PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Obsah databáze

Počet záznamů: 7060     Zobrazit setříděně podle Obec   Kategorie   Přispěl   Vloženo

Místa dle počátečního písmene:   A  B  C  D  E  F  G  H  Ch  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  X  Y  Z  

Zobrazit stranu: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142

ObecKategoriePřispělVloženoObrázkyČlánky
123
Mladá Boleslav-synagoga (Jungbunzlau-Synagoge)SynagogaPavel Frýda 13.3.2011101731
Hodonín-synagoga (Göding-Synagoge)SynagogaPavel Frýda 27.3.20114-21
Myslkovice - synagoga (Myslkovice - synagoga)SynagogaJan Tomášek 21.7.201152-1
Babčice - synagoga (Babčice - synagoga)SynagogaJan Tomášek 11.3.2012-2--
Synagoga - Tetín (Synagoga - Tetín)SynagogaFanda Podzimek 21.8.20131--1
Synagoga - Jiřice u Miroslavi (Synagoga - Jiřice u Miroslavi)SynagogaFanda Podzimek 21.8.2013----
Synagoga - Krásno nad Bečvou (Synagoga - Krásno nad Bečvou)SynagogaFanda Podzimek 21.8.2013----
Dambořice - synagoga (Dambořice - synagoga)SynagogaZdeněk Pechar 28.11.2014----
Tovačov - synagoga (Tovačov - synagoga)SynagogaJan Tomášek 23.4.201617--
Brno - Polská škola (Polský templ)SynagogaJan Tomášek 1.11.20161311
Podivín - synagoga (Podivín - synagoga)SynagogaJan Tomášek 31.3.2017-51-
Hustopeče - synagoga (Auspitz - Synagoge)SynagogaJan Tomášek 31.3.2017-3--
Uherský Brod - synagoga (Uherský Brod - synagoga)SynagogaJan Tomášek 13.4.20171-1-
Lednice synagoga (Lednice synagoga )SynagogaJan Tomášek 1.11.2019--1-
Světlá nad Sázavou - synagoga (Světlá nad Sázavou - synagoga )SynagogaJan Tomášek 3.11.2019-11-
Klášterec nad Ohří - Porcelánka Thun (Klösterle a.d. Eger - Porzellanfabrik Thun)TovárnaPavel Beran 18.3.200641541
Wölkingstahl (Wölkingstahl)TovárnaAntonín Žampach 29.3.2006-9-1
Jindřichův Hradec - šindelna (Jindřichův Hradec - šindelna)TovárnaAntonín Žampach 13.4.2006-2-1
Horní Litvínov - manufaktura (Oberleutensdorf - Manufaktur)TovárnaMiloš Miličevič 29.4.20069211
Františkov - železárna (Františkov - železárna)TovárnaAntonín Žampach 4.5.200611-3
Bobelovka - textilní továrna (Bobelovka - textilní továrna)TovárnaAntonín Žampach 8.5.2006---1
Jindřichův Hradec - Solperova továrna (Jindřichův Hradec - Solperova továrna)TovárnaAntonín Žampach 8.5.20061--1
Českomoravská továrna na pletené zboží (Českomoravská továrna na pletené zboží)TovárnaAntonín Žampach 8.5.2006---2
Staré Město pod Landštejnem - barvírna (Altstadt)TovárnaAntonín Žampach 10.5.20062211
Staré Hobzí - Flickova manufaktura (Althart)TovárnaAntonín Žampach 11.5.2006---1
Rybáře - Knolka - Rolava - Japonský pavilónek (Fischern - Porzellan Fabrik Japannischer pavillon)TovárnaLibor Huml 22.6.2006251242
Jáchymov - tabáková továrna (Joachimsthal - k.k. Zigarrenfabrik)TovárnaPavel Beran 1.10.2006104-1
Jáchymov - továrna na uranové barvy (St. Joachimsthal - Uranfabrik)TovárnaMichal Urban 8.10.20069--1
Strunzova pila - Kvilda (Holzwerke Strunz, Aussergefild)TovárnaBohumil Toms 2.11.20069142
Kovářská - Kallova továrna (Schmiedeberg - Kallova továrna)TovárnaMarcela Gunázerová 4.11.2006453261
Pětipsy - cukrovar (Fünfhunden - Zuckerfabrik)TovárnaZbyněk Kopenec 28.12.200610111
Radonice-Cukrovar (Zuckerfabrik Radonitz bei Kaaden)TovárnaZbyněk Kopenec 21.3.20079221
Ostrava - Karolina (Koksbetrieb Karolina in Ostrau)TovárnaOndřej Dedek 28.3.2007331-
Václavíkova pila (Sägewerk Franz Watzlawick)TovárnaBohumil Toms 11.9.2007320-1
Pickartova továrna- Perštejn (Pickartś Fabrik- Pürstein)TovárnaZbyněk Kopenec 13.9.2007102301
Důlní závod Rolava (Betrieb Sauersack)TovárnaMilan Gruber Bouška 2.12.20071197111
Hübelova továrna a akvadukt (Hübelova továrna a akvadukt)TovárnaVladimír Kraus 23.1.2008112-1
Krásný Buk - Jägrova továrna (Schönbüchel - Jägers Wirkwarenfabrik)TovárnaMilan Gruber Bouška 6.2.20084822
Kunratice - továrna Čechie (Kunnersdorf - fabrik Böhmerland)TovárnaMilan Gruber Bouška 22.2.2008113161
Šluknov: Rudolf Weber dědicové (Sluckenau: Rudolf Weber´s Erben)TovárnaMilan Gruber Bouška 22.2.200813341
Lenora (Lenora)TovárnaBohumil Toms 23.3.20084619112
Plzeň-ředitelství Škodových závodů (Pilsen-Betriebsverwaltungen Škoda-Werke)TovárnaPavel Frýda 7.4.2008461041
Černýš - Fichtel a Sachs, SKF (Tschirnitz - Fichtel und Sachs Werke)TovárnaZbyněk Kopenec 25.7.200824421
Libá - přádelna (Liebenstein)TovárnaJana Štursová 16.10.20082221-
Továrna ESKA (ES-KA Fabrik)TovárnaRadim Hettner 20.11.200811623
Pod Hutským (Pod hutským)TovárnaZdeněk Pechar 13.1.2009----
Hrob-Mlýny - přádelna (Klostergrab-Grundmühlen - Spinnerei)TovárnaMiloš Miličevič 24.1.200924-1
Arnoštov - sklárna (Arnoštov - sklárna)TovárnaBohumil Toms 8.2.200915-1-
Klášterský Mlýn - sklárna (Klášterský Mlýn - sklárna)TovárnaBohumil Toms 8.2.20093---
Langmühle (Langmühle)TovárnaMilan Gruber Bouška 15.3.20091-2-

*) ´1´ dobové obrázky/pohlednice, ´2´ novodobé obrázky, ´3´ ostatní obrázky'




Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist