PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Komentář/Upřesnění: Plzeň-hostinec U Knoblochů (Pilsen-Gastwirtschaft Knobloch)

Komentář/Upřesnění:
Pojetí městského urbanismu za vlády komunistů a nyní
[vloženo: Jiří Hemmer 15.6.2016 11:49]

Jak je s obrázků patrné z doby před demolicí a po nové výstavbě, tato stavba se jistě musela stát chloubou Plzně a místem, které plně nahradilo před válkou funkční hostinec.
Jestliže za komunistů se volalo po moderním a kvůli tomu se demolovaly stavby na které můžeme dnes jen s lítostí vzpomínat, dnes je údajně to finanční otázka a tak místo toho, aby si ty Lídly a Hornbachy a jim podobné opravily a upravily stávající budovy, z finančních důvodů se všechno na místě srovná se zemí a pak se postaví nový obchod dle normativu příslušné společnosti, který stojí přesně tolik kolik mají na tyto stavby povoleno vydat. Demolici platí údajně najatá firma a celkově to musí vyjít mnohem dráž
než kdyby se upravila stávající budova/y/. Vzhledem k tomu, že najatá firma zadarmo nepracuje a demolice jsou velmi drahá záležitost musí být každému jasné, že to zaplatí poplatník, který nemá skoro žádnou možnost se proti ničení původního urbanismu bránit, protože při počtu demolic by nic jiného nedělal a musel by to mít jako zaměstnání.

 Vaše reakce
Jméno:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Nadpis:
Komentář/Upřesnění:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 92 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist