EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Místa, jejichž současný stav je: Zničena částečně

Anzahl der gefunden Orten: 963


Bezirk Prag (Okres Hlavní město Praha)

Orts:
Lieben - Palmowka (Libeň - Palmovka), Usedlost Skalka (Usedlost Skalka), Zátory (Zátory)

Objekts:
Dobrá Voda (Dobrá Voda), Horní nádraží Praha - Libeň (Horní nádraží Praha - Libeň), Kurort Klanowitz (Lázně Klánovice), Petřín - zahradní restaurace (Petřín - zahradní restaurace), Prag - Stalin-Denkmal (Praha-Stalinův pomník), Praha Michle Obecná škola (Praha Michle Obecná škola), Středoklucký mlýn (Středoklucký mlýn), Trunečkův mlýn (Trunečkův mlýn), Turbová (Turbová), Zlatnice (Zlatnice)


Bezirk Beneschau (Okres Benešov)

Orts:
Borovsko (Borovsko), Hrádek (Hrádek)

Objekts:
Chrastovice (Chrastovice), Javor (Javor), Jenišovický dvůr (Jenišovický dvůr), Klášterní mlýn (Klášterní mlýn), Olešná (Olešná), Panský mlýn (Panský mlýn), Popovický dvůr (Popovický dvůr)


Bezirk Beraun (Okres Beroun)

Objekts:
Nouzov (Nouzov), Tomáškův lom - vápenka (Tomáškův lom - vápenka)


Bezirk Kladno (Okres Kladno)

Objekts:
Bratkovický mlýn (Bratkovický mlýn), Hřešický mlýn (Hřešický mlýn), Kellnerův mlýn (Kellnerův mlýn), Nový Dvůr (Nový Dvůr), Ovčárský mlýn (Ovčárský mlýn), Tůmův mlýn (Tůmův mlýn), Welwarn - Synagoge (Velvary - synagoga)


Bezirk Kolín (Okres Kolín)

Orts:
Cihelna (Cihelna)

Objekts:
Hluboký mlýn (Hluboký mlýn), Hostinec U Schauerů (Hostinec U Schauerů), Kolín - kostel Všech Svatých (Kolín - kostel Všech Svatých), Polní Voděrady - pivovar (Polní Voděrady - pivovar), Sojkův statek (Sojkův statek), Toušický mlýn (Toušický mlýn)


Bezirk Kuttenberg (Okres Kutná Hora)

Objekts:
Komoráčovský mlýn (Komoráčovský mlýn), Kraliker Mühle (Králíkův mlýn), Spalener Mühle (Spálený mlýn), Vysoká - zámek Belvedér s kaplí (Vysoká - zámek Belvedér s kaplí), Žleby - hrobka Auerspergů (Žleby - hrobka Auerspergů)


Bezirk Mělník (Okres Mělník)

Orts:
Polabský mlýn (Polabský mlýn)

Objekts:
Boudecký mlýn (Boudecký mlýn), Doní Vidim pivovar (Dolní Vidim pivovar), hájenka Hořínský park (hájenka Hořínský park), Hájovna Oupor (Hájovna Oupor), Kokořínský důl - rekreační areál (Kokořínský důl - rekreační areál), Liběchov, kaple sv. Ducha (Liběchov, kaple sv. Ducha), Liběchovský mlýn (Liběchovský mlýn), německý hřbitov v Ráji (Německý hřbitov v Ráji), Skalní byty (Skalní byty), Skalní cesty (Skalní cesty), Úpor (Úpor), Vehlovice(?) (Vehlovice), Zámecký mlýn Hořín (Zámecký mlýn Hořín)


Bezirk Jungbunzlau (Okres Mladá Boleslav)

Objekts:
Chrasterhof (Chrást), Dürichův mlýn (Dürichův mlýn), Pachouň (Pachouň), Sägemühl (Pytlíkovský mlýn), Unter Zetno (Dolní Cetno), Vinecký mlýn (Vinecký mlýn)


Bezirk Nymburk (Okres Nymburk)

Orts:
Chotuc - kostel a hřbitov (Chotuc - kostel a hřbitov)

Objekts:
Krinetz-Synagoge (Křinec-synagoga), Vlkov (Vlkov)


Bezirk Prag-Ost (Okres Praha-východ)

Objekts:
Jevany hotel Wagner (Jevany hotel Wagner), Mstětice - škola (Mstětice - škola)


Bezirk Prag-West (Okres Praha-západ)

Objekts:
Fafkův mlýn (Fafkův mlýn), mlýn u Okoře (mlýn u Okoře)


Bezirk Pibrans (Okres Příbram)

Orts:
Hrachowist (Hrachoviště), Welkau (Velcí), Zvírotice (Zvírotice)

Objekts:
Automatický mlýn Hermina (Automatický mlýn Hermina), Čelinský mlýn (Petráškův mlýn), Kamýcký mlýn (Kamýcký mlýn), Příčovy - větrný mlýn (Příčovy - větrný mlýn), Sedltschan-Synagoge (Sedlčany-synagoga), V Luhu (V Luhu)


Bezirk Rakonitz (Okres Rakovník)

Orts:
Pecínov (Pecínov)

Objekts:
Grünthal (Zelený důl), Hopfmühle (Hopfův mlýn), Neuhof (Nový Dvůr), Neumühle (Nový mlýn), Panský mlýn (Panský mlýn)


Bezirk Budweis (Okres České Budějovice)

Orts:
Althütten (Staré Hutě), Blauer-Haus (Modrý Domek), Burgholz (Purkarec), Dörfles (Vesce), Georgenthal (Jiříkovo Údolí), Gutenbrünn (Meziluží), Podskalí (Podskalí), Rosenstein (Růžov), Schlagles (Šlágles)

Objekts:
Billiner Mühle (Bílina), Budweis - Vierhof Kaserne (České Budějovice - kasárna Čtyři dvory), Býšov (Býšov), Denzingrův mlýn (Denzingrův mlýn), Perstenhof (Peštovec), Seyczekhof (Zajíček), Zámek Poříčí (Zámek Poříčí)


Bezirk Krummau (Okres Český Krumlov)

Orts:
Ahorn (Záhorkov), Ahornhütten (Javory), Böhmish Hörschlag (Český Heršlák), Bonnersdorf (Michničky), Buchers (Pohoří na Šumavě), Deutsch - Haidl (Maňava), Droschlowitz (Drahoslavice), Eggetschlag. (Bližná.), Emmern (Bednáře), Friedau (Frýdava), Friedberg (Frymburk), Graben (Strouha), Gros Heinrichschlag (Velký Jindřichov), Hermannschlager Hof (Hermannschlagerský Dvůr), Kodetschlag (Jenín), Kohlstätten (Uhliště), Kwitosching (Květušín), Leopold (Leopold), Leopoldsdorf (Leopoldov), Lindberg (Lipová), Losnitz (Lazec), Machowitz (Machovice), Markus (Markov), Melm (Jelm), Michal (Michal), Moresdorf (Skupečné), Neuhäusel (Nové Domky), Neuspitzenberg (Nový Špičák), Ossek (Osek), Perneck (Pernek), Piberschlag (Pivonice), Pichlern (Pihlov), Platten (Blatná), Pschenitz (Pšenice), Radinetschlag (Radčice), Rathschlag. (Radslav), Rindles (Žlábek), Sankt Thomas (Svatý Tomáš), Schestau (Žestov), Schimakerhof (Šimákův Dvůr), Schlakern (Slavkovice), Schömersdorf (Všeměřice), Schwarzthal (Černé Údolí), Spitzenberg (Hory), Stein im Böhmerwalde (Polná), Stuben (Hůrka), Svinihlavy (Svinihlavy), Teutschmanndorf (Skláře), U Kokše - hájovna (U Kokše - hájovna), Untermoldau (Dolní Vltavice), Wadetschlag (Svatonina Lhota), Zichrass (Těchoraz)

Objekts:
Český Krumlov - Jitona (?) (Český Krumlov - Jitona (?)), Deutsch Mühle (Deutschův mlýn), Grabenmühle (Graben mlýn), Irsiglermühle,Säge (Irsiglerův mlýn a pila), Jandleshof (Jandlův dvůr), Omlenička - zámek (Omlenička - zámek), Rosenthal - Kirche Maria Hilf (Rožmitál - kostel Panny Marie Pomocné), Schreiner mühle (Schreinerův mlýn a pila), Ulmannmühle (Ulmannův mlýn)


Bezirk Neuhaus (Okres Jindřichův Hradec)

Orts:
Auern (Návary), Braunschlag (Pranšláky), Gebharz (Kebharec), Hajnice v Zadním lese (Hajnice v Zadním lese), Maires (Maříž), Maringhäuser (Domy Marinkovy), Philippsdorf (Filipov), Wittingau (Vitiněves)

Objekts:
Althart (Staré Hobzí - Flickova manufaktura), Altstadt (Staré Město pod Landštejnem - barvírna), Felixův mlýn (Felixův mlýn), Jindřiš-Heinrichschlag (Mlýn v Jindřiši), Mokré louky (Mokré louky), Staré Město pod Landštejnem - náměstí (Staré Město pod Landštejnem - náměstí), Terezský dvůr (Terezský dvůr)


Bezirk Pilgrams (Okres Pelhřimov)

Orts:
Zichpil (Zichpil)

Objekts:
Jakalův mlýn (Jakalův mlýn), Klášterní mlýn - Želiv (Klášterní mlýn - Želiv), Kopejtkův dolní mlýn (Kopejtkův dolní mlýn), Mlýn Lhotice (Mlýn Lhotice), Panský mlýn (Panský mlýn), Růžkův mlýn (Růžkův mlýn), Střítežský mlýn (Střítežský mlýn), Vodrážkův mlýn (Vodrážkův mlýn)


Bezirk Pisek (Okres Písek)

Orts:
Písek - nábřeží (Písek - nábřeží), Svatá Anna (Svatá Anna)

Objekts:
Kuklemühle (Kukelský mlýn)


Bezirk Prachatitz (Okres Prachatice)

Orts:
Albrechtschlag (Albrechtovice), Bierbruck (Můstek), Brenntenberg (Spálenec), Dobrau (Doubrava), Eichelhauser (Dubí), Ernstberg (Arnoštka), Ernstbrunn (Arnoštov), Frauenthal (Frantoly), Grindelhauser (Korýtka), Grosses Haus (Velký Dům), Hirschbergen (Jelení Vrchy), Humwald (Chlum), Jandles (Mošna), Klösterle (Klášterec), Kolmberg (Plešivec), Korkushütten (Korkusova Hut'), Krepenschlag (Křeplice), Lázně Svaté Markéty (Lázně Svaté Markéty), Lichtauerstrasse (Volary - Lichtauerova ulice), Michlhütte (Michlova Huť), Modlenitz (Modlenice), Mühlau (U Mlýnů), Mühlwinkel (Mlýnský kout), Müllerschlag (Mlynářovice), Neuofen (Nová Pec), Ober-Sablat (Záblatí Horní), Oberschlag (Milešice), Passeken (Paseka), Perletschlag (Perlovice), Planskus (Planská), Pumperle (Řasnice), Reckerberg (Popelná), Repeschin (Řepešín), Röhrenberger - Hütte (Samoty), Sablat (Záblatí), Salnau (Želnava), Sankt Magdalena (Svatá Magdaléna), Schindlau (Šindlov), Schneiderschlag (Krejčovice), Schoberhof (Schoberův Dvůr), Schreinetschlag (Skříněřov), Schweinetschlag (Sviňovice), Schwiegelhaid. (Švajglova Lada.), Sedlmin (Sedlmín), Seehaid (Svinná Lada), Siebenhäuser (Sedmidomí), Soletin (Saladín), Sonnberg (Slunečná), Spanolerhof (Spanolerův Dvůr), Stadlern (Stádla), Stadthaiden (Městská Lada), Stögerhütte (Štögrova Huť ), Tonnetschlag (Rohanov), Vierhäuser (Čtyřdomí), Wallern - Bachzeile , Bohlhaus (Volary - Horní a Dolní Potoční ulice a Bohlhaus), Wessele (Veselka), Wiederbruck (Vydra), Wihořen (Hlásná Lhota), Wolfsgrub (Vlčí Jámy), Zwěřenitz (Zvěřenice)

Objekts:
Aussergefild - Friedhof (Kvilda - hřbitov), Eibner Säge (Eibnerova pila), Fürstlich Sägewerk (Knížecí pila), Husinec - cihelna (Husinec - cihelna), Kandlmühle (Kandlův Mlýn), Lenora (Lenora), Maschkomühle,Säge (Maschko mlýn a pila), Mladíkov - vápenka (Mladíkov - vápenka), Paulussäge (Paulusova pila), Tvrzice - cihelna (Tvrzice - cihelna), Winzighammer (Winzigův Hamr)


Bezirk Strakonitz (Okres Strakonice)

Orts:
Amerika (Amerika)


Bezirk Tabor (Okres Tábor)

Orts:
Horusický mlýn (Horusický mlýn)

Objekts:
Hamr (Hamr), Nový mlýn (Nový mlýn)


Bezirk Taus (Okres Domažlice)

Orts:
Droth (Draha), Eisendorf (Železná), Eisendorfhutte (Eisendorfská Huť), Friedrichsthal (Chalupy), Heinrichsberg (Jindřichova Hora), Kaltenbrunn (Studánky), Karlbach, Karlbachhutte (Karlova Hut), Kscheberscham (Chřebřany), Nepomuk (Capartice), Neubau (Novosedly), Ploss (Pláně), Sichtigfür (Hleďsebe), Sophienhütte (Černořecká Huť), Sophienthal (Černá Řeka), Springenberg (Pomezí), Tannaberg (Svatá Anna), Wasserau (Ostrov), Wassersuppen (Nemanice), Zeisermühl (Sezemín)

Objekts:
Babylon - hotel Belveder (Babylon - hotel Belveder), Bayermühle (Bayerův mlýn), Eichelmühle (Eichelmühle), Erlbachsäge (Pila Nový Dvůr), Glasschleife (Na Šlejfu), Hostauer Mühle (Hostouňský mlýn), Květkovice (Květkovice), Langmühle (Dlouhý mlýn), Morawetz Mühle (Moravcův mlýn), Nassatitz (Nasetice), Neu Sägemühle (Nová Pila), Neumühle (Nový mlýn), Pivoň - klášter (Pivoň - klášter), Prudice (Prudice), Säge Mühle (Säge Mühle), Schuttwa- Sankt Nikolaus Kirche (Šitboř- kostel sv. Mikuláše), Spálený mlýn (Spálený mlýn)


Bezirk Eger (Okres Cheb)

Orts:
Absroth (Opatov), Alt Albenreut (Mýtina), Ängerlein (Ängerlein), Berg (Horka), Brentenviertel (Brentenviertel), Dreihöfen (Třídvoří), Dürr (Suchá), Ermesgrün (Smrčina), Fasattengrün (Božetín), Förba (Vrbová), Friedersreuth (Pastviny), Gottmannsgrün (Trojmezí), Hartessenreuth (Hartoušov), Holenstein, Hohlenstein (Kamenec), Klein Schöba (Malá Všeboř), Knöba (Hněvín), Kuttenplaner Schmelzthal (Chodovská Huť), Leibitschgrund (Libocký Důl), Leimbruck (Leimbruck), Liebenstein bei Eger (Libá), Maiersgrün (Vysoká), Miltigau (Milikov), Nesnitz (Nezdice), Neudorf (Nová Ves), Ober Perlsberg (Horní Lazy), Paslas (Bohuslav), Planer Schmelzthal (Plánská Huť), Pobitz (Babice), Sangerberg (Prameny), Schildern (Štítary), Schloppenhof (Slapany), Stein (Skalka), Tachauer Schmelzthal (Tachovská Huť), Teschau (Těšov), Tobiesenreuth (Dobrošov), Treunitz (Dřenice), Ullersgrün (Oldřichov), Unter Perlsberg (Dolní Lazy), Wallhof (Lesná), Watzgenreuth (Vackovec), Watzkenreuth (Vackov), Wogau (Vokov), Zeidlweid (Brtná), Zweifelsreith (Čižebná)

Objekts:
Café Jägerheim (Rájovská myslivna), ES-KA Fabrik (Továrna ESKA ), Fichtenbühlhof (Smrčí dvůr), Geistberg Mühle (Geistberg Mühle), Herrenmühle (Herrenmühle), Jahn Denkmal (Aš - Jahnův pomník), Klášter Milosrdných sester (Klášter Milosrdných sester), Marienbad hotel Waldmühle (Mariánské Lázně hotel Lesní mlýn), Neu Kinsberg (Cihelna Nový Hrozňatov), Pixamühle (Pixův mlýn), Schafhof (Ovčí dvůr), Siechenhaus (Myslivna (Chorobinec)), Unter Lindauer Mühle (Unter Lindauer Mühle), Wilkowitz Café Steinbühl (Vlkovice Café Steinbühl (Hřebínek))


Bezirk Karlsbad (Okres Karlovy Vary)

Orts:
Alberitz (Albeřice), Bergles (Bražec), Buckwa (Bukovina), Chiesch (Chyše), Federhäuseln (Federhäuseln), Försterhäuser (Myslivny), Gessing (Jesínky), Goldenhöhe (Zlatý Kopec), Hartmannsgrün (Lučiny), Höll (Peklo), Irrgang (Bludná), Jablon (Jablonná), Kaple Sv.Floriána (Kaple Sv.Floriána), Karlsbad (Karlovy Vary Lázeňská čtvrť), Karlsbad Fischern (Karlovy Vary Rybáře), Kleinlubigau (Malý Hlavákov), Krippau (Skřipová), Lachowitz (Lachovice), Lessig (Lesík), Lochotin (Lochotín), Mokowitz (Hřivínov), Neuhäuser (Nové Chalupy), Neuhof (Nový Dvůr), Neuhüttner Schäferei (Nová ovčárna), Pobitz (Pávice), Rauschererb (Rauschererb), Reschwitz (Radošov), Sahoř (Záhořice), Schäferei (Ovčín), Schäferei (Ovčín), Schäferei (Ovčárna), Schönburg (Schönburg), Schwinau (Svinov), Seifen (Sejfy), Serles (Záhoří), Shönau (Činov), Soví huť (Soví huť), St.Joachimsthal - Elias (Jáchymov - Eliáš), Stadthöfen (Štoutov), Stichelmühle (Stichlův mlýn), Streitseifen (Podlesí), Unter Lomitz (Dolní Lomnice), Werlsgrün (Zálesí), Ziegenschacht (Stráň), Zwetbau (Svatobor)

Objekts:
Branischau - Sankt Blasius Kirche (Branišov - kostel Sv. Blažeje), Chiesch-Synagoge (Chyše-synagoga), Fischern - Heil. Urban (Rybáře - Sv. Urban), Fischern - Porzellan Fabrik Japannischer pavillon (Rybáře - Knolka - Rolava - Japonský pavilónek), Hornický dům (Hornický dům), Joachimsthal - Freudenstein (Jáchymov - Freudenštejn), Karlovy Vary - pivovar (Karlovy Vary - pivovar), Karlsbad Obere Bahnhof (Karlovy Vary horní nádraží), Killitzermühle (Chylický mlýn), Klein Werscheditz - Kirche zur Hl. Dreifaltigkeit (Verušičky - kostel Nejsvětější Trojice), Kolonnade in Gießhübl-Sauerbrunn (kolonáda Heinricha Mattoniho v Kyselce), Luditz-Synagoge (Žlutice-synagoga), Massa Mühle (Massa Mühle), Moříčov - lovecký zámeček (Moříčov - lovecký zámeček), Neudeker Kreuzweg (Nejdecká křížová cesta), Petschau-Synagoge (Bečov nad Teplou-synagoga), Rabenmühle (Rábův mlýn), Ratzka (Hradský dvůr), Saifenhäusel (Sejfy), Sankt Joachimsthal - Bergwerks - Göpel (Jáchymov - Žentour), Schlösslhof (Hrádek)


Bezirk Klattau (Okres Klatovy)

Orts:
Am Schafbühl (Na Ovčím Vrchu), Bezdekau, Bezdiekau (Bezděkov), Birkenbüchel (Březí), Chinitz-Tettau (Vchynice-Tetov), Chuchle (Chuchle), Dorrstadt (Městiště), Einöde (Pustina), Flecken (Fleky), Fuchsberg (Liščí), Gross Babylon (Velký Babylón), Gross Ziegenruck (Velký Kozí Hřbet), Gutwasser (Dobrá Voda), Hammerhof (Hamerský dvůr), Hurkenthal (Hůrka), Innergefild (Horská Kvilda), Klein Ziegenruck (Malý Kozí Hřbet), Kreikerhöfe (Kreikerhöfe), Kreuzwinkel (Křižkov), Kühberg (Chřepice), Mottowitz (Matějovice), Na Bahně (Na Bahně), Neu Hurkenthal (Nová Hůrka), Pampferhütte (Pamferova huť), Pechler (Pechler), Pürstling (Březník), Rapatitz (Rapatice), Rothenbaum (Červené Dřevo), Sankt Katharina (Svatá Kateřina), Sattelberg (Sedlo), Scheschulkahof (Žežulka), Schlösselwald (Hrádky), Stubenbach (Prášily), Vogelsang (Podlesí)

Objekts:
Bezděkov - Zámecký lihovar (Bezděkov - Zámecký lihovar), Bienertova pila (Bienertova pila), Bohov (Bohov), Budaschitzer Mühla (Bohdašický mlýn), Girglhof (Girglův Dvůr), Gustavsthal (Hamry - papírna), Hlavňovice - zámek (Hlavňovice - zámek), Janowitz-Synagoge (Janovice nad Úhlavou-synagoga), Jung Mühle (Papier Mühle) (Jungův mlýn), Kaple Všech svatých (Kaple Všech svatých), Kohlmühle (Kohlův mlýn), Loreta - kaple sv. Jana Nepomuckého (Loreta - kaple sv. Jana Nepomuckého), Markermühle (Markův mlýn), Na Kobyle (Na Kobyle), Partelmühle (Partlův mlýn), Podmokl-Synagoge (Podmokly-synagoga), Raaby-Synagoge (Rabí-synagoga), Ruditz Hof (Rudice), Scharachermühle (Scharachermühle), Thalhäuser (Bažantnice), Welhartitz-Synagoge (Velhartice-synagoga), Zahrádecký mlýn (Zahrádecký mlýn), zbytky hráze rybníka (zbytky hráze rybníka), Žichovice - vápenka K. Klement (Žichovice - vápenka K. Klement)


Bezirk Pilsen-Stadt (Okres Plzeň-město)

Orts:
Pilsen - Ortsteil Karlov (Plzeň - čtvrť Karlov), Plzeň-Rychtářka (Plzeň-Rychtářka)

Objekts:
Pecháčkův statek (Pecháčkův statek), Pilsen - Stalin-Denkmal (Plzeň-Stalinův pomník), Pilsen-Hilfssynagoge und der Älter Judenfriedhof (Plzeň-Pomocná synagoga a starší židovský hřbitov)


Bezirk Pilsen-Süd (Okres Plzeň-jih)

Objekts:
Blowitz-Synagoge (Blovice-synagoga)


Bezirk Pilsen-Nord (Okres Plzeň-sever)

Orts:
Höhlhäusel (Chalupa pod Hradištěm), Ratschin (Račín), Schirnik (Žernovník)

Objekts:
Chemische Fabrik Kasnau (Chemické závody Kaznějov), David schacht (Důl David), Fieska - Kirche des Hl. Peter und Paul (Víska - kostel sv. Petra a Pavla), Lomnička - Brouskárna (Lomnička - Brouskárna), Tofflmühle (Tofflův mlýn), Weletschin - Kirche Maria Namen (Velečín - kostel jména Panny Marie)


Bezirk Rokitzan (Okres Rokycany)

Objekts:
Spálený mlýn (Spálený mlýn)


Bezirk Falkenau (Okres Sokolov)

Orts:
Arnitzgrün (Arnoltov), Bernau (Bernov), Frankenhammer (Liboc), Greisbach (Křemenitá), Grün (Novina), Grün (Louka), Kahr (V úžlabí), Kirchberg (Kostelní), Kohling (Ober, Unter) (Milíře), Krainhof (Dvorečky), Marklesgrün (Markvarec), Nancy (Nancy), Neusattl (Nové Sedlo), Oedt (Poušť), Poschitzau (Bošířany), Schindlwald (Šindelová), Schlagenwald (Horní Slavkov), Stein (Kámen), Steinbach (Kamenice), Thein (Týn), Untere Hammer (Dolní Hamr), Ursprung (Počátky), Waltersgrün (Valtéřov)

Objekts:
Betrieb Sauersack (Důlní závod Rolava), Hartenberg - Brauerei (Hřebeny - pivovar), Hochofen im Schindlwald (vysoká pec v Šindelové), Mühlpeint (Mühlpeint), Schneidmühle (Schneidmühle)


Bezirk Tachau (Okres Tachov)

Orts:
Alt Fürstenhütte (Stará Knížecí Huť), Brand (Milíře), Brand, Vorder-Mitter-Hinter (Planer brand) (Žďár, Přední-Prostřední-Zadní), Elschelin (Lšelín), Hammelberg (Hammelberg), Johannesdorf (Janov), Leirwinkel (Háje), Mauthhdorf (Mýto), Neudorf (Nová Ves), Neuhäusl (Nové Domky), Neuhäusl (Hlupenov), Pfraumberg (Přimda), Pirkau (Březí), Pohodnice (Pohodnice), Rail (Rájov), Ringelberg (Výšina), Sahorsch (Záhoří), Schwanberg (Krasíkov), Sinzendorf (Velká Ves), Tachau-Gänsbühl (Tachov-Gänsbühl), Wischkowitz (Výškovice), Wuttau (Butov), Zaltau (Caltov)

Objekts:
Arnoštova leštírna (Arnoštova leštírna), Lukawetz (Lukavec), Macharzenmühle (Machařovský mlýn), Papiermühle (Papírna), Petermühle (Petrův mlýn), Prostibor-Synagoge (Prostiboř-synagoga), Rothmühle (Červený mlýn), Sankt Johanniskirche (Svatý Jan), Schönwald-Synagoge (Lesná-synagoga), Štipka (Štipka), Waldmühle (Lesní mlýn), Weseritz-Synagoge (Bezdružice-synagoga)


Bezirk Böhmisch Leipa (Okres Česká Lípa)

Orts:
Klein Haida (Malý Bor), Leschnitz (Lešnice)

Objekts:
Brennský mlýn (Brennský mlýn), Brniště, Velký Grunov - Mitop (Brniště, Velký Grunov - Mitop), Güsselmühle (Güsselmühle), Hohlen (Holany - letohrádek v Bažantnici), Kahlenberg (Holý vrch - restaurace), Kunnersdorf bei Zwickau (Kunratice u Cvikova - nádraží), Lesnická škola (Lesnická škola ), Mlýn Heinricha Schwarze (Mlýn Heinricha Schwarze), Reichstadt (Zákupy - hospodářský dvůr zámku), Schasslowitz-Friedhof (Častolovice-hřbitov), Schloss Böhmisch Leipa (Česká Lípa), Tlustec (Tlustec)


Bezirk Tetschen (Okres Děčín)

Orts:
Arnshaide (Arnoltický Bor), Dittersbach-Felsenkeller (Jetřichovice-Felsenkeller), Folgen, Schemmler Folgen, Auf n Folge (Folge, Na Všemilské planině), Hainspach (Lipová), Harrachsthal (Harrachov), Hilgersdorf (Severní), Kunersdorf (Kunratice), Lichtenberg (Světlík), Nassendorf (Hely), Neudörfel (Nová Víska), Röhrsdorf bei Hainspach (Liščí), Schneppendorf (Sluková), Tschiaschel (Čáslav), Windisch Kamnitz (Srbská Kamenice-nástupiště Ferdinandovy soutěsky)

Objekts:
Böhmisch Kamnitz - Franz Knappe Textilspinnereien (Česká Kamenice - Přádelna Franz Knappe), Bruder Altar (Bratrský oltář), Grundmühle (Dolský mlýn), Hübelova továrna a akvadukt (Hübelova továrna a akvadukt), Johann Herschel - Kunstblumenfabrik (Johann Herschel - výroba umělých květin), Jüttelberg - Vogelbaude (Jitrovník - Vogelova bouda), Karlthal (Karlovo údolí), Khaa - Dixsmühle (Kyjov - Dixův mlýn), Kirchsteig (Kostelní cesta), Mahlmühle, Fišerův mlýn (Mahlmühle, Fišerův mlýn), Meierhof Scharfenstein (Poplužní dvůr Ostrý), Mittel-Grund - Friedhof (Prostřední Žleb - hřbitov), Pitschmůhle (Pitschův mlýn), Rabsteiner Fabriken (Rabštejn - německá válečná zbrojní výroba), Restauration (Restaurace), Riedel Mühle (Riedel Mühle), Rosendorf (Růžová-hřbitovy a evangelický kostel), Rumburk - východní strana náměstí (Rumburk - východní strana náměstí), Schemel (Všemily - hřbitov), Schönbüchel - Jägers Wirkwarenfabrik (Krásný Buk - Jägrova továrna), Spitzberg (Špičák), St.Josefs bad (Lázně svatého Josefa), Starý mlýn (Starý mlýn)


Bezirk Komotau (Okres Chomutov)

Orts:
Brunnersdorf (Prunéřov), Denětice (Denětice), Dobrenz (Dobřenec), Hofberg (Hofberg), Holletitz (Holetice), Kojetitz (Kojetín), Orpus (Mezilesí), Ruhland (Úhor), Weberberg (Pastviště), Wiedelitz (Vidolice), Wikletitz (Vikletice), Wilken (Vlkaň), Wohlau (Volyně), Wohnung (Vojnín)

Objekts:
Kettowitz - Kirche sv. Štěpána (Chotěbudice - kostel sv. Štěpána), Kirchleshof (Kostelní dvůr), Klášterec nad Ohří-Thunský pivovar (Klášterec nad Ohří-Thunský pivovar), Klösterle a.d. Eger - Porzellanfabrik Thun (Klášterec nad Ohří - Porcelánka Thun), Langenhauer Hegerhaus (Langenhauská hájovna), Mittlere Mühle (Prostřední mlýn), Sosau Mühle (Sosau Mühle), Untere Mühle (Dolní mlýn), Vejprty - nádraží (Vejprty - nádraží), Všestudy-kostel Archanděla Michaela (Všestudy-kostel Archanděla Michaela), Ziebitsch - Grundmühle (Ciboušov - mlýn)


Bezirk Gablonz an der Neiße (Okres Jablonec nad Nisou)

Orts:
Darre (Souš), Heiligenkreuz (Svatý Kříž)

Objekts:
Gutbrunnwarte (Hotel Dobrá Voda u Jablonce nad Nisou)


Bezirk Reichenberk (Okres Liberec)

Orts:
Feldhäuser (Polní Domky), Feldhäuser (Feldhäuser), Kunwalde (Kunov), Wünschendorf (Srbská)

Objekts:
Bad Kunnersdorf - Mühle und Säge (Lázně Kundratice - mlýn a pila č.p. 45), Ferklův mlýn (Ferklův mlýn), Herrnmühle (Panský mlýn), Reichenberg Wald Theater (Liberec Lidové sady letní divadlo), Tschernhausen - Schlossel (Černousy - zámeček), Wittighaus (Smědava - lovecký zámeček)


Bezirk Leitmeritz (Okres Litoměřice)

Objekts:
Aarhostwarte (Varhošť), Kaisermühle (Kaiserův mlýn), Lagronmühle (Lagronský mlýn), Munker - Kirche (Mukařov - kostel sv. Františka), Papiermühle (Papírna), Ploskovický dvůr (Ploskovický dvůr), Poustka (Poustka), Ruschowann (Hrušovany - kostel Prachová), Wiessenmühle (Luční mlýn)


Bezirk Laun (Okres Louny)

Orts:
Am Hütl (Am Hütl), Dollanka (Dolánky), Horatitz (Hořetice), Klein Straupitz (Stroupeček), Klitschin (Kličín), Münitz (Minice), Neprowitz (Neprobylice), Pacov (Pacov), Przesnitz (Březnice), Witkowitz (Vítkovice), Zarch (Čárka)

Objekts:
Březenský mlýn (Březenský mlýn), Cukrovar - Lenešice (Cukrovar - Lenešice), Hasina (Hasina), Libčeves-Lahovice - Kostel sv. Jakuba (Libčeves-Lahovice - Kostel sv. Jakuba), Liebshausen - Schloss (Libčeves - zámek), Lobeditz - Kirche des Hl. Michael (Zlovědice - kostel sv. Michala), Neuhof (Nový Dvůr), Struharz (Struhaře - zámek), Sýrovice - neorenesanční vila (Sýrovice - neorenesanční vila), Welmschloss - Schloss (Velemyšleves - zámek)


Bezirk Brüx (Okres Most)

Orts:
Brüx (Most), Hora Svaté Kateřiny (Hora Svaté Kateřiny), Kleinhan (Malý Háj), Kleinhan (Chanov), Maltheuern (Záluží), Rudelsdorf a.d. Biela (Rudolice nad Bílinou), Schönbach (Šenbach), Tschausch (Souš), Tschöppern (Čepirohy)

Objekts:
Důl Julius III. v Kopistech (Důl Julius III. v Kopistech), Haselstein (Jeřabina u Litvínova), Julius V. (Julius V.), Maria Radtschitz - Bergbau Kohinoor II (Mariánské Radčice - důl Kohinoor II), Schweinitz Mühle (Svídnický mlýn)


Bezirk Teplitz (Okres Teplice)

Orts:
Aloishöhe (Aloisova výšina - rozhledna), Dreihunken (Drahůnky), Kutterschitz (Chudeřice), Kuttowitz (Staré Chotějovice), Ladowitz (Ledvice), Moldau (Moldava), Voitsdorf (Fojtovice)

Objekts:
Bilin-Synagoge (Bílina-synagoga), Bystřany - přádelna bavlny (Bystřany - přádelna bavlny), Forsthaus Siebengiebel (Hájovna Pod sedmi štíty), Graupen - Kirche des Heiligen Prokop (Krupka - kostel sv. Prokopa), Klostergrab-Grundmühlen - Spinnerei (Hrob-Mlýny - přádelna), Křemýž dvůr (Křemýž dvůr)


Bezirk Aussig (Okres Ústí nad Labem)

Orts:
Adolfsgrün (Adolfov), Aussig - Masaryk Strasse - Südteil (Ústí nad Labem - Masarykova ulice - jižní část), Aussig - Ostervorstadt (Ústí nad Labem - Ostrov), Deutsch Neudörfel (Podhoří), Jungferndorf (Panenská), Liesdorf. (Liboňov.), Maschkowitz (Maškovice), Neuhof (Nový Dvůr), Schmelze (Tavírna), Schönwald (Krásný Les - dolní část), Spiegelsberg (Kabát), Strekenwald (Větrov)

Objekts:
Meiselmühle (Meiselmühle)


Bezirk Deutschbrod (Okres Havlíčkův Brod)

Orts:
Březinky (Březinky)

Objekts:
Dolní Dvůr (Dolní Dvůr), Klein Mühle (Malý mlýn), Kvasetice - zámek (Kvasetice - zámek), Lažany (Lažany), Liboháj (Liboháj), Nemojov (Nemojov), Nový mlýn (Nový mlýn), Steiners Mühle (Na Doubravě), Zámecký mlýn (Zámecký mlýn)


Bezirk Königgrätz (Okres Hradec Králové)

Objekts:
Kuklen (Kukleny - koželužna), Stihňov (Stihňov)


Bezirk Chrudim (Okres Chrudim)

Objekts:
Cukrův mlýn (Cukrův mlýn), Kvášův mlýn (Kvášův mlýn), mlýn Bělá (mlýn Bělá), Moravany - zámek (Moravany - zámek), Slatiňany - rozhledna (Slatiňany - rozhledna)


Bezirk Jitschin (Okres Jičín)

Objekts:
Cukrovar - Kopidlno (Cukrovar - Kopidlno), Filipshof (Filipín), Jičínské kasárny (Jičínské kasárny), Vránův mlýn (Vránův mlýn), Zlivská hájovna (Zlivská hájovna)


Bezirk Nachod (Okres Náchod)

Orts:
Feldkretschen (Krčmov), Kaltwasser (Studená), Šeřeč (Šeřeč)

Objekts:
Obere Mühle (Horní mlýn)


Bezirk Pardubitz (Okres Pardubice)

Orts:
Chwaletitz (Chvaletice), katovna (katovna)

Objekts:
Birlochhof (Birlochhof)


Bezirk Reichenau (Okres Rychnov nad Kněžnou)

Orts:
Bukowy (Bukový), Giessaus (Tisovec), Halbseiten (Malá Strana), Hohen - Erlitz (Vrchní Orlice), Hüttendorf (Hutě), Nemanitz (Nemanice), Nesselflek (Ostrov), Ottendorf (Hadinec), Padol (Podolí), Plitzdörfel (Víska), Rassdorf (Kamenec), Rienek (Rýnek), Schwarzwasser (Černá Voda), Wildschütz (Vlčinec), Wochos (Ochoz)

Objekts:
Hegerhaus Steinberg (Hájovna Špičák)


Bezirk Semi (Okres Semily)

Orts:
Bukowina (Bukovina), Konitz (Konice), Radecz (Radeč)

Objekts:
Kovářův mlýn (Kovářův mlýn), Panský mlýn (Panský mlýn)


Bezirk Zwittau (Okres Svitavy)

Orts:
Bohnau (Banín), Musslau (Muzlov), Rattendorf (Radkov), Seifern (Zejpy)

Objekts:
Brünnlitz (Brněnec - Löw-Beerova textilka ), Brünnlitz (Brněnec - Löw-Beerova textilka ), Hellgraben (Světlý Důl), Polička - ulička Na Bídě (Polička - ulička Na Bídě), Pomezí - tvrz (Pomezí - tvrz), Roßrain (Rozhraní - Ráčkova přádelna), Thalmühle (Dolský mlýn), Zwittau (Svitavy - silo)


Bezirk Trautenau (Okres Trutnov)

Orts:
Georgengrund (Jirský Důl), Končiny (Končiny), Schmidtsorf (Kajetánovice), Schwarzwasser (Černá Voda), Silberstein (Břečštejn)

Objekts:
Arnsdorfmühle (Arnsdorfmühle), Haasemühle (Haasemühle), Johanni-Hof (Jánský Dvůr), Kostel Panny Marie (Kostel Panny Marie), Maxhůtte (Maxova bouda), Steinertmühle (Steinertmühle), Sýkorník (Sýkorník), Wonkamühle (Wonkamühle)


Bezirk Wildenschwert (Okres Ústí nad Orlicí)

Orts:
Ober - Heidisch (Horní Hedeč), Pastwin (Pastviny)

Objekts:
Liechtensteinschutzhaus (Lichtenštejnova chata), Mlýn Šnakov (Mlýn Šnakov), Wagnermühle (Wagnermühle)


Bezirk Blanz (Okres Blansko)

Orts:
Boskowitz (Boskovice - židovská čtvrť)

Objekts:
Rakovec (Rakovec), Zwittawka, Swittawka, Zwittales (Vlněna Svitávka)


Bezirk Brünn-Stadt (Okres Brno-město)

Orts:
Altbrünn (Staré Brno), Bisterz (Bystrc - náměstí 28. dubna), Brünn - Josephstadt (Brno - Josefov), Kolonie in der Sandstätte (Písečník), Komein (Komín - Chaloupky), Královo Pole - Budovcova (Královo Pole - Budovcova), Kumrowitz (Komárov)

Objekts:
Brno - firma Iron Radio (Brno - firma Iron Radio), Brno - mýdlovar (Brno - mýdlovar), Brno - škrobárny (Brno - škrobárny), Bystrc - hotel Přehrada (Bystrc - hotel Přehrada), Bystrc - restaurace Obora (Bystrc - výletní restaurace Obora), Jehnitz (Jehnice), Královo Pole - kartuziánský dvůr (Královo Pole - kartuziánský dvůr ), Řečkovická cihelna (Řečkovická cihelna), Vlněna (Přízová) (Vlněna (Přízová))


Bezirk Brünn-Provinz (Okres Brno-venkov)

Orts:
Kanitz - Judenhäuser (Dolní Kounice - židovská čtvrť)

Objekts:
Bučkův mlýn (Bučkův mlýn), Groß Seelowitz - Zuckerfabrik (Židlochovice - cukrovar), Ivančický viadukt (Ivančický viadukt), Ivančický viadukt (Ivančický viadukt), Jalovisko (Jalovisko), Sokolnitz (Sokolnice - Cihelna), Sokolnitz (Sokolnice - pivovar), Spálený mlýn (Spálený mlýn), Vranov u Brna - klášterní pivovar (Vranov u Brna - klášterní pivovar)


Bezirk Lundenburg (Okres Břeclav)

Orts:
Duernholz (Drnholec), Garschönthal (Úvaly), Lundenburg - stadtmitte (Břeclav - střed města)

Objekts:
Nikolsburg-Synagogen und das Judenviertel (Mikulov-synagogy a židovská čtvrť), Panský mlýn (Panský mlýn), Zámecký mlýn (Zámecký mlýn)


Bezirk Zlin (Okres Zlín)

Orts:
Jamůvky (Jamůvky), Sobolica (Sobolica)

Objekts:
Bílá Voda (Bílá Voda), Luhačovice Slovácká búda (Luhačovice Slovácká búda), Petrova Studně (Petrova Studně)


Bezirk Göding (Okres Hodonín)

Objekts:
Bisenz - Kapelle des Hl. Florian (Bzenec - kaple sv. Floriana)


Bezirk Iglau (Okres Jihlava)

Objekts:
Rozhledna na Šacberku (Rozhledna na Šacberku)


Bezirk Kremsier (Okres Kroměříž)

Objekts:
Kroměříž - U Strže 30 (Kroměříž - U Strže 30)


Bezirk Prossnitz (Okres Prostějov)

Orts:
Bajajka (Bajajka)

Objekts:
Bedihošť - cukrovar (Bedihošť - cukrovar), Dolní mlýn (Dolní mlýn), Hrázný mlýn (Hrázný mlýn), Protivanovský mlýn (Protivanovský mlýn), Thiergarten Mühle (Oborský mlýn)


Bezirk Trebic (Okres Třebíč)

Objekts:
Hluchý mlýn (Hluchý mlýn), Pirochtův mlýn (Pirochtův mlýn)


Bezirk Ungarisch Hradisch (Okres Uherské Hradiště)

Objekts:
Hruškovice (Hruškovice )


Bezirk Wischau (Okres Vyškov)

Orts:
Rousínov - židovská čtvrť (Rousínov - židovská čtvrť)

Objekts:
Habrovany - pivovar (Habrovany - pivovar)


Bezirk Znaim (Okres Znojmo)

Orts:
Mährisch Kromau (Moravský Krumlov)

Objekts:
Alinkov (Alinkov), Baštův mlýn (Baštův mlýn)


Bezirk Saar (Okres Žďár nad Sázavou)

Orts:
Svratka - náměstí (Svratka - náměstí)

Objekts:
Bambouch (Bambouch), Kamenolom Krásněves (Kamenolom Krásněves), Mariánská huť - sklárna (Mariánská huť - sklárna), Richtermühle (Rychtářův mlýn), Vír - betonárka (Vír - betonárka), Wischna (Věžná), Zkušební přehrady pod Hlubokým (Zkušební přehrady pod Hlubokým)


Bezirk Freudenthal (Okres Bruntál)

Orts:
Braunseifen (Rýžoviště), Ferdinandsthal (Ferdinandov), Herzogwald (Herčivald), Hirschberg (Jelení), Hof in Mähren (Dvorce), Hotzenplotz (Osoblaha), Karlsberg (Karlovec), Kreuzberg (Křížová), Langendorf (Dlouhá Ves), Mährisch-Pilgersdorf (Pelhřimovy), Neu Erbersdorf (Nové Heřminovy), Neurode (Nová Pláň), Raase (Razová), Spachendorf (Leskovec nad Moravicí), Stubendorf (Studnice)

Objekts:
Bergstadt (Horní město - Nová jáma), Dittersdorf – Dampsäge E. Siersch Söhne (Dětřichov – pila Siersch), Eisenberger Mühle (Rudský mlýn)


Bezirk Friedek-Mistek (Okres Frýdek-Místek)

Orts:
Alt - Hammer (Staré Hamry), Friedek (Frýdek), Huti (Huti), Huťkula (Huťkula), Konskau (Konská), Morávka (Morávka)


Bezirk Karwin (Okres Karviná)

Orts:
Darkau (Darkov), Kolonie Vagónka (Kolonie Vagónka), Lazy (Lazy), Lonkau (Louky), Mittel Suchau (Prostřední Suchá), Nieder Suchau (Dolní Suchá), Orlau (Orlová)

Objekts:
Dolní Marklovice (Dolní Marklovice), Havířov - Bergwerk Dukla (Havířov - důl Dukla)


Bezirk Neutitschein (Okres Nový Jičín)

Orts:
Fulnek (Fulnek)

Objekts:
Gross Haikamühle (Velký Hájkův mlýn), Holzmühle (Dřevěný mlýn)


Bezirk Olmütz (Okres Olomouc)

Orts:
Altwasser (Stará Voda), Deutsch Hause (Huzová), Drömsdorf (Dřemovice), Herlsdorf (Heroltovice), Kozlau (Kozlov), Liebenthal (Luboměř p. Strážnou), Neuhof (Nové Dvorce), Schlock (Slavkov), Stadt Liebau (Město Libavá)

Objekts:
Eichhorn (Veveří - kaple), Kunst Mühle (Blatecký mlýn)


Bezirk Troppau (Okres Opava)

Orts:
Grafenau (Grafinov), Mährisch-Hartau (Moravská Harta), Mödlitz (Medlice)

Objekts:
Hrabalův mlýn (Hrabalův mlýn), Hrabyně (Hrabyně), kaple v Javoří (kaple v Javoří), Karlshof (Karlovec), Mlýnek Sucholazecký (Mlýnek Sucholazecký), Waldhof (Zahrádka)


Bezirk Ostrau-Stadt (Okres Ostrava-město)

Orts:
Ostrava - Přednádraží (Ostrava - Přednádraží), Ostrava-Mar.Hory-Hulváky (Ostrava-Mar.Hory-Hulváky)

Objekts:
Kunčice (nad Ostravicí) (Kunčice (nad Ostravicí)), Moravská Ostrava-O.D.Ostravica-Textilia (Moravská Ostrava-O.D.Ostravica-Textilia), Rafinerie minerálních olejů - Ostrava (Rafinerie minerálních olejů - Ostrava)


Bezirk Prerov (Okres Přerov)

Orts:
Přerov - Škodova ulice (Přerov - Škodova ulice)

Objekts:
Bodenstadt (Potštát), Hustopeče - hřbitov a hrobka (Hustopeče - hřbitov a hrobka)


Bezirk Mährisch Schönberg (Okres Šumperk)

Orts:
Altenberg (Starý Kopec), Elbe (Labe), Erzberg (Rudkov), Gross - Würben (Velké Vrbno), Heimmerlsthal (Hajmrlov), Klein-Würben (Malé Vrbno), Krondörfl (Krondörfl), Messinghammer (Mosazné Hamry), Neu Ullersdorf (Nové Losiny), Podlesí (Podlesí), Stiepanau (Štěpánov), Vorder Aloisdorf (Přední Alojzov)

Objekts:
Cihelna Loštice (Cihelna Loštice), Hohenstadt (Zábřeh na Moravě - pivovar), Märzdorf (Bohdíkov - horní vápenka)


Bezirk Vsetin (Okres Vsetín)

Orts:
Palésky (Palésky), Stanovnica (Stanovnica), U Goldů (U Goldů), U Malinů (U Malinů)

Objekts:
Pustevny Libušín (Pustevny Libušín)


Bezirk Freiwaldau (Okres Jeseník)

Orts:
Heidelberg (Borůvková), Neu Wilmsdorf (Nové Vilémovice), Neuhof (Nové Dvory), Niederwald (Dolní Les), Niesnersberg (Nýznerov), Rothengrund (Červený Důl), Schroppengrund (Rokliny), Weidenau (Vidnava)

Objekts:
železniční vlečka Žulová - Černá Voda (železniční vlečka Žulová - Černá Voda)


Bezirk Nicht spezifizieren (Okres Nespecifikováno)

Orts:
Bügellohe (Bügellohe), Dolce (Dolce)

Objekts:
Barrandovské terasy (Barrandovské terasy), Maskovice - hostinec (Maskovice - hostinec), xxx (xxx), xxx (xxx)






Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist