EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Místa zaniklá v období: Po 2000

Anzahl der gefunden Orten: 354


Bezirk Prag (Okres Hlavní město Praha)

Objekts:
Akciová tiskárna (Akciová tiskárna), Běchovický dvůr (Běchovický dvůr), Hotel Praha (Hotel Praha), Jinonický akcíz (Jinonický akcíz), Koníčkův mlýn (Koníčkův mlýn), Nádraží Praha - Vyšehrad (Nádraží Praha - Vyšehrad), Petřín - zahradní restaurace (Petřín - zahradní restaurace), Pivnice Na rozcestí (Pivnice Na rozcestí), Prag-Wrschowitz - neue Bahnhofshalle (Praha-Vršovice - nová odbavovací hala nádraží), Praha - sklady Pramen (Praha - sklady Pramen), Praha 5 - Radotín zámeček na Cikánce (Praha 5 - Radotín zámeček na Cikánce), Praha Barrandov - vila V. Prokopa (Praha Barrandov - vila V. Prokopa), Praha Michle Obecná škola (Praha Michle Obecná škola), Rustonka (Rustonka), Zimní stadion Štvanice (Zimní stadion Štvanice)


Bezirk Beneschau (Okres Benešov)

Objekts:
Chrastovice (Chrastovice), Hanslovský mlýn (Hanslovský mlýn), Jenišovický dvůr (Jenišovický dvůr), Kotrčův mlýn (Kotrčův mlýn), Pivovar - Pyšely (Pivovar - Pyšely), Podlešanský mlýn (Podlešanský mlýn), Popovický dvůr (Popovický dvůr)


Bezirk Beraun (Okres Beroun)

Objekts:
Nouzov (Nouzov), Pivovar - Beroun (Pivovar - Beroun)


Bezirk Kladno (Okres Kladno)

Objekts:
Barborka (Barborka), Důl Ronna (Důl Ronna), Důl Schoeller (Důl Schoeller), Kellnerův mlýn (Kellnerův mlýn), Koryntovský mlýn (Koryntovský mlýn), Krupičkův mlýn (Krupičkův mlýn), Michálkův mlýn (Michálkův mlýn)


Bezirk Kolín (Okres Kolín)

Objekts:
Cukrovar - Český Brod (Cukrovar - Český Brod), Cukrovar - Velim (Cukrovar - Velim), Dům čp.91 (Dům čp.91), Liblice A (Liblice A), Šamotka - Červené Pečky (Šamotka - Červené Pečky), Zuckerfabrik (Cukrovar Ratboř)


Bezirk Kuttenberg (Okres Kutná Hora)

Objekts:
Cukrovar a lihovar - Ovčáry-Nové Dvory (Cukrovar a lihovar - Ovčáry-Nové Dvory), Velký Dvůr (Velký Dvůr)


Bezirk Mělník (Okres Mělník)

Objekts:
Chemická továrna - Kralupy nad Vltavou (Chemická továrna - Kralupy nad Vltavou), Cukrovar - Mělník (Cukrovar - Mělník), Harasov (Harasov), Pivovar - Vysoká Libeň (Pivovar - Vysoká Libeň), Tempel Hegerhaus (Tempel Hegerhaus)


Bezirk Jungbunzlau (Okres Mladá Boleslav)

Objekts:
Cukrovar - Brodce n. Jizerou (Cukrovar - Brodce n. Jizerou), Dürichův mlýn (Dürichův mlýn), Flodermanův mlýn (Flodermanův mlýn), Slavíkův mlýn (Slavíkův mlýn), Textilka - Mladá Boleslav (Textilka - Mladá Boleslav), Zalužany (Zalužany)


Bezirk Nymburk (Okres Nymburk)

Objekts:
Krejčího mlýn (Krejčího mlýn), Mlýn - Nymburk-Drahelice (Mlýn - Nymburk-Drahelice), Most - Lysá nad Labem-Litol (Most - Lysá nad Labem-Litol)


Bezirk Prag-Ost (Okres Praha-východ)

Objekts:
Automobilka Praga - Praha (Automobilka Praga - Praha), Barvírna kůží - Praha Libeň (Barvírna kůží - Praha Libeň), Chlum u Mirošovic - zámek (Chlum u Mirošovic - zámek), Cihelna - Nehvízdky (Cihelna - Nehvízdky), Cukrovar - Martín a Líbeznice (Cukrovar - Mratín a Líbeznice), Cukrovar - Praha-Modřany (Cukrovar - Praha-Modřany), Káraný restaurace U vodárny (Káraný restaurace U vodárny), Pila a parketárna firmy Lanna - Praha 8 (Pila a parketárna firmy Lanna - Praha 8), Prádelna - Praha 4 (Prádelna - Praha 4), Spalovna pevných odpadǔ - Praha (Spalovna pevných odpadǔ - Praha), Strančice - zámek (Strančice - zámek), Tiskárna - Praha 1-Nové Město (Tiskárna - Praha 1-Nové Město), Továrna na cukrovinky - Praha 10-Vinohrady (Továrna na cukrovinky - Praha 10-Vinohrady), Továtna na barvy - Praha 15-Hostivař (Továtna na barvy - Praha 15-Hostivař), Usměrňovací stanice spalovny - Praha 9 (Usměrňovací stanice spalovny - Praha 9), Železniční viadukt a stanice Praha-Hrabovka (Železniční viadukt a stanice Praha-Hrabovka)


Bezirk Prag-West (Okres Praha-západ)

Objekts:
Tiskárna Václav Pešl - Praha 5 (Tiskárna Václav Pešl - Praha 5), Továrna na porcelán - Praha 5 (Továrna na porcelán - Praha 5), Transformační a měnící stanice Vokovice (Transformační a měnící stanice Vokovice), Železniční areál Holešovice-Bubny (Železniční areál Holešovice-Bubny)


Bezirk Pibrans (Okres Příbram)

Objekts:
Automatický mlýn Hermina (Automatický mlýn Hermina), Čelinský mlýn (Petráškův mlýn), Dobříš - železniční výtopna (Dobříš - železniční výtopna), Eisnerka (Eisnerka), Na Rovinách (Na Rovinách), Pivovar - Chlum-Nalžovice (Pivovar - Chlum-Nalžovice), Pivovar - Kamýk nad Vltavou (Pivovar - Kamýk nad Vltavou), Tři Trubky (Tři Trubky), Uhřický mlýn (Uhřický mlýn), Walcher Mühle (Valcha), Zahrádka (Zahrádka)


Bezirk Rakonitz (Okres Rakovník)

Orts:
Valcha (Valcha)

Objekts:
Hořesedly mlýn a sušárna chmele (Hořesedly mlýn a sušárna chmele), Jiříkovic mlýn (Jiříkovic mlýn), Kouklův mlýn (Kouklův mlýn), Neuhof (Nový Dvůr)


Bezirk Budweis (Okres České Budějovice)

Objekts:
Budweis - Vierhof Kaserne (České Budějovice - kasárna Čtyři dvory), Kolínů mlýn (Kolínů mlýn)


Bezirk Krummau (Okres Český Krumlov)

Objekts:
Český Krumlov - Jitona (?) (Český Krumlov - Jitona (?))


Bezirk Neuhaus (Okres Jindřichův Hradec)

Objekts:
Berghof (Vrchy), Tůmův vrch (Tůmův vrch)


Bezirk Pilgrams (Okres Pelhřimov)

Objekts:
Hněvkovický dvůr (Hněvkovický dvůr), Jakalův mlýn (Jakalův mlýn), Kopejtkův dolní mlýn (Kopejtkův dolní mlýn), Kulíkův mlýn (Kulíkův mlýn), Lhotka (Lhotka), Rudolfova pila (Rudolfova pila)


Bezirk Pisek (Okres Písek)

Objekts:
Kuklemühle (Kukelský mlýn), Písek - pivovar (Písek - pivovar), Srlín - pivovar (Srlín - pivovar)


Bezirk Prachatitz (Okres Prachatice)

Objekts:
Prachatice - mlékárna Madeta (Prachatice - mlékárna Madeta)


Bezirk Tabor (Okres Tábor)

Orts:
Rozhledna Hýlačka (Rozhledna Hýlačka)

Objekts:
Jankovský mlýn (Jankovský mlýn), Nový mlýn (Nový mlýn), Odměna (Odměna), Pivovar - Červené Záhoří-Chotoviny (Pivovar - Červené Záhoří-Chotoviny), Soukeník (Soukeník)


Bezirk Taus (Okres Domažlice)

Objekts:
Babylon - hotel Belveder (Babylon - hotel Belveder), Langmühle (Dlouhý mlýn), Morawetz Mühle (Moravcův mlýn)


Bezirk Eger (Okres Cheb)

Objekts:
Chebský masokombinát (Chebský masokombinát), Hotel Halbmayr Haus (Hotel Rozkvět), Kneipelbach (Kneipelbach), Marienbad Café Sennhof (Mariánské Lázně kavárna Beskyd), Neu Kinsberg (Cihelna Nový Hrozňatov), Obchodní dům Baťa (Obchodní dům Baťa), Pivovar Spröten - Cheb (Pivovar Spröten - Cheb)


Bezirk Karlsbad (Okres Karlovy Vary)

Orts:
Schäferei (Ovčárna)

Objekts:
Bohentsch - Bahnhof (Vahaneč - nádraží), Carlsbad hotel Brix (Karlovy Vary hotel Brix), Hornický dům (Hornický dům), Karlovy Vary Sluneční lázně (lázně VI., gasbad) (Karlovy Vary Sluneční lázně (lázně VI., gasbad)), Lázně VI. (Lázně VI.), Zámecký pivovar - Doubí (Zámecký pivovar - Doubí)


Bezirk Klattau (Okres Klatovy)

Objekts:
Bezděkov - Zámecký lihovar (Bezděkov - Zámecký lihovar), Hálkova chata (Hálkova chata), Kusmoukovský mlýn (Kusmoukovský mlýn), Markermühle (Markův mlýn), Ruditz Hof (Rudice)


Bezirk Pilsen-Stadt (Okres Plzeň-město)

Objekts:
Bukovecký mlýn (Bukovecký mlýn), Červený Hrádek - Hrádecká hospoda (Červený Hrádek - Hrádecká hospoda), Dům kultury - Plzeň (Dům kultury - Plzeň), Hýrův mlýn (Hýrův mlýn), Klotzova cihelna (Klotzova cihelna), Nákladové nádraží - Plzeň (Nákladové nádraží - Plzeň), Plzeň Výstaviště (Plzeň Výstaviště), Slavíkův mlýn (Slavíkův mlýn)


Bezirk Pilsen-Nord (Okres Plzeň-sever)

Orts:
Höhlhäusel (Chalupa pod Hradištěm)

Objekts:
Budova pohostinství a hasičské zbrojnice - Nevřeň (Budova pohostinství a hasičské zbrojnice - Nevřeň), Chemische Fabrik Kasnau (Chemické závody Kaznějov), Cihelna (Cihelna), David schacht (Důl David), Hracholusky - starý zámek (Hracholusky - starý zámek), Schlanzenmühle (Schlanzenmühle)


Bezirk Falkenau (Okres Sokolov)

Objekts:
Bílá Hájovna (Bílá Hájovna)


Bezirk Tachau (Okres Tachov)

Objekts:
Lukawetz (Lukavec), Pivovar - Tachov (Pivovar - Tachov), Plan in Marienbad (Planá u Mariánských Lázní), Tisová - nový zámek (Tisová - nový zámek), Továrna na dřevěné výrobky - Tachov (Továrna na dřevěné výrobky - Tachov)


Bezirk Böhmisch Leipa (Okres Česká Lípa)

Objekts:
Kunnersdorf bei Zwickau (Kunratice u Cvikova - nádraží), Pivovar - Zahrádky (Pivovar - Zahrádky), Rosspresse (Rozprechtice statek)


Bezirk Tetschen (Okres Děčín)

Objekts:
Bodenbach (Děčínská žehlička), Böhmisch Kamnitz - Franz Knappe Textilspinnereien (Česká Kamenice - Přádelna Franz Knappe), Dittersbach - Bauerhof (Jetřichovice - Fiedlerův (Knyův) statek), Freudenberg (Veselé pod Rabštejnem-nádraží), Hübelova továrna a akvadukt (Hübelova továrna a akvadukt), Johann Herschel - Kunstblumenfabrik (Johann Herschel - výroba umělých květin), Mahlmühle, Fišerův mlýn (Mahlmühle, Fišerův mlýn), MIAX - Max Grohmann & Co. KG (MIAX - Max Grohmann & Co. KG, pletárna), Restauration (Restaurace), Sluckenau: Rudolf Weber´s Erben (Šluknov: Rudolf Weber dědicové), Zimmermanův mlýn a pila (Zimmermanův mlýn a pila)


Bezirk Komotau (Okres Chomutov)

Objekts:
Görkau - Brauerei (Jirkov - pivovar), Grundmühle (Dolský mlýn), Kaaden - Brauerei (Kadaň - pivovar), Klösterle a.d. Eger - Porzellanfabrik Thun (Klášterec nad Ohří - Porcelánka Thun), Komotau (Chomutov), Komotau - brauerei (Chomutov - pivovar), Pletené a stávkové zboží - Vejprty (Pletené a stávkové zboží - Vejprty), Přádelna - Jirkov (Přádelna - Jirkov), Rothe Grube - Forsthaus (Červená jáma - hájovna), Továrna na gumové stuhy - Vejprty (Továrna na gumové stuhy - Vejprty), Untere Mühle (Dolní mlýn), Vejprty - nádraží (Vejprty - nádraží)


Bezirk Gablonz an der Neiße (Okres Jablonec nad Nisou)

Orts:
Mohelka (Mohelka)

Objekts:
Sklárna - Jablonec n. Nisou (Sklárna - Jablonec n. Nisou), Tkalcovna - Tanvald (Tkalcovna - Tanvald)


Bezirk Reichenberk (Okres Liberec)

Objekts:
Bad Liebwerda Parkhotel (Lázně Libverda Parkhotel ), Barevna a apretur - Liberec VI-Rochlice (Barevna a apretur - Liberec VI-Rochlice), Haindorf hotel Perun (Hejnice hotel Perun), Ještěd (Ještěd), Jizerská chata (Jizerská chata), Liberec Machnín Kleinertova vila (Liberec Machnín Kleinertova vila), Přádelna - Liberec (Přádelna - Liberec), Reichenberg Menschen gesetzt Waldschwimmbad (Liberec Lidové sady Lesní koupaliště), Textilka - Liberec (Textilka - Liberec), Tkalcovna bavlny - Dolní Řasnice (Tkalcovna bavlny - Dolní Řasnice)


Bezirk Leitmeritz (Okres Litoměřice)

Objekts:
Cihelna - Kostelec nad Ohří (Cihelna - Kostelec nad Ohří), Cukrovar - Lovosice (Cukrovar - Lovosice), Mscheno bei Budin (Mšené Lázně - koupaliště), Mscheno bei Budin - bahnhof (Mšené Lázně - žst.), Ploskovický dvůr (Ploskovický dvůr), Wiessenmühle (Luční mlýn), Zahortschermühle (Záhorecký mlýn)


Bezirk Laun (Okres Louny)

Objekts:
Blšanský mlýn (Blšanský mlýn), Březenský mlýn (Březenský mlýn), Cukrovar - Lenešice (Cukrovar - Lenešice), Cukrovar - Postoloprty (Cukrovar - Postoloprty), Kulturní dům Střelnice (Kulturní dům Střelnice), Lenešice - cukrovar (Lenešice - cukrovar), Neuhof (Nový Dvůr), Žatec letiště (Žatec letiště)


Bezirk Brüx (Okres Most)

Objekts:
Kreuzweg - Gasthaus (Křížatky - hostinec), Maria Radtschitz - Bergbau Kohinoor II (Mariánské Radčice - důl Kohinoor II)


Bezirk Teplitz (Okres Teplice)

Objekts:
Bystřany - přádelna bavlny (Bystřany - přádelna bavlny), Teplice - Prior (Teplice - Prior), Teplitz - Stadtbad (Teplice - Městské lázně), Turn-Brauerei Teplitz (Teplice - pivovar)


Bezirk Deutschbrod (Okres Havlíčkův Brod)

Objekts:
Bačkov - zámek (Bačkov - zámek), Kroměšín - zámek (Kroměšín - zámek), Odranečský mlýn (Odranečský mlýn a pila), Pivovar - Golčův Jeníkov (Pivovar - Golčův Jeníkov)


Bezirk Königgrätz (Okres Hradec Králové)

Objekts:
Bludy (Bludy), Cukrovar - Smiřice (Cukrovar - Smiřice), Kuklen (Kukleny - koželužna), Továrna na usně - Třebechovice pod Orebem (Továrna na usně - Třebechovice pod Orebem), Zámecký mlýn (Zámecký mlýn)


Bezirk Chrudim (Okres Chrudim)

Objekts:
Hrochův Týnec - cukrovar (Hrochův Týnec - cukrovar), Vlaštovka - rekreační areál (Vlaštovka - rekreační areál)


Bezirk Jitschin (Okres Jičín)

Orts:
Einödhof (Samota)

Objekts:
Cukrovar - Bašnice (Cukrovar - Bašnice), Filipinenhof (Filipin), Jičínské kasárny (Jičínské kasárny), Obora - zámek (Obora - zámek)


Bezirk Nachod (Okres Náchod)

Objekts:
Merkelsdorf (Zdoňov), Obere Mühle (Horní mlýn), Vechtrovna č. 47 (Vechtrovna č. 47), Vechtrovna na Mýtě (Vechtrovna na Mýtě)


Bezirk Pardubitz (Okres Pardubice)

Objekts:
Prokop (Prokop)


Bezirk Reichenau (Okres Rychnov nad Kněžnou)

Objekts:
Růženina Huť - Skuhrov nad Bělou (Růženina Huť - Skuhrov nad Bělou ), Továrna na kůže - Týniště nad Orlicí (Továrna na kůže - Týniště nad Orlicí)


Bezirk Semi (Okres Semily)

Objekts:
Matoušův mlýn (Matoušův mlýn)


Bezirk Zwittau (Okres Svitavy)

Orts:
Bohnau (Banín)

Objekts:
Bohnau (Banín - lihovar), Březovecký mlýn (Březovecký mlýn), Brünnlitz (Brněnec - Löw-Beerova textilka ), Brünnlitz (Brněnec - Löw-Beerova textilka ), Morašický mlýn (Morašický mlýn), Pomezí - tvrz (Pomezí - tvrz), Roßrain (Rozhraní - Ráčkova přádelna), Stern (Hvězda), Turnhalle Vierzighuben (Svitavy-Lány - sokolovna), Zwittau (Svitavy - silo)


Bezirk Trautenau (Okres Trutnov)

Objekts:
Chvaleč - nádraží (Chvaleč - nádraží), Peters Baude (Petrova bouda), Sokolská bouda (Sokolská bouda), Steinertmühle (Steinertmühle), Zámecký vrch - Krkonošské podhůří (Zámecký vrch - Krkonošské podhůří)


Bezirk Wildenschwert (Okres Ústí nad Orlicí)

Objekts:
Felzmanmühle (Felzmanmühle), Kramářova chata (Kramářova chata), Labičský mlýn (Labičský mlýn)


Bezirk Blanz (Okres Blansko)

Objekts:
Pivovar - Olešnice (Pivovar - Olešnice), Rakovec (Rakovec), Zwittawka, Swittawka, Zwittales (Vlněna Svitávka)


Bezirk Brünn-Stadt (Okres Brno-město)

Objekts:
Neobrom, výroba fotografických papírů ( Neobrom, výroba fotografických papírů), Brno - skladiště Vlhká (Brno - skladiště Vlhká), Brno - škrobárny (Brno - škrobárny), Brno - továrna na baterie (Brno - továrna na baterie), Brno - vojenská pekárna (Brno - vojenská pekárna), Flughafen Brünn (Brno - staré letiště), Komárovský mlýn (Komárovský mlýn), Královo Pole - kartuziánský dvůr (Královo Pole - kartuziánský dvůr ), Královo Pole - továrna na nábytek (Královo Pole - továrna na nábytek), Polský templ (Brno - Polská škola), Továrna Ergon - Brno (Továrna Ergon - Brno), U sedmi švábů (U sedmi švábů ), Vlněna (Tkalcovská) (Vlněna (Tkalcovská) ), Zimní stadion Za Lužánkami (Zimní stadion Za Lužánkami)


Bezirk Brünn-Provinz (Okres Brno-venkov)

Objekts:
Groß Seelowitz - Zuckerfabrik (Židlochovice - cukrovar), Jalovisko (Jalovisko), Sokolnitz (Sokolnice - cukrovar), Spálený mlýn (Spálený mlýn), Zastávka u Brna - důl Julius (Zastávka u Brna - důl Julius), Zbeschau - Zeche Jindřich (Heinrich) (Zbýšov - důl Jindřich II)


Bezirk Lundenburg (Okres Břeclav)

Objekts:
Auspitz - Synagoge (Hustopeče - synagoga), Zámecký mlýn (Zámecký mlýn)


Bezirk Zlin (Okres Zlín)

Objekts:
Hájovna Sak (Hájovna Sak), Holešov letište (Holešov letište), Horákův mlýn (Horákův mlýn), Luhačovice plovárna (Luhačovice plovárna), Luhačovice Slovácká búda (Luhačovice Slovácká búda), Podlipský mlýn (Podlipský mlýn), Zlín plovárna Baťák (Zlín plovárna Baťák)


Bezirk Göding (Okres Hodonín)

Objekts:
Cukrovar - Hodonín (Cukrovar - Hodonín), Hodonín - Redlichova vila (Hodonín - Redlichova vila), Na Hrázi (Na Hrázi)


Bezirk Iglau (Okres Jihlava)

Objekts:
Nepraš (Nepraš), Továrna na boty - Jihlava (Továrna na boty - Jihlava)


Bezirk Kremsier (Okres Kroměříž)

Objekts:
Cukrovar - Holešov-Všetuly (Cukrovar - Holešov-Všetuly), Dokoupilův mlýn (Dokoupilův mlýn)


Bezirk Prossnitz (Okres Prostějov)

Objekts:
Cukrovar - Němčice nad Hanou (Cukrovar - Němčice nad Hanou), Dolní mlýn (Dolní mlýn), Hanácká sladovna - Prostějov (Hanácká sladovna - Prostějov), OP Prostějov (OP Prostějov)


Bezirk Trebic (Okres Třebíč)

Objekts:
Pirochtův mlýn (Pirochtův mlýn), Roháčův mlýn (Roháčův mlýn)


Bezirk Ungarisch Hradisch (Okres Uherské Hradiště)

Objekts:
Cihelna - Uherský Brod (Cihelna - Uherský Brod), Hruškovice (Hruškovice )


Bezirk Wischau (Okres Vyškov)

Objekts:
Cukrovar - Slavkov u Brna (Cukrovar - Slavkov u Brna), Drnovický cukrovar Offermann & Co. - Vyškov (Drnovický cukrovar Offermann & Co. - Vyškov), Kotáry (Kotáry), Kožušice mlýn (Kožušice mlýn)


Bezirk Saar (Okres Žďár nad Sázavou)

Objekts:
Benátský most (Benátský most), Hamrmýl (Hamrmýl), Hotel Bílý lev (Hotel Bílý lev), Koželužna - Velké Meziříčí (Koželužna - Velké Meziříčí), Miroschau (Mirošov - lihovar)


Bezirk Freudenthal (Okres Bruntál)

Objekts:
Přádelna - Bruntál (Přádelna - Bruntál)


Bezirk Friedek-Mistek (Okres Frýdek-Místek)

Objekts:
Landsbergerova přádelna (Landsbergerova přádelna), Víceúčelová hala - Frýdek-Místek (Víceúčelová hala - Frýdek-Místek)


Bezirk Karwin (Okres Karviná)

Orts:
Kolonie Vagónka (Kolonie Vagónka)

Objekts:
Bachrach Mühle (Bachrach Mühle), Dolní Marklovice (Dolní Marklovice), Havířov - Bergwerk Dukla (Havířov - důl Dukla), Havířovské vlakové nádraží (Havířovské vlakové nádraží), Kaple na Mexiku v Karviné (Kaple na Mexiku v Karviné), Restaurace Sznapka (Restaurace Sznapka)


Bezirk Neutitschein (Okres Nový Jičín)

Objekts:
Blücherhof (Blücherův dvůr), Blüchermühle (Blücherův mlýn), Bumbalova továrna - Frenštát pod Radhoštěm (Bumbalova továrna - Frenštát pod Radhoštěm), Tabačka - Nový Jičín (Tabačka - Nový Jičín), Továrna na klobouky - Nový Jičín (Továrna na klobouky - Nový Jičín)


Bezirk Olmütz (Okres Olomouc)

Objekts:
Adolf Heikorn, výroba octa - Olomouc (Adolf Heikorn, výroba octa - Olomouc), Cukrovar - Uničov (Cukrovar - Uničov), Olomouc - mrazírny (Olomouc - mrazírny), Olomouc - Sladovna Eduard Hamburger & syn (Olomouc - Sladovna Eduard Hamburger & syn), Olomouc - vojenské letiště (Olomouc - vojenské letiště)


Bezirk Troppau (Okres Opava)

Orts:
Bad Johannisbrunn (Janské Koupele)

Objekts:
Waldhof (Zahrádka)


Bezirk Ostrau-Stadt (Okres Ostrava-město)

Orts:
Ostrava - Přednádraží (Ostrava - Přednádraží)

Objekts:
Kunčice (nad Ostravicí) (Kunčice (nad Ostravicí)), Malkovec (Malkovec), Moravská Ostrava-O.D.Ostravica-Textilia (Moravská Ostrava-O.D.Ostravica-Textilia), Rafinerie minerálních olejů - Ostrava (Rafinerie minerálních olejů - Ostrava), Strnadův mlýn (Strnadův mlýn), Továrna na výrobu sody - Ostrava-Hrušov (Továrna na výrobu sody - Ostrava-Hrušov)


Bezirk Prerov (Okres Přerov)

Orts:
Přerov - Škodova ulice (Přerov - Škodova ulice)

Objekts:
Bodenstadt (Potštát), Cukrovar - Kojetín (Cukrovar - Kojetín), Pivovar - Říkovice (Pivovar - Říkovice), Prerau - Komuna (Přerov - Komuna)


Bezirk Mährisch Schönberg (Okres Šumperk)

Objekts:
Alfredhütte (Alfrédova chata), Cihelna Loštice (Cihelna Loštice), Mährisch Altstadt (Staré město - dům čp. 22 a čerpací stanice), Märzdorf (Bohdíkov - dolní vápenka)


Bezirk Vsetin (Okres Vsetín)

Orts:
U Goldů (U Goldů)

Objekts:
Pustevny Libušín (Pustevny Libušín)


Bezirk Nicht spezifizieren (Okres Nespecifikováno)

Objekts:
Strojírna a slévárna - Klatovy (Strojírna a slévárna - Klatovy), Textilka - Česká Třebová (Textilka - Česká Třebová)






Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist