PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Komentář/Upřesnění: Přísečnice (Pressnitz)

Komentář/Upřesnění:
3D model Přísečnice
[vloženo: JANA CEEOVÁ 27.4.2010 23:02]

Hezký večer všem, ve své diplomové práci bych chtěla v počítači vytvořit trojrozměrný model Vaší nádherné Přísečnice. K tomu samozřejmě potřebujI fotografie/malby a také určit, které domy jsou na nich vyobrazené. Toto dělám podle plánku Přísečnice, který prý vytvořil pošťák pan Wohlrab. Bohužel s určením některých domů mám problémy. Chtěla bych Vás proto požádat, jestli by se mezi Vámi nenašel někdo, kdo by mi s některými fotografiemi pomohl. Prozatím největší problémy mám s Kaadner Straβe.
Pravděpodobně pro některé domy nebudu mít vůbec žádné fotografie, a bylo by úžasné, kdyby je někdo z Vás vlastnil a poskytl mi je, když bych na tyto stránky později napsala domy, které mi chybí.
Až by byl model hotový, tak bych jej samozřejmě chtěla nějakým způsobem umístit na internet, tak aby byl pro každého dostupný.
Doufám, že se mi podaří vytvořit dobrý model a že se Vám bude líbit.
Předem Vám moc děkuju za spolupráci. :-)
můj email je: CEEOVA.JANA@POST.CZ

 Vaše reakce
Jméno:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Nadpis:
Komentář/Upřesnění:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 14 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist