PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Obsah databáze

Počet záznamů: 7279     Zobrazit setříděně podle Obec   Kategorie   Přispěl   Vloženo

Místa dle počátečního písmene:   A  B  C  D  E  F  G  H  Ch  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  X  Y  Z  

Zobrazit stranu: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146

ObecKategoriePřispělVloženoObrázkyČlánky
123
Dudákovský mlýn (Hudelmühle)MlýnKlodrauer Schorsch 1.9.2022-1311
Střížkův mlýn (Zischkamühle)MlýnKlodrauer Schorsch 1.9.2022291-
XX (XX)NespecifikovánoKlodrauer Schorsch 1.9.2022----
XX (XX)NespecifikovánoKlodrauer Schorsch 1.9.2022----
Aluminium Company Mayer & Co., Malé Chvojno (Aluminium Company Mayer & Co., Klein-Kahn)JinýMilan Gruber Bouška 28.8.2022335-
Osík (Wossy)OsadaKlodrauer Schorsch 25.8.2022-1-1
XXX (XXX)Nespecifikováno 16.8.2022----
Bývalý Krautův Hostinec a Koloniál (Krauts Gasthaus und Kolonialwarenhandlung)NespecifikovánoPeter T. 14.8.2022----
Pionýrská úzkorozchodná železnice - stanice u ZOO (Pionýrská úzkorozchodná železnice - stanice u ZOO )NádražíJan Tomášek 31.7.20221---
Doupov - Kaple (Duppau - Kirche)Církevní stavbaKlemsa Lubomír 19.7.2022----
Babí lom - Ripkova vyhlídka a Rohrerova rozhledna (Babí lom - Ripkova vyhlídka a Rohrerova rozhledna)RozhlednaJan Tomášek 7.7.20221--1
Praha Poštovská ulice (Karoliny Světlé) (Praha Poštovská ulice (Karoliny Světlé))ObecJan Tomášek 9.6.20223---
Bývalý světelný kříž (Ehemaliges Lichtkreuz)Církevní stavbaLukáš Tkadlec 31.5.20221---
Kaple Panny Marie Blahoslavené (Kapelle der Heiligen Jungfrau Maria)Církevní stavbaLukáš Tkadlec 30.5.20221---
Dolní Peklov (Dolní Pekel)MlýnVladimír Kraus 10.4.2022-3-1
Mittermühle (Mittermühle)Samotapašerák 8.4.202211-1
Čejčské jezero (Čejčské jezero)JinýJan Tomášek 6.4.2022----
Kobylské jezero (Kobylské jezero)JinýJan Tomášek 6.4.2022----
Hahnbusch (Hostinec u rozhledny Kohout)Hotel, hostinec, chataMilan Gruber Bouška 27.3.202222-1
Letná - Sady prince Rudolfa a Sokolský stadión (Letná - Sady prince Rudolfa a Sokolský stadión )JinýJan Tomášek 24.3.20227--1
Červené blato - těžba rašeliny u Nových hradů (Červené blato - těžba rašeliny u Nových hradů)Důl, lomJan Tomášek 19.3.2022--1-
Elektrotechnický závod František Křižík (Elektrotechnický závod František Křižík)TovárnaJan Tomášek 18.3.2022--6-
Lhota za Červeným Kostelcem - Benešův hostinec (Lhota za Červeným Kostelcem - Benešův hostinec)Hotel, hostinec, chataJan Tomášek 13.3.2022--11
Červený Kostelec ateliér Gustava Vacka (Červený Kostelec ateliér Gustava Vacka)JinýJan Tomášek 13.3.20223---
Červený Kostelec škola (původní budova) (Červený Kostelec škola (původní budova))JinýJan Tomášek 13.3.20223---
Janovická kasárna (Janovická kasárna VÚ - 4460)JinýJan Tomášek 9.3.2022----
Statek Kojetín (Maria Teresia baurenhaus)NespecifikovánoVladimír Šacha 1.2.2022----
Maxov - hřbitov (Maxberg - Friedhof)JinýVít Adamec 8.1.2022-8-1
Hoštka - hřbitov (německá část) (Hesselsdorf - Friedhof)JinýVít Adamec 8.1.2022-4-1
Rousínov brusírna skla (Morgentau či Morgenthau)TovárnaVladimír Kraus 28.12.2021-4-1
Jamolice - komenda řádu Templářů (Jamolice - komenda řádu Templářů)Hrad, zámek, tvrzJan Tomášek 19.12.2021---2
Šindelná pila (Schindelmühle)NespecifikovánoPetr Hluštík 18.12.20215---
Rybník - hřbitov (Waier - Friedhof)NespecifikovánoVít Adamec 22.11.2021-811
Bývalý skokanský můstek pod Čerchovem (Ehemalige Sprungschanze unter Čerchov)JinýKarel Jarkovský 19.11.20217---
Tremlova pila (Tremlova pila )SamotaKarel Jarkovský 19.11.202112---
Rajský mlýn (Rajský mlýn)SamotaPavel Matas 17.11.20211--1
Hrobka Zedwitzů (Hrobka Zedwitzů)Církevní stavbaKlemsa Lubomír 7.11.2021-5--
Kindermannova škola (Kindermannova škola)JinýMikuláš Zvánovec 3.11.202161-1
Kasárna Mokré (Kasárna Mokré)JinýMikuláš Zvánovec 29.10.2021-6-1
Vlkovská pískovna (Veselské pískovny)Důl, lomJan Tomášek 28.10.20211--1
Pašijové divadlo Hořice (Passionspielhaus Höritz)JinýMikuláš Zvánovec 26.10.202152-1
Restaurace Maršovický vrch (Restauration zum Maschwitzberg)Hotel, hostinec, chataMilan Gruber Bouška 25.10.20211-1-
Ivanova poustevna u Tetína - Jeskyně nad Kačákem (Ivanova poustevna u Tetína - Jeskyně nad Kačákem)Církevní stavbaJan Tomášek 20.10.20211---
Hostinec na Lapači (Gasthaus Lapatsch)Hotel, hostinec, chataLukáš Tkadlec 12.10.202123--
Horská chata Smědava (Wittighaus)NespecifikovánoTomáš Marek 8.10.2021-3-1
Perknovský mlýn (Pergnau Mühle)MlýnPetr Král 29.9.20211---
Nýrsko - Siegfried Bloch, továrna na rýče (Nýrsko - Siegfried Bloch, továrna na rýče)TovárnaJan Tomášek 6.9.2021--21
Brno - papírnictví Vágner na České (původní) (Brno - papírnictví Vágner na České (původní))JinýJan Tomášek 14.8.2021----
Rejštejn (Unterreichenstein)Obecpašerák 5.8.202119-1
Hájovna pod Novým Hradem (Hájovna pod Novým Hradem)HájovnaTomáš Marek 8.7.202117--

*) ´1´ dobové obrázky/pohlednice, ´2´ novodobé obrázky, ´3´ ostatní obrázky'




VĂ­ce informacĂ­ ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist