EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ĂˆeskyÈesky
Kategorie: Církevní stavba

Anzahl der gefunden Orten: 220


Bezirk Prag (Okres Hlavní město Praha)

Objekts:
Anežský klášter na Františku (Anežský klášter na Františku)


Bezirk Beneschau (Okres Benešov)

Objekts:
kostel sv. Alžběty - Benešov (kostel sv. Alžběty - Benešov)


Bezirk Beraun (Okres Beroun)

Objekts:
Ivanova poustevna u Tetína - Jeskyně nad Kačákem (Ivanova poustevna u Tetína - Jeskyně nad Kačákem), kaple sv. Jana Nepomuckého - Králův Dvůr (kaple sv. Jana Nepomuckého - Králův Dvůr)


Bezirk Kolín (Okres Kolín)

Objekts:
Kolín - kostel Všech Svatých (Kolín - kostel Všech Svatých)


Bezirk Kuttenberg (Okres Kutná Hora)

Objekts:
Markovice - kostel sv. Anny (Markovice - kostel sv. Anny), Markovice - kostel sv. Marka (Markovice - kostel sv. Marka), Žleby - hrobka Auerspergů (Žleby - hrobka Auerspergů)


Bezirk Mělník (Okres Mělník)

Objekts:
Liběchov, kaple sv. Ducha (Liběchov, kaple sv. Ducha), Vehlovice(?) (Vehlovice)


Bezirk Nymburk (Okres Nymburk)

Objekts:
Loučeň - kostel Nanebevzetí Panny Marie (Loučeň - kostel Nanebevzetí Panny Marie)


Bezirk Prag-Ost (Okres Praha-východ)

Objekts:
bývalý hřbitov u Říčan (bývalý hřbitov u Říčan)


Bezirk Krummau (Okres Český Krumlov)

Objekts:
Böhm. Reichenau - Maria Schnee - Kloster (Svatý Kámen - klášter), Dolní Vltavice - kostel sv. Linharta (Dolní Vltavice - kostel sv. Linharta), Jablonec - kostel Nalezení sv. Kříže (Jablonec - kostel Nalezení sv. Kříže), kostel Panny Marie u Hořic (kostel Panny Marie u Hořic), Ondřejov - kostel Navštívení Panny Marie (Ondřejov - kostel Navštívení Panny Marie), Rosenthal - Kirche Maria Hilf (Rožmitál - kostel Panny Marie Pomocné)


Bezirk Neuhaus (Okres Jindřichův Hradec)

Objekts:
Adamsfreiheit (Hůrky - poutní kaple k poctě Matky Boží), Gross-Pantschen (Velký Pěčín - židovský hřbitov), Kloster (Klášter), Leinbaum (Klenová - kaple Sv. Anny), Markwarding (Markvarec - židovský hřbitov), Neu-Bistritz (Nová Bystřice - židovský hřbitov), Neuhaus (Jindřichův Hradec - židovský hřbitov), Philippsdorf (Filipov - kaple Sv. Kateřiny), Piesling (Písečné - židovský hřbitov), Staré Hobzí - židovský hřbitov (Staré Hobzí - židovský hřbitov), Staré Město pod Landštejnem - židovský hřbitov (Staré Město pod Landštejnem - židovský hřbitov), Svatá Barbora (Svatá Barbora), Wenkerschlag (Dolní Radouň - kostel), Wetzlers (Veclov - kaple), Wölking (Dolní Bolíkov - židovský hřbitov), Wolschan (Olšany - židovský hřbitov)


Bezirk Pilgrams (Okres Pelhřimov)

Objekts:
Pelhřimov - kaple Panny Marie (Pelhřimov - kaple Panny Marie), Pelhřimov - kaple sv. Anny (Pelhřimov - kaple sv. Anny)


Bezirk Pisek (Okres Písek)

Objekts:
Havírna, dříve barokní kaple, (Havírna, dříve barokní kaple, )


Bezirk Prachatitz (Okres Prachatice)

Objekts:
Aussergefild - St. Stephan Kirche (Kvilda - Kostel Sv. Štěpána), Böhmisch Röhren (České Žleby), Knížecí Pláně - kostel Svatého Jana Křtitele (Knížecí Pláně - kostel Svatého Jana Křtitele), Kuschwarda (Strážný), Neugebau (Nový Svět), Rothubl kapelle (kaple na Červeném vršku u Pěkné), Zuderschlag - kostel Zvěstování Panny (Cudrovice - kostel Zvěstování Panny)


Bezirk Taus (Okres Domažlice)

Objekts:
Grafenried - Kirche St.Georg (Lučina - kostel sv. Jiří), Horšovský Týn - kostel P. Marie Lurdské (Horšovský Týn - kostel P. Marie Lurdské), Hrůbek - Barokní kaple blahoslaveného Kolomana (Hrůbek - Barokní kaple blahoslaveného Kolomana), Kanice - náhrobní kaple Panny Marie Bolestné (Kanice - náhrobní kaple Panny Marie Bolestné), Pivoň - klášter (Pivoň - klášter), Pleš - kostel Panny Marie Pomocné (Pleš - kostel Panny Marie Pomocné), Plöss - Kirche St. Johannes des Täufers (Pleš - kostel sv. Jana Křtitele), Rybník - kostel sv. Anny (Rybník - kostel sv. Anny), Schuttwa- Sankt Nikolaus Kirche (Šitboř- kostel sv. Mikuláše), St. Barbara (Svatá Barbora), Štítary - kostel sv. Judy Tadeáše (Štítary - kostel sv. Judy Tadeáše), Železná - kostel sv. Barbory (Železná - kostel sv. Barbory)


Bezirk Eger (Okres Cheb)

Objekts:
Asch - Evangelische Kirche (Aš - evangelický kostel), Cheb - kostel Nalezení sv. Kříže (Cheb - kostel Nalezení sv. Kříže), Eger - Kirche des Allerheiligsten Herzens d. Herrn (Cheb - kostel Nejsv. srdce Páně), Eger - Kirche des Heiligen Jost (Cheb - kostel sv. Jošta), Eger - Siechenhaus und Kapelle des Hl. Sebastian (Cheb-Chorobinec - kaple sv. Šebestiána), Eger-Maškov - Kirche der Jungfrau Maria (Cheb-Maškov - kostel Panny Marie), Heiligkreuz (Wies) - Kirche der Auspeitschung Chri (Sv.Kříž-Wies - kostel Bičování Krista), Klášter Milosrdných sester (Klášter Milosrdných sester), Ober Pilmersreuth - Kirche der Hl. Anna (Horní Pelhřimov - kostel sv. Anny), Sangerberg - Kirche des Hl. Leonhardt (Prameny - kostel sv. Linharta)


Bezirk Karlsbad (Okres Karlovy Vary)

Objekts:
Branischau - Sankt Blasius Kirche (Branišov - kostel Sv. Blažeje), Fischern - Heil. Urban (Rybáře - Sv. Urban), Klášter redemptoristů (Klášter redemptoristů), Klein Werscheditz - Kirche zur Hl. Dreifaltigkeit (Verušičky - kostel Nejsvětější Trojice), Krondorf - Kaple Nejsv. Srdce Ježíšova (Korunní - kaple Nejsv. Srdce Ježíšova), Luditz - Kirche zur Heiligen Dreifaltigkeit (Žlutice - kostel Nejsv. Trojice), Maria Sorg - Kloster (Mariánská - klášter), Neudeker Kreuzweg (Nejdecká křížová cesta), Seifen - Wenzelskirche (Ryžovna - kostel sv. Václava)


Bezirk Klattau (Okres Klatovy)

Objekts:
Hauswaldkapelle (Hauswaldská kaple), kaple Sv. Máří Magdalény na hradě Komošín (kaple Sv. Máří Magdalény na hradě Komošín), Kaple Všech svatých (Kaple Všech svatých), Kostel Čtrnácti svatých pomocníků (Kostel Čtrnácti svatých pomocníků), poustevna (u sv. Antonína) (poustevna (u sv. Antonína) )


Bezirk Pilsen-Nord (Okres Plzeň-sever)

Objekts:
Fieska - Kirche des Hl. Peter und Paul (Víska - kostel sv. Petra a Pavla), Hniemitz - Kirche Allerheiligen (Hněvnice - kostel Všech Svatých), Ostrovec - kaple sv. Jana Křtitele (Ostrovec - kaple sv. Jana Křtitele), Weletschin - Kirche Maria Namen (Velečín - kostel jména Panny Marie)


Bezirk Falkenau (Okres Sokolov)

Objekts:
Elbogen - Kirche St. Johannes der Taufer (Loket - kostel sv. Jana Křtitele), Hoher Stein - Kapelle (Vysoký kámen - kaple), Horní Slavkov děkanství (Horní Slavkov děkanství)


Bezirk Tachau (Okres Tachov)

Objekts:
Eisenhüttl (Záchlumí), Godrusch - Kirche St.Stephan (Jadruž - kostel sv.Štěpána), Gosolup - Kirche St. Peter und Paul (Horní Kozolupy - kostel sv. Petra a Pavla), Grun - Kirche St. Wenzel (Louka - kostel sv. Václava), Haid - Kirche St.Wolfgang (Bor - kostel sv.Volfganga), Heiligen (Světce), Leskau-Kapelle St.Johannes der Täufer (Lestkov-kaple sv.Jana Křtitele), Leskau-Kirche St.Prokop (Lestkov-kostel sv.Prokopa), Neustadtl-Kirche des Hl.Geistes (Stráž-kostel sv.Ducha), Neuzedlisch-Dreifaltigkeitskirche (Nové Sedliště-kostel Nejsvětější Trojice), Ottenreuth-Kirche Mariä Namen (Otín-kostel Jména Panny Marie), Punnau-Kirche Allerheiligen (Boněnov-kostel Všech Svatých), Sankt Johanniskirche (Svatý Jan), Tachau-Hohenstein - Kapelle (Tachov-Vysoká - kaple), Tscheliv - Kirche St. Wenzel (Čeliv - kostel sv. Václava), Witttingreith - Kirche (Vítkov - kostel na návsi), Zemschen - Marienkirche (Třemešné - kostel Panny Marie)


Bezirk Tetschen (Okres Děčín)

Objekts:
Algersdorf - Kirche (Valkeřice - kostel sv. Barbory), Bruder Altar (Bratrský oltář), Güntersdorf - Kirche Hl. Georg (Huntířov - kostel sv. Jiří), Joachimsberg (Jáchym), Mertendorf (Merboltice-kostel sv. Kateřiny), Neu Ohlisch - Kirche (Nová Oleška - kostel Nejsvětější Trojice), Reichen - Kirche (Rychnov - kostel sv. Bartoloměje), Rosendorf (Růžová-hřbitovy a evangelický kostel), Schönlinde - altkatholische Kirche (Krásná Lípa - starokatolický kostel), Wernstadt - Gottesberg (Verneřice-Boží vrch), Ziedler-Kirche hl. Martin (Brtníky-kostel sv. Martina)


Bezirk Komotau (Okres Chomutov)

Objekts:
Bettlern - kostel sv. Josefa (Petlery - kostel sv. Josefa), Böhmisch Wiesenthal - kostel Obrácení sv. Pavla (Loučná pod Klínovcem - kostel Obrácení sv. Pavla), Görkau - Evangelische Kirche (Jirkov - evangelický kostel), Görkau - St. Anna - Kirche (Jirkov - hřbitovní kostel sv. Anny), Göttersdorf - kirche sv. Mikuláše (Boleboř - kostel sv. Mikuláše), Hruschowan - kostel sv. Bartoloměje (Hrušovany - kostel sv. Bartoloměje), Kapelle in Gesseln (Kaple v Klášterecké Jeseni), Kettowitz - Kirche sv. Štěpána (Chotěbudice - kostel sv. Štěpána), Koititz - Kirche des Hl. Bartholomäus (Kojetín - kostel sv. Bartoloměje), Komotau - Evangelische Kirche (Chomutov - evangelický kostel), Leskau - Kapelle (Lestkov - kaple), Louchov - kostel sv. Jakuba (Louchov - kostel sv. Jakuba), Meretitz - Kappele (Miřetice - kaple), Neudorf - Maria Himmelfahrt Kirche (Nová Ves - kostel Nanebevzetí Panny Marie), Petsch - kirche Panny Marie Sněžné (Bečov - kostel Panny Marie Sněžné), Pirken - Kirche St. Leonhard (Březenec - kostel sv. Linharta), Roschwitz - kostel s. Anny (Rašovice - kostel sv. Anny), Sebastiansberg - kostel sv. Šebestiána (Hora Sv. Šebestiána - kostel sv. Šebestiána), Sechlau - Kirche des Hl. Laurentius (Želina - Kostel sv. Vavřince), Všestudy-kostel Archanděla Michaela (Všestudy-kostel Archanděla Michaela), Weipert - Evangel. Martinskirche (Vejprty - evangelický kostel sv. Martina)


Bezirk Leitmeritz (Okres Litoměřice)

Objekts:
Haber - Kirche (Habřina - kostel), Munker - Kirche (Mukařov - kostel sv. Františka), Ruschowann (Hrušovany - kaple sv. Václava Prachová), Taucherin - Kirche (Touchořiny - kostel sv. Prokopa), Weisskirchen - Kirche (Bílý Kostelec - kostel sv. Havla)


Bezirk Laun (Okres Louny)

Objekts:
Kostel Neposkvrněného početí Panny Marie v Siřemi (Kostel Neposkvrněného početí Panny Marie v Siřemi), Libčeves-Lahovice - Kostel sv. Jakuba (Libčeves-Lahovice - Kostel sv. Jakuba), Lobeditz - Kirche des Hl. Michael (Zlovědice - kostel sv. Michala), Michelob - Kirche Sn. Lorenz (Měcholupy - kostel Sv. Vavřince), Pribenz - Kirche der Hl. Maria-Himmelfahrt (Přibenice - kostel Nanebevzetí Panny Marie), Rissut - Kirche des Hl. Bernard (Řisuty - kostel sv. Bernarda), Schaboglück - Kirche des Hl. Bartolomäus (Žabokliky - kostel sv. Bartoloměje), Židovský hřbitov Letov (Židovský hřbitov Letov)


Bezirk Brüx (Okres Most)

Objekts:
Brüx-Saras - Eh. Kloster (Most-Zahražany - býv. klášter), Kirche des Hl. Antonius von Padua in Göhren (Klíny - Kostel sv. Antónína z Padua), Luschitz - Kapelle St. Blasien (Lužice - kaple Sv. Blažeje), Most - chrám sv. Valentina (Most - chrám sv. Valentina)


Bezirk Teplitz (Okres Teplice)

Objekts:
Bilin - St. Elisabeth Kirche mit dem Spital (Bílina - špitál s kostelem sv. Alžběty), Dux - Spital (Duchcov - špitál), Graupen - Kirche des Heiligen Prokop (Krupka - kostel sv. Prokopa), Klostergrab - Evangelische Kirche (Hrob - evangelický kostel), Kosten (Košany), Teplitz-Turn - Evangelische Kirche (Teplice-Trnovany - evangelický kostel)


Bezirk Aussig (Okres Ústí nad Labem)

Objekts:
Adolfsgrün Kapelle St. Antonius von Padua (Adolfov Kaple sv. Antonína Paduánského), Böhmisch Pokau - Kostel Narození sv. Jana Křtitel (Český Bukov - Kostel Narození sv. Jana Křtitele ), Jedowin (Jedovina), Karbitz - Evangelische Kirche (Chabařovice - evangelický kostel), Kostel sv. Martina - Velké Chvojno (Kostel sv. Martina - Velké Chvojno), kostel sv. Vavřince - Český Újezd (kostel sv. Vavřince - Český Újezd), Mörkauer Kapelle (Kaple navštívení Matky Boží), Nollendorf - Kirche (Nakléřov - kostel sv. Josefa), Ústí nad Labem - kaple na Mariánském vrchu (Ústí nad Labem - kaple na Mariánském vrchu)


Bezirk Jitschin (Okres Jičín)

Objekts:
kaple Panny Marie Sedmibolestné - Bělá u Pecky (kaple Panny Marie Sedmibolestné - Bělá u Pecky), Kaple sv. Jiří - Pustá Proseč (Kaple sv. Jiří - Pustá Proseč), Nový židovský hřbitov - Hořice (Nový židovský hřbitov - Hořice)


Bezirk Nachod (Okres Náchod)

Objekts:
Baptistický kostel v Šonově (Baptistický kostel v Šonově)


Bezirk Zwittau (Okres Svitavy)

Objekts:
Zwittau - Kapelle in Mährisch Lotschnau (Svitavy-Lačnov - Kaple ), Zwittau - St. Florians-Kirche (Svitavy - Kostel sv. Floriána)


Bezirk Trautenau (Okres Trutnov)

Objekts:
Kaplička sv. Anny (Kaplička sv. Anny), Kostel Panny Marie (Kostel Panny Marie), Kostelík v Rybníčku (Kostelík v Rybníčku), Mittel-Langenau - Evangelishekirche (Prostřední Lánov - evangelický kostel)


Bezirk Wildenschwert (Okres Ústí nad Orlicí)

Objekts:
Rothfloss - Kirche (Červený potok - kostel)


Bezirk Blanz (Okres Blansko)

Objekts:
kaple sv. Josefa - Senetářov (kaple sv. Josefa - Senetářov)


Bezirk Brünn-Stadt (Okres Brno-město)

Objekts:
Brno - Juliánov (Brno - Juliánov), Brno - Vídeňská ulice (Brno - Vídeňská ulice), Brno - Židenice (Brno - Židenice), Brno - Židenice, Stará Osada (Brno - Židenice, Stará Osada), Jehnitz (Jehnice), kapličky v Žabovřeskách (kapličky v Žabovřeskách), kostel sv. Floriána v Brně-Černovicích (kostel sv. Floriána v Brně-Černovicích), Mariastern (Slatinka - kostel Panny Marie Bolestné), Vojenský hřibitov a kaple sv. Antonína (Vojenský hřibitov a kaple sv. Antonína)


Bezirk Brünn-Provinz (Okres Brno-venkov)

Objekts:
Chudčice (Chudčice), Rezidence Staré Matky Boží u Žarošic (Rezidence Staré Matky Boží u Žarošic), Řícmanice (Řícmanice)


Bezirk Lundenburg (Okres Břeclav)

Objekts:
Auspitz - Hl. Wenzels Kirche (Hustopeče - kostel sv. Václava), Lundenburg (Břeclav, kostel sv. Václava)


Bezirk Göding (Okres Hodonín)

Objekts:
Bisenz - Kapelle des Hl. Florian (Bzenec - kaple sv. Floriana)


Bezirk Trebic (Okres Třebíč)

Objekts:
Jamnitz (Jemnice - židovský hřbitov)


Bezirk Wischau (Okres Vyškov)

Objekts:
lesní hřbitov u Nemojan (lesní hřbitov u Nemojan)


Bezirk Znaim (Okres Znojmo)

Objekts:
Kaple Svaté Trojice (Kaple Svaté Trojice), Mariánská kaple ve Znojmě (Znojmo - Mariánská kaple)


Bezirk Saar (Okres Žďár nad Sázavou)

Objekts:
Jimramov - kaple sv. Matouše (Jimramov - kaple sv. Matouše)


Bezirk Freudenthal (Okres Bruntál)

Objekts:
Hillersdorf - Evangelische - Lutherische kirche (Holčovice - evangelický kostel), Neudörfel (Česká Ves - katolický kostel Sv. Šimona a Judy)


Bezirk Friedek-Mistek (Okres Frýdek-Místek)

Objekts:
Guty - kostel Božího Těla (Guty - kostel Božího Těla)


Bezirk Karwin (Okres Karviná)

Objekts:
Kaple na Mexiku v Karviné (Kaple na Mexiku v Karviné), Kostel sv. Barbory (Kostel sv. Barbory), Kostel sv.Petra z Alkantary (Kostel sv.Petra z Alkantary), Těrlicko - kostel sv. Trojice (Těrlicko - kostel sv. Trojice)


Bezirk Neutitschein (Okres Nový Jičín)

Objekts:
Kapelle (Kaple Nejsvětější Trojice ), Zauchenthal - Evangelische Kirche (Suchdol - Evangelický (toleranční) kostel)


Bezirk Olmütz (Okres Olomouc)

Objekts:
Arnsdorf - kirche (Arnoltice - kostel ), Eichhorn (Veveří - kaple), Olomouc - kostel Panny Marie na Předhradí (Olomouc - kostel Panny Marie na Předhradí)


Bezirk Troppau (Okres Opava)

Objekts:
kaple v Javoří (kaple v Javoří), Kunzendorf (Hořejší Kunčice - kostel), Podlesí - kostel sv. Mikuláše (Podlesí - kostel sv. Mikuláše)


Bezirk Ostrau-Stadt (Okres Ostrava-město)

Objekts:
Moravská Ostrava-staré krematorium (Moravská Ostrava-staré krematorium)


Bezirk Mährisch Schönberg (Okres Šumperk)

Objekts:
Heidebrünnl - kirche (Vřesová studánka - kostel)


Bezirk Freiwaldau (Okres Jeseník)

Objekts:
Boží hora - kostelík Panny Marie (Boží hora - kostelík Panny Marie), Ober Grund (kaple Svaté Anny - Horní údolí)


Bezirk Nicht spezifizieren (Okres Nespecifikováno)

Objekts:
Neudorf - Kirche St. Leonhard (Nová Ves - kostel Sv. Linharta)






VĂ­ce informacĂ­ ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist