PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Komentář/Upřesnění: Dolní Litvínov (Nieder Leutensdorf)

Komentář/Upřesnění:
Dolní Litvínov nebo Janov?
[vloženo: Miloš Hlávka 2.2.2009 07:48]

Milý vlaSStenče, který zde píšeš o jakémsi "romském teroru", uvědom si prosím dvě věci:

1. Zde je místo pro komentáře k Dolnímu Litvínovu a ne k Janovu (i když ta vesnice by na tento web možná tak trochu opravdu patřila, neboť byla z větší částí nahrazena panelovým sídlištěm). Doporučuji tedy naučit se nejen psát, ale i číst. (Asi by bylo dobré, kdyby sis tento můj příspěvek - stejně jako další písmenka na této stránce - aspoň nechal někým přečíst, když to sám nedovedeš.)

2. I tématicky je Tvůj příspěvek poněkud vedle. Tento web není zaměřen na problémy "multikulturního" soužití (a že existují, popírat nehodlám, jen mám na jejich příčiny a možná řešení asi "trochu" jiný názor), nýbrž na něco poněkud jiného. Mimochodem mám silný pocit - a zřejmě nikoli neoprávněný - že o zbourání Dolního Litvínova rozhodli naši spoluobčané poněkud jiné než romské národnosti. Takže problémy jsou - a to nejen z tohoto hlediska - i s některými z nás Čechů.

 Vaše reakce
Jméno:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Nadpis:
Komentář/Upřesnění:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 92 do následujícího políčka: