PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Obsah databáze

Počet záznamů: 7158     Zobrazit setříděně podle Obec   Kategorie   Přispěl   Vloženo

Místa dle počátečního písmene:   A  B  C  D  E  F  G  H  Ch  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  X  Y  Z  

Zobrazit stranu: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144

ObecKategoriePřispělVloženoObrázkyČlánky
123
Brno - dělnická kolonie Mezírka (Brno - dělnická kolonie Mezírka)Městská částDalibor Škopán 17.3.2012811-
Písek - nábřeží (Písek - nábřeží)Městská částJan Tomášek 13.9.2012--21
Moravská Ostrava-před Nov.Radnicí (Moravská Ostrava-před Nov.Radnicí)Městská částZdenek Peter 9.10.20127---
Ostrava-Mar.Hory-Hulváky (Ostrava-Mar.Hory-Hulváky)Městská částZdenek Peter 9.10.20123--1
Libeň - Palmovka (Lieben - Palmowka)Městská částJan Tomášek 22.6.20155412
Praha-Radlice ( stará obec ) (Praha-Radlice ( stará obec ))Městská částDalibor Škopán 26.5.20131711
Plzeň - čtvrť Karlov (Pilsen - Ortsteil Karlov)Městská částRudolf Přibáň 16.6.201324-1
Dolní Kounice - židovská čtvrť (Kanitz - Judenhäuser)Městská částJan Tomášek 22.6.2015-6--
Zichpil (Zichpil)Městská částBohumil Freisleben 10.8.2013-2-3
Blahutovice (Blattendorf)Městská částjonnyq 1.5.2014----
Hrabětice (Grafendorf)Městská částjonnyq 1.5.2014----
Č. Lípa - Lada - hřbitov (Jägersdorf)Městská částRaschauer 24.8.2014-6-1
Studená Voda (Kalt Wasser)Městská částMartin Klíma 19.9.2014-1--
Svratka - náměstí (Svratka - náměstí)Městská částJan Tomášek 3.1.20152123-
Zátory (Zátory)Městská částJan Tomášek 27.8.2015231-
Přerov - Škodova ulice (Přerov - Škodova ulice)Městská částJan Tomášek 1.10.2015-4--
Komárov (Kumrowitz)Městská částJan Tomášek 15.10.201533--
Staré Brno (Altbrünn)Městská částJan Tomášek 1.11.2015-1231
Rousínov - židovská čtvrť (Rousínov - židovská čtvrť)Městská částJan Tomášek 14.11.2015-31-
Bystrc - domky při žebětínské silnici (Bisterz)Městská částJan Tomášek 13.1.2016622-
Bystrc - náměstí 28. dubna (Bisterz)Městská částJan Tomášek 13.1.20165531
Brno - Josefov (Brünn - Josephstadt)Městská částJan Tomášek 8.2.2016-511
Břeclav - střed města (Lundenburg - stadtmitte)Městská částJan Tomášek 1.12.2016-321
Solecký Dvůr (Solzerhof)Městská částZdenek Peter 6.12.20163---
Ostrava - Přednádraží (Ostrava - Přednádraží)Městská částJan Tomášek 22.12.2016-3--
Josefská ulice (Joseph-Gasse)Městská částPetr Vrlík 17.1.2017--1-
Uherský Brod - židovská čtvrť (Uherský Brod - židovská čtvrť)Městská částJan Tomášek 18.4.2017-44-
Libeňská židovská čtvrť (Judenstadt Lieben)Městská částJan Tomášek 5.7.2017----
Vyškov - Dobrovského ulice (Vyškov - Dobrovského ulice)Městská částJan Tomášek 12.9.201711--
Žďár nad Sázavou - náměstí (Žďár nad Sázavou - náměstí)Městská částJan Tomášek 18.9.2017--1-
Rokycany Librova restaurace (Rokycany Librova restaurace)Městská částMarkéta Janečková 11.11.20184-21
Kalek, u celního přechodu (Kallich am Zollübergang)Městská částMilan Gruber Bouška 14.1.2019-111
Ústí nad Labem - Na Nivách (Fluren-str.)Městská částMilan Gruber Bouška 8.4.201911--
Břeclav - židovská čtvrť (Břeclav - židovská čtvrť )Městská částJan Tomášek 1.11.20192---
SKL Bohemia Dobronín (SKL Bohemia Dobronín)Městská částTesař Vojtěch 22.5.2020----
SKL Bohemia Dobronín (SKL Bohemia Dobronín)Městská částTesař Vojtěch 22.5.2020----
Olomouc - Povel (Olomouc - Povel)Městská částNovák Jakub 28.7.20204---
U České besedy, Ústí n.L. (Antonigasse, Aussig a. E.)Městská částMilan Gruber Bouška 14.9.20202-1-
Krümmerwandbaude (Krümmerwandbaude)NespecifikovánoVladimír Kraus 20.11.200739-1
Hřensko-hřbitov (Herrenskretschen-Friedhof)NespecifikovánoVladimír Kraus 21.11.200722051
Lázně Svaté Markéty (Lázně Svaté Markéty)NespecifikovánoBohumil Toms 10.12.20071421--
Lázně Jeleč (Bad Geltschberg)NespecifikovánoMilan Gruber Bouška 12.12.200717322
Břečštejn (Silberstein)Nespecifikovánoamatérský fotograf 1.1.200837-2
Střekov - renesanční poplužní dvůr (Střekov - renesanční poplužní dvůr)Nespecifikovánodominik kawan 1.2.200825---
Michal (Michal)NespecifikovánoKarel Hajný 18.2.20081511
Staré Město pod Landštejnem - cihelna (Staré Město pod Landštejnem - cihelna)NespecifikovánoMarian a Jakub Khandl - Stare Mesto pod Landstejnem 13.3.2008-33-
Morgenland (Morgenland)NespecifikovánoTomáš Flašar 21.4.20092--1
Tisá Cihlářský rybník - Lázně (Tyssa Ziegelteich - Strandbad)NespecifikovánoMilan Gruber Bouška 7.10.200817411
vojenská střelnice na Blanici (militarschiesstatte a.d. Flanitz)NespecifikovánoKamil Klusák 3.2.2009121--
Sušice - skokanský můstek na Svatoboru (Sušice - skokanský můstek na Svatoboru)NespecifikovánoKamil Klusák 4.3.20091---

*) ´1´ dobové obrázky/pohlednice, ´2´ novodobé obrázky, ´3´ ostatní obrázky'




Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist