EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ĂˆeskyÈesky
Registrace uživatelů

Beigetragen: Pavel Beran

Jak jste si možná všimli v pravém horním rohu stránek, zavedl jsem registraci uživatelů. Nejedná se o jakékoli omezení současným návštěvníkům ale spíše o zpřístupnění některých funkcí pro ty uživatele, kteří chtějí na stránkách něčím přispět a rozhodnou se zaregistrovat.

Samotná registrace není nijak bolestná, zadejte Vaše jméno a email a zvolte si přihlašovací jméno a heslo. Do emailové schránky Vám přijde potvrzující email, v kterém naleznete link, na který klinete a registraci dokončíte.

Jedním z důvodů, které mě vedly k zavedení registrace je snaha podělit se o některé správcovské funkce s Vámi. Přihlášený návštěvník teď bude moci sám přidávat obrázky, články a odkazy k jednotlivým místům. Své jednotlivé příspěvky pak bude moci dále upravovat případně vymazat. Přihlášený uživatel již také nebude muset vyplňovat své údaje při vkládání komentáře v diskuzi. Předpokládám, že v nejbližší době přidám další funkce, jako například: přidání a změna údajů místa , přidání souřadnic, apod.

Celý systém je poměrně nový. Vzhledem k tomu, že se nejedná o žádnou bankovní aplikaci, asi není nutné ho prověřovat složitým testováním před jeho uvedením v život. Proto pokud narazíte na nějakou chybu, dejte mi prosím vědět.

Eingegeben: 19.1.2006Kommentar und weitere Informationen


Kein Datensatz

 Kommentar und weitere Informationen
Name:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Vᚠemail nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Vᚠpříspěvek.
Thema:
Kommentar/Präzisierung:  
KOMENTAR NEBYL ULOZEN !!!
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 68 do následujícího políčka:

   


Processing time: 9 msec.
IP address = 44.201.97.0
desktop version