EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ĂˆeskyÈesky
Kommentar/Präzisierung: Reckerberg (Popelná)

Kommentar/Präzisierung:
Popelná- dodatek
[vloženo: Jan Vlček 22.5.2018 07:18]

Pokud jde o lokalitu Popelná/Reckerberg, je potřeba pro doplnění uvést ještě několik údajů. Místo se nalézá na rozhraní tří různých katastrálních území a to Studenec u Stach/dříve Brunn/, Stachy a Červená u Kašperských Hor/ dříve Rothseifen/.Doposud existují stavby v k.ú.Studenec u Stach a to :
dům čp.4 Studenec/st.p.14,dům čp.29 Popelná/st.p.15, dům čp.4 Popelná/st.p.16/1 , dům čp.3 Popelná/st.p.16/2, dům čp.24 Popelná/st.p.24,
dům čp.23 Popelná/st.p.27 a dále nově vzniklé :zemědělská stavba/st.p.29 a rekreační stavba Studenec ev.č.5/st.p.30.
V k.ú.Stachy pak dům čp.150/st.p.192 a čp.175/dříve čp.152/st.p.190.
Veškerá původní zástavba byla popsána v knize "Im Lande der künische Freibauern",konkrétně Popelnou a okolí popsali autoři ,pánové Anderle a Winter.Pro názornost a přehlednost vytvořili skicu,kde zobrazili umístění jednotlivých staveb, ovšem bez ohledu na to,ve kterém katastrálním území se stavba nachází.Skica ke dnešnímu datu na těchto stránkách však prezentována nebyla.
Čísla uvedená u jednotlivých zákresů nejsou čísla popisná ve smyslu ustanovení zákona o Pozemkovém katastru,ale čísla pořadová nebo orientační. Vzhledem k tomu,že u zbořených staveb došlo v Katastru nemovitostí ve většině případů k přečíslování ,je lokalizace původních míst,evidovaných v Pozemkovém katastru,obtížná.To se týká pro Popelnou zejména nemovitostí v k.ú.Stachy.
V současnosti jsou mapy PK dostupné na www.nahlizenidokn.cuzk.cz případně www.cirkevni-restituce.cuzk.cz.

 Ihre Reaktion
Name:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Vᚠemail nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Vᚠpříspěvek.
Thema:
Kommentar/Präzisierung:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 67 do následujícího políčka:

   
VĂ­ce informacĂ­ ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist