EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Místa, jejichž současný stav je: Ohrožená

Anzahl der gefunden Orten: 271


Bezirk Prag (Okres Hlavní město Praha)

Objekts:
Horův mlýn (Horův mlýn), Kozákův dům (Kozákův dům), Královice - tvrz (Královice - tvrz), Petynka (Petynka), Prag - Cibulka (Praha - Cibulka), Praha 5 - Radotín zámeček na Cikánce (Praha 5 - Radotín zámeček na Cikánce), Praha Invalidovna - Mazutka (Praha Invalidovna - Mazutka), Praha Tichá Šárka koupaliště (Praha Tichá Šárka koupaliště ), Storchova vila (Storchova vila), Zadní Maškův mlýn (Maškův mlýn), zámek Petrovice (zámek Petrovice), Zlíchovský lihovar (Zlíchovský lihovar), Zličín - čerpací stanice (Zličín - čerpací stanice )


Bezirk Beneschau (Okres Benešov)

Objekts:
Chotýšany - zámek (Chotýšany - zámek), Nové Mlýny (Nové Mlýny)


Bezirk Beraun (Okres Beroun)

Objekts:
Zámeček Na Ptáku (Zámeček Na Ptáku)


Bezirk Kladno (Okres Kladno)

Orts:
Vraný - mlýn (Vraný - mlýn)

Objekts:
Císařský pivovar - Buštěhrad (Císařský pivovar - Buštěhrad), Pálečekovský mlýn (Pálečekovský mlýn)


Bezirk Kolín (Okres Kolín)

Objekts:
Votrubovský mlýn (Votrubovský mlýn)


Bezirk Kuttenberg (Okres Kutná Hora)

Objekts:
Žehušice tvrz (Žehušice tvrz)


Bezirk Mělník (Okres Mělník)

Objekts:
Harasov (Harasov), Rimay (Rymáň), zámek Liběchov (zámek Liběchov)


Bezirk Jungbunzlau (Okres Mladá Boleslav)

Objekts:
Podzámecký mlýn (Podzámecký mlýn)


Bezirk Nymburk (Okres Nymburk)

Objekts:
Křinec - zámek (Křinec - zámek)


Bezirk Prag-Ost (Okres Praha-východ)

Objekts:
Káraný restaurace U vodárny (Káraný restaurace U vodárny), Nákladové nádraží Žižkov (Nákladové nádraží Žižkov), Tiskárna - Praha 1-Nové Město (Tiskárna - Praha 1-Nové Město)


Bezirk Pibrans (Okres Příbram)

Orts:
Mokrsko (Mokrsko)

Objekts:
Drahenický mlýn (Drahenický mlýn), Jince - zámek (pivovar) (Jince - zámek (pivovar) ), Parní automatický mlýn Jaroslava Gärtnera (Parní automatický mlýn Jaroslava Gärtnera), Soukupův mlýn (Soukupův mlýn), Šípkova cihelna (Šípkova cihelna)


Bezirk Budweis (Okres České Budějovice)

Orts:
Fischbachhäuser (Fischerovy Chalupy)


Bezirk Neuhaus (Okres Jindřichův Hradec)

Orts:
Markel (Pomezí)

Objekts:
Althart - Synagoge (Staré Hobzí - synagoga), Babkův mlýn (Babkův mlýn), Bílý mlýn (Bílý mlýn), Bílý mlýn (Bílý mlýn), Bobelovka - textilní továrna (Bobelovka - textilní továrna), Böhmisch Rudoletz - Schloss (Český Rudolec - zámek), Bruckmühle (Loucký mlýn), Černý mlýn (Černý mlýn), Českomoravská továrna na pletené zboží (Českomoravská továrna na pletené zboží), Dvůr Dobrohoř (Dvůr Dobrohoř), Dvůr Nové Hobzí (Dvůr Nové Hobzí), Dvůr Stálkov (Dvůr Stálkov), Frelův mlýn (Frelův mlýn), Gross-Pantschen (Velký Pěčín - židovský hřbitov), Hadermühle (Hadermühle), Hejbalův mlýn (Hejbalův mlýn), Hofmühle (Dvorský mlýn), Hönitzhof (Hejnice), Jindřichův Hradec - Landfrasova vila (Jindřichův Hradec - Landfrasova vila), Jindřichův Hradec - pivovar (Jindřichův Hradec - pivovar), Jindřichův Hradec - Solperova továrna (Jindřichův Hradec - Solperova továrna), Jindřichův Hradec - šindelna (Jindřichův Hradec - šindelna), Kálalův mlýn (Kálalův mlýn), Keramička Hlubokodol (Keramička Hlubokodol), Kirchwiedern - Schloss (Kostelní Vydří - zámek), Leinbaum (Klenová - kaple Sv. Anny), Liebzeitův mlýn (Liebzeitův mlýn), Lišný dvůr (Lišný dvůr), Lusthof (Veselíčko), Malíkův mlýn (Malíkův mlýn), Nová Ves - dvůr (Nová Ves - dvůr), Panský mlýn (Panský mlýn), Philippsdorf (Filipov - hájovna), Philippsdorf (Filipov - kaple Sv. Kateřiny), Pönningenmühle (Peníkovský mlýn), Rosenau (Rožnov), Rudolfov (Rudolfov), Schüllerův mlýn (Schüllerův mlýn), Svatá Barbora (Svatá Barbora), Šprinclův mlýn (Šprinclův mlýn), Šulákův mlýn (Šulákův mlýn), Tunklův mlýn (Tunklův mlýn), U Malíře (U Malíře), Waltermühle (Walterův mlýn), Weisshof, Pönningenhof (Peníkov), Wetzlers (Veclov - kaple), Wölflův mlýn (Wölflův mlýn), Wölking (Dolní Bolíkov - židovský hřbitov), Wolschan (Olšany - židovský hřbitov), Zlabings (Slavonice - pivovar), Zlatuškův mlýn (Zlatuškův mlýn)


Bezirk Pilgrams (Okres Pelhřimov)

Objekts:
Pelhřimov - kaple sv. Anny (Pelhřimov - kaple sv. Anny), Tuklecker Mühle (Tuklecký mlýn), Závršský mlýn (Závršský mlýn)


Bezirk Pisek (Okres Písek)

Objekts:
Srlín - pivovar (Srlín - pivovar)


Bezirk Prachatitz (Okres Prachatice)

Objekts:
Blanický mlýn (Blanický mlýn), Paškovic mlýn (Paškovic mlýn), Schmiedův pivovar (Schmiedův pivovar), Sedlec (Sedlec), Skokanský můstek K88 (Skokanský můstek K88), Volarské seníky (Volarské seníky)


Bezirk Tabor (Okres Tábor)

Orts:
Alej Janov - Myslkovice (Alej Janov - Myslkovice)

Objekts:
Šeborův mlýn (Šeborův mlýn), Zárubův mlýn (Zárubův mlýn), Zelenka (Zelenka)


Bezirk Taus (Okres Domažlice)

Orts:
Horní Baldov (Horní Baldov)

Objekts:
Kanice - náhrobní kaple Panny Marie Bolestné (Kanice - náhrobní kaple Panny Marie Bolestné), Přívozec - zámek (Přívozec - zámek), Sankt Georgem Maierhof (Svatý Jiří - dvůr a hájovna), St. Barbara (Svatá Barbora), Štítary - kostel sv. Judy Tadeáše (Štítary - kostel sv. Judy Tadeáše), U Bártů (U Bártů)


Bezirk Eger (Okres Cheb)

Objekts:
Altenteich (Zámek - Starý Rybník), Cheb - kostel Nalezení sv. Kříže (Cheb - kostel Nalezení sv. Kříže), Haslau (Hazlov), Judenfriedhof bei Steingrub (Židovský hřbitov u Lomničky), Liebenstein (Libá - přádelna), Marienbad Café Polom (Mariánské Lázně kavárna Polom), Nimrod (Nimrod), Oberschloss (Horní zámek), Sangerberg (Prameny bývalý hotel), Schloss Neuhof (zámek Nový Dvůr)


Bezirk Karlsbad (Okres Karlovy Vary)

Orts:
Dreckschänke (Špinavá Putika), Giesshübl Sauerbrunn (Kyselka), Hengstererben (Hřebečná)

Objekts:
Langgrün - Hof Nr. 22 (Dlouhý Grün - statek č.p. 22 ), Petschau Hotel Zentral (Bečov nad Teplou Hotel Central), Stiedra - Schloss (Štědrá - zámek), Taschwitzer Mühle (Tašovický mlýn)


Bezirk Klattau (Okres Klatovy)

Orts:
Christlhof (Pohádka), Gustawsthal (Gustavsthal)

Objekts:
Bistritz - Schloss (Bystřice nad Úhlavou - zámek), Defurovy Lažany - zámek (Defurovy Lažany - zámek), Unter-Körnsalz (Dolejší Krušec), Veselí nad Úhlavou - zámek (Veselí nad Úhlavou - zámek)


Bezirk Pilsen-Süd (Okres Plzeň-jih)

Objekts:
Žinkovy mlýn (Žinkovy mlýn)


Bezirk Pilsen-Nord (Okres Plzeň-sever)

Objekts:
Frauenhof (Vranov), Nekmíř - zámek (Nekmíř - zámek), Ostrovec - kaple sv. Jana Křtitele (Ostrovec - kaple sv. Jana Křtitele), Piwana-Synagoge (Pňovany-synagoga)


Bezirk Falkenau (Okres Sokolov)

Objekts:
Graslitz hotel Praha (Kraslice hotel Praha), Hartenberg (Hartenberk), Horní Slavkov děkanství (Horní Slavkov děkanství)


Bezirk Tachau (Okres Tachov)

Objekts:
Eisenhüttl (Záchlumí), Kopetzen (Kopec), Kurschin-Synagoge (Kořen-synagoga), Leskau-Kirche St.Prokop (Lestkov-kostel sv.Prokopa), Lorenz-Mühle (Lorencův mlýn), Neustadtl-Kirche des Hl.Geistes (Stráž-kostel sv.Ducha), Neuzedlisch-Dreifaltigkeitskirche (Nové Sedliště-kostel Nejsvětější Trojice), Ottenreuth-Kirche Mariä Namen (Otín-kostel Jména Panny Marie), Punnau-Kirche Allerheiligen (Boněnov-kostel Všech Svatých)


Bezirk Böhmisch Leipa (Okres Česká Lípa)

Objekts:
Barbořin kamenný most (Barbořin kamenný most), Hühnerwasser - Schloss (Kuřivody - zámek), Rosspresse (Rozprechtice statek), Schischkenberg (Vřísek)


Bezirk Tetschen (Okres Děčín)

Orts:
Herrenskretschen-Friedhof (Hřensko-hřbitov), Skritin, Skřetín (Skrytín)

Objekts:
Bukovinský mlýn (Bukovinský mlýn), Joachimsberg (Jáchym), Mettal- und Bürowarenfabrik, J. KUNERT & SÖHNE (J. Kunert & Söhne - kovové a kancelářské zboží.), MIAX - Max Grohmann & Co. KG (MIAX - Max Grohmann & Co. KG, pletárna)


Bezirk Komotau (Okres Chomutov)

Orts:
Klein-Schönhof (Krásný Dvoreček), Krima - friedhof (Křímov - hřbitov)

Objekts:
Fünfhunden - Schloss (Pětipsy - zámek), Komotau - brauerei (Chomutov - pivovar), Louchov - kostel sv. Jakuba (Louchov - kostel sv. Jakuba), Miřetice u Vintířova - statek (Miřetice u Vintířova - statek), Saská výtopna (Saská výtopna), Schmiedeberg - Bahnhof (Kovářská - nádraží), Sechlau - Kirche des Hl. Laurentius (Želina - Kostel sv. Vavřince), Sehrles -Prokop Grube (Zahořany - důl Prokop), Winteritz - altes und neues Schloss (Vintířov - starý a nový zámek)


Bezirk Gablonz an der Neiße (Okres Jablonec nad Nisou)

Objekts:
Desná bývalá škola (Desná bývalá škola), Jablonec nad Nisou - dům z roku 1911 (Jablonec nad Nisou - dům z roku 1911), Kořenovská výtopna (Kořenovská výtopna), Zámeček Schlaraffia (Zámeček Schlaraffia)


Bezirk Reichenberk (Okres Liberec)

Objekts:
Heinersdorf an der Tafelfichte hotel Kretscham (Jindřichovice pod Smrkem hotel Kretscham), Heřmanice - nádraží (Heřmanice - nádraží), Jizerská chata (Jizerská chata), Liberec Machnín Kleinertova vila (Liberec Machnín Kleinertova vila), Reichenberg Menschen gesetzt Waldschwimmbad (Liberec Lidové sady Lesní koupaliště)


Bezirk Leitmeritz (Okres Litoměřice)

Objekts:
Gasthaus Stadt Wien (Hostinec "U města Vídně"), Haber - Kirche (Habřina - kostel), Konojed - Schloss (Konojedy - zámek), Mscheno bei Budin (Mšené Lázně - koupaliště), Weisskirchen - Kirche (Bílý Kostelec - kostel sv. Havla), Windsor (Windsor)


Bezirk Laun (Okres Louny)

Objekts:
Dobritschan - Schloss (Dobříčany - zámek), Kostel Neposkvrněného početí Panny Marie v Siřemi (Kostel Neposkvrněného početí Panny Marie v Siřemi), Lust - Schloss (Lužec - zámek), Pribenz - Kirche der Hl. Maria-Himmelfahrt (Přibenice - kostel Nanebevzetí Panny Marie), Rissut - Kirche des Hl. Bernard (Řisuty - kostel sv. Bernarda), Schaboglück - Kirche des Hl. Bartolomäus (Žabokliky - kostel sv. Bartoloměje), Židovský hřbitov Letov (Židovský hřbitov Letov)


Bezirk Brüx (Okres Most)

Orts:
Ober Georgenthal (Horní Jiřetín), Tschernitz (Černice)

Objekts:
Hawran - Zuckerfabrik (Havraň - cukrovar), Oberleutensdorf - Ehemalige Poliklinik (Horní Litvínov - bývalá poliklinika)


Bezirk Teplitz (Okres Teplice)

Objekts:
Bilin - Brauerei (Bílina - pivovar), Cínovec - Rudné doly (Cínovec - Rudné doly), Klostergrab - Evangelische Kirche (Hrob - evangelický kostel), Mireschowitz - Schloss (Mirošovice - zámek), Ossegg - klösterliche Brauerei (Osek - klášterní pivovar), staré nádraží Duchcov (staré nádraží Duchcov)


Bezirk Aussig (Okres Ústí nad Labem)

Objekts:
Botschova hrobka (Botschova hrobka), Bývalá Masarykova nemocnice - Ústí n. Labem (Bývalá Masarykova nemocnice - Ústí n. Labem)


Bezirk Deutschbrod (Okres Havlíčkův Brod)

Objekts:
Dolní mlýn (Dolní mlýn), Květinov - zámek (Květinov - zámek), Nový Dvůr (Nový Dvůr), Skřivánek - zámek (Skřivánek - zámek)


Bezirk Königgrätz (Okres Hradec Králové)

Objekts:
Hradec Králové - jatka (Hradec Králové - jatka)


Bezirk Jitschin (Okres Jičín)

Objekts:
Goldschmidtova vila (Goldschmidtova vila), Panský mlýn (Panský mlýn), Prostřední mlýn (Prostřední mlýn)


Bezirk Nachod (Okres Náchod)

Objekts:
Kotrbův mlýn (Kotrbův mlýn), Velichovky koupaliště (Velichovky koupaliště)


Bezirk Semi (Okres Semily)

Objekts:
Kopanina (Kopanina)


Bezirk Zwittau (Okres Svitavy)

Orts:
Seibelsdorf (Žipotín)

Objekts:
Müllerův mlýn (Müllerův mlýn), Podzámecký mlýn (Podzámecký mlýn)


Bezirk Trautenau (Okres Trutnov)

Orts:
Johannisbad (Jánské Lázně)

Objekts:
Kostelík v Rybníčku (Kostelík v Rybníčku), Mahrlův mlýn (Mahrlův mlýn), Sokolská bouda (Sokolská bouda), Žireč hotel Betlém (Žireč hotel Betlém)


Bezirk Wildenschwert (Okres Ústí nad Orlicí)

Objekts:
Kramářova chata (Kramářova chata)


Bezirk Blanz (Okres Blansko)

Objekts:
Salmův mlýn (Salmův mlýn)


Bezirk Brünn-Stadt (Okres Brno-město)

Objekts:
Letná - nákupní centrum (Letná - nákupní centrum), Mosilana Obřany (Mosilana Obřany), Továrna Ergon - Brno (Továrna Ergon - Brno)


Bezirk Iglau (Okres Jihlava)

Objekts:
Havaj (Havaj), Prostředkovice - špýchar (Prostředkovice - špýchar), Telč - Hotel u nádraží (Telč - Hotel u nádraží)


Bezirk Prossnitz (Okres Prostějov)

Objekts:
Prostějov - Wolf & Franže, výroba obuvi (Prostějov - Wolf & Franže, výroba obuvi)


Bezirk Wischau (Okres Vyškov)

Objekts:
Habrovany - oranžerie (Habrovany - oranžerie), Komorov - zámek (Komorov - zámek)


Bezirk Znaim (Okres Znojmo)

Objekts:
Andělský mlýn (Andělský mlýn)


Bezirk Saar (Okres Žďár nad Sázavou)

Objekts:
Chládkova vápenka (Chládkova vápenka), Dolní Rožínka - uranové doly (Dolní Rožínka - uranové doly), Hotel Koruna (Hotel Koruna), Loupežnický most (Loupežnický most), Most u Sola (Most u Sola)


Bezirk Freudenthal (Okres Bruntál)

Objekts:
Franzberg (Františkov - větrný mlýn), Janowitz - Brauerei (Janovice - Harrachův pivovar)


Bezirk Friedek-Mistek (Okres Frýdek-Místek)

Orts:
Ober Lomna (Horní Lomná)

Objekts:
Ropica (Ropice - zámek)


Bezirk Karwin (Okres Karviná)

Objekts:
Kaple na Mexiku v Karviné (Kaple na Mexiku v Karviné), Kostel sv. Barbory (Kostel sv. Barbory), Rychvald - zámek (Rychvald - zámek), Zámecké konírny (Zámecké konírny)


Bezirk Neutitschein (Okres Nový Jičín)

Orts:
Blattendorf (Blahutovice), Grafendorf (Hrabětice), Klein Glockersdorf (Klokočůvek)


Bezirk Olmütz (Okres Olomouc)

Objekts:
Lusfovlovo mlýn (Lusfovlovo mlýn), Nenakonice - zámek (Nenakonice - zámek)


Bezirk Troppau (Okres Opava)

Orts:
Pochmühl (Pocheň)

Objekts:
Dorfteschen (Deštné - zámek)


Bezirk Ostrau-Stadt (Okres Ostrava-město)

Objekts:
Ostrava - Mariánskohorská č. 14 (Ostrava - Mariánskohorská č. 14), Polanka nad Odrou - zámek (Polanka nad Odrou - zámek)


Bezirk Prerov (Okres Přerov)

Orts:
Hustopeče nad Bečvou (Hustopeče nad Bečvou), Kačena (Kačena), Milotice nad Bečvou (Milotice nad Bečvou)

Objekts:
Mlýnec (Mlýnec)


Bezirk Mährisch Schönberg (Okres Šumperk)

Orts:
Weigelsdorf (Vikantice)

Objekts:
Třemešek - pivovar (Třemešek - pivovar)


Bezirk Vsetin (Okres Vsetín)

Objekts:
Pivovar - Vsetín (Pivovar - Vsetín), Seninský mlýn (Seninský mlýn)


Bezirk Freiwaldau (Okres Jeseník)

Orts:
Kamnitz - "Uberschar (Kamenička), Nieder-Grund (Dolní Údolí), Ober Grund (Horní Údolí), Waldeck (Zálesí)

Objekts:
tančírna Račí údolí (Tančírna Račí údolí)


Bezirk Nicht spezifizieren (Okres Nespecifikováno)

Orts:
Kamenec (Kamenec)






Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist