PřihlášeníPřihlášení RegistraceRegistrace nového uživatele  DeutschDeutsch
Obsah databáze

Počet záznamů: 7049     Zobrazit setříděně podle Obec   Kategorie   Přispěl   Vloženo

Místa dle počátečního písmene:   A  B  C  D  E  F  G  H  Ch  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  X  Y  Z  

Zobrazit stranu: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141

ObecKategoriePřispělVloženoObrázkyČlánky
123
Nový Dvůr (Neuhof)SamotaMichal Hoznedl 24.2.2017--2-
Střezovský mlýn (Strössauer mühle)SamotaPavel Procházka 22.6.2017--1-
Nová hospoda, bývalá formanská hospoda (Nová hospoda, bývalá formanská hospoda)SamotaAlexandr Debnar 16.7.2017----
Karlina Pila (Karolinensäge)Samotapašerák 21.8.20171113
Schöpfrův Dvůr (Schöpferhof)Samotapašerák 1.10.2017113-1
Hájek (Hajeker)SamotaMilan Gruber Bouška 5.10.2017-63-
Rothsohlhütte (Rothsohlhütte)Samotapašerák 26.10.2017-6--
Budenfranz (Budenfranz)SamotaMilan Gruber Bouška 8.12.2017----
Hammerschmiede (Hammerschmiede)Samotapašerák 9.5.201824--
Poplužní Dvůr (Grosser Mayerhof)SamotaDaniel Veindl 5.7.2018-11-1
U Věnečečků (U Věnečečků)SamotaM Cubat 17.12.2018-3--
Číhadlo (Číhadlo)SamotaJan Tomášek 8.1.2019----
Abdecker (Abdecker)SamotaKlemsa Lubomír 12.10.2019----
Tachov-Gänsbühl (Tachau-Gänsbühl)Městská částPavel Frýda 8.3.200714431
České Budějovice - Staré město (Budweis - Altstadt)Městská částMarek Leština 20.3.200762222
Ústí nad Labem - Masarykova ulice - jižní část (Aussig - Masaryk Strasse - Südteil)Městská částMiloš Miličevič 31.3.2007211221
Tisá - část (Tyssa)Městská částMilan Gruber Bouška 20.1.2008222-
Louny - Žatecké předměstí (Laun - Saazer Vorstadt)Městská částMiloš Miličevič 1.3.2008-22-
Chanov (Kleinhan)Městská částMilan Gruber Bouška 10.6.20081621
Ústí nad Labem - Ostrov (Aussig - Ostervorstadt)Městská částMiloš Miličevič 2.1.20091543-
Volary - Lichtauerova ulice (Lichtauerstrasse)Městská částKamil Klusák 5.6.20092562-
Volary - Náměstí a Prachatická ulice (Wallern - Ringplatz , Prachatitzer strasse , Hellg)Městská částKamil Klusák 17.9.20098031-
hřbitov Weinbrunn (Friedhof Weinbrunn)Městská částJirka Lulek 24.11.200916-1
Volary - Am Weiger (Wallern - Am Weiger)Městská částKamil Klusák 29.11.2009336--
Volary - Horní a Dolní Potoční ulice a Bohlhaus (Wallern - Bachzeile , Bohlhaus)Městská částKamil Klusák 7.12.200949101-
Plzeň-Rychtářka (Plzeň-Rychtářka)Městská částPavel Frýda 20.1.201026421
Volary - Soumarská ulice (Wallern - Säumerstrasse)Městská částKamil Klusák 21.1.2010--1-
Plzeň-U Jána (Plzeň-U Jána)Městská částPavel Frýda 11.2.201023621
Gründigův Mlýn (Gründigmühle)Městská částZdeněk Pechar 19.4.2010----
Královo Pole - Budovcova (Královo Pole - Budovcova)Městská částJan Tomášek 3.8.201011-1
Hochweg (Hochweg)Městská částZdeněk Pechar 31.8.2010----
Kronesberg (Kronesberg)Městská částMartin Kolovský 11.3.2011-2--
Wasserstadt (Wasserstadt)Městská částMartin Kolovský 11.3.2011----
Nový Fukov (Neue Fugau)Městská částMilan Gruber Bouška 10.4.20118532
Na Drahách (Drahthäuser)Městská částZdeněk Pechar 9.12.2011-20--
Nový Vlčí Důl (Neu Wolfsthal)Městská částZdeněk Pechar 8.3.2012----
Brno - dělnická kolonie Mezírka (Brno - dělnická kolonie Mezírka)Městská částDalibor Škopán 17.3.2012811-
Písek - nábřeží (Písek - nábřeží)Městská částJan Tomášek 13.9.2012--21
Moravská Ostrava-před Nov.Radnicí (Moravská Ostrava-před Nov.Radnicí)Městská částZdenek Peter 9.10.20127---
Ostrava-Mar.Hory-Hulváky (Ostrava-Mar.Hory-Hulváky)Městská částZdenek Peter 9.10.20123--1
Libeň - Palmovka (Lieben - Palmowka)Městská částJan Tomášek 22.6.20155722
Praha-Radlice ( stará obec ) (Praha-Radlice ( stará obec ))Městská částDalibor Škopán 26.5.20131711
Plzeň - čtvrť Karlov (Pilsen - Ortsteil Karlov)Městská částRudolf Přibáň 16.6.201324-1
Dolní Kounice - židovská čtvrť (Kanitz - Judenhäuser)Městská částJan Tomášek 22.6.2015-6--
Zichpil (Zichpil)Městská částBohumil Freisleben 10.8.2013-2-3
Blahutovice (Blattendorf)Městská částjonnyq 1.5.2014----
Hrabětice (Grafendorf)Městská částjonnyq 1.5.2014----
Č. Lípa - Lada - hřbitov (Jägersdorf)Městská částRaschauer 24.8.2014----
Studená Voda (Kalt Wasser)Městská částMartin Klíma 19.9.2014-1--
Svratka - náměstí (Svratka - náměstí)Městská částJan Tomášek 3.1.20152131-

*) ´1´ dobové obrázky/pohlednice, ´2´ novodobé obrázky, ´3´ ostatní obrázky'




Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist