EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Místa zaniklá v období: 1945-1950

Anzahl der gefunden Orten: 461


Bezirk Prag (Okres Hlavní město Praha)

Objekts:
Malý mlýn (Malý mlýn)


Bezirk Beneschau (Okres Benešov)

Objekts:
Mahl Mühl (Mahl Mühl), Podhájský mlýn (Podhájský mlýn), Wottitz-Synagoge (Votice-synagoga)


Bezirk Beraun (Okres Beroun)

Objekts:
Panský mlýn (Panský mlýn)


Bezirk Kladno (Okres Kladno)

Orts:
Ovčín (Ovčín)

Objekts:
Welwarn - Synagoge (Velvary - synagoga)


Bezirk Kolín (Okres Kolín)

Orts:
Špandava (Špandava)

Objekts:
Unterbeczwarer műhle (Podbečvárecký mlýn)


Bezirk Mělník (Okres Mělník)

Orts:
Schütoll (Šitol)


Bezirk Jungbunzlau (Okres Mladá Boleslav)

Objekts:
Březenská myslivna (Březenská myslivna)


Bezirk Nymburk (Okres Nymburk)

Objekts:
Krinetz-Synagoge (Křinec-synagoga), Zámecký mlýn (Zámecký mlýn)


Bezirk Pibrans (Okres Příbram)

Objekts:
Baber Hegerhaus (Baba)


Bezirk Rakonitz (Okres Rakovník)

Orts:
Mlýnec (Mlýnec)


Bezirk Budweis (Okres České Budějovice)

Orts:
Althütten (Staré Hutě)


Bezirk Krummau (Okres Český Krumlov)

Orts:
Ahornhütten (Javory), Deutsch - Haidl (Maňava), Eggetschlag. (Bližná.), Graben (Strouhy), Hausveitl (Hausveitl), Hurshippen (Hořipná.), Josefsthal (Josefův Důl), Käferhauser (Broukárny), Kodetschlag (Jenín), Markus (Markov), Platten (Blatná), Pschenitz (Pšenice), Unter Schlagl (Dolní Drkolná)

Objekts:
Černá v Pošumaví (Černá v Pošumaví), Grosser (Grosser), Hammer mlýn (Hamerský mlýn)


Bezirk Neuhaus (Okres Jindřichův Hradec)

Orts:
Auhäuser (Lužánky), Braunschlag (Pranšláky), David (David), Hamer (Hamer), Kösslersdorf, Neudorf (Nová Ves), Lexnitz (Leštnice), Philippsdorf (Filipov), Poweber (Poweber), Staré Město pod Landštejnem - cihelna (Staré Město pod Landštejnem - cihelna), Waldwenzel (U Vencalů)

Objekts:
Altstadt (Staré Město pod Landštejnem - barvírna), Arnolzhof (Arnolec), Mládkův mlýn (Mládkův mlýn)


Bezirk Pilgrams (Okres Pelhřimov)

Objekts:
Dolní Valcha (Dolní Valcha), Valcha (Valcha)


Bezirk Pisek (Okres Písek)

Objekts:
Ješinův mlýn (Ješinův mlýn)


Bezirk Prachatitz (Okres Prachatice)

Orts:
beim Mathuis (U Mathuise ), Beim Matousch (U Matouše), beim Schmiedt (U Schmiedta), Bergtoni (Bergtoni), Chumhauser (Chlumské Domky), Dobrau (Doubrava), Hirschbergen (Jelení Vrchy), Klösterle (Klášterec), Krinhof (Krinhof), Neuthal (Nové Údolí), Pinsker Schuster Hof , Woidhiesl (Pinsker Schuster Hof a Woidhiesl), Planskus (Planská), Schindler (Schindler), Steffler (Steffler), Torfstich-Planie (Torfstich-Planie), Wallern - Säumerstrasse (Volary - Soumarská ulice), Zwěřenitz (Zvěřenice)

Objekts:
Grabmühle (Čertův mlýn), Moldauquelle (Prameny Vltavy), Prachatice (Prachatice), Rozhledna na Mužském vrchu u Netolic 502 m.n.m. (Rozhledna na Mužském vrchu u Netolic 502 m.n.m.), Turistenhaus unter dem Hochficht (Turistický dům pod Smrčinou)


Bezirk Taus (Okres Domažlice)

Orts:
Einödhof (Na Samotě), Gibacht (Pozorka), Kaltenbrunn (Studánky), Klein Schneiderhof (Malý Myslív), Modl (Modl), Petergirgl (Petrova samota), Rindl (Korytany), Schafberg (Ovčí Vrch), Schwarzau (Švarcava), Tannaberg (Svatá Anna), U Mlýna (U Mlýna), Waldorf (Waldorf), Waldwiesen (Na Lesní louce)

Objekts:
Glasschleife (Na Šlejfu), Neumühle (Nový mlýn), Panská cihelna (Panská cihelna), Pleš - kostel Panny Marie Pomocné (Pleš - kostel Panny Marie Pomocné), Plöss - Kirche St. Johannes des Täufers (Pleš - kostel sv. Jana Křtitele), Puchermühle (Buchar), Rochecký mlýn (Rochecký mlýn), Teufelsmühle (Čertův mlýn), Weihermühle (Na rybníce)


Bezirk Eger (Okres Cheb)

Orts:
Boden (Boden), Finke (Pěnkava), Fischern (Rybáře), Froschhäuser (Froschhäuser), Fuchsberg (Liščí Vrch), Glashütten (Skelné Hutě), Grossenteich (Velký Rybník), Kaiserhammer (Císařský Hamr), Leimbruck (Leimbruck), Lohhäuser (Slatiny), Mäckehauser (Mecklovy domky), Mattelberg (Kyselka), Miltigau (Milikov), Neudorf (Nová Ves), Neuengrün (Neuengrün), Neumugl (Nové Mohelno), Neustadt (Nové Město), Ober Perlsberg (Horní Lazy), Ottengrün (Otov), Sangerberg (Prameny), Schelder (Schelder), Schwammenbach (Schwammenbach), Siehdichfür (Hleďsebe), St. Veit Zeche (Cech Svatého Víta), Unter Perlsberg (Dolní Lazy), Untergottmannsgrün (Untergottmannsgrün), Wolfspöhl (Wolfspöhl)

Objekts:
Almbrünnl (Grünská kyselka - kavárna), Alte Marienbader Mühle (Alte Marienbader Mühle), Auglmühle (Auglmühle), Brandmühle (Spálený mlýn), Café Jägerheim (Rájovská myslivna), Einsiedl - Stadler's Brauerei (Mnichov - Stadlerův pivovar), Jahnmal (Cheb - Jahnův pomník), Maierhof Pflugsche Haide (Pflugův Bor), Markhausen (Pomezná), Neumannmühle (Dolní mlýn), Ober Pilmersreuth - Kirche der Hl. Anna (Horní Pelhřimov - kostel sv. Anny), Obere Mühle (Horní mlýn), Perlsberger Mühle (Perlsberger Mühle), Pograth (Podhrad), Sangerberg-Cafe Wolfstein (Prameny-restaurace Volfštejn), Schober (Stoh), Tillenberg - Schutzhaus (Dyleň - turistická chata), Tinnesmühle (Tinnesův mlýn), Untere Mühle (Dolní mlýn)


Bezirk Karlsbad (Okres Karlovy Vary)

Orts:
Dohnau (Donín), Halbmeil (Rozhraní), Kronesberg (Kronesberg), Rauschererb (Rauschererb), Sonnenwirbelhäuser (Klínovec), Storchennest (Čapí Hnízdo), Wasserstadt (Wasserstadt)

Objekts:
Chlumská hájovna (Chlumská hájovna), Heinrichstein (Na Strašidlech), Köllerhauser (Köllerhauser), Kosslauer Mühle (Kozlovský mlýn), Sankt Joachimsthal - Bergwerks - Göpel (Jáchymov - Žentour)


Bezirk Klattau (Okres Klatovy)

Orts:
Berghöfe (Na kopci), Danielhof (U Daniela), Hinkowitz (Hynkovice), Moos (Mokřany), Oberkochet (Horní Kochánov), Osserhütten (Pod Ostrým), Pechler (Pechler), Pürstling (Březník), Rupperlmichel (Rupperlmichel), Simmerlhof (Simelhof), Zosum (Ždánov)

Objekts:
Adlermühle. Säge (Adlerův mlýn a pila), Augustenmühle (Kornmühle - mlýn), Brettsäge (Prkenná pila), Dlouhá Ves - zámek (Dlouhá Ves - zámek), Glasermühle (Glasermühle), Klášterský Mlýn - sklárna (Klášterský Mlýn - sklárna), Kronhof (Kronhof), Vatětice - zámek (Vatětice- zámek), Welhartitz-Synagoge (Velhartice-synagoga)


Bezirk Pilsen-Stadt (Okres Plzeň-město)

Objekts:
Pilsen-Betriebsverwaltungen Škoda-Werke (Plzeň-ředitelství Škodových závodů)


Bezirk Pilsen-Süd (Okres Plzeň-jih)

Objekts:
Brenn Poritschen-Synagoge (Spálené Poříčí-synagoga)


Bezirk Pilsen-Nord (Okres Plzeň-sever)

Orts:
Walkowa (Bálková)

Objekts:
Bartuškův mlýn (Bartuškův mlýn), Buchbinderova cihelna (Buchbinderova cihelna), Fránova cihelna (Fránova cihelna), Nový Dvůr (Nový Dvůr)


Bezirk Rokitzan (Okres Rokycany)

Objekts:
Spálený mlýn (Spálený mlýn)


Bezirk Falkenau (Okres Sokolov)

Orts:
Dreihäuser (Třídomí), Ebmeth (Rovná), Ehrlich (Ehrlich), Frohnau (Vranov), Grün (Novina), Kalt Wasser (Studená Voda), Kirchenbirk (Kostelní Bříza), Kohling (Milíře), Krainhof (Dvorečky), Lauterbach Stadt (Město Čistá), Leistnerova hájovna (Leistnerova hájovna), Liebau (Libava), Lobs (Lobzy), Melter (Melter), Ober Rockendorf (Horní Žitná), Obere Hammer (Horní Hamr), Reichenbach (Bystřina), Schönbrunn (Studánka), Schönficht (Smrkovec), Schönlind (Krásná Lípa), Schützenhäuseln (U myslivny), Steinbach (Kamenice), Tiefengrün (Týmov), Unter Rockendorf (Dolní Žitná), Wöhr (Ostrov)

Objekts:
Allismühle (Allisův mlýn), Bühnlmühle (Bůhnlův mlýn), Hoher Stein (Vysoký kámen), Kläpperl Mühle (Kläpperl Mühle), Leinmühle (Leinmühle), Leinmühle (Leinmühle), Liebauermühle (Libavský mlýn), Matzlmühle (Matzlův mlýn), Steberlmühle (Štebrův mlýn)


Bezirk Tachau (Okres Tachov)

Orts:
Alt Pocher (Stoupa), Baderwinkel (Větrov), Böhmisch Neuhäusl (České Nové Domky), Böhmischdorf (Česká Ves), Brand, Vorder-Mitter-Hinter (Planer brand) (Žďár, Přední-Prostřední-Zadní), Fuchsloch (Liščí Díra), Ganabartl (Kanapark), Hedvigsäge (Hedvičina Pila), Hermannsreith (Hraničná), Hochofen (Frauentál), Kollerhütte (Kollerova Huť), Mühlhäuser (Mlýnské Domky), Neuhütte (Nová Huť), Nowohradsky (Novohradský), Reichenthal (Hraničky), Schanzhäusl (Na Šancích), Schönwalderhütte (Šenvaldská Huť), Ströbl (Střeble), Waldheim (Zahájí), Wusleben (Bohuslav)

Objekts:
Arnoštova leštírna (Arnoštova leštírna), Gosolup - Kirche St. Peter und Paul (Horní Kozolupy - kostel sv. Petra a Pavla)


Bezirk Böhmisch Leipa (Okres Česká Lípa)

Orts:
Heide (Dolní Okna), Jägersdorf (Č. Lípa - Lada - hřbitov), lesní divadlo u Cvikova (lesní divadlo u Cvikova), Rodeland (Klučenina), Schweizerhaus (Švýcarský dům), Sischkenberg (Vřísek), Spalenze (Špalenec)

Objekts:
Hochwald - Böhmische Baude (Hvozd - Česká bouda), Kahlenberg (Holý vrch - restaurace), Mednay (Medný), Neu-Brasilien (Nová Brazílie)


Bezirk Tetschen (Okres Děčín)

Orts:
Friedhof Weinbrunn (hřbitov Weinbrunn), Hinterdittersbach (Zadní Jetřichovice), Klein Zinken (Malé Stínky), Königsmühle (Králův mlýn), Lerchenthal (Skřivančí), Netterskope (Netterskope), Neue Welt (Nový Svět)

Objekts:
Das Waldhaus bei Dorf Schneeberg (Lesovna u Sněžníku), Antonital (Antonital), Birkenbaude (Birkenbaude), Böhmische Mühle (Český mlýn), Fürstenwalde - Fürstenwaldder Mühle (Knížecí - Fürstenwaldský Mlýn), Hantschberg (Hantschberg), Kaltenberg - Kinske baude (Studenec - Kinského chata), Kunnersdorf - fabrik Böhmerland (Kunratice - továrna Čechie), Preußenhaus (Brtníky - Pruský dům č.p.117), Quaderberg (Stoliční hora), Rychta s hostincem (Rychta s hostincem), Schweizerhaus (Švýcarský dům), Wäbermühle (Wäberův mlýn), Waldschlössel (Lesní Zámeček)


Bezirk Komotau (Okres Chomutov)

Orts:
Hegerhaus (Hájovna)

Objekts:
Blaufarbenwerk (Továrna na kobaltové barvy), Görkau (Jirkov - synagoga), Göttersdorf - kirche sv. Mikuláše (Boleboř - kostel sv. Mikuláše), Kaaden - Synagoge (Kadaň - synagoga), Lauxmühle - Hotel Lauxmühle (Výsada - hotel Lauxmühle), Pohlův mlýn (Pohlův mlýn), Ulmbachermühle (Ulmbašský mlýn), Weipert - Kriegerdenkmal (Vejprty - pomník padlým vojákům)


Bezirk Gablonz an der Neiße (Okres Jablonec nad Nisou)

Objekts:
Desná Krömerova bouda (Desná Krömerova bouda)


Bezirk Reichenberk (Okres Liberec)

Orts:
Hohenwald (Vysoký), Rasenbankbaude (Na trávníku)

Objekts:
Bad Kunnersdorf - Mühle (Lázně Kundratice - mlýn č.p. 59), Blaschkova věž - Javorník (Blaschkova věž - Javorník), Ferklův mlýn (Ferklův mlýn), Gickelsberg (Výhledy), Hermsdorf - Stadt Karlsbad (Heřmanice - Zlatý důl), Ketten - Bad Wartburg (Chotyně - Lázně Wartburg), Lesní pila (Lesní pila), Unter Kretschmer Mühle (Unter Kretschmer Mühle)


Bezirk Leitmeritz (Okres Litoměřice)

Orts:
Babiny (Babiny)

Objekts:
Habermühle (Selský mlýn), Jivina (Jivina), Lampelmühle (Lampelmühle), Stompermühle (Stompermühle)


Bezirk Laun (Okres Louny)

Orts:
Pauska (Pauska)


Bezirk Brüx (Okres Most)

Objekts:
Bettelgrün - Deutsche Schule (Chudeřín - Německá škola), Glöcknermühle (Glocknerův mlýn), Haselstein (Jeřabina u Litvínova), Rosenthalermühle (Růžodolský mlýn)


Bezirk Teplitz (Okres Teplice)

Orts:
Ebersdorf (Habartice), Kalkofen (Vápenice), Vorder-Zinnwald (Přední Cínovec)

Objekts:
Liebner Mühle (Liebner Mühle), Malhostitz muhle (Malhostinský mlýn), Ossegg - klösterliche Brauerei (Osek - klášterní pivovar)


Bezirk Aussig (Okres Ústí nad Labem)

Orts:
Bärenhecke (Nedvědice), Hungertuch (Hladov), Liesdorf. (Liboňov.), Neuhof (Nový Dvůr), Neuwald (Nový Les), Plan (Pláň), Prütschel (Průčelí), Raiza,Raisza (Rájec - část obce u hranic), Schönwald (Krásný Les - dolní část), Tyssa (Tisá - část)

Objekts:
Aussig - Bibliothek (Ústí nad Labem - knihovna), Gasthaus beim Bruno (U Bruna), Liboňovská hvězdárna. (Liboňovská hvězdárna.)


Bezirk Königgrätz (Okres Hradec Králové)

Objekts:
Bažantnice (Bažantnice)


Bezirk Jitschin (Okres Jičín)

Orts:
Rozkoš (Rozkoš)

Objekts:
Doly německé - restaurace (Doly německé - restaurace), Na Sekyře (Na Sekyře), Skalní mlýn (Skalní mlýn)


Bezirk Nachod (Okres Náchod)

Orts:
Liebenau (Libná)

Objekts:
Hermsdorfmühle (Hermsdorfmühle), Netušilův mlýn (Netušilův mlýn), Niedermühle (Dolní mlýn)


Bezirk Pardubitz (Okres Pardubice)

Objekts:
Tunitz (Tůnice), Vedralka (Vedralka)


Bezirk Reichenau (Okres Rychnov nad Kněžnou)

Orts:
Annahütte (Anenská Huť), Benatek (Benátky), Bukowy (Bukový), Dörfel (Vízka), Giessaus (Tisovec), Halbseiten (Malá Strana), Nesselflek (Ostrov), Ottendorf (Hadinec), Rassdorf (Kamenec), Rienek (Rýnek), Venzelschau (Václavova Seč), Wildschütz (Vlčinec), Zobina (Sobina)

Objekts:
Rübartschova chata s rozhlednou - Vrchmezí (Rübartschova chata s rozhlednou - Vrchmezí), Vyhlídka dr. Valiny (Vyhlídka dr. Valiny)


Bezirk Semi (Okres Semily)

Objekts:
mlýn Na hrázi (mlýn Na hrázi)


Bezirk Zwittau (Okres Svitavy)

Orts:
Musslau (Muzlov), Neuteich (Nový Rybník), Quellhütten (Vodárna), Sternteich (Hvězda)

Objekts:
Anger Mühle (Anger Mühle), Goldbrunn (Balda), Papiermühle (Papiermühle), Peter Mühle (Peter Mühle), Wurschwahlmühle (Wurschwahlmühle)


Bezirk Trautenau (Okres Trutnov)

Orts:
Glasendorf (Sklenářovice)

Objekts:
Havelbaude (Havlova bouda), Prinz Heinrich Baude (Bouda prince Jindřicha), Schubert Mühle und Säge (Schubert Mühle und Säge), Staffamühle (Staffamühle), Staffamühle (Staffamühle), Suppichmühle (Suppichmühle), Thimmühel (Thimmühel)


Bezirk Wildenschwert (Okres Ústí nad Orlicí)

Objekts:
Hradeker Mühle (Hradecký mlýn)


Bezirk Blanz (Okres Blansko)

Objekts:
Mittelmühle (Mittelmühle)


Bezirk Brünn-Stadt (Okres Brno-město)

Objekts:
Brno - Althanovský palác (Brno - Althanovský palác), Brünn - Markthalle (Brno - stará tržnice), Obřanská cihelna (Obřanská cihelna)


Bezirk Brünn-Provinz (Okres Brno-venkov)

Objekts:
Hastrmánek (Hastrmánek), Řícmanice (Řícmanice), Sokolnitz (Sokolnice - Cihelna)


Bezirk Lundenburg (Okres Břeclav)

Objekts:
Lundenburg (Břeclav, kostel sv. Václava), Morkovský mlýn (Morkovský mlýn)


Bezirk Göding (Okres Hodonín)

Objekts:
Bisenz - Kapelle des Hl. Florian (Bzenec - kaple sv. Floriana), Bisenz - Winzereibetriebe (Bzenec - Vinařské závody), Dambořice - synagoga (Dambořice - synagoga), Göding-Synagoge (Hodonín-synagoga), Radošov (Radošov)


Bezirk Wischau (Okres Vyškov)

Objekts:
Větřáky (Větřáky)


Bezirk Znaim (Okres Znojmo)

Objekts:
Faltýskův mlýn (Faltýskův mlýn), Frauen Hof (Červený dvůr)


Bezirk Saar (Okres Žďár nad Sázavou)

Objekts:
Svratka - tkalcovna Brück (Svratka - tkalcovna Brück)


Bezirk Freudenthal (Okres Bruntál)

Orts:
Hotzenplotz (Osoblaha), Mährisch-Pilgersdorf (Pelhřimovy)

Objekts:
Gemeindemühle (Obecní mlýn), Grossen Mühle (Grossen Mühle), Mahrisch Pilgersdorf (Pelhřimovy - tvrz), Rausenmühle (Rusínský mlýn)


Bezirk Friedek-Mistek (Okres Frýdek-Místek)

Orts:
Muroňka (Muroňka)

Objekts:
Zurowecmühle (Zurovecký mlýn)


Bezirk Karwin (Okres Karviná)

Objekts:
Červín (Červín)


Bezirk Olmütz (Okres Olomouc)

Orts:
Alt Rudezlau (Staré Rudoltovice), Altwasser (Stará Voda), Ascherwinkel (Popelný kout), Bernhau (Barnov), Bleiss (Bleiss), Epperswagen (Nepřívaz), Geppertsau (Keprtovice), Glashütte (Sklárna), Gross Dittersdorf (Čermná), Gross Waltersdorf (Velká Střelná), Habicht (Jestřabí), Haslicht (Varhošť), Herlsdorf (Heroltovice), Hermsdorf (Heřmánky), Kianitz (Kyjanice), Kozlau (Kozlov), Kriegsdorf (Vojnovice), Liebenthal (Luboměř p. Strážnou), Liselsberg (Eliščiná), Milbes (Milovany), Neudorf (Nové Oldřůvky), Neueigen (Nová Ves nad Odrou), Ölstadtl (Olejovice), Prusinowitz (Ranošov), Rudelzau (Rudoltovice), Schlock (Slavkov), Schmeil (Smilov), Seibersdorf (Bělá), Siegertsau (Zigartice), Stadt Liebau (Město Libavá), Uhustein (Soví Kámen)

Objekts:
Beim grünen Kreuz (U zeleného kříže), Bernhauer Mühle (Barnovský mlýn), Bleissmühle (Bleissmühle), Dittersdorfer Mühle (Čermenský mlýn), Dorfgrund Mühle (Dorfgrund Mühle), Dorfmühle (Dorfmühle), Drexlerova pila (Drexlerova pila), Gross-Walterdorfer Mühle (Velkostřelenský mlýn), Hermes Mühle (Hermes Mühle), Hofermühle (Dvorský mlýn), Lodenitzermühle (Loděnický mlýn), Neudorfelmühle (Novooldřůvský mlýn), Neueigner Mühle (Novoveský mlýn), Neumühle (Nový mlýn), Niedermühle (Dolní mlýn), Obermühle (Horní mlýn), Richtersmühle (Richtersmühle), Rudelzauermühle (Rudelzauermühle), Schindel Mühle (Schindel Mühle), Schlockepmühle (Slavkovský mlýn), Siegertsau Mühle (Zigartický mlýn), Stampfgrund (Stampfgrund)


Bezirk Troppau (Okres Opava)

Objekts:
Altendorfer Mühle (Starooldřůvský mlýn), Chuchelský mlýn (Chuchelský mlýn), Gränzmühle (Řehůlkův mlýn), Komerauer Mühle (Komárovský mlýn), Niklowitz Brettmühle (Mikolajský mlýn a pila), Panský mlýn (Panský mlýn), Papier Mühle (Na Stránce), Přehyně (Přehyně), Zámecký mlýn (Zámecký mlýn)


Bezirk Ostrau-Stadt (Okres Ostrava-město)

Orts:
Moravská Ostrava-před Nov.Radnicí (Moravská Ostrava-před Nov.Radnicí)

Objekts:
Karlovec (Karlovec)


Bezirk Prerov (Okres Přerov)

Orts:
Bleiche (Bělidlo)


Bezirk Mährisch Schönberg (Okres Šumperk)

Objekts:
Heidebrünnl - kirche (Vřesová studánka - kostel)


Bezirk Vsetin (Okres Vsetín)

Objekts:
Synagoga - Krásno nad Bečvou (Synagoga - Krásno nad Bečvou)


Bezirk Freiwaldau (Okres Jeseník)

Orts:
Heidelberg (Borůvková), Latzdorf (Javorná)

Objekts:
Brandelmühle (Brandlův mlýn), Gucke (Na Vyhlídce), Hundorf (Hundorf)


Bezirk Nicht spezifizieren (Okres Nespecifikováno)

Objekts:
Hinterdittersbach (Zadní Jetřichovice), Neudorf - Kirche St. Leonhard (Nová Ves - kostel Sv. Linharta)






Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist