PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Komentář/Upřesnění: Chabařovice - evangelický kostel (Karbitz - Evangelische Kirche)

Komentář/Upřesnění:
Re: Re: Hezké Pozzdravy.
[vloženo: G-Vntíř Paul 11.3.2009 21:51]

Hezké Pozdravy Vám posílá Günther Paul z Mnichova.
Co se týče filmu kde bourali ewangelický kostel ten film jsem kopíroval CD trvá 30 min.Musím si přemyslit jak ho po e-mail pošlu.Aby jste ho přijmul ale také otevřel.Co se týče vašeho Dědečka vzpomńám si dobře také na jeho Bratra Rudolfa.
Myslím že Vaše Maminka se jmenuje Jarmila a na mne si jenom spomene že já jsem chodil o berličkách a před Bezovou stál strom byla to višně a tam sme honili kolem toho stromu ale to mi bylo 11 let ale byl krásný čas .Kamarádil jsem také Vám příbuzný Miller také Rudi ale bydleli naproti ve vodní ulici to je ta vedle bednářské.Zdali chcete víc informace rád Vám napíši.Můj život jde dál ale domov a baráček kde jsem se narodil zůstane v srdci.Je hezké že dnes nemáme problém mi si vážíme si národnosti máme toleranci ale hlavně rozum který Nás vede do nového času.
Hezké Pozdravy Vám posílá Gúnther-Víťa Paul ale také pozdravy od Maminky Žofie Paulová Můj otec Arnošt Paul zemřel v roku 1986 bylo mu 58 let.
Hezké pozdravy GÜnther Paul.

 Vaše reakce
Jméno:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Nadpis:
Komentář/Upřesnění:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 19 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist