PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Komentář/Upřesnění: Přísečnice (Pressnitz)

Komentář/Upřesnění:
Pravda o Sudetech
[vloženo: Jiří Hemmer 17.4.2014 12:13]

Před válkou byly Sudety kvetoucím krajem, který se přes všechny hospodářské problémy první republiky rozvíjel.
Ještě na konci války byly Sudety, až na menší škody způsobené spojeneckými nálety /Karlovy Vary, Ústí nad Labem/, v pořádku. Pak ovšem přišel rok 1946 a odsun, který předznamenal nástup lidové moci-komunistů.
Drancování Sudet od té doby nemá konce. Po zlatokopech nastala komunistická zlatá éra- rozšiřování dolů a nadměrná těžba uhlí spojená s do nebe volajícím plýtváním, výstavba paneláků a ničení původních obcí pod různými záminkami, třeba jako v případě Přísečnice - výstavbou přehrady či jako v případě Doupova - vojenský újezd. Pak mi jistě vysvětlíte proč zanikly spolu s Přísečnicí další tři obce-Dolina, Kotlina a Rusová, které ležely mimo pásmo nebo proč nechali přehradu bez regulace vzdout. Před válkou tam spokojeně žilo 6000 obyvatel. Tvrdíte, že se nepodařilo dosídlit, ale oni to dosídlit nechtěli, místo dosídlování pohraničí, stavěli paneláky a jistě mi vysvětlíte na co??? když v Sudetech bylo spousta volných domů, které bez užitku zbourali. Minimálně 50% zástavby v Sudetech totálně zničili. A jak s tím souvisí Václav Havel?
Byl představitelem odporu proti politické zvůli, prožil a věděl co znamená potlačení práv a svobod a jestli se tak dělo politickou cestou, tak dnes se to děje cestou ekonomickou, protože nesmyslný hospodářský systém zavedený komunisty se zhroutil. A toto byly ta lidová správa a to si prý přál lid. Kdo by si mohl ale přát takovou Apokalypsu?????

 Vaše reakce
Jméno:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Nadpis:
Komentář/Upřesnění:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 85 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist