EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Místa, jejichž současný stav je: Nespecifikováno

Anzahl der gefunden Orten: 523


Bezirk Prag (Okres Hlavní město Praha)

Objekts:
Braník - ledárny (Braník - ledárny)


Bezirk Beneschau (Okres Benešov)

Orts:
Ústí (Ústí), Vestec (Vestec)


Bezirk Kladno (Okres Kladno)

Objekts:
Důl Schoeller (Důl Schoeller)


Bezirk Kolín (Okres Kolín)

Objekts:
Dům čp.91 (Dům čp.91), Panská kovárna (Panská kovárna), Šamotka - Červené Pečky (Šamotka - Červené Pečky), Unterbeczwarer műhle (Podbečvárecký mlýn), Vopaskův statek (Vopaskův statek), Wydlák (Vidlácká chalupa)


Bezirk Kuttenberg (Okres Kutná Hora)

Objekts:
Žleby - hospodářský dvůr zámku (Žleby - hospodářský dvůr zámku), Žleby - Restaurace Na hrázi (Žleby - Restaurace Na hrázi)


Bezirk Mělník (Okres Mělník)

Orts:
Rozbořenka (Rozbořenka)

Objekts:
Dubusmühle (Tubožský mlýn), XX (XXXX)


Bezirk Prag-Ost (Okres Praha-východ)

Orts:
Cihelna za Hájem (Cihelna za Hájem)

Objekts:
bývalý hřbitov u Říčan (bývalý hřbitov u Říčan)


Bezirk Prag-West (Okres Praha-západ)

Objekts:
Železniční areál Holešovice-Bubny (Železniční areál Holešovice-Bubny)


Bezirk Pibrans (Okres Příbram)

Orts:
Bučily (Bučily), Bukevnice (Bukevnice), Cholín (Cholín), Kovárna (Kovárna), Královská (Královská), Moráň (Moráň), Oboz (Oboz), Přívozec (Přívozec), Sejce (Sejce), Smilovice (Smilovice), Záběhlice (Záběhlice), Zrůbek (Zrůbek), Ždáň (Ždáň), Žebrákov (Žebrákov), Županovice (Županovice)

Objekts:
Na Rovinách (Na Rovinách)


Bezirk Budweis (Okres České Budějovice)

Orts:
Egersee (Vyhlídky), Kropfschlag (Mýtiny), Piberschlag (Veveří)


Bezirk Krummau (Okres Český Krumlov)

Orts:
Attes (Zátes), Benetschlag (Bláto), Bludau (Bludov), Buchtitz (Buchtice), Cerekau (Štědrkov), Dalleken (Daleké Popelice), Dobrusch (Dobročkov), Drochersdorf (Drochov), Einsiedl (Poustevna), Eisengrub (Záhliní), Emahof (Emin dvůr), Ermelei (Jermaly), Fischbäckern (Rybáře), Fleissheim (Horní Borková), Friedrichsau (Bedřichov), Giesshübel (Boršov), Goldentisch (Zlatá Ktiš), Gölitsch (Kaliště), Gromaling (Kramolín), Gross Kuchlitz (Velký Chuchelec), Grossuretschlag (Černíkov), Gutwasser (Dobrá Voda), Haag (Zahrádka), Habichau (Jestřábí), Hablesreith (Havlov), Hafnern (Klení), Hatzles (Hodslav), Hinterheuraffl (Zadní Výtoň), Hinterstift (Další Lhota), Hochberg (Morašov), Hochdorf (Nahořany), Hora (Hora), Hossenschlag (Hostínova Lhota), Hubene (Hubenov), Janketschlag (Jankov), Jeschkesdorf (Ješkov), Kainratsdorf (Kondratice), Kalling (Chvalín), Kastlern (Hradový), Kirschbaum (Třešňovice), Klein Kuchlitz (Malý Chuchelec), Klein Uretschlag (Dvořetín), Kleindrossen (Malá Strašeň), Kleppen (Klepná), Kohlgruben (Jámy), Krähenhäuser (Vraní domy), Kropfetschlag (Klopanov), Kropsdorf (Zábraní), Kühberg (Kühberg), Kuttau (Chudějov), Linden (Machnatec), Lobieschinger Ruben (Lověšické Rovné), Loislisches Gereith (Lojzova Paseka), Lopatne (Lopatné), Ludwigsberg (Ludvické Hory), Mayerbach (Dolní Borková), Miligen (Milíkov), Mödling (Metlín), Moedlitz Hof (Metlický Dvůr), Mörowitz (Moravice), Mühlberg (Mlýnský Vrch), Muscherad (Močerady), Nachles (Náhlov), Neudörfel (Vadkov), Neustift (Nová Lhota), Nirschlen (Koryta), Ober Haiming (Hajmín), Ober Langendorf (Horní Dlouhá), Ober Shönhub (Horní Přísahov), Ober Zwiedlern (Horní Světlá), Obst (Obec), Oppach (Přední Kruhová), Ossnitz (Sosnice), Oxbrunn (Brezovik), Pertersbach (Petrov), Pfaffenschlag (Bobovec), Pinketschlag (Skalná), Pisenreith (Nebřehov), Podolen (Podolí), Poletitz (Boletice), Poschlag (Pošlák), Pramles (Branná), Pschislowitz (Březovice), Puritschen (Kvasov), Quitosching (Květušov), Rappetschlag (Rapotice), Reitbauer (Reitbauer), Reith (Kleštín), Reith (Svánkov), Roiden (Rojov), Sabratne (Závratná), Sahorsch (Záhoří), Sankt Gabriela (Třebíčko), Schauflern (Šafléřov), Scheiben (Zadní Kruhová), Schimern (Všímary), Schlag Am Rossberg (Čižkrajice pod Chobolkou), Schlagl (Šavlova Lhota), Schömern (Všeměry), Seiften (Sejfy), Sonnberg (Žumberk), Spiegelhütten (Zrcadlová Huť), Stockern (Plíškov), Stubau (Dubová), Stübling (Žibřidov), Studene (Studené), Tattern (Tatry), Tischlern (Skubice), Unter Gallitsch (Dolní Kaliště), Unter Langendorf (Dolní Dlouhá), Unter Shönhub (Dolní Přísahov), Unter Zwiedlern (Dolní Světlá), Unterberg (Střelcův Dvůr), Unterheiming (Podolí), Vierteln (Věrtele), Vorderstift (Bližší Lhota), Wachtern (Hlásná), Wadetstift (Hruštice), Walketschlag (Valkounov), Wangetschlag (Mýtinka), Weislowitz (Velislavice), Wentschitz (Benčice), Wieles (Běleň), Wilentschen (Velence), Woiden (Vojtín), Wolfschlag (Vojslavy), Wolluben (Boly), Wölschko (Velíška), Woraschne (Dvorečná), Wratzau (Vracov), Wullachen (Bolechy), Wuretzhöfen (Březí), Wutschko (Bočkov), Zippendorf (Cipín)

Objekts:
Anssichtsturm Lissiberg (Rozhledna na Lysé hoře - 1228 m.n.m.), Cřepelka (Cřepelka), Černá v Pošumaví (Černá v Pošumaví)


Bezirk Neuhaus (Okres Jindřichův Hradec)

Orts:
Wasenmeisterei (Pohodnice)

Objekts:
Bedřichov - hájovna (Bedřichov - hájovna), Buková hájenka (Buková hájenka), Dvůr Holenský (Dvůr Holenský), Dvůr u Nové Vsi (Dvůr u Nové Vsi), Friedrichsdorf (Bedřichov - lesovna), Hájovna u Kaprouna (Hájovna u Kaprouna), Johannihof (Janský dvůr), Krokowitzhof (Krokovice), Lovecký zámeček v Janovském údolí (Lovecký zámeček v Janovském údolí), Markwarding (Markvarec - židovský hřbitov), Mlýn U čtrnácti (Mlýn U čtrnácti), Neu-Bistritz (Nová Bystřice - židovský hřbitov), Neuhaus (Jindřichův Hradec - židovský hřbitov), Piesling (Písečné - židovský hřbitov), Plachův mlýn (Plachův mlýn), Podcestný mlýn (Podcestný mlýn), Slavonice - Synagoge (Slavonice - synagoga), Staré Město pod Landštejnem - zámek (Staré Město pod Landštejnem - zámek), Staré Město pod Landštejnem - židovský hřbitov (Staré Město pod Landštejnem - židovský hřbitov)


Bezirk Pilgrams (Okres Pelhřimov)

Orts:
Leskovice (Leskovice)

Objekts:
Schwarz Mühle (Černý mlýn)


Bezirk Pisek (Okres Písek)

Orts:
Červená n./Vlt. (Červená n./Vlt.), Podolsko (Podolsko), Velká (Velká)


Bezirk Prachatitz (Okres Prachatice)

Orts:
Adlerhütte (Samoty), Althütte (Staré Hutě), Birkenhaid (Březová Lada), Bockhütte (Pokovy Hutě), Christelschlag (Křištanovice), Christianberg (Křišťanov), Chrobold (Chroboly), Dobruschmühle (Dobruschmühle), Filz (Slatina), Fritzhauser (Fritzovy domky), Geháng (Láz), Grasfurt (Brod), Grilling (Cvrckov), Guthausen (Dobrá), Haberdorf (Ovesná), Haberles (Ovesne), Hintring (Záhvozdí), Hublern (Houžná), Hundsnurch (Koryto), Hüttenhof (Huťský Dvůr), Jama (Grub), Jodlhäuser (Jodlovy Chalupy), Kappellen (Kaplice), Klenovice (Klenowitz), Krisowitz (Křížovice), Lang Haid (Dlouhý Bor), Leimsgrub (Hliniště), Lichteneck (Ktiška), Luzerter (Lučenice), Mehregarten (Zahrádky), Millau (Milov), Mitterberg (Račí), Moorhäuser (Mlaka), Mosetstift (Mackova Lhota), Neugebau (Nový Svět), Neuhäuser (Nové Chalupy), Neuhäuser (Nové Chalupy), Ober Schneedorf (Horní Sněžná), Olberg (Vltava), Parkfried (Bělá), Pechofen (Smolná Pec), Pfefferschlag (Libínské Sedlo), Plahetschlag (Blažejovice), Planie (Pláně), Rabenhütte (Havránka), Rabitzerhaid (Hrabická Lada), Rohn (Leptáč), Salzweg (Solná Lhota), Schattawa (Zátonˇ), Scherau (Šerava), Schlösselbach,Dreihäuser (Kořenný), Schoberstätten (Seníky), Schwarzhaid (Černá Lada), Schwihau (Švihov), Tafelhütten (Huť pod Boubínem), Tusset (Stožec), Unter Schneedorf (Dolní Sněžná), Wallern - Ringplatz , Prachatitzer strasse , Hellg (Volary - Náměstí a Prachatická ulice), Wallern - Säumerstrasse (Volary - Soumarská ulice), Wolletschlag (Volovice), Zahori (Zaborsch)

Objekts:
Aussergefild - St. Stephan Kirche (Kvilda - Kostel Sv. Štěpána), Franzenthal (Františkov - papírna), Hefenkrieg Mühle (Hefenkrieg mlýn), Holzwerke Strunz, Aussergefild (Strunzova pila - Kvilda), Hotzi Säge (Hojsova pila), Idasäge (Idina pila), Lovecký zámeček na Boubíně (Lovecký zámeček na Boubíně), Neugebau (Nový Svět), Paulus mühle (Miletínský mlýn), Prachatice (Prachatice), Solná Lhota - Brantlova pila (Solná Lhota - Brantlova pila), Strunz Sägewerk (Strunzova pila), Turistenhaus unter dem Hochficht (Turistický dům pod Smrčinou), Tusset - Fabrik - Resonanzholz (Stožec - pila na rezonanční dřevo a mlýn), Vimperk (Vimperk), Volary (Volary)


Bezirk Tabor (Okres Tábor)

Objekts:
Babčice - synagoga (Babčice - synagoga), Radenín - synagoga (Radenín - synagoga)


Bezirk Eger (Okres Cheb)

Orts:
Bärnhaus (Bärnhaus), Döba (Děvín), Eisenhammer (Železný Hamr), Glashütten (Sklárny), Grafengrün (Háj), Grün (Zelená), Hazlov kaple (Hazlov kaple), Hinter - Himmelreich (Zadní Nebesa), Höflasgut (Dvoreček), Liebeneck (Tůně), Ludabrunn (Ludabrunn), Mühlgrün (Mlýnek), Neustadt (Nové Město), Ottengrün (Otov), Sandner (Sandner), Steinpöhl (Kamenná osada), Weisenmeister (Weisenmeister), Wolfspöhl (Wolfspöhl)

Objekts:
Bayerischer Bahnhof (Aš - hlavní nádraží), Kasparmühle (Kasprův mlýn), Knallhütte (Knallhütte), Marienbad - Rotkäppchen (Mariánské Lázně - restaurace Červená karkulka), Pivovar Spröten - Cheb (Pivovar Spröten - Cheb)


Bezirk Karlsbad (Okres Karlovy Vary)

Orts:
Jungenhengst (Luhy), Liesen forst (Litoltovská myslivna), Modesgrund (Modesgrund), Pachthäuser (Pachthäuser), Schwimmiger (Pískovec), Tellerhäuser (Domy Tellerovy), Totenbach (Mrlina), Zwittermühl (Háje)

Objekts:
Joachimsthal - k.k. Zigarrenfabrik (Jáchymov - tabáková továrna), Kralenmühle (Králův mlýn), Wobesmühle (Wobesmühle)


Bezirk Klattau (Okres Klatovy)

Orts:
Panzer (Pancíř), Ferdinandsthal (Ferdinandov), Gefällbauer (Gefällbauer), Gerlhütte (Gerlova Huť), Goglhof (Goglův dvůr), Maushäusel (Myší Domky), Ober Dürnbrunn (Suché Studánky), Paterlhütte (Páteříkova Huť), Rathgebern (Radkov), Ratschin (Radčín), Reindlhof (Reindlův dvůr), Rothenfranzl (Rothenfranzl), Schnepfenstrich (Slučí Tah), Schrollenhaid (Výhledy), Stauberhof (Stauberův Dvorec), Todlau (Datelov), Untersteindlberg (Dolní Ždánidla), Weber und Lindelhof (Dvorky), Zosum (Ždánov)

Objekts:
Čímické jezírko (Čímické jezírko), Waldschmiede (Lesní Kovárna)


Bezirk Rokitzan (Okres Rokycany)

Objekts:
Fričkovna - sklárna ( Fričkovna - sklárna)


Bezirk Falkenau (Okres Sokolov)

Orts:
Hau (Mýtina), Hochgarth (Obora), Kaolinschlämmerei (Kaolinka), Liebenau (Libnov), Melter (Melter), Mühlhäuser (Mlýnské Chalupy), Neudorf (Nová Ves u Kraslic), Putzenhof (Puškařov), Schieferhütten (Břidlová), Schödlhof (Schödlův dvůr), Schönlind (Krásná Lípa), Schwaderbach - Aschberg (Bublava - Aschberg), Vogeldorf (Ptačí)

Objekts:
Steinhammer (Steinhammer)


Bezirk Tachau (Okres Tachov)

Orts:
Heyrovskysäge (Heyrovského Pila), Mühlhäuser (Mlýnské Domky), Wandermühle (Boreček)

Objekts:
Heiligen (Světce), Tscheliv - Kirche St. Wenzel (Čeliv - kostel sv. Václava)


Bezirk Böhmisch Leipa (Okres Česká Lípa)

Orts:
Böhm. Neuland (Dolní Novina), Chlum (Chlum), Haidedörfel (Boreček), Halbehaupt (Polohlavy), Hennersdorf (Dubnice), Höflitz (Hvězdov), Hühnerwasser (Kuřivody), Hultschken (Holičky), Jezowai (Jezová), Kridai (Křída), Ober Krupai (Horní Krupá), Plauschnitz (Ploužnice), Proschwitz (Proseč), Prositschka (Prosíčka), Quis (Chvístec), Schiedel (Židlov), Schwabitz (Svébořice), Schwarzwald (Černá Novina), Woken (Okna), Wolschen (Olšina)

Objekts:
Kunnersdorfer Feldhäuser (Kunratické Polní Domky)


Bezirk Tetschen (Okres Děčín)

Orts:
Freudenheim (Veselíčko 1.díl), Herrnskretschen - Hotel Deutsches Haus (Hřensko - Hotel Deutsches Haus), Wiener Häuschen (Wiener Häuschen)

Objekts:
Binsdorf (Bynovec - zámek), Lesní výroba v Českém Švýcarsku (Lesní výroba v Českém Švýcarsku), Reichen - No. 138 (Rychnov - čp. 138), Tetschen Nordwestbahnhof (Nádraží Děčín - východ), Wolfsschlucht (Wolfsschlucht)


Bezirk Komotau (Okres Chomutov)

Orts:
Negranitz (Nechranice)

Objekts:
Brezinamühle (Březinův mlýn), Görkau (Jirkov - synagoga), Göttersdorf - kirche sv. Mikuláše (Boleboř - kostel sv. Mikuláše), Heiligenberg mit Gloriett (Gloriet na Svatém kopečku u Kadaně), Kaaden - Brauerei (Kadaň - pivovar), Kaaden - Die Handschuhmacherzunft (Kadaň - cech rukavičářů), Kapelle in Gesseln (Kaple v Klášterecké Jeseni), Pickartś Fabrik- Pürstein (Pickartova továrna- Perštejn), Pleil, Sorgenthal - Flader Spezialfabrik (Černý Potok, Sorgenthal - Fladerova továrna), Schmiedeberg - Kallova továrna (Kovářská - Kallova továrna), Tschirnitz - Fichtel und Sachs Werke (Černýš - Fichtel a Sachs, SKF)


Bezirk Reichenberk (Okres Liberec)

Objekts:
Lämberg Bräuhaus (Lemberk pivovar), Růtův mlýn (Růtův mlýn), Windschänke (Na Větrníku), Zajatecký tábor Lada v Podještědí (Zajatecký tábor Lada v Podještědí)


Bezirk Leitmeritz (Okres Litoměřice)

Orts:
Bad Geltschberg (Lázně Jeleč), Lobosch (Lovoš), Prossmik (Prosmyky), Winterberg (Vimperk)

Objekts:
Habřina - železniční zastávka (Habřina - železniční zastávka), Kundratitz - Henriettens Ruhe (Kundratice - Henrietta)


Bezirk Laun (Okres Louny)

Orts:
Obermühle (Horní mlýn)

Objekts:
Seltsch - Schloß (Želeč - zámek)


Bezirk Brüx (Okres Most)

Orts:
Lom (Lom), Washingtonschacht (Důl Washington)

Objekts:
Burg Schlossberg (Starý Hrad Hněvín), Kirche des Hl. Antonius von Padua in Göhren (Klíny - Kostel sv. Antónína z Padua)


Bezirk Teplitz (Okres Teplice)

Objekts:
Battlecke (Žebrácký roh)


Bezirk Aussig (Okres Ústí nad Labem)

Orts:
Borngrund (Studánka), Neuwald (Nový Les), Plan (Pláň), Prütschel (Průčelí), Sernitz (Ždírnice), Thunovská lesovna (Thunovská lesovna), Walschenmühle (Valšův mlýn), Zechenhäuser (Cechové domky), Ziebernik (Stříbrníky)

Objekts:
Gasthaus beim Bruno (U Bruna), Kulm - Schloss (Chlumec - zámek)


Bezirk Deutschbrod (Okres Havlíčkův Brod)

Objekts:
Čertovy díry - jeskyně (Čertovy díry - jeskyně)


Bezirk Chrudim (Okres Chrudim)

Objekts:
Skuteč - lomy (Skuteč - lomy), Vlaštovka - rekreační areál (Vlaštovka - rekreační areál), Vojtěchův kopec - kamenolom (Vojtěchův kopec - kamenolom)


Bezirk Jitschin (Okres Jičín)

Orts:
Kavčina (Kavčina)


Bezirk Nachod (Okres Náchod)

Objekts:
Měšťanský pivovar - Police nad metují (Měšťanský pivovar - Police nad metují)


Bezirk Reichenau (Okres Rychnov nad Kněžnou)

Orts:
Dörfel (Vízka), Hohenwurzel (Vysoký Kořen), Venzelschau (Václavova Seč)


Bezirk Zwittau (Okres Svitavy)

Orts:
Finkenstein (Kvíčalov), Neustift (Sad Nový), Neuteich (Nový Rybník), Sternteich (Hvězda)

Objekts:
Biskupitz - Schloss (Biskupice - zámek)


Bezirk Trautenau (Okres Trutnov)

Objekts:
Oels Döberney (Debrné)


Bezirk Wildenschwert (Okres Ústí nad Orlicí)

Orts:
Hutberg (Hutberg), Spittelmühle (Špitálský Mlýn), Walkemühle (Valcha), Weiberkränke (V Lomech)

Objekts:
Rothfloss - Kirche (Červený potok - kostel)


Bezirk Blanz (Okres Blansko)

Objekts:
Niemtschitz (Němčice - rudné doly)


Bezirk Brünn-Stadt (Okres Brno-město)

Objekts:
Kníničky - pískovna (Kníničky - pískovna), Lomy Hády (Lomy Hády), Priesenitz - Schlossel (Přízřenice - zámeček)


Bezirk Brünn-Provinz (Okres Brno-venkov)

Objekts:
Kamenolom Anenský mlýn (Kamenolom Anenský mlýn), Oslavany - eletrárna (Oslavany - eletrárna), Troubsko - zámek (Troubsko - zámek), Zbeschau - Zeche Jindřich (Heinrich) (Zbýšov - důl Jindřich II)


Bezirk Göding (Okres Hodonín)

Objekts:
Bisenz - Winzereibetriebe (Bzenec - Vinařské závody)


Bezirk Trebic (Okres Třebíč)

Objekts:
Družstevní lihovar Milatice (Družstevní lihovar Milatice), Jamnitz (Jemnice - židovský hřbitov)


Bezirk Wischau (Okres Vyškov)

Objekts:
Lom Hartlovka (Lom Hartlovka), Panská skála (Panská skála)


Bezirk Znaim (Okres Znojmo)

Objekts:
Joslowitz - schloss (Jaroslavice - zámek), Znaim - Klosterbruck (Znojmo - klášter Louka)


Bezirk Saar (Okres Žďár nad Sázavou)

Orts:
Hrdá Ves (Hrdá Ves), Na starém městě (Žďár nad Sázavou - Na starém městě), Pilský rybník (Pilský rybník)

Objekts:
Jámy - železniční zastávka (Jámy - železniční zastávka), Klimamühle (Mlýnek), Osová - zámek (Osová - zámek)


Bezirk Freudenthal (Okres Bruntál)

Orts:
Adamsthal (Adamov), Erdmannsgrund (Artmanov), Kessel (Kotel), Morgenland (Morgenland), Rosendorf (Růžová), Seifenmühle (Na Stoupách), Seitendorf (Životice), Verlorenwasser (Ztracená Voda)

Objekts:
Halbendorfer Mühle (Polouveský Mlýn), Herzogwalder Mühle (Herčivaldský mlýn), Neufang - gasthaus (Stříbrné hory - hostinec), Vogelsangmühle (Vogelsangmühle)


Bezirk Karwin (Okres Karviná)

Objekts:
Brandýs (Brandýs), Havířovské vlakové nádraží (Havířovské vlakové nádraží), Horní Suchá (Horní Suchá), Kostel sv.Petra z Alkantary (Kostel sv.Petra z Alkantary)


Bezirk Neutitschein (Okres Nový Jičín)

Objekts:
Bítovský Mlýn (Bítovský Mlýn), Nový Jičín - Hückelovy vily (Nový Jičín - Hückelovy vily ), Petřvald - zámek (Petřvald - zámek)


Bezirk Olmütz (Okres Olomouc)

Objekts:
Holický mlýn (Holický mlýn), Olomouc - Sladovna Eduard Hamburger & syn (Olomouc - Sladovna Eduard Hamburger & syn)


Bezirk Troppau (Okres Opava)

Orts:
Bad Johannisbrunn (Janské Koupele), Gersdorf (Kerhartice), Růžová (Růžová)

Objekts:
Přehyně (Přehyně)


Bezirk Ostrau-Stadt (Okres Ostrava-město)

Orts:
Moravská Ostrava-před Nov.Radnicí (Moravská Ostrava-před Nov.Radnicí)

Objekts:
jáma Michaeli-Slezská Ostrava (jáma Michaeli-Slezská Ostrava), Koksbetrieb Karolina in Ostrau (Ostrava - Karolina), Moravská Ostrava-staré krematorium (Moravská Ostrava-staré krematorium), Slezská Ostrava-pův.stadion SK Slezská (Slezská Ostrava-pův.stadion SK Slezská), Zábřeh (nad Odrou) - synagoga (Zábřeh (nad Odrou) - synagoga)


Bezirk Mährisch Schönberg (Okres Šumperk)

Orts:
Adamsthal (Adamov), Schildberg (Štíty)

Objekts:
Neumühle (Nemile - Palírna)


Bezirk Freiwaldau (Okres Jeseník)

Orts:
Glasdorf (Sklená), Hahnberg (Hamberk), Latzdorf (Javorná), Lencherfeld (Skřivánkov), Tannzapfen (Jedlovec)

Objekts:
Kobermühle (Kobermühle), Ober Grund (kaple Svaté Anny - Horní údolí)


Bezirk Nicht spezifizieren (Okres Nespecifikováno)

Orts:
Gerstenfeld (Ječmeniště), Hirschenberg (Jelení hora), lázně Luhačovice-Japonská zahrada (lázně Luhačovice-Japonská zahrada), Mooshäuser (Chalupy na Blatech), Neu - Busk (Nová Boubská), Neuenberg (Tisovka), Přislop (Příslop), XXX (XXX), XXX (XXX)

Objekts:
Hauswaldkapelle (Hauswaldská kaple), Sazomín - mlýn (Sazomín - mlýn), Steinkopfmühle (Kaaden), xx (xx), xxx (xxx), xxx (xxx), xxx (xxx), xxx (xxx), xxx (xxx), XXX (XXX)






Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist