PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Komentář/Upřesnění: Přísečnice (Pressnitz)

Komentář/Upřesnění:
Re: Re: Pravda o Sudetech
[vloženo: Jiří Hemmer 18.4.2014 15:07]

Obávám se, že nezastáváte nestranný názor, kdyby to tak bylo neobracela by jste se jednostranně k dokumentům ČT, ale poslechla by jste si i názor německé strany, jak to tehdy bylo. Ostatně jak jste se sama přesvědčila z dokumentů, které máte k dispozici osídlování nebylo úspěšné a na co potřebovali vodu???? na další devastace v dolech? A do paneláků? Vždyť je nemuseli stavět. A pokud tvrdíte, že obce Dolina, Kotlina a Rusová ležely v ochraném pásmu, je to taky nesmysl, stačí se podívat na německou Sosu. Přímo nad přehradou stojí městečko Sosa a nikdo ho nezboural, třebaže přehrada se stavěla za DDR.
Odsun Němců byl proveden na základě dekretů tehdejšího prezidenta Beneše, který byl pod politickým tlakem komunistů. Tomu předcházelo "vítězné" tažení Rusů do Berlína a Jaltská konference. Taková byla doba - politická. A tak zatímco Němci novou existenci přijmout museli, Čechům se nechtělo. Cokoliv uvádíte jako protiargument jsou pouze výmluvy, které Čechům jdou ze všeho nejlíp.
Jenom se divím, že neberete ohledy na ty mladé lidi tady a že jim svým postojem ničíte životy, protože ten ekonomický tlak se sám od sebe jen tak nerozplyne.

 Vaše reakce
Jméno:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Nadpis:
Komentář/Upřesnění:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 92 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist