EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Kommentar/Präzisierung: Totzau (Tocov)

Kommentar/Präzisierung:
K článku Tocov po válce III
[vloženo: Jiří Hemmer 13.1.2014 15:13]

Seznam zničených obcí a dalších hodnotných staveb by byl tak dlouhý, že by dosáhl z Prahy až na Moravu. Seznam toho co se skutečně kvalitně za 50 let postavilo a něco lidem přineslo by byl tak krátký, že by osahoval pouhých pár položek. K tomu připočtěme rozvrácené hospodářství,
<BR> a lidské vztahy. To se ten socialismus vyplatil?? Němci si řekli kdo chce kam, pomozme mu tam a odešli, protože nehodlali snášet ty věčné hádky a tahanice, které tuto zemi dusily. Poučení následuje.
<BR> Nikdo tu není schopen dát dohromady stát, který by jenom lidi netrestal, ale pomáhal jim vytvářet to co by vedlo k soběstačnosti jako tomu bylo před druhou světovou válkou a bránil jejich práva. Aby zase tahle země kvetla. Upřímně si odpovězte na otázku: dokážu se v této době orientovat a můžu něco udělat, aby se tady něco změnilo?

 Ihre Reaktion
Name:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Thema:
Kommentar/Präzisierung:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 70 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist