PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Komentář/Upřesnění: Doupov (Duppau)

Komentář/Upřesnění:
Re: Re: Nevyhánět vojáky z Doupova
[vloženo: Karel Hajný 15.12.2010 23:02]

Katastrofa? Tím myslíte jednu z nejkvalitnějších přírodních oblastí v ČR? Krajinu která neprošla kolektivizací, intenzifikací zemědělaství a chemickým hnojením?
K čemu by bylo osidlování lokality, ležící v oblasti, která zrovna nepatří k těm pro život nejvyhledávanějším? Když si představím, že by vojáci odešli a po krajině by skočil pan Babiš, který by provedl kolektivizaci po kapitalisticku, rozoral by středověké plužiny na velkolány a začal hnojit - v krajině která se ještě potomkům může jednou hodit... Vojenské statky asi své mouchy mají, ale uvolnit trh pro drancující firmy spolčené s LČR by také nepomohlo. Místo doupova by se postavil les apartmánů pro pár zbohatlíků a na místě kláštera třeba obchodní centrum. To by asi nevypadalo jako v dobách které pamatujete... Probuďte se. Žijete v ČR v roce 2010. Jedině armáda kraj doufejme ochrání do doby, až budou mít lidé rozum.

 Vaše reakce
Jméno:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Nadpis:
Komentář/Upřesnění:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 30 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist