EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ĂˆeskyÈesky
Místa zaniklá v období: 1980-1990

Anzahl der gefunden Orten: 193


Bezirk Prag (Okres Hlavní město Praha)

Orts:
Lieben - Palmowka (Libeň - Palmovka), Praha-Radlice ( stará obec ) (Praha-Radlice ( stará obec ))

Objekts:
Měchurka (Měchurka), Nordwestbahnhof (Nádraží Praha - Těšnov), Praha Vysočany kolonie Čína a Obecní kolonie (Praha Vysočany kolonie Čína a Obecní kolonie)


Bezirk Beneschau (Okres Benešov)

Objekts:
Wlaschim-Synagoge (Vlašim-synagoga)


Bezirk Beraun (Okres Beroun)

Objekts:
Konvalinkův mlýn (Konvalinkův mlýn)


Bezirk Kladno (Okres Kladno)

Objekts:
Jemníky - železniční zastávka (Jemníky - železniční zastávka), Saky - železniční zastávka (Saky - železniční zastávka), Tuhaň - železniční zastávka (Tuhaň - železniční zastávka), Železniční zastávka Švermov-Hnidousy (Železniční zastávka Švermov-Hnidousy)


Bezirk Kolín (Okres Kolín)

Objekts:
Bečváry-nový zámek (Bečváry-nový zámek), Kbel - zámek (Kbel - zámek), Lošánky - zámek (Lošánky - zámek), Šabatkova kovárna (Šabatkova kovárna), Šátkův statek (Šátkův statek), Vocetkův statek (Vocetkův statek), Vopaskův statek (Vopaskův statek)


Bezirk Kuttenberg (Okres Kutná Hora)

Objekts:
Markovice - kostel sv. Anny (Markovice - kostel sv. Anny)


Bezirk Mělník (Okres Mělník)

Objekts:
Kralupy nad Vltavou nádraží (Kralupy nad Vltavou nádraží)


Bezirk Jungbunzlau (Okres Mladá Boleslav)

Objekts:
Hole (Hole)


Bezirk Prag-Ost (Okres Praha-východ)

Objekts:
bývalý hřbitov u Říčan (bývalý hřbitov u Říčan), Kojetice - zámek (Kojetice - zámek)


Bezirk Prag-West (Okres Praha-západ)

Objekts:
Nussberg (Včelní Hrádek)


Bezirk Pibrans (Okres Příbram)

Objekts:
Petrovice-Skoupý: Bílkova vápenka (Petrovice-Skoupý: Bílkova vápenka )


Bezirk Budweis (Okres České Budějovice)

Orts:
Burgholz (Purkarec), Buskau (Buzkov), Höger (U Bočků), Jaroslawitz (Jaroslavice), Kořensko (Kořensko), Pardovice (Pardovice), Podskalí (Podskalí), Schörz (Schoř), U Marečků (U Marečků)

Objekts:
Bouda (Bouda), Hostinec České Švýcarsko (Hostinec České Švýcarsko), U Brodáka (U Brodáka), U Valcháře (U Valcháře)


Bezirk Krummau (Okres Český Krumlov)

Objekts:
Horní Dvořiště - pivovar (Horní Dvořiště - pivovar), Pernlesdorf (Mostky - zámek)


Bezirk Neuhaus (Okres Jindřichův Hradec)

Objekts:
Hotel Holub (Hotel Holub), Neuhaus - Pezellen Meierhof (Jindřichův Hradec - Pezellenův dvorec), Ruppmühle (Ruppův mlýn)


Bezirk Pilgrams (Okres Pelhřimov)

Objekts:
Bělský mlýn (Bělský mlýn), Klášterní mlýn - Želiv (Klášterní mlýn - Želiv), Mlýn Lhotice (Mlýn Lhotice), Pelhřimov - kaple Panny Marie (Pelhřimov - kaple Panny Marie), Pelhřimov nádraží (Pelhřimov nádraží), Proboštiny (Proboštiny)


Bezirk Prachatitz (Okres Prachatice)

Objekts:
Penzion hotel " Blanice" (Penzion hotel " Blanice")


Bezirk Strakonitz (Okres Strakonice)

Objekts:
Lnáře - pivovar (Lnáře - pivovar)


Bezirk Taus (Okres Domažlice)

Objekts:
Kupilíkův mlýn (Kupilíkův mlýn), Nový Dvůr (Nový Dvůr), Schwarzkoppe/Cerkov (Pasovského chýše na Čerchově)


Bezirk Eger (Okres Cheb)

Objekts:
Dürrmaul-Synagoge (Drmoul-synagoga), Schloss Ober Schönbach (Zámek Horní Luby), Schloss Wallhof (Zámek Valdov)


Bezirk Karlsbad (Okres Karlovy Vary)

Objekts:
Karlsbad Untere Bahnhof (Karlovy Vary dolní nádraží), Klášter redemptoristů (Klášter redemptoristů), Pürles - Schloss (Brložec - zámek), Tüppelsgrün - Schwimmbad (Děpoltovice - plovárna)


Bezirk Klattau (Okres Klatovy)

Orts:
Gustawsthal (Gustavsthal)


Bezirk Pilsen-Stadt (Okres Plzeň-město)

Orts:
Pilsen - Ortsteil Karlov (Plzeň - čtvr Karlov), Plzeň-Rychtářka (Plzeň-Rychtářka), Plzeň-U Jána (Plzeň-U Jána), Přemysl Strasse, Palacky Platz (Přemyslova ulice a Palackého náměstí), Skurnianer Strasse (Skvrňanská ulice)

Objekts:
Pilsen-Gastwirtschaft Görg (Plzeň-hostinec U Görgů)


Bezirk Pilsen-Süd (Okres Plzeň-jih)

Objekts:
Lázně Letiny - zámek (Lázně Letiny - zámek)


Bezirk Pilsen-Nord (Okres Plzeň-sever)

Objekts:
Harabaska (Harvažov), Hochlibin - Schloss (Vysoká Libyně - zámek), Netschetin-Synagoge (Nečtiny-synagoga)


Bezirk Rokitzan (Okres Rokycany)

Orts:
Rokycany Librova restaurace (Rokycany Librova restaurace)


Bezirk Falkenau (Okres Sokolov)

Objekts:
Krudum - Dr. Kempf-Warte (Krudum - rozhledna dr. Kempfa)


Bezirk Tachau (Okres Tachov)

Orts:
Randezvous (Randezvous)

Objekts:
Darmschlag-Schloss (Darmyšl-zámek), Grun - Kirche St. Wenzel (Louka - kostel sv. Václava), Tachau - Kino (Tachov - Kino), Zemschen - Marienkirche (Třemešné - kostel Panny Marie)


Bezirk Böhmisch Leipa (Okres Česká Lípa)

Objekts:
Bürger Mühle (Bürger Mühle), Manušice - železniční zastávka (Manušice - železniční zastávka ), Niemes - Schloss (Mimoň - zámek), Nová Ves u České Lípy (Nová Ves u České Lípy)


Bezirk Tetschen (Okres Děčín)

Orts:
Skritin, Skřetín (Skrytín)


Bezirk Komotau (Okres Chomutov)

Orts:
Ahrendorf (Pavlov), Hagensdorf (Ahníkov), Kallich am Zollübergang (Kalek, u celního přechodu), Körbitz (Krbice), Naschau (Naší), Niklasdorf (Mikulovice), Nokowitz (Nebovazy), Orpus (Mezilesí), Prahn (Brany), Prenzig (Brančíky), Retschitz (Račice), Schimberg (Podhůří), Schönbach (Potočná), Sosau (Zásada), Tschoschl (Stráž), Wernsdorf (Vernéřov)

Objekts:
Böhmisch Wiesenthal - kostel Obrácení sv. Pavla (Loučná pod Klínovcem - kostel Obrácení sv. Pavla), Gehae - Gasthaus, Fleischhauerei (Háj - hostinec a řeznictví), Kapelle in Gesseln (Kaple v Klášterecké Jeseni), Měděnec - ústav sociální péče (Měděnec - ústav sociální péče), Panský mlýn (Panský mlýn), Pirken - Kirche St. Leonhard (Březenec - kostel sv. Linharta), Soběsuky - zámek (Soběsuky - zámek), Udwitz Bahnhof (Otvice nádraží), Weipert - Evangel. Martinskirche (Vejprty - evangelický kostel sv. Martina), Weiten Trebetitsch - Schloss (Široké Třebčice - zámek), Wurzmes Bahnhof (Vrskmaň nádraží)


Bezirk Reichenberk (Okres Liberec)

Objekts:
Heřmanice v Podještědí - železniční zastávka (Heřmanice v Podještědí - železniční zastávka ), Reichenberg Wald Theater (Liberec Lidové sady letní divadlo), Tschernhausen - Schlossel (Černousy - zámeček)


Bezirk Leitmeritz (Okres Litoměřice)

Objekts:
Levínské Petrovice - železniční zastávka (Levínské Petrovice - železniční zastávka ), Libochowitz-Synagoge (Libochovice-synagoga), Munker - Kirche (Mukařov - kostel sv. Františka), Taucherin - Kirche (Touchořiny - kostel sv. Prokopa)


Bezirk Laun (Okres Louny)

Objekts:
Michelob - Kirche Sn. Lorenz (Měcholupy - kostel Sv. Vavřince), Miltschowes (Milčeves), Welmschloss - Schloss (Velemyšleves - zámek)


Bezirk Brüx (Okres Most)

Orts:
Brüx (Most), Kommern (Komořany), Ulbersdorf (Albrechtice)

Objekts:
Hawran - Bahnhof (Havraň - nádraží)


Bezirk Teplitz (Okres Teplice)

Orts:
Kottowenka (Chotovenka), Pokrok (Pokrok), Schichlitz (Žichlice)

Objekts:
Jáma Cínovec II (Jáma Cínovec II), Ossegg - Bergbaukolonie (Osek - Hornická kolonie)


Bezirk Aussig (Okres Ústí nad Labem)

Orts:
Rabenay (Rabenov), Wiklitz (Vyklice)

Objekts:
Aussig - Hauptpost (Ústí nad Labem - hlavní pošta), Karbitz - Evangelische Kirche (Chabařovice - evangelický kostel)


Bezirk Deutschbrod (Okres Havlíčkův Brod)

Objekts:
Horní mlýn (Horní mlýn), Loukov (Loukov)


Bezirk Königgrätz (Okres Hradec Králové)

Objekts:
Nový Bydžov - mlýn (Nový Bydžov - mlýn), Smiřický mlýn (Smiřický mlýn)


Bezirk Chrudim (Okres Chrudim)

Objekts:
Brčekoly - železniční zastávka (Brčekoly - železniční zastávka), Skalice u Hrochova Týnce (Skalice u Hrochova Týnce)


Bezirk Jitschin (Okres Jičín)

Objekts:
těžba sklářských písků Střeleč (těžba sklářských písků Střeleč - Hrdoňovice)


Bezirk Pardubitz (Okres Pardubice)

Objekts:
Rohoznice - lovecký zámeček (Rohoznice - lovecký zámeček)


Bezirk Reichenau (Okres Rychnov nad Kněžnou)

Objekts:
Dolní mlýn (Dolní mlýn)


Bezirk Semi (Okres Semily)

Orts:
Trzitscher mühle (Tříčský Kružský mlýn)

Objekts:
Jestřábí boudy (Jestřábí boudy), Jilemnice - Stará Kovárna (Jilemnice - Stará Kovárna)


Bezirk Trautenau (Okres Trutnov)

Objekts:
Bobí bouda (Bobí bouda), Mittel-Langenau - Evangelishekirche (Prostřední Lánov - evangelický kostel), Riesenbaude (Obří bouda), Výrobní družstvo Vkus Vrchlabí (Výrobní družstvo Vkus Vrchlabí)


Bezirk Blanz (Okres Blansko)

Objekts:
Letovice - papírnictví u radnice (Letovice - papírnictví u radnice)


Bezirk Brünn-Stadt (Okres Brno-město)

Orts:
Královo Pole - Budovcova (Královo Pole - Budovcova)

Objekts:
Brno - Juliánov (Brno - Juliánov), Brünn-Neuer Tempel (Brno-Nová synagoga), Masarykův okruh (Masarykův okruh)


Bezirk Iglau (Okres Jihlava)

Objekts:
Luka nad Jihlavou - pivovar (Luka nad Jihlavou - pivovar), Mirschendorf (Mirošov - zámek), Nový mlýn (Nový mlýn)


Bezirk Prossnitz (Okres Prostějov)

Objekts:
Chruchowsky Mühle (Kruhovský mlýn)


Bezirk Trebic (Okres Třebíč)

Objekts:
Náměšt nad Oslavou - železniční viadukt (Náměšt nad Oslavou - železniční viadukt)


Bezirk Ungarisch Hradisch (Okres Uherské Hradiště)

Orts:
Pepčín (Pepčín)

Objekts:
Neuhof (Nový Dvůr), Ordějov (Ordějov)


Bezirk Wischau (Okres Vyškov)

Orts:
Vyškov - Dobrovského ulice (Vyškov - Dobrovského ulice)


Bezirk Saar (Okres Žďár nad Sázavou)

Objekts:
Jámy - železniční zastávka (Jámy - železniční zastávka), Kamenolom Krásněves (Kamenolom Krásněves), Radešín - tírna lnu Jan Rous (Radešín - tírna lnu Jan Rous)


Bezirk Freudenthal (Okres Bruntál)

Orts:
Niederhütten (Dolní hu)

Objekts:
Buschmühle (Lesní mlýn), Freihof (Svobodný dvůr), Heroldmühle (Heroldův mlýn), Kantormühle (Kantormühle), Rautenbergemühl (Roudenský mlýn), Röhrichmühle (Röhrichúv mlýn)


Bezirk Friedek-Mistek (Okres Frýdek-Místek)

Objekts:
Místek-Czajánkova kasárna (Místek-Czajánkova kasárna)


Bezirk Karwin (Okres Karviná)

Objekts:
Oderberg (Starý Bohumín - Zámek)


Bezirk Olmütz (Okres Olomouc)

Orts:
Olomouc - Povel (Olomouc - Povel)


Bezirk Troppau (Okres Opava)

Objekts:
Batschmühle (Batschmühle), Obere Mühle (Obere Mühle), Štítina (Štítina), Zámecký mlýn (Zámecký mlýn)


Bezirk Ostrau-Stadt (Okres Ostrava-město)

Orts:
Oderské Jámy (Oderské Jámy)

Objekts:
Koksbetrieb Karolina in Ostrau (Ostrava - Karolina)


Bezirk Prerov (Okres Přerov)

Objekts:
Váňův mlýn (Váňův mlýn)


Bezirk Mährisch Schönberg (Okres Šumperk)

Objekts:
Dolní mlýn (Dolní mlýn), Heidebrünnl - hütte (Vřesová studánka - chata)


Bezirk Vsetin (Okres Vsetín)

Orts:
Stanovnica (Stanovnica)


Bezirk Freiwaldau (Okres Jeseník)

Objekts:
Ober Hermsdorf (Horní Heřmanice - zámek)


Bezirk Nicht spezifizieren (Okres Nespecifikováno)

Objekts:
Důl Pluto II (Důl Pluto II), Dům čp.9 (Dům čp.9), Loděnice Libeňský ostrov (Loděnice Libeňský ostrov), Škrle - chmelová česačka (Škrle - chmelová česačka), xxx (xxx)






VĂ­ce informacĂ­ ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist