PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Komentář/Upřesnění: Karlovy Vary Lázeňská čtvrť (Karlsbad)

Komentář/Upřesnění:
Nepochopím
[vloženo: Jiří Hemmer 6.9.2012 15:46]

Stejně mi v praze vadí městský okruh. v praze však přiznali svůj omyl, byl to architektonický omyl a mělo by se to řešit. v KV byly návrhy dva, ten druhý měl vést okolo města a nezasahovat do něj.
<BR> <BR> <BR> vzhledem k velké pracnosti a počtu technických staveb bylo od něj ustoupeno. životní prostředí ve městě nikoho nezajímalo, šlo jenom o peníze. přesně tak nikoho nezajímalo vybudování okružní trati městem, která by lázně nezatěžovala. z toho vidíte, že se jenom snaží si usnadnit život, ne poskytnout lidem zdravé prostředí a klid. jdou vždycky tou jednodušší cestou i když není správná. protáhnout dálnici městem bylo nejjednodušší. nikoho se neptali na názor, nic je nezajímalo. to bude asi tou "demokraciíí" anebo tím opičením se po Praze. Jeden něco udělá vysloveně špatně a ostatní nechtějí zůstat pozadu. A proč by jsi něco neulehčili když mají zářný příklad. Je to stejný komunistický bordel, žádná tržní ekonomika. Ta má svoje jasná pravidla a okamžitě to poznáte od státem řízeného bordelu, který se tu záměrně vytváří.

 Vaše reakce
Jméno:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Nadpis:
Komentář/Upřesnění:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 76 do následujícího políčka:

   
VĂ­ce informacĂ­ ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist