PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Místa, jejichž současný stav je: Zničena částečně

Počet nalezených míst: 977


Okres Hlavní město Praha (Bezirk Prag)

Obce, osady, samoty:
Libeň - Palmovka (Lieben - Palmowka), Usedlost Skalka (Usedlost Skalka), Zátory (Zátory)

Objekty:
Dobrá Voda (Dobrá Voda), Horní nádraží Praha - Libeň (Horní nádraží Praha - Libeň), Lázně Klánovice (Kurort Klanowitz), Nuselský pivovar (Nuselský pivovar), Petřín - zahradní restaurace (Petřín - zahradní restaurace), Praha Michle Obecná škola (Praha Michle Obecná škola), Praha-Stalinův pomník (Prag - Stalin-Denkmal), Středoklucký mlýn (Středoklucký mlýn), Trunečkův mlýn (Trunečkův mlýn), Turbová (Turbová), Zlatnice (Zlatnice)


Okres Benešov (Bezirk Beneschau)

Obce, osady, samoty:
Borovsko (Borovsko), Hrádek (Hrádek)

Objekty:
Chrastovice (Chrastovice), Javor (Javor), Jenišovický dvůr (Jenišovický dvůr), Klášterní mlýn (Klášterní mlýn), Konopiště - zahradnictví u Sv. Anny (Konopiště - zahradnictví u Sv. Anny), Olešná (Olešná), Panský mlýn (Panský mlýn), Popovický dvůr (Popovický dvůr)


Okres Beroun (Bezirk Beraun)

Objekty:
Nouzov (Nouzov), Točník - pivovar pod hradem Žebrák (Točník - pivovar pod hradem Žebrák), Tomáškův lom - vápenka (Tomáškův lom - vápenka)


Okres Kladno (Bezirk Kladno)

Objekty:
Bratkovický mlýn (Bratkovický mlýn), Hřešický mlýn (Hřešický mlýn), Kellnerův mlýn (Kellnerův mlýn), Nový Dvůr (Nový Dvůr), Ovčárský mlýn (Ovčárský mlýn), Tůmův mlýn (Tůmův mlýn), Velvary - synagoga (Welwarn - Synagoge), Vojtěšská huť (Vojtěšská huť)


Okres Kolín (Bezirk Kolín)

Obce, osady, samoty:
Cihelna (Cihelna)

Objekty:
Hluboký mlýn (Hluboký mlýn), Hostinec U Schauerů (Hostinec U Schauerů), Kolín - kostel Všech Svatých (Kolín - kostel Všech Svatých), Polní Voděrady - pivovar (Polní Voděrady - pivovar), Sojkův statek (Sojkův statek), Toušický mlýn (Toušický mlýn)


Okres Kutná Hora (Bezirk Kuttenberg)

Objekty:
Komoráčovský mlýn (Komoráčovský mlýn), Králíkův mlýn (Kraliker Mühle), Markovice - kostel sv. Marka (Markovice - kostel sv. Marka), Spálený mlýn (Spalener Mühle), Vysoká - zámek Belvedér s kaplí (Vysoká - zámek Belvedér s kaplí), Žleby - hrobka Auerspergů (Žleby - hrobka Auerspergů), Žleby - lihovar (Schleb)


Okres Mělník (Bezirk Mělník)

Obce, osady, samoty:
Polabský mlýn (Polabský mlýn)

Objekty:
Boudecký mlýn (Boudecký mlýn), Dolní Vidim pivovar (Doní Vidim pivovar), hájenka Hořínský park (hájenka Hořínský park), Hájovna Oupor (Hájovna Oupor), Kokořínský důl - rekreační areál (Kokořínský důl - rekreační areál), Liběchov, kaple sv. Ducha (Liběchov, kaple sv. Ducha), Liběchovský mlýn (Liběchovský mlýn), Německý hřbitov v Ráji (německý hřbitov v Ráji), Skalní cesty (Skalní cesty), Skalní obydlí (Skalní byty), Úpor (Úpor), Vehlovice (Vehlovice(?)), Zámecký mlýn Hořín (Zámecký mlýn Hořín)


Okres Mladá Boleslav (Bezirk Jungbunzlau)

Objekty:
Chrást (Chrasterhof), Dolní Cetno (Unter Zetno), Dürichův mlýn (Dürichův mlýn), Pachouň (Pachouň), Pytlíkovský mlýn (Sägemühl), Vinecký mlýn (Vinecký mlýn)


Okres Nymburk (Bezirk Nymburk)

Obce, osady, samoty:
Chotuc - kostel a hřbitov (Chotuc - kostel a hřbitov)

Objekty:
Křinec-synagoga (Krinetz-Synagoge), Vlkov (Vlkov)


Okres Praha-východ (Bezirk Prag-Ost)

Objekty:
Jevany hotel Wagner (Jevany hotel Wagner), Mstětice - škola (Mstětice - škola)


Okres Praha-západ (Bezirk Prag-West)

Objekty:
Fafkův mlýn (Fafkův mlýn), mlýn u Okoře (mlýn u Okoře)


Okres Příbram (Bezirk Pibrans)

Obce, osady, samoty:
Hrachoviště (Hrachowist), Velcí (Welkau), Zvírotice (Zvírotice)

Objekty:
Automatický mlýn Hermina (Automatický mlýn Hermina), Kamýcký mlýn (Kamýcký mlýn), Petráškův mlýn (Čelinský mlýn), Příčovy - větrný mlýn (Příčovy - větrný mlýn), Sedlčany-synagoga (Sedltschan-Synagoge), V Luhu (V Luhu)


Okres Rakovník (Bezirk Rakonitz)

Obce, osady, samoty:
Pecínov (Pecínov)

Objekty:
Hopfův mlýn (Hopfmühle), Nový Dvůr (Neuhof), Nový mlýn (Neumühle), Panský mlýn (Panský mlýn), Zelený důl (Grünthal)


Okres České Budějovice (Bezirk Budweis)

Obce, osady, samoty:
Jiříkovo Údolí (Georgenthal), Meziluží (Gutenbrünn), Modrý Domek (Blauer-Haus), Podskalí (Podskalí), Purkarec (Burgholz), Růžov (Rosenstein), Staré Hutě (Althütten), Šlágles (Schlagles), Vesce (Dörfles)

Objekty:
Bílina (Billiner Mühle), Býšov (Býšov), České Budějovice - kasárna Čtyři dvory (Budweis - Vierhof Kaserne), Denzingrův mlýn (Denzingrův mlýn), Peštovec (Perstenhof), Zajíček (Seyczekhof), Zámek Poříčí (Zámek Poříčí)


Okres Český Krumlov (Bezirk Krummau)

Obce, osady, samoty:
Bednáře (Emmern), Blatná (Platten), Bližná. (Eggetschlag.), Černé Údolí (Schwarzthal), Český Heršlák (Böhmish Hörschlag), Dolní Vltavice (Untermoldau), Drahoslavice (Droschlowitz), Frýdava (Friedau), Frymburk (Friedberg), Hermannschlagerský Dvůr (Hermannschlager Hof), Hory (Spitzenberg), Hůrka (Stuben), Javory (Ahornhütten), Jelm (Melm), Jenín (Kodetschlag), Květušín (Kwitosching), Lazec (Losnitz), Leopold (Leopold), Leopoldov (Leopoldsdorf), Lipová (Lindberg), Machovice (Machowitz), Maňava (Deutsch - Haidl), Markov (Markus), Michal (Michal), Michničky (Bonnersdorf), Nové Domky (Neuhäusel), Nový Špičák (Neuspitzenberg), Osek (Ossek), Pernek (Perneck), Pihlov (Pichlern), Pivonice (Piberschlag), Pohoří na Šumavě (Buchers), Polná (Stein im Böhmerwalde), Pšenice (Pschenitz), Radčice (Radinetschlag), Radslav (Rathschlag.), Skláře (Teutschmanndorf), Skupečné (Moresdorf), Slavkovice (Schlakern), Strouha (Graben), Svatonina Lhota (Wadetschlag), Svatý Tomáš (Sankt Thomas), Svinihlavy (Svinihlavy), Šimákův Dvůr (Schimakerhof), Těchoraz (Zichrass), U Kokše - hájovna (U Kokše - hájovna), Uhliště (Kohlstätten), Velký Jindřichov (Gros Heinrichschlag), Všeměřice (Schömersdorf), Záhorkov (Ahorn), Žestov (Schestau), Žlábek (Rindles)

Objekty:
Český Krumlov - Jitona (?) (Český Krumlov - Jitona (?)), Deutschův mlýn (Deutsch Mühle), Graben mlýn (Grabenmühle), Irsiglerův mlýn a pila (Irsiglermühle,Säge), Jandlův dvůr (Jandleshof), Omlenička - zámek (Omlenička - zámek), Rožmitál - kostel Panny Marie Pomocné (Rosenthal - Kirche Maria Hilf), Schreinerův mlýn a pila (Schreiner mühle), Ulmannův mlýn (Ulmannmühle)


Okres Jindřichův Hradec (Bezirk Neuhaus)

Obce, osady, samoty:
Domy Marinkovy (Maringhäuser), Filipov (Philippsdorf), Hajnice v Zadním lese (Hajnice v Zadním lese), Kebharec (Gebharz), Maříž (Maires), Návary (Auern), Pranšláky (Braunschlag), Vitiněves (Wittingau)

Objekty:
Felixův mlýn (Felixův mlýn), Mlýn v Jindřiši (Jindřiš-Heinrichschlag), Mokré louky (Mokré louky), Staré Hobzí - Flickova manufaktura (Althart), Staré Město pod Landštejnem - barvírna (Altstadt), Staré Město pod Landštejnem - náměstí (Staré Město pod Landštejnem - náměstí), Terezský dvůr (Terezský dvůr)


Okres Pelhřimov (Bezirk Pilgrams)

Obce, osady, samoty:
Zichpil (Zichpil)

Objekty:
Jakalův mlýn (Jakalův mlýn), Klášterní mlýn - Želiv (Klášterní mlýn - Želiv), Kopejtkův dolní mlýn (Kopejtkův dolní mlýn), Mlýn Lhotice (Mlýn Lhotice), Panský mlýn (Panský mlýn), Růžkův mlýn (Růžkův mlýn), Střítežský mlýn (Střítežský mlýn), Vodrážkův mlýn (Vodrážkův mlýn)


Okres Písek (Bezirk Pisek)

Obce, osady, samoty:
Písek - nábřeží (Písek - nábřeží), Svatá Anna (Svatá Anna)

Objekty:
Kukelský mlýn (Kuklemühle)


Okres Prachatice (Bezirk Prachatitz)

Obce, osady, samoty:
Albrechtovice (Albrechtschlag), Arnoštka (Ernstberg), Arnoštov (Ernstbrunn), Chlum (Humwald), Čtyřdomí (Vierhäuser), Doubrava (Dobrau), Dubí (Eichelhauser), Frantoly (Frauenthal), Hlásná Lhota (Wihořen), Jelení Vrchy (Hirschbergen), Klášterec (Klösterle), Korkusova Hut' (Korkushütten), Korýtka (Grindelhauser), Krejčovice (Schneiderschlag), Křeplice (Krepenschlag), Lázně Svaté Markéty (Lázně Svaté Markéty), Městská Lada (Stadthaiden), Michlova Huť (Michlhütte), Milešice (Oberschlag), Mlynářovice (Müllerschlag), Mlýnský kout (Mühlwinkel), Modlenice (Modlenitz), Mošna (Jandles), Můstek (Bierbruck), Nová Pec (Neuofen ), Paseka (Passeken), Perlovice (Perletschlag), Planská (Planskus), Plešivec (Kolmberg), Popelná (Reckerberg), Řasnice (Pumperle), Řepešín (Repeschin), Rohanov (Tonnetschlag), Saladín (Soletin), Samoty (Röhrenberger - Hütte), Schoberův Dvůr (Schoberhof), Sedlmín (Sedlmin), Sedmidomí (Siebenhäuser), Skříněřov (Schreinetschlag), Slunečná (Sonnberg), Spálenec (Brenntenberg), Spanolerův Dvůr (Spanolerhof), Stádla (Stadlern), Svatá Magdaléna (Sankt Magdalena), Svinná Lada (Seehaid), Sviňovice (Schweinetschlag), Šindlov (Schindlau), Štögrova Huť (Stögerhütte), Švajglova Lada. (Schwiegelhaid.), U Mlýnů (Mühlau), Velký Dům (Grosses Haus), Veselka (Wessele), Vlčí Jámy (Wolfsgrub), Volary - Horní a Dolní Potoční ulice a Bohlhaus (Wallern - Bachzeile , Bohlhaus), Volary - Lichtauerova ulice (Lichtauerstrasse), Vydra (Wiederbruck), Záblatí (Sablat), Záblatí Horní (Ober-Sablat), Zvěřenice (Zwěřenitz), Želnava (Salnau)

Objekty:
Eibnerova pila (Eibner Säge), Husinec - cihelna (Husinec - cihelna), Kandlův Mlýn (Kandlmühle), Knížecí pila (Fürstlich Sägewerk), Kvilda - hřbitov (Aussergefild - Friedhof), Lenora (Lenora), Maschko mlýn a pila (Maschkomühle,Säge), Mladíkov - vápenka (Mladíkov - vápenka), Paulusova pila (Paulussäge), Tvrzice - cihelna (Tvrzice - cihelna), Winzigův Hamr (Winzighammer)


Okres Strakonice (Bezirk Strakonitz)

Obce, osady, samoty:
Amerika (Amerika)


Okres Tábor (Bezirk Tabor)

Obce, osady, samoty:
Horusický mlýn (Horusický mlýn)

Objekty:
Hamr (Hamr), Nový mlýn (Nový mlýn)


Okres Domažlice (Bezirk Taus)

Obce, osady, samoty:
Capartice (Nepomuk), Chalupy (Friedrichsthal), Chřebřany (Kscheberscham), Černá Řeka (Sophienthal), Černořecká Huť (Sophienhütte), Draha (Droth), Eisendorfská Huť (Eisendorfhutte), Hleďsebe (Sichtigfür), Jindřichova Hora (Heinrichsberg), Karlova Hut (Karlbach, Karlbachhutte), Nemanice (Wassersuppen), Novosedly (Neubau), Ostrov (Wasserau), Pláně (Ploss), Pomezí (Springenberg), Sezemín (Zeisermühl), Studánky (Kaltenbrunn), Svatá Anna (Tannaberg), Železná (Eisendorf)

Objekty:
Babylon - hotel Belveder (Babylon - hotel Belveder), Bayerův mlýn (Bayermühle), Dlouhý mlýn (Langmühle), Eichelmühle (Eichelmühle), Hostouňský mlýn (Hostauer Mühle), Květkovice (Květkovice), Moravcův mlýn (Morawetz Mühle), Na Šlejfu (Glasschleife), Nasetice (Nassatitz), Nová Pila (Neu Sägemühle), Nový mlýn (Neumühle), Pila Nový Dvůr (Erlbachsäge), Pivoň - klášter (Pivoň - klášter), Prudice (Prudice), Säge Mühle (Säge Mühle), Spálený mlýn (Spálený mlýn), Šitboř- kostel sv. Mikuláše (Schuttwa- Sankt Nikolaus Kirche)


Okres Cheb (Bezirk Eger)

Obce, osady, samoty:
Ängerlein (Ängerlein), Babice (Pobitz), Bohuslav (Paslas), Božetín (Fasattengrün), Brentenviertel (Brentenviertel), Brtná (Zeidlweid), Chodovská Huť (Kuttenplaner Schmelzthal), Čižebná (Zweifelsreith), Dobrošov (Tobiesenreuth), Dolní Lazy (Unter Perlsberg), Dřenice (Treunitz), Hartoušov (Hartessenreuth), Hněvín (Knöba), Horka (Berg), Horní Lazy (Ober Perlsberg), Kamenec (Holenstein, Hohlenstein), Leimbruck (Leimbruck), Lesná (Wallhof), Libá (Liebenstein bei Eger), Libocký Důl (Leibitschgrund), Malá Všeboř (Klein Schöba), Milikov (Miltigau), Mýtina (Alt Albenreut), Nezdice (Nesnitz), Nová Ves (Neudorf), Oldřichov (Ullersgrün), Opatov (Absroth), Pastviny (Friedersreuth), Plánská Huť (Planer Schmelzthal), Prameny (Sangerberg), Skalka (Stein), Slapany (Schloppenhof), Smrčina (Ermesgrün), Suchá (Dürr), Štítary (Schildern), Tachovská Huť (Tachauer Schmelzthal), Těšov (Teschau), Třídvoří (Dreihöfen), Trojmezí (Gottmannsgrün), Vackov (Watzkenreuth), Vackovec (Watzgenreuth), Vokov (Wogau), Vrbová (Förba), Vysoká (Maiersgrün)

Objekty:
Aš - Jahnův pomník (Jahn Denkmal), Cihelna Nový Hrozňatov (Neu Kinsberg), Geistberg Mühle (Geistberg Mühle), Herrenmühle (Herrenmühle), Klášter Milosrdných sester (Klášter Milosrdných sester), Mariánské Lázně hotel Lesní mlýn (Marienbad hotel Waldmühle), Myslivna (Chorobinec) (Siechenhaus), Ovčí dvůr (Schafhof), Pixův mlýn (Pixamühle), Rájovská myslivna (Café Jägerheim), Smrčí dvůr (Fichtenbühlhof), Továrna ESKA (ES-KA Fabrik), Unter Lindauer Mühle (Unter Lindauer Mühle), Vlkovice Café Steinbühl (Hřebínek) (Wilkowitz Café Steinbühl )


Okres Karlovy Vary (Bezirk Karlsbad)

Obce, osady, samoty:
Albeřice (Alberitz), Bludná (Irrgang), Bražec (Bergles), Bukovina (Buckwa), Chyše (Chiesch), Činov (Shönau), Dolní Lomnice (Unter Lomitz), Federhäuseln (Federhäuseln), Hřivínov (Mokowitz), Jablonná (Jablon), Jáchymov - Eliáš (St.Joachimsthal - Elias), Jesínky (Gessing), Kaple Sv.Floriána (Kaple Sv.Floriána), Karlovy Vary Lázeňská čtvrť (Karlsbad), Karlovy Vary Rybáře (Karlsbad Fischern), Lachovice (Lachowitz), Lesík (Lessig), Lochotín (Lochotin), Lučiny (Hartmannsgrün), Malý Hlavákov (Kleinlubigau), Myslivny (Försterhäuser), Nová ovčárna (Neuhüttner Schäferei), Nové Chalupy (Neuhäuser), Nový Dvůr (Neuhof), Ovčárna (Schäferei), Ovčín (Schäferei), Ovčín (Schäferei), Pávice (Pobitz), Peklo (Höll), Podlesí (Streitseifen), Radošov (Reschwitz), Rauschererb (Rauschererb), Schönburg (Schönburg), Sejfy (Seifen), Skřipová (Krippau), Soví huť (Soví huť), Stichlův mlýn (Stichelmühle), Stráň (Ziegenschacht), Svatobor (Zwetbau), Svinov (Schwinau), Štoutov (Stadthöfen), Záhoří (Serles), Záhořice (Sahoř), Zálesí (Werlsgrün), Zlatý Kopec (Goldenhöhe)

Objekty:
Bečov nad Teplou-synagoga (Petschau-Synagoge), Branišov - kostel Sv. Blažeje (Branischau - Sankt Blasius Kirche), Chylický mlýn (Killitzermühle), Chyše-synagoga (Chiesch-Synagoge), Hornický dům (Hornický dům), Hrádek (Schlösslhof), Hradský dvůr (Ratzka), Jáchymov - Freudenštejn (Joachimsthal - Freudenstein), Jáchymov - Žentour (Sankt Joachimsthal - Bergwerks - Göpel), Karlovy Vary - pivovar (Karlovy Vary - pivovar), Karlovy Vary horní nádraží (Karlsbad Obere Bahnhof), kolonáda Heinricha Mattoniho v Kyselce (Kolonnade in Gießhübl-Sauerbrunn), Massa Mühle (Massa Mühle), Moříčov - lovecký zámeček (Moříčov - lovecký zámeček), Nejdecká křížová cesta (Neudeker Kreuzweg), Rábův mlýn (Rabenmühle), Rybáře - Knolka - Rolava - Japonský pavilónek (Fischern - Porzellan Fabrik Japannischer pavillon), Rybáře - Sv. Urban (Fischern - Heil. Urban), Sejfy (Saifenhäusel), Verušičky - kostel Nejsvětější Trojice (Klein Werscheditz - Kirche zur Hl. Dreifaltigkeit), Žlutice-synagoga (Luditz-Synagoge)


Okres Klatovy (Bezirk Klattau)

Obce, osady, samoty:
Bezděkov (Bezdekau, Bezdiekau), Březí (Birkenbüchel), Březník (Pürstling), Chřepice (Kühberg), Chuchle (Chuchle), Červené Dřevo (Rothenbaum), Dobrá Voda (Gutwasser), Fleky (Flecken), Hamerský dvůr (Hammerhof), Horská Kvilda (Innergefild), Hrádky (Schlösselwald), Hůrka (Hurkenthal), Kreikerhöfe (Kreikerhöfe), Křižkov (Kreuzwinkel), Liščí (Fuchsberg), Malý Kozí Hřbet (Klein Ziegenruck), Matějovice (Mottowitz), Městiště (Dorrstadt), Na Bahně (Na Bahně), Na Ovčím Vrchu (Am Schafbühl), Nová Hůrka (Neu Hurkenthal), Pamferova huť (Pampferhütte), Pechler (Pechler), Podlesí (Vogelsang), Prášily (Stubenbach), Pustina (Einöde), Rapatice (Rapatitz), Sedlo (Sattelberg), Svatá Kateřina (Sankt Katharina), Vchynice-Tetov (Chinitz-Tettau), Velký Babylón (Gross Babylon), Velký Kozí Hřbet (Gross Ziegenruck), Žežulka (Scheschulkahof)

Objekty:
Bažantnice (Thalhäuser), Bezděkov - Zámecký lihovar (Bezděkov - Zámecký lihovar), Bienertova pila (Bienertova pila), Bohdašický mlýn (Budaschitzer Mühla), Bohov (Bohov), Girglův Dvůr (Girglhof), Hamry - papírna (Gustavsthal), Hlavňovice - zámek (Hlavňovice - zámek), Janovice nad Úhlavou-synagoga (Janowitz-Synagoge), Jungův mlýn (Jung Mühle (Papier Mühle)), Kaple Všech svatých (Kaple Všech svatých), Kohlův mlýn (Kohlmühle), Loreta - kaple sv. Jana Nepomuckého (Loreta - kaple sv. Jana Nepomuckého), Markův mlýn (Markermühle), Na Kobyle (Na Kobyle), Partlův mlýn (Partelmühle), Podmokly-synagoga (Podmokl-Synagoge), Rabí-synagoga (Raaby-Synagoge), Rudice (Ruditz Hof), Scharachermühle (Scharachermühle), Velhartice-synagoga (Welhartitz-Synagoge), Zahrádecký mlýn (Zahrádecký mlýn), zbytky hráze rybníka (zbytky hráze rybníka), Žichovice - vápenka K. Klement (Žichovice - vápenka K. Klement)


Okres Plzeň-město (Bezirk Pilsen-Stadt)

Obce, osady, samoty:
Plzeň - čtvrť Karlov (Pilsen - Ortsteil Karlov), Plzeň-Rychtářka (Plzeň-Rychtářka)

Objekty:
Pecháčkův statek (Pecháčkův statek), Plzeň-Pomocná synagoga a starší židovský hřbitov (Pilsen-Hilfssynagoge und der Älter Judenfriedhof), Plzeň-Stalinův pomník (Pilsen - Stalin-Denkmal)


Okres Plzeň-jih (Bezirk Pilsen-Süd)

Objekty:
Blovice-synagoga (Blowitz-Synagoge)


Okres Plzeň-sever (Bezirk Pilsen-Nord)

Obce, osady, samoty:
Chalupa pod Hradištěm (Höhlhäusel), Račín (Ratschin), Žernovník (Schirnik)

Objekty:
Chemické závody Kaznějov (Chemische Fabrik Kasnau), Důl David (David schacht), Lomnička - Brouskárna (Lomnička - Brouskárna), Tofflův mlýn (Tofflmühle), Velečín - kostel jména Panny Marie (Weletschin - Kirche Maria Namen), Víska - kostel sv. Petra a Pavla (Fieska - Kirche des Hl. Peter und Paul)


Okres Rokycany (Bezirk Rokitzan)

Objekty:
Spálený mlýn (Spálený mlýn)


Okres Sokolov (Bezirk Falkenau)

Obce, osady, samoty:
Arnoltov (Arnitzgrün), Bernov (Bernau), Bošířany (Poschitzau), Dolní Hamr (Untere Hammer), Dvorečky (Krainhof), Horní Slavkov (Schlagenwald), Kámen (Stein), Kamenice (Steinbach), Kostelní (Kirchberg), Křemenitá (Greisbach), Liboc (Frankenhammer), Louka (Grün), Markvarec (Marklesgrün), Milíře (Kohling (Ober, Unter)), Nancy (Nancy), Nové Sedlo (Neusattl), Novina (Grün), Počátky (Ursprung), Poušť (Oedt), Šindelová (Schindlwald), Týn (Thein), V úžlabí (Kahr), Valtéřov (Waltersgrün)

Objekty:
Důlní závod Rolava (Betrieb Sauersack), Hřebeny - pivovar (Hartenberg - Brauerei), Mühlpeint (Mühlpeint), Schneidmühle (Schneidmühle), vysoká pec v Šindelové (Hochofen im Schindlwald)


Okres Tachov (Bezirk Tachau)

Obce, osady, samoty:
Březí (Pirkau), Butov (Wuttau), Caltov (Zaltau), Háje (Leirwinkel), Hammelberg (Hammelberg), Hlupenov (Neuhäusl), Janov (Johannesdorf), Krasíkov (Schwanberg), Lšelín (Elschelin), Milíře (Brand), Mýto (Mauthhdorf), Nová Ves (Neudorf), Nové Domky (Neuhäusl), Pohodnice (Pohodnice), Přimda (Pfraumberg), Rájov (Rail), Stará Knížecí Huť (Alt Fürstenhütte), Tachov-Gänsbühl (Tachau-Gänsbühl), Velká Ves (Sinzendorf), Výšina (Ringelberg), Výškovice (Wischkowitz), Záhoří (Sahorsch), Žďár, Přední-Prostřední-Zadní (Brand, Vorder-Mitter-Hinter (Planer brand))

Objekty:
Arnoštova leštírna (Arnoštova leštírna), Bezdružice-synagoga (Weseritz-Synagoge), Červený mlýn (Rothmühle), Lesná-synagoga (Schönwald-Synagoge), Lesní mlýn (Waldmühle), Lukavec (Lukawetz), Machařovský mlýn (Macharzenmühle), Papírna (Papiermühle), Petrův mlýn (Petermühle), Prostiboř-synagoga (Prostibor-Synagoge), Svatý Jan (Sankt Johanniskirche), Štipka (Štipka)


Okres Česká Lípa (Bezirk Böhmisch Leipa)

Obce, osady, samoty:
Lešnice (Leschnitz), Malý Bor (Klein Haida)

Objekty:
Brennský mlýn (Brennský mlýn), Brniště, Velký Grunov - Mitop (Brniště, Velký Grunov - Mitop), Častolovice-hřbitov (Schasslowitz-Friedhof), Česká Lípa (Schloss Böhmisch Leipa), Güsselmühle (Güsselmühle), Holany - letohrádek v Bažantnici (Hohlen), Holý vrch - restaurace (Kahlenberg ), Kunratice u Cvikova - nádraží (Kunnersdorf bei Zwickau), Lesnická škola (Lesnická škola ), Mlýn Heinricha Schwarze (Mlýn Heinricha Schwarze), Tlustec (Tlustec), Zákupy - hospodářský dvůr zámku (Reichstadt)


Okres Děčín (Bezirk Tetschen)

Obce, osady, samoty:
Arnoltický Bor (Arnshaide), Čáslav (Tschiaschel), Folge, Na Všemilské planině (Folgen, Schemmler Folgen, Auf n Folge), Harrachov (Harrachsthal), Hely (Nassendorf), Jetřichovice-Felsenkeller (Dittersbach-Felsenkeller), Kunratice (Kunersdorf), Lipová (Hainspach), Liščí (Röhrsdorf bei Hainspach), Nová Víska (Neudörfel), Severní (Hilgersdorf), Sluková (Schneppendorf), Srbská Kamenice-nástupiště Ferdinandovy soutěsky (Windisch Kamnitz), Světlík (Lichtenberg)

Objekty:
Bratrský oltář (Bruder Altar), Česká Kamenice - Přádelna Franz Knappe (Böhmisch Kamnitz - Franz Knappe Textilspinnereien), Dolský mlýn (Grundmühle), Hübelova továrna a akvadukt (Hübelova továrna a akvadukt), Jitrovník - Vogelova bouda (Jüttelberg - Vogelbaude), Johann Herschel - výroba umělých květin (Johann Herschel - Kunstblumenfabrik), Karlovo údolí (Karlthal), Kostelní cesta (Kirchsteig), Krásný Buk - Jägrova továrna (Schönbüchel - Jägers Wirkwarenfabrik), Kyjov - Dixův mlýn (Khaa - Dixsmühle), Lázně svatého Josefa (St.Josefs bad), Mahlmühle, Fišerův mlýn (Mahlmühle, Fišerův mlýn), Pitschův mlýn (Pitschmůhle), Poplužní dvůr Ostrý (Meierhof Scharfenstein), Prostřední Žleb - hřbitov (Mittel-Grund - Friedhof), Rabštejn - německá válečná zbrojní výroba (Rabsteiner Fabriken), Restaurace (Restauration), Riedel Mühle (Riedel Mühle), Rumburk - východní strana náměstí (Rumburk - východní strana náměstí), Růžová-hřbitovy a evangelický kostel (Rosendorf), Starý mlýn (Starý mlýn), Špičák (Spitzberg), Všemily - hřbitov (Schemel)


Okres Chomutov (Bezirk Komotau)

Obce, osady, samoty:
Denětice (Denětice), Dobřenec (Dobrenz), Hofberg (Hofberg), Holetice (Holletitz), Kojetín (Kojetitz), Mezilesí (Orpus), Pastviště (Weberberg), Prunéřov (Brunnersdorf), Úhor (Ruhland), Vidolice (Wiedelitz), Vikletice (Wikletitz), Vlkaň (Wilken), Vojnín (Wohnung), Volyně (Wohlau)

Objekty:
Chotěbudice - kostel sv. Štěpána (Kettowitz - Kirche sv. Štěpána), Ciboušov - mlýn (Ziebitsch - Grundmühle), Dolní mlýn (Untere Mühle), Klášterec nad Ohří - Porcelánka Thun (Klösterle a.d. Eger - Porzellanfabrik Thun), Klášterec nad Ohří-Thunský pivovar (Klášterec nad Ohří-Thunský pivovar), Kostelní dvůr (Kirchleshof), Langenhauská hájovna (Langenhauer Hegerhaus), Prostřední mlýn (Mittlere Mühle), Sosau Mühle (Sosau Mühle), Vejprty - nádraží (Vejprty - nádraží), Všestudy-kostel Archanděla Michaela (Všestudy-kostel Archanděla Michaela)


Okres Jablonec nad Nisou (Bezirk Gablonz an der Neiße)

Obce, osady, samoty:
Souš (Darre), Svatý Kříž (Heiligenkreuz)

Objekty:
Hotel Dobrá Voda u Jablonce nad Nisou (Gutbrunnwarte)


Okres Liberec (Bezirk Reichenberk)

Obce, osady, samoty:
Feldhäuser (Feldhäuser), Kunov (Kunwalde), Polní Domky (Feldhäuser), Srbská (Wünschendorf)

Objekty:
Černousy - zámeček (Tschernhausen - Schlossel), Ferklův mlýn (Ferklův mlýn), Lázně Kundratice - mlýn a pila č.p. 45 (Bad Kunnersdorf - Mühle und Säge), Liberec Lidové sady letní divadlo (Reichenberg Wald Theater), Panský mlýn (Herrnmühle), Smědava - lovecký zámeček (Wittighaus)


Okres Litoměřice (Bezirk Leitmeritz)

Objekty:
Hrušovany - kostel Prachová (Ruschowann), Kaiserův mlýn (Kaisermühle), Lagronský mlýn (Lagronmühle), Luční mlýn (Wiessenmühle), Mukařov - kostel sv. Františka (Munker - Kirche), Papírna (Papiermühle), Ploskovický dvůr (Ploskovický dvůr), Poustka (Poustka), Varhošť (Aarhostwarte )


Okres Louny (Bezirk Laun)

Obce, osady, samoty:
Am Hütl (Am Hütl), Březnice (Przesnitz), Čárka (Zarch), Dolánky (Dollanka), Hořetice (Horatitz), Kličín (Klitschin), Minice (Münitz), Neprobylice (Neprowitz), Pacov (Pacov), Stroupeček (Klein Straupitz), Vítkovice (Witkowitz)

Objekty:
Březenský mlýn (Březenský mlýn), Cukrovar - Lenešice (Cukrovar - Lenešice), Hasina (Hasina), Libčeves - zámek (Liebshausen - Schloss), Libčeves-Lahovice - Kostel sv. Jakuba (Libčeves-Lahovice - Kostel sv. Jakuba), Nový Dvůr (Neuhof), Struhaře - zámek (Struharz), Sýrovice - neorenesanční vila (Sýrovice - neorenesanční vila), Velemyšleves - zámek (Welmschloss - Schloss), Zlovědice - kostel sv. Michala (Lobeditz - Kirche des Hl. Michael)


Okres Most (Bezirk Brüx)

Obce, osady, samoty:
Chanov (Kleinhan), Čepirohy (Tschöppern), Hora Svaté Kateřiny (Hora Svaté Kateřiny), Malý Háj (Kleinhan), Most (Brüx), Rudolice nad Bílinou (Rudelsdorf a.d. Biela), Souš (Tschausch), Šenbach (Schönbach), Záluží (Maltheuern)

Objekty:
Důl Julius III. v Kopistech (Důl Julius III. v Kopistech), Jeřabina u Litvínova (Haselstein), Julius V. (Julius V.), Mariánské Radčice - důl Kohinoor II (Maria Radtschitz - Bergbau Kohinoor II), Svídnický mlýn (Schweinitz Mühle)


Okres Teplice (Bezirk Teplitz)

Obce, osady, samoty:
Aloisova výšina - rozhledna (Aloishöhe), Chudeřice (Kutterschitz), Drahůnky (Dreihunken), Fojtovice (Voitsdorf), Ledvice (Ladowitz), Moldava (Moldau), Staré Chotějovice (Kuttowitz)

Objekty:
Bílina-synagoga (Bilin-Synagoge), Bystřany - přádelna bavlny (Bystřany - přádelna bavlny), Hájovna Pod sedmi štíty (Forsthaus Siebengiebel), Hrob-Mlýny - přádelna (Klostergrab-Grundmühlen - Spinnerei), Křemýž dvůr (Křemýž dvůr), Krupka - kostel sv. Prokopa (Graupen - Kirche des Heiligen Prokop)


Okres Ústí nad Labem (Bezirk Aussig)

Obce, osady, samoty:
Adolfov (Adolfsgrün), Kabát (Spiegelsberg), Krásný Les - dolní část (Schönwald), Liboňov. (Liesdorf.), Maškovice (Maschkowitz), Nový Dvůr (Neuhof), Panenská (Jungferndorf), Podhoří (Deutsch Neudörfel), Tavírna (Schmelze), Ústí nad Labem - Masarykova ulice - jižní část (Aussig - Masaryk Strasse - Südteil), Ústí nad Labem - Ostrov (Aussig - Ostervorstadt), Větrov (Strekenwald)

Objekty:
Meiselmühle (Meiselmühle)


Okres Havlíčkův Brod (Bezirk Deutschbrod)

Obce, osady, samoty:
Březinky (Březinky)

Objekty:
Dolní Dvůr (Dolní Dvůr), Kvasetice - zámek (Kvasetice - zámek), Lažany (Lažany), Liboháj (Liboháj), Malý mlýn (Klein Mühle), Na Doubravě (Steiners Mühle), Nemojov (Nemojov), Nový mlýn (Nový mlýn), Zámecký mlýn (Zámecký mlýn)


Okres Hradec Králové (Bezirk Königgrätz)

Objekty:
Kukleny - koželužna (Kuklen), Stihňov (Stihňov)


Okres Chrudim (Bezirk Chrudim)

Objekty:
Cukrův mlýn (Cukrův mlýn), Kvášův mlýn (Kvášův mlýn), mlýn Bělá (mlýn Bělá), Moravany - zámek (Moravany - zámek), Slatiňany - rozhledna (Slatiňany - rozhledna)


Okres Jičín (Bezirk Jitschin)

Objekty:
Cukrovar - Kopidlno (Cukrovar - Kopidlno), Filipín (Filipshof), Jičínské kasárny (Jičínské kasárny), Vránův mlýn (Vránův mlýn), Zlivská hájovna (Zlivská hájovna)


Okres Náchod (Bezirk Nachod)

Obce, osady, samoty:
Krčmov (Feldkretschen), Studená (Kaltwasser), Šeřeč (Šeřeč)

Objekty:
Horní mlýn (Obere Mühle)


Okres Pardubice (Bezirk Pardubitz)

Obce, osady, samoty:
Chvaletice (Chwaletitz), katovna (katovna)

Objekty:
Birlochhof (Birlochhof)


Okres Rychnov nad Kněžnou (Bezirk Reichenau)

Obce, osady, samoty:
Bartošovice v Orlických horách (Batzdorf im Adlergebirge), Bukový (Bukowy), Černá Voda (Schwarzwasser), Hadinec (Ottendorf), Hutě (Hüttendorf), Kamenec (Rassdorf), Malá Strana (Halbseiten), Nemanice (Nemanitz), Ochoz (Wochos), Ostrov (Nesselflek), Podolí (Padol), Rýnek (Rienek), Tisovec (Giessaus), Víska (Plitzdörfel), Vlčinec (Wildschütz), Vrchní Orlice (Hohen - Erlitz)

Objekty:
Hájovna Špičák (Hegerhaus Steinberg)


Okres Semily (Bezirk Semi)

Obce, osady, samoty:
Bukovina (Bukowina), Konice (Konitz), Radeč (Radecz)

Objekty:
Kovářův mlýn (Kovářův mlýn), Panský mlýn (Panský mlýn)


Okres Svitavy (Bezirk Zwittau)

Obce, osady, samoty:
Banín (Bohnau), Muzlov (Musslau), Radkov (Rattendorf), Zejpy (Seifern)

Objekty:
Banín - lihovar (Bohnau), Brněnec - Löw-Beerova textilka (Brünnlitz), Brněnec - Löw-Beerova textilka (Brünnlitz), Dolský mlýn (Thalmühle), Polička - ulička Na Bídě (Polička - ulička Na Bídě), Pomezí - tvrz (Pomezí - tvrz), Rozhraní - Ráčkova přádelna (Roßrain), Světlý Důl (Hellgraben), Svitavy - silo (Zwittau)


Okres Trutnov (Bezirk Trautenau)

Obce, osady, samoty:
Břečštejn (Silberstein), Černá Voda (Schwarzwasser), Jirský Důl (Georgengrund), Kajetánovice (Schmidtsorf), Končiny (Končiny)

Objekty:
Arnsdorfmühle (Arnsdorfmühle), Haasemühle (Haasemühle), Jánský Dvůr (Johanni-Hof), Kostel Panny Marie (Kostel Panny Marie), Maxova bouda (Maxhůtte), Steinertmühle (Steinertmühle), Sýkorník (Sýkorník), Wonkamühle (Wonkamühle)


Okres Ústí nad Orlicí (Bezirk Wildenschwert)

Obce, osady, samoty:
Horní Hedeč (Ober - Heidisch), Pastviny (Pastwin)

Objekty:
Choceň - Josef Kudláček, výroba uzenářských strojů (Choceň - Josef Kudláček, výroba uzenářských strojů), Lichtenštejnova chata (Liechtensteinschutzhaus), Mlýn Šnakov (Mlýn Šnakov), Wagnermühle (Wagnermühle)


Okres Blansko (Bezirk Blanz)

Obce, osady, samoty:
Boskovice - židovská čtvrť (Boskowitz)

Objekty:
Nové Dvory - hájovna (Nové Dvory - hájovna), Rakovec (Rakovec), Vlněna Svitávka (Zwittawka, Swittawka, Zwittales)


Okres Brno-město (Bezirk Brünn-Stadt)

Obce, osady, samoty:
Brno - Josefov (Brünn - Josephstadt), Bystrc - náměstí 28. dubna (Bisterz), Komárov (Kumrowitz), Komín - Chaloupky (Komein), Královo Pole - Budovcova (Královo Pole - Budovcova), Písečník (Kolonie in der Sandstätte), Staré Brno (Altbrünn)

Objekty:
Brno - firma Iron Radio (Brno - firma Iron Radio), Brno - mýdlovar (Brno - mýdlovar), Brno - škrobárny (Brno - škrobárny), Brno - Velký Špalíček (Brno - Velký Špalíček), Bystrc - hotel Přehrada (Bystrc - hotel Přehrada), Bystrc - výletní restaurace Obora (Bystrc - restaurace Obora), Jehnice (Jehnitz), Královo Pole - kartuziánský dvůr (Královo Pole - kartuziánský dvůr ), Řečkovická cihelna (Řečkovická cihelna), Vlněna (Přízová) (Vlněna (Přízová))


Okres Brno-venkov (Bezirk Brünn-Provinz)

Obce, osady, samoty:
Dolní Kounice - židovská čtvrť (Kanitz - Judenhäuser)

Objekty:
Bučkův mlýn (Bučkův mlýn), Ivančický viadukt (Ivančický viadukt), Ivančický viadukt (Ivančický viadukt), Jalovisko (Jalovisko), Sokolnice - Cihelna (Sokolnitz), Sokolnice - pivovar (Sokolnitz), Spálený mlýn (Spálený mlýn), Vranov u Brna - klášterní pivovar (Vranov u Brna - klášterní pivovar), Židlochovice - cukrovar (Groß Seelowitz - Zuckerfabrik)


Okres Břeclav (Bezirk Lundenburg)

Obce, osady, samoty:
Břeclav - střed města (Lundenburg - stadtmitte), Drnholec (Duernholz), Úvaly (Garschönthal)

Objekty:
Mikulov-synagogy a židovská čtvrť (Nikolsburg-Synagogen und das Judenviertel), Panský mlýn (Panský mlýn), Zámecký mlýn (Zámecký mlýn)


Okres Zlín (Bezirk Zlin)

Obce, osady, samoty:
Jamůvky (Jamůvky), Sobolica (Sobolica)

Objekty:
Bílá Voda (Bílá Voda), Luhačovice Slovácká búda (Luhačovice Slovácká búda), Petrova Studně (Petrova Studně)


Okres Hodonín (Bezirk Göding)

Objekty:
Bzenec - kaple sv. Floriana (Bisenz - Kapelle des Hl. Florian)


Okres Jihlava (Bezirk Iglau)

Objekty:
Rozhledna na Šacberku (Rozhledna na Šacberku)


Okres Kroměříž (Bezirk Kremsier)

Objekty:
Kroměříž - U Strže 30 (Kroměříž - U Strže 30)


Okres Prostějov (Bezirk Prossnitz)

Obce, osady, samoty:
Bajajka (Bajajka)

Objekty:
Bedihošť - cukrovar (Bedihošť - cukrovar), Dolní mlýn (Dolní mlýn), Hrázný mlýn (Hrázný mlýn), Oborský mlýn (Thiergarten Mühle), Protivanovský mlýn (Protivanovský mlýn)


Okres Třebíč (Bezirk Trebic)

Objekty:
Hluchý mlýn (Hluchý mlýn), Pirochtův mlýn (Pirochtův mlýn)


Okres Uherské Hradiště (Bezirk Ungarisch Hradisch)

Obce, osady, samoty:
Vyškovec (Vyškovec)

Objekty:
Hruškovice (Hruškovice )


Okres Vyškov (Bezirk Wischau)

Obce, osady, samoty:
Rousínov - židovská čtvrť (Rousínov - židovská čtvrť)

Objekty:
Habrovany - pivovar (Habrovany - pivovar)


Okres Znojmo (Bezirk Znaim)

Obce, osady, samoty:
Moravský Krumlov (Mährisch Kromau)

Objekty:
Alinkov (Alinkov), Baštův mlýn (Baštův mlýn)


Okres Žďár nad Sázavou (Bezirk Saar)

Obce, osady, samoty:
Svratka - náměstí (Svratka - náměstí)

Objekty:
Bambouch (Bambouch), Kamenolom Krásněves (Kamenolom Krásněves), Mariánská huť - sklárna (Mariánská huť - sklárna), Rychtářův mlýn (Richtermühle), Věžná (Wischna), Vír - betonárka (Vír - betonárka), Zkušební přehrady pod Hlubokým (Zkušební přehrady pod Hlubokým)


Okres Bruntál (Bezirk Freudenthal)

Obce, osady, samoty:
Dlouhá Ves (Langendorf), Dvorce (Hof in Mähren), Ferdinandov (Ferdinandsthal), Herčivald (Herzogwald), Jelení (Hirschberg), Karlovec (Karlsberg), Křížová (Kreuzberg), Leskovec nad Moravicí (Spachendorf), Nová Pláň (Neurode), Nové Heřminovy (Neu Erbersdorf), Osoblaha (Hotzenplotz), Pelhřimovy (Mährisch-Pilgersdorf), Razová (Raase), Rýžoviště (Braunseifen), Studnice (Stubendorf)

Objekty:
Dětřichov – pila Siersch (Dittersdorf – Dampsäge E. Siersch Söhne), Horní město - Nová jáma (Bergstadt), Rudský mlýn (Eisenberger Mühle)


Okres Frýdek-Místek (Bezirk Friedek-Mistek)

Obce, osady, samoty:
Frýdek (Friedek), Huti (Huti), Huťkula (Huťkula), Konská (Konskau), Morávka (Morávka), Staré Hamry (Alt - Hammer)


Okres Karviná (Bezirk Karwin)

Obce, osady, samoty:
Darkov (Darkau), Dolní Suchá (Nieder Suchau), Kolonie Vagónka (Kolonie Vagónka), Lazy (Lazy), Louky (Lonkau), Orlová (Orlau), Prostřední Suchá (Mittel Suchau)

Objekty:
Dolní Marklovice (Dolní Marklovice), Havířov - důl Dukla (Havířov - Bergwerk Dukla)


Okres Nový Jičín (Bezirk Neutitschein)

Obce, osady, samoty:
Fulnek (Fulnek)

Objekty:
Dřevěný mlýn (Holzmühle), Velký Hájkův mlýn (Gross Haikamühle)


Okres Olomouc (Bezirk Olmütz)

Obce, osady, samoty:
Dřemovice (Drömsdorf), Heroltovice (Herlsdorf), Huzová (Deutsch Hause), Kozlov (Kozlau), Luboměř p. Strážnou (Liebenthal), Město Libavá (Stadt Liebau), Nové Dvorce (Neuhof), Slavkov (Schlock), Stará Voda (Altwasser)

Objekty:
Blatecký mlýn (Kunst Mühle), Domašov nad Bystřicí - skladiště (Domstadtl - lagerhaus), Veveří - kaple (Eichhorn)


Okres Opava (Bezirk Troppau)

Obce, osady, samoty:
Grafinov (Grafenau), Medlice (Mödlitz), Moravská Harta (Mährisch-Hartau)

Objekty:
Hrabalův mlýn (Hrabalův mlýn), Hrabyně (Hrabyně), kaple v Javoří (kaple v Javoří), Karlovec (Karlshof), Mlýnek Sucholazecký (Mlýnek Sucholazecký), Zahrádka (Waldhof)


Okres Ostrava-město (Bezirk Ostrau-Stadt)

Obce, osady, samoty:
Ostrava - Přednádraží (Ostrava - Přednádraží), Ostrava-Mar.Hory-Hulváky (Ostrava-Mar.Hory-Hulváky)

Objekty:
Kunčice (nad Ostravicí) (Kunčice (nad Ostravicí)), Moravská Ostrava-O.D.Ostravica-Textilia (Moravská Ostrava-O.D.Ostravica-Textilia), Rafinerie minerálních olejů - Ostrava (Rafinerie minerálních olejů - Ostrava)


Okres Přerov (Bezirk Prerov)

Obce, osady, samoty:
Přerov - Škodova ulice (Přerov - Škodova ulice)

Objekty:
Hustopeče - hřbitov a hrobka (Hustopeče - hřbitov a hrobka), Potštát (Bodenstadt)


Okres Šumperk (Bezirk Mährisch Schönberg)

Obce, osady, samoty:
Hajmrlov (Heimmerlsthal), Krondörfl (Krondörfl), Labe (Elbe), Malé Vrbno (Klein-Würben), Mosazné Hamry (Messinghammer), Nové Losiny (Neu Ullersdorf), Podlesí (Podlesí), Přední Alojzov (Vorder Aloisdorf), Rudkov (Erzberg), Starý Kopec (Altenberg), Štěpánov (Stiepanau), Velké Vrbno (Gross - Würben)

Objekty:
Bohdíkov - horní vápenka (Märzdorf), Cihelna Loštice (Cihelna Loštice), Zábřeh na Moravě - pivovar (Hohenstadt)


Okres Vsetín (Bezirk Vsetin)

Obce, osady, samoty:
Palésky (Palésky), Stanovnica (Stanovnica), U Goldů (U Goldů), U Malinů (U Malinů)

Objekty:
Pustevny Libušín (Pustevny Libušín)


Okres Jeseník (Bezirk Freiwaldau)

Obce, osady, samoty:
Borůvková (Heidelberg), Červený Důl (Rothengrund), Dolní Les (Niederwald), Nové Dvory (Neuhof), Nové Vilémovice (Neu Wilmsdorf), Nýznerov (Niesnersberg), Rokliny (Schroppengrund), Vidnava (Weidenau)

Objekty:
železniční vlečka Žulová - Černá Voda (železniční vlečka Žulová - Černá Voda)


Okres Nespecifikováno (Bezirk Nicht spezifizieren)

Obce, osady, samoty:
Bügellohe (Bügellohe), Dolce (Dolce)

Objekty:
Barrandovské terasy (Barrandovské terasy), Maskovice - hostinec (Maskovice - hostinec), Skalní sušárny (Skalní sušárny), xxx (xxx), xxx (xxx)






Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist