PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Víceúčelová hala - Frýdek-Místek (Víceúčelová hala - Frýdek-Místek) - Info

Přispěl: Fanda Podzimek

VSH Frýdek-Místek je víceúčelová sportovní hala ve Frýdku-Místku, která je místem pro domácí utkání hokejového klubu HC Frýdek-Místek. Byla postavena v letech 1971 až 1985 podle návrhu architekta Oskara Chmiela. Nachází se ve Frýdku na břehu Ostravice. V blízkosti haly prochází silnice I/48 a železniční trať Ostrava - Valašské Meziříčí.
V hale se hrálo 14 zápasů Mistrovství světa juniorů v ledním hokeji 1994. V létě roku 2009 a znovu na jaře 2013 se rozhodlo na zasedání zastupitelů města, že se chátrající Víceúčelová sportovní hala zbourá a místo ní se vybuduje nová hala Polárka pro 2000 diváků, která nebude stát úplně na stejném místě, ale nedaleko severovýchodním směrem. Na místě původní haly má výrůst obchodní centrum. Architekti odmítají zbourání haly, z důvodu že její stav není tak špatný, jak je městem prezentován a hala tvoří unikátní dominantu města.

Vloženo: 4.9.2013Komentáře a upřesňující informace


Zbourání VSH Frýdek-Místek [Jindřich Paluzga 20.10.2013 16:33] | Reagovat
Víceúčelová sportovní hala Frýdek-Místek byla zbourána v měsících září a říjnu 2013 - viz http://www.youtube.com/watch?v=Dz_zeIm_3xU
 Komentáře a upřesňující informace
Jméno:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Nadpis:
Komentář/Upřesnění:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 59 do následujícího políčka:

   

VĂ­ce informacĂ­ ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist