PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Komentář/Upřesnění: Fojtovice (Voitsdorf)

Komentář/Upřesnění:
Re: Fojtovice né
[vloženo: Schönfeld 11.4.2009 20:29]

Pane Bouško, jednoznačně se podle mne mýlíte, Fojtovice sem dle mého názoru jednoznačně patří. Tyto stránky, které jsou vskutku velmi skvělým počinem, si přeci dávají za cíl představovat nejen obce, které již zcela zanikly, ale poukázat i na ty další, které od války byly nějak vážněji poznamenány. Vždyť Fojtovice jsou dnes jen torzem bývalé obce, zmizel kostel, většina domů atd.
Na základě Vaší logiky by pak sem přeci nemohly patřit ani sousední obce, jako např. Habartice (stojí zde 1 poslední dům, Větrov - poslední 4 domy atd.).
Já jsem naopak autorovi velmi vděčen, že zde uveřejňuje i tyto venice a nesoustředí se jen na ty zaniklé. Například ve svém okolí mám známé, kteří pochází ze Zalužan, Předního Cínovce, Větrova a vždy mi říkají, jak se s radostí na tyto stránky vrací si připomenout svou rodnou obec a třeba i zavpomínat.

 Vaše reakce
Jméno:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Nadpis:
Komentář/Upřesnění:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 47 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist