovník)

Orts:
Kocanda (Kocanda), Mlýnec (Mlýnec), Mühlhansl (Mühlhansl), Myší Díra (Myší Díra), Plázek (Plázek), Pochvalovský Mlýn (Pochvalovský Mlýn), Polský Ovčín (Polský Ovčín), Slabecká Huť (Slabecká Huť), Svatý Vojtěch (Svatý Vojtěch), Valcha (Valcha), Zákonova Hlídačna (Zákonova Hlídačna)


Bezirk Budweis (Okres České Budějovice)

Orts:
Babka (Babka), Bašta (Bašta), Bauden (Boudy), Blauer-Haus (Modrý Domek), Bleiche (Bělidlo), Fischbachhäuser (Fischerovy Chalupy), Gassenhäusel (Gassenhäusel), Hammer (Hamr), Hladná (Hladná), Höger (U Bočků), Hůrka. (Hůrka.), Klukov (Klukov), Koller (U Kollerů), Kořensko (Kořensko), Lechnerstall (Lechnerova Stáj), Moosbauer (Moosbauer), Nehamerhof (Nehamerův Dvůr), Nemanice (Nemanice), Ober Lipov (Horní Lipovsko), Rejsíkov (Rejsíkov), Schörz (Schoř), Slaměný Dvůr (Slaměný Dvůr), U Benáků (U Benáků), U Marečků (U Marečků), Überfuhr (Břehy), Ve Strouze (Ve Strouze), Vrbí (Vrbí)


Bezirk Krummau (Okres Český Krumlov)

Orts:
Ahornhütten (Javory), Albert (U Alberta), Bachgoberl (Bachgoberl), Bachmann (Bachman), Bauer (Bauer), Bei der Moldau (U Vltavy), Beim Gregor (U Řehoře), Beim Ohlman (U Ohlmana), Beim Ohlwagner (U Ohlwagnera), Beim Stangl (U Stangla), Blahawirt (U Bláhy), Böhm (U Čechů), Bräun (Bräun), Braunsteinhof (Braunsteinhof), Chumheger (Chlumanská hájovna), Dickbartl (U Tlustého Bártla), Dvořák v Hoře (Dvořák v Hoře), Etbauer (Etbauer), Fensl (Fensl), Flödl (Fledl), Glasser (Glasser), Graben (Graben), Gregerhof (Gregerův dvůr), Grünberger (Zelená Hora), Hammergut (Hamry), Hartauer (Hartauer), Hausberg (Hausberg), Holzbauer (Holzbauer), Kitzhofer (Kozák), Kohlstätten (Uhliště), Kothof (Kothof), Leopold (Leopold), Lugmüler (Lugmüler), Mittel Zeughütten (Mittel Zeughütten), Moedlitz Hof (Metlický Dvůr), Moldauhäusel (Vltavská Chalupa), Multerberger Waldhäuser (Multerberské Chalupy), Neubauer (Neubauer), Ober Schediwy (Horní Šedivý ), Oberwald (Horní les - hájovna ), Pabst (Pabst), Panhäusl (Panhäusl), Peter (Petr), Pfarrwaldhäusel (Ve Farském lese), Pilgerrast (Pilgerrast), Pragenbauer (Praha), Pramhof (Pramhof), Pranghof (Prámské Dvory), Reitbauer (Reitbauer), Reitbauer (Reitbauer), Reithbauer (Rejtský Sedlák), Reitmürtel (Reitmürtel), Rüsterschmied (Rüsterschmied), Schanz (Šance), Schonauer (č.17) (U Bárty), Simandlbauer (U Simandlů), Sofienschloss (Žofín), Stadlberg (Stodůlecký Vrch), Steffl (U Šteflů), Stellschmiede (Kovárna), Strohbauer (Strohbauer), Teufel im Walde (Čert v lese), U Kokše - hájovna (U Kokše - hájovna), U Moravců (U Moravců), Unter Schediwy - Hammer (Dolní Šedivý - hamr), Vendlmühle (Vendlův mlýn), Wagnerhäusel (Wágnerova chalupa), Waldbauer (Waldbauer), Waldmann (Waldmann), Wegscheider (Nová Hospoda)


Bezirk Neuhaus (Okres Jindřichův Hradec)

Orts:
Auhäuser (Lužánky), Brandhäusler (Brandhäusler), Budík (Budík), David (David), Elendhaus (Bída), Hajnice v Zadním lese (Hajnice v Zadním lese), Hamer (Hamer), Hammerhäuser (Hamry), Hammermühle (Hamr), Jousal (Jousal), Maring Jakob (Maring Jakob), Mirusche (Miruše), Nuzov (Nuzov), Okrouhlice (Okrouhlice), Olinghäusel (Holinkova Jednota), Poweber (Poweber), Reissner (Reissner), Schmidt (Schmidt), Waldwenzel (U Vencalů), Wasenmeisterei (Pohodnice)


Bezirk Pilgrams (Okres Pelhřimov)

Orts:
Batha (U Bathů), Černé Budy (Černé Budy), Kumbal (Kumbal), Moorgründ (Blatina), Stupník (Stupník), U brodu (U brodu), U husarů (U husarů), U Jonášovy chalupy (U Jonášovy Chalupy), U Záleských (U Záleských), V Občinách (V Občinách), Wasenmeister (Pohodnice), Wasenmeisterei (Pohodnice)


Bezirk Pisek (Okres Písek)

Orts:
Cukava (Cukava), Černý vír (Černý vír), Dolní Lipovsko (Dolní Lipovsko), Harec (Harec), Jelec (Jelec), Jílovec (Jílovec), Jistetz (Jistec), Kučeravý (Kučeravý), Letoštice (Letoštice), Luh (Luh), Mošovice (Mošovice), Na pohodnici (Na pohodnici), Nová hospoda, bývalá formanská hospoda (Nová hospoda, bývalá formanská hospoda), Permanina (Permanina), Podskalí (Podskalí), Přívoz (Přívoz), Saník (Saník), Slavík (Slavík), Solnice (Solnice), Šimek (Šimek), U Grešličky (U Grešličky), U Petříčka (U Petříčka), U Řežábka (U Řežábka), U Rybáka (U Rybáka), U Staňků, (U Staňků,), U Švihlíka (U Švihlíka), U Urycha (U Urycha), U Vlků (U Vlků)


Bezirk Prachatitz (Okres Prachatice)

Orts:
Adolfsäge (Adolfova pila), Auhäusel (Na palouku), Babůrek (Babůrek), Baier (Baier), Balzhütte (Balzhütte), Bauerhausel (Baurův mlýn), Bei den 2 Häusern (Dvojdomí), Beim Lusti (U Lustiho), beim Mathuis (U Mathuise ), Beim Matousch (U Matouše), beim Schmiedt (U Schmiedta), Beim Wachtfeitl (U Wachtfeitla), Bergheger (Hájovna), Bergjoisl (Bergjoisl), Bergtoni (Bergtoni), Blindehiesl (U slepého Matěje), Böhmhaus (U Böhmů), Böhmjörgel (Böhmjörgel), Borkenhof (Borek), Dobrau (Doubrava), Draxlerhaus (Draxlerhaus), Fischerhäuslen (Rybářské Domky), Franz (Franz), Fuchsenhäusel (Fuchsova chalupa), Hájovna u Tomášků (Hájovna u Tomášků), Heigl (U Heiglů), Heuberger (Heuberger), Höllhof (Peklo), Hopfinger (Hopfinger), Hummelberg (Třemšín), Jägerhauser (Volary - Myslivny), Jaushof (Jaushof), Josefsthal (Josefov), Jungwirth (Jungwirth), Klima Loam seppn (Klíma - kamenolom), Koller (Koller), Kollerhaus (Kollerhaus), Kricherbauer (Kricherbauer), Krinhof (Krinhof), Kvilda-kaple sv.Štěpána a Tremlhof (Kvilda-kaple sv.Štěpána a Tremlhof), Lämmerhof (Na Ovčíně), Lederhofer (Lederhofer), Marxtbauer (Marxtbauer), Matousch (U Matoušů), Mauthäusel (Mýtnice), Neu Elendbachel (Nová Polka), Nusko (Nusko), Pasta (Pasta), Paulenhäusel (U Paulů), Payer (Payer), Pinsker Schuster Hof , Woidhiesl (Pinsker Schuster Hof a Woidhiesl), Radam (Radoň), Rait (Rait), Raschkowald (Raškov), Reichhard (Reichhard), Renn Hof (Rennův Dvůr), Reuthäusel (Na Rejtě), Rippel Hof (Rippelův Dvůr), Robl (Robl), Robotter Hof (Robotní Dvůr), Sägewiese (Sägewiese), Scherauerhütte (Šeravská Huť), Scherer (Scherer), Schindler (Schindler), Schmierbrenner (Mazník), Schoberhof (Schoberův Dvůr), Stalliesel Luksch (u kováře Lukše), Steffler (Steffler), Teichheger (Teichheger), Torfstich-Planie (Torfstich-Planie), Zwiefelhof (Cibulářova Lhota)


Bezirk Strakonitz (Okres Strakonice)

Orts:
U Konvičků (U Konvičků), Zdenín (Zdenín)


Bezirk Tabor (Okres Tábor)

Orts:
Blažka (Blažka), Horusický mlýn (Horusický mlýn), Nad pustým (Nad pustým), Výška (Výška)


Bezirk Taus (Okres Domažlice)

Orts:
Abdeckerei (Pohodnice), Altwirth (Stará Hospoda), Beim Pavla (U Pavla), Einödhof (Na Samotě), Eselhäuser (Oslí Domky), Gibacht (Pozorka), Hanna (Sudel), Hansadl (Hansadl), Hassatitzerhammer (Hamerský mlýn), Hlinišťata (Hlinišťata), Holzschläger (U Drvaře), Hořina (Hořina), Johanneskirchl (Kosteliště), Kasparbaude (U Kašpara), Kotrbov (Kotrbov), Kreuzhutte (Křížová Huť), Martini (Martini), Modelpfarrer (Modelpfarrer), Modl (Modl), Petergirgl (Petrova samota), Rothhäusel (Rothhäusel), Rudolfova Pila (Rudolfova Pila), Schickenhöf (Schickenhöf), Schuster (U Ševce), U Mlýna (U Mlýna), Waldwiesen (Na Lesní louce), Wasenmeisterei (Podhora), Zankhammer (Zankhammer)


Bezirk Eger (Okres Cheb)

Orts:
Bärenteich (Bärenteich), Bärnhaus (Bärnhaus), Barthaus (U Bártů), Beim Hansl (U Hansla), Berghaus (Berghaus), Boden (Boden), Buchenhäusel (V Bukovině), Buchhausl (Buchhausl), Dampfwäscherei (Parní prádelna), Dianahof (Dianin Dvůr), Droth (Draha), Drothhaus (Na Drahách), Einöde (Samota), Eisenhammer (Železný Hamr), Farnhaus (Farnhaus), Fischerhof (Fischerhof), Fischerwohnung (U Rybáka), Franken (Franky), Frankenhau (Frankenhau), Fuchsberg (Liščí Vrch), Fuchsberg (Liščí Vrch), Fuchsfarm (Liščí farma), Furthhäusel (U Brodu), Goldbrunn (Goldbrunn), Gregorhof (Gregorův Dvůr), Haidhäusel (Haidhäusel), Hainhäuser (Háj), Hazlov kaple (Hazlov kaple), Hechthau (Hechtova Myť), Hinter - Himmelreich (Zadní Nebesa), Hinterloch (Zadní Loch), Kammerbühl (Komorní Hůrka), Köstelhof (Köstelhof), Kroatenberg (Chorvatská Hora), Lohhäuser (V Luhu), Löhrlhaus (Löhrlhaus), Ludabrunn (Ludabrunn), Muckhäusel (Mukova Chalupa), Muglaugl (Muglaugl), Obermühle (Horní Mlýn), Ottenbach (Ottenbach), Rinnlhau (Rinnlhau), Rodig (Rodig), Rosenkranz (Rosenkranz), Röthen Mühl (Röthen Mühl), Röthenbach (Röthenbach), Röthenmühle (Červený mlýn), Sandner (Sandner), Schäferei (Ovčárna), Schindelberg (Schindelberg), Schwarzenteich (Černý Rybník), Schwarzenwolf (Schwarzenwolf), Schwarzweber (Schwarzweber), Schwedenhaus (Švédský Domek), Sorg (Smrčina), Stollmühle (Na Štole), Untermühle (Dolní mlýn), Vorderloch (Přední Loch), Waldhaus (Hájovna), Weisenmeister (Weisenmeister), Wetterhütte (Chata), Zeiselhause (Zeiselhause)


Bezirk Karlsbad (Okres Karlovy Vary)

Orts:
Abdecker (Pohodnice ), Am Russberg (Am Russberg), Auf Der Ziegelhütte (Na cihelně), Beim Fenzl (U Fencla), Denischen Schäferei (Ovčín), Dreihäuser (Třídomí), Dreihäuser (Třídomí), Egertl (Egertl), Fichtelberg (Smrčná), Ficker (Ficker), Filíř (Filíř), Fütterberg (Fütterberg), Gemisch (Gemisch), Gründerschuppen (Gründerschuppen), Grundzienerhäuser (Grundzienerhäuser), hájovna Merklovna (hájovna Merklovna), Hauensteiner (Hauensteiner), Heuschupfen (Seník), Hochwald (Hvozd - hájovna, pila a hostinec), Höflhäuser (Höflovy chalupy), Karlshütte (Karlova ovčárna), Kilitzmühlhäusel (Chalupa u Chylického mlýna), Kohlenschuppen (Kohlenschuppen), Kottershof (Kottershof), Lessig (Lesík), Liesen forst (Litoltovská myslivna), Modesgrund (Modesgrund), Mühle (Mlýn), Mühlhäusel (Chalupa u mlýna), Mühlschuster (Mühlschuster), Nagelschmidt (Hamry), Neuer Schnaken (Nové Šnaky), Neuhof (Nový Dvůr), Neuhüttner Schäferei (Nová ovčárna), Ochsenbusch (Ochsenbusch), Pachthäuser (Pachthäuser), Pfeiferhaus (Pfeiferhaus), Rauschererb (Rauschererb), Rusberg (Rusberg), Sand (Na Písku), Sauerbrunn (Kyselka), Schäferei (Ovčárna), Schäferei (Ovčárna), Schäferei (Ovčín), Schäferei (Ovčín), Schafsthall (Ovčín), Scherberhäuser (Scherbrovy Domky), Schmiemotzen (Třídomí), Schneeberger (Schneeberger), Sonnenwirbelhäuser (Klínovec), Soví huť (Soví huť), Spitzberg (Špičák), Steinhöhe (Kopeček), Tellerhäuser (Domy Tellerovy), Themlmühle (Themlův mlýn), Totenbach (Mrlina), Wackelstein (Viklan), Winterleiten (Zimní Stráň), Ziegelhütte (Cihelna)


Bezirk Klattau (Okres Klatovy)

Orts:
Ahornsäge (Javoří Pila), Althütten am Vogelsang (Stará Huť u Podlesí), Am Hammer (U hamru), Am Schafbühl (Na Ovčím Vrchu), Am Steindl (U Matesa), Auf der Einöde (Na Pustině), Auhäusel (Na Palouku), Bacher (Bacher), Bärnsteinhäuser (Bernstein), Beim Modhaus (Beim Modhaus), Beim Schmidtbauer (U Schmidtbaurů), Bergerhütte (Bergerhütte), Berghäusel (Na Kopci), Bergl (Vršek), Bezdekau, Bezdiekau (Bezděkov), Blaselwies (Blaselwies), Borer Wasenmeisterei (Bor), Boschau (Bošov), Brückl (Můstek), Christlhof (Pohádka), Danielhof (U Daniela), Einöden (Pustina), Feitelhäusel (Feitelhäusel), Filzhäusel (Filzhäusel), Fischerhütte (Rybárna), Flusshaus (Flusárna), Gefällbauer (Gefällbauer), Gerlhöf (Gerlovy dvory), Gibacht (Pozorka), Goglhof (Goglův dvůr), Gross Babylon (Velký Babylón), Gustawsthal (Gustavsthal), Haidlbauer (Haidlbauer), Hallahäusl (Hallahäusl), Harrahöf (Harrerovy dvory), Hauptmans Haus (Hejtmanka), Häuselbauer (Häuselbauer), Havelhof (Havlův dvůr), Hohenstock (Vysoká hůl), Hohnabutten (Hohnabutten), Hollabauer (Holla), Holperhäuser (Holperhäuser), Hornečkahof (Hornečkův dvůr), Hrušová (Hrušová), Karlina Pila (Karlina Pila), Kassenhäusel (Kassenhäusel), Klausen (Poustka), Klein Babylon (Malý Babylón), Kocanda (Kocanda), Köhlerwastl (Köhlerwastl), Korlbauer (Korlbauer), Kreikerhöfe (Kreikerhöfe), Kriegerhöf (Kriegrovy dvory), Kubitzerhäusel (Kubitzerhäusel), Lakahäusel (Lakahäusel), Lederergutl (Lederergütl), Mastilka (Mastilka), Maxlbauer (Maxlbauer), Metzgerhof (Metzgerhof), Michelhäusel (U Michla), Müllerhütten (Müllerhütten), Na Bahně (Na Bahně), Neuhof (Nový Dvůr), Ober Spaten (Horní Špatův Dvůr), Oldenburg (Záhorský dvůr), Paulewiese (Pavlova louka), Pürstling (Březník), Rachelhutte (Roklanská hájenka), Ranklov (Ranklov), Redersäge (Redrova pila), Reindlhof (Reindlův dvůr), Röderhof (Rödrovský dvorec), Rothenfranzl (Rothenfranzl), Rothsohlhütte (Rothsohlhütte), Rupperlhof (Rupperlhof), Rupperlmichel (Rupperlmichel), Ruppertmichl (Ruppertmichl), Russen (Russen), Sandhütte (Písečná Huť), Sázky (Sázky), Scheibenrieth (Scheibenrieth), Schmausenhütte (Šmauzy), Schmiedlhof (Šmídlův dvůr), Schneiderhäusel (Schneiderhäusel), Schöpferhof (Schöpfrův Dvůr), Seebauhäusel (Seebauhäusel), Seehäuser (Jezerní chalupy), Seffenmichl (Seffenmichl), Soustov - Pohodnice na Hrádku (Soustov - Pohodnice na Hrádku), Stachenhäusel (U Stachů), Stauberhof (Stauberův Dvorec), Steinhäusel (Steinhäusel), Steinriegl (Steinriegl), Stieglhof (Štíhlov), Stimmling (Stimling), Stockmühle (Stockmühle), Sturklín (Sturklín), Stutzenhäusel (U Stutzů), Taubenhäusel (U Holubáře), Thomenhof (Thomenhof), Tischerhäusel (U Truhláře), Tremmeln (Tremmeln), U Bouckých (U Bouckých), U svatého Bartoloměje (U svatého Bartoloměje), Untere Hochwiese (Polánky Dolejší), Unterliedlhöfen (Lídlovy Dvory Dolní), Veselka (Veselka), Vöderhof (Vöderhof), Waldhäusel (Lesní Chaloupka), Wasserreith (Wasserreith), Weberbauernhof (Webrův Dvůr), Weberhäusel (Weberhäusel), Zusch (Souš)


Bezirk Pilsen-Süd (Okres Plzeň-jih)

Orts:
Hutmaň (Hutmaň), Silov (Silov)


Bezirk Pilsen-Nord (Okres Plzeň-sever)

Orts:
Donnamühle (Donnamühle), Höhlhäusel (Chalupa pod Hradištěm), Horamühle Hausel (Horův mlýn), Hýrovy Hory (Hýrovy Hory), Jansahäusl (Jansova Chalupa), Kaisermühle (Kaisrův mlýn), Kleine Zuckermühle (Malý Zuckerův mlýn), Malenice (Malenice), Mexiko (Mexiko), Ostražkovice (Ostražkovice), Prokopimühle (Prokopský mlýn), Ranitzenhäuseln (Na hranicích), Schafhütte (Ovčín), Sonnenberg (Sonnenberg), Taubenmühlhäuseln (Taubenmühlhäuseln), Waldweishäuslen (Waldweishäuslen), Waldwieshäuseln (Na louce u lesa)


Bezirk Rokitzan (Okres Rokycany)

Orts:
Schäferei (Ovčín), U dubu (U dubu)


Bezirk Falkenau (Okres Sokolov)

Orts:
Am Hüttenberg (Na Huťském Vrchu), Am Sand (Na písku), Anischhhäuser (Anýžovy Domky), Beim Bauer (U Bauerů), Berghäuser (Na kopci), Brandhof (Brandhof), Doyscherhof (Untere Doyscherhof), Eisenhammer (Železný Hamr), Fichtenhof (U Smrků), Geyerau (Geyerau), Grundmühle (Dolský mlýn), Güntherhäuser (Güntherovy Domky), Kahr (V úžlabí), Kandlerhäuser (Kandlerhäuser), Kaolinschlämmerei (Kaolinka), Kleeacker (Jeteliště), Köpelhof (Köpelhof), Kraushof (Kraushof), Kunstakademie Franz Gruss (Chata - Atelier Franze Grusse), Loch (Loch), Lochmühle (Lochmühle), Melter (Melter), Moorlohe (Slať), Mühlhäuser (Mlýnské Chalupy), Mühlpeint (Mühlpeint), Neu Wirthshaus (Nová Hospoda), Pohodnice (Pohodnice), Putzenhof (Puškařov), Reissengrün (Rusov), Reuth (Reuth), Schödlhof (Schödlův dvůr), Schwank (Schwank), Schwarzenteich (Černý Rybník), Schwarzmühle (Schwarzmühle), Stahlerhäuser (Stahlerovy Domky), Vogler (U Voglerů), Waffenhammer (Hamr), Waffenschmiede (Kovárna), Windhof (Větrný dvůr), Wolfshof (Ve Vlčí), Ziegelhütte (Cihelna)


Bezirk Tachau (Okres Tachov)

Orts:
3 Hammer (Třetí Hamr), Anger - Schafhütte (Ovčín na Pastvině), Antoni I. Verhau (Poruba Antonín I.), Antoni II. Verhau (Poruba Antonín II.), Berghäusel (Berghäusel), Berghäuslen (Na Kopci), Berghauslen (Berghauslen), Brenntenloh (Na Spálenci), Brettmühle (Pila), Buchmühle (Bučinský mlýn), Dampfsäge (Dampfsäge), Domkamühle (Domkamühle), Domschamühle (Tomšův mlýn), Evangelistazeche (Důl Evangelista), Frischglückzeche (Důl Zdař Bůh), Gesperrhaus (Gesperrhaus), Hahnehäusl (Hahnehäusl), Hammelhütte (Hammelhütte), Hedvigsäge (Hedvičina Pila), Heyrovskysäge (Heyrovského Pila), Höll (Peklo), Iltisberg (Tchoří Vrch), Kenruh (Tišina), Leoschacht (Důl Leo), Löblhaus (U Löblů), Mühlberg (Mühlberg), Neu Kohling (Nový Kohling), Neuhammer (Nový Hamr), Ovčín (Ovčín), Plechwalze (Plechwalze), Pohodnice (Pohodnice), Pucher (Buchar), Randezvous (Randezvous), Ruhberghammer (Ruhberghammer), Sandhäusel (Na Písku), Schafhütte (Schafhütte), Schützenhäuseln (Schützenhäuseln), Sechster Eisenhammer (Šestý Železný Hamr), Thorhaus (U brány), Unter Hammer (Dolní Hamr), Viktoriasäge (Viktoria), Waldackerhäuser (Na Poli u Lesa), Wallerhaus (U Wallerů), Wasenmeisterei (Pohodnice), Wasenmeisterei (Pohodnice), Weiherweisenhaus (Rybničná), Zeiselgarten (Zeislova Zahrada)


Bezirk Böhmisch Leipa (Okres Česká Lípa)

Orts:
Schlapken (Šlapka), Buschine (Bučina), Eichhübel (Doubí), Franzendorf (Františkov), Kirbe (Krby), Kutschar (Kučera), Lausche (Luž - chata), lesní divadlo u Cvikova (lesní divadlo u Cvikova), Pinskej (Zbynsko), Quis (Chvístec), Rodeland (Klučenina), Schäfereich (Ovčárna), Schilzewirtschaft (U Scholzů), Schmiedsberg - Restaurant (Kovářský vrch - restaurace ), Schutzhütte (Schutzhütte), Schwarze Erde (Černá Země), Spalenze (Špalenec), Stange (Stange), Wiesenbauer (Wiesenbauer)


Bezirk Tetschen (Okres Děčín)

Orts:
Bei Schams (U Schamse), Bergbauer (Bergbauer), Das Gasthaus Schweidrich (Hostinec Schweidrich), Dürr-Kamnitz (Mlýn a celnice v údolí Suché Kamenice), Klein Zinken (Malé Stínky), Königsmühle (Králův mlýn), Lasy (Lázy), Netterskope (Netterskope), Neu Lerchenfeld (Skřivánčí Pole), Neuweld (zu Obr. Grund) (Nový Svět (u Hor. Podluží)), Rabštejn (Rabštejn), Raupenberg - Zollamt & Gasthaus (Roubený - Celnice & Hostinec), Skritin, Skřetín (Skrytín), Sperlingstein (Vrabinec), Vogelgesang (Ptačí), Wiener Häuschen (Wiener Häuschen), Ziegelhütte (Cihelny)


Bezirk Komotau (Okres Chomutov)

Orts:
Am berg (Na vrchu), Andreaszeche (Důl Ondřej), Aumühle (Nivský mlýn), Bärenwald (Bärenwald), Bettischacht (Důl Betty), Drahtmühle (Drátovna), Drehhäuseln (Soustružnické Domky ), Eget (Eget), Grundmühle (Dolský mlýn), Hofberg (Hofberg), Königsmühle (Königův mlýn), Mariahilfzeche (Důl Panny Marie Pomocné), Merkurschacht (Důl Merkur), Paulhans (Paulhans), Raphaeligrube (Důl Rafael), Regina (Regina), Sandberg (Písečná Hora), Spitzwirtshaus (Na Špici), Strössauer mühle (Střezovský mlýn), Weberberg (Pastviště), Weisser - Hof (Bílý dvůr)


Bezirk Gablonz an der Neiße (Okres Jablonec nad Nisou)

Orts:
Grundloch (Grundloch), Heiligenkreuz (Svatý Kříž), Líska (Líska)


Bezirk Reichenberk (Okres Liberec)

Orts:
Buschhäuser (Buschhäuser), Kammel (Hřebínek), Mäusegründel (Myší Dolík), Quire (Na Příčnici), Rasenbankbaude (Na trávníku), Windschenke (Hostinec Na Větrníku)


Bezirk Leitmeritz (Okres Litoměřice)

Orts:
Blattenhäusel (Blata), Feldschmiede (Kovárna v Poli), Hajeker (Hájek), Neue Dörre (Sušárna), Neuhof (Nový Dvůr), Neuländer (Novina), Palitschken (Paličky), Weissgerberei (Jirchárna), Wiesenschneider (Wiesenschneider), Želechovická kovárna (Želechovická kovárna)


Bezirk Laun (Okres Louny)

Orts:
Abdeckerei (Pohodnice), Am Hütl (Am Hütl), Bellevue (Belveder), Dürre Ziege (Na Koze), Finkelmühle (Finklův mlýn), Hammelhütte (Hammelhütte), Heikau (Hájek), Kapauna (U Kapouna), Klein Straupitz (Stroupeček), Litschkauer Schäferei (Ovčárna), Obermühle (Horní mlýn), Ovčín (Ovčín), Pacov (Pacov), Pauska (Pauska), Sauhäusel (Sázavská samota), Wachtelhäusel (Wachtelhäusel), Wasenmeister (Wasenmeister), Weinerhaus (Vinařský Domek), Za Horou (Za Horou)


Bezirk Brüx (Okres Most)

Orts:
Důl Moravia (Důl Moravia), Freibauerhof (Svobodnický dvůr), Grohmannschacht (Grohmannův Důl), Grube Minerva (Jáma Minerva), Jupiterschacht (Důl Jupiter), Mariannenschacht (Důl Mariana), Státní cihelna Julius I. (Státní cihelna Julius I.), Washingtonschacht (Důl Washington)


Bezirk Teplitz (Okres Teplice)

Orts:
Amaliaschacht IV. (Důl Amálie IV.), Barbaraschacht (Důl Barbora), Beim Franken (U Franků), Brettsäge (Pila), Březina (Březina), Chaluppengut (Chaluppengut), Eleonoraschacht (Důl Eleonora), Endisch-Ziegelei (Endischova cihelna), Fügnerschacht (Důl Fügner), Giselaschacht (Důl Gisela), Kalkofen (Vápenice), Kleinhof (Malý Dvůr), Unionschacht (Důl Union)


Bezirk Aussig (Okres Ústí nad Labem)

Orts:
Gasthaus Rabenhaus (Havraní), Grundrand (Grundrand), Hungertuch (Hladov), Mauerschin (Mauerschin), Mlýny v údolí Lučního potoka (Mlýny v údolí Lučního potoka), Mückenhübel (Komárov), Nathäusel (Nathäusel), Schäfereich (Ovčárna), Sernitz (Ždírnice), Spitzberg - Schutzhütte (Špičák - Schutzhütte), Thunovská lesovna (Thunovská lesovna), Tscherlaken (Tscherlaken), Walschenmühle (Valšův mlýn), Wokerdolen (Wokerdolen), Zechenhäuser (Cechové domky)


Bezirk Deutschbrod (Okres Havlíčkův Brod)

Orts:
Dvorsko (Dvorsko), U Barchance (U Barchance), U Mendla (U Mendla)


Bezirk Königgrätz (Okres Hradec Králové)

Orts:
Pohodnice (Pohodnice)


Bezirk Chrudim (Okres Chrudim)

Orts:
Cihelna (Cihelna), U řeky (U řeky)


Bezirk Jitschin (Okres Jičín)

Orts:
Einödhof (Samota), Kavčina (Kavčina), Na kopci (Na kopci), Pazderna (Pazderna), Rozkoš (Rozkoš), U Lísku (U Lísku)


Bezirk Nachod (Okres Náchod)

Orts:
Bůhdal (Bůhdal), Feldhöfel (Feldhöfel), Rozkoš (Rozkoš)


Bezirk Pardubitz (Okres Pardubice)

Orts:
katovna (katovna), Medenitzmühle (Mědenice)


Bezirk Reichenau (Okres Rychnov nad Kněžnou)

Orts:
V Lukách (V Lukách)


Bezirk Semi (Okres Semily)

Orts:
Končiny (Končiny), Mittel-Schüsselbauden (Prostřední Mísečky), Podbradlec (Podbradlec), Trzitscher mühle (Tříčský Kružský mlýn), U Spanilých (U Spanilých)


Bezirk Zwittau (Okres Svitavy)

Orts:
Rothes Wirtshaus (Červená hospoda)


Bezirk Trautenau (Okres Trutnov)

Orts:
Hainhof (Hajnův dvůr)


Bezirk Wildenschwert (Okres Ústí nad Orlicí)

Orts:
Hölle (Peklo), Hutberg (Hutberg), Schanzen (Na Šancích), Spittelmühle (Špitálský Mlýn), Walkemühle (Valcha), Weiberkränke (V Lomech)


Bezirk Lundenburg (Okres Břeclav)

Orts:
Katzelsdorfer Salet (Katzelsdorfsky salet)


Bezirk Zlin (Okres Zlín)

Orts:
V Janůvkách (V Janůvkách)


Bezirk Iglau (Okres Jihlava)

Orts:
Dachsenbauer (Jezevčí)


Bezirk Trebic (Okres Třebíč)

Orts:
Prachárna (Prachárna)


Bezirk Ungarisch Hradisch (Okres Uherské Hradiště)

Orts:
Pepčín (Pepčín)


Bezirk Saar (Okres Žďár nad Sázavou)

Orts:
Eisenhammer (Hamry), Manův mlýn (Manův mlýn)


Bezirk Freudenthal (Okres Bruntál)

Orts:
Bleiche (Bělidlo), Hoditzhof (Hodice), Kessel (Kotel), Ochsenbrumm (Ochsenbrumm)


Bezirk Neutitschein (Okres Nový Jičín)

Orts:
Palačovská Keř (Palačovská Keř), Taschendorfer Mühle (Tošovický Mlýn)


Bezirk Olmütz (Okres Olomouc)

Orts:
Bělidlo (Bělidlo), Glashütte (Sklárna), Janowitzerhof (Janovický Dvůr (Volárna)), Kianitz (Kyjanice), Zadní Zlatná (Zadní Zlatná)


Bezirk Troppau (Okres Opava)

Orts:
Grafenau (Grafinov), Landerovec (Landerovec), Růžová (Růžová), Wofsgrund (Vlčí Důl)


Bezirk Ostrau-Stadt (Okres Ostrava-město)

Orts:
Oberhof (Horní dvůr)


Bezirk Prerov (Okres Přerov)

Orts:
Kačena (Kačena)


Bezirk Mährisch Schönberg (Okres Šumperk)

Orts:
Jammerthal (Bída), Steinbach (Kameničný), U Hejla (U Hejla)


Bezirk Vsetin (Okres Vsetín)

Orts:
Bukeryše (Bukeryše), Jahodné (Jahodné), Srny (Srny), Svéradov (Svéradov), U Goldů (U Goldů), U Malinů (U Malinů)


Bezirk Freiwaldau (Okres Jeseník)

Orts:
Weinhaus (Weinhaus)


Bezirk Nicht spezifizieren (Okres Nespecifikováno)

Orts:
Ascherhäusl (Popelní Domky), Kamenec (Kamenec)






Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist