PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Komentář/Upřesnění: Znojmo - klášter Louka (Znaim - Klosterbruck)

Komentář/Upřesnění:
Re: Re: Patří sem?
[vloženo: Pavel Matas 22.12.2015 09:54]

Skutečně nepatří.
A rovněž sem nepatří politické připomínky. Stránky nemají za cíl "zmapovat především socialistickou (chcete-li komunistickou) devastaci". Stránky mají za cíl podat zajímavé informace o obcích a objektech, zaniklých především v době cca od vypuknutí II. světové války do dnešních dnů nebo v současnosti silně ohrožených.
Informace o rekonstruovaných objektech (památkách) nenaplňuje obsahový rámec těchto stránek.
Rovněž bych uvítal podrobnější informace k oné "socialistické devastaci". Spíše předpokládám, že za socialismu (komunismus zde nikdy nebyl) sice došlo k degradaci objektu po stránce stavební i architektonické, nicméně předpokládám, že k té "devastaci" došlo hlavně v "porevolučním" období bezhlavých privatizací, střídání majitelů zajímavých objektů a využívání těchto objektů především k zástavám za vysoké úvěry majitelů, přičemž objekty se nechaly zchátrat.
Zkuste, pane Tomášku, tedy toto upřesnit a doložit.

 Vaše reakce
Jméno:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Nadpis:
Komentář/Upřesnění:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 54 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist