PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Komentář/Upřesnění: Stroupeček (Klein Straupitz)

Komentář/Upřesnění:
zámeček
[vloženo: ska 6.11.2012 18:12]

do stroupeče (respektive stroupečku) jsme jako gymnazisti-třeťáci jezdili v roce 1993 na chmel, dělali jsme pro firmu, která se jmenovala saaz hop, nepletu-li se. vzpomínám si hlavně na nádherné dřevěné hlavní schodiště, půdu s malými místnůstkami a samozřejmě na chlastání, táboráky, spolužačky, a tak vůbec. pivo nám bud vozil pan vedoucí lahvové, nebo jsme chodili pěšky až do žatce na hřiště k sumcovi. samé pěkné vzpomínky, takže když vidím, jak zámeček dopadnul, tak nic moc pocit.
naposledy jsem byl ve stroupečku na začátku září 1998, hlavní budova již byla vybydlená a zmiňované schodiště zborcené. v budově bývalo ješte malé boční schodiště, ale už si nepamatuju, jestli jsem se byl podívat i ve vyšších patrech, protože i stropy vypadali dost nebezpečně. do budovy očividně zatékalo střechou.
doufám, že tyhle dvě data pomůžou.

 Vaše reakce
Jméno:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Nadpis:
Komentář/Upřesnění:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 90 do následujícího políčka: