EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ĂˆeskyÈesky
Kommentar/Präzisierung: Märzdorf (Menhartice)

Kommentar/Präzisierung:
Märzdorf(Menhartice)
[vloženo: David Pokorný 19.7.2014 03:36]

podotýkám, Menhartice, obec jako taková zničena byla, ale jakožto častý návštěvník Menhartic se mi podařilo u býv. stavení ležící cca 15-20 metrů od menhartické studánky směrem ku trubkovému pramenu(viz mapy.cz)nalézt krásně zachovalí obloukový vchod z obyt. části do stodoly a hned vedle ,, u sousedů´´ objevit, by zmáčené, ale podepřené nepropadlé sklepení s polorozpadlou a zrezlou lucernou visíce se stropu a dále kovová oka, a zasyp. schodiště s velice starým porcelánovým vypínačem včetně cca 1,5 metrudlouhého motaného drátu v textilu i s isolátorem.
a při východu z Menhartic po žluté tur. zn. směrem ku třetímu mlýnu po levé straně ještě v ,, Menhartickém lesíku´´ čili na konci obce vysoce zachovalou celoobecní odpadní jímku, vybetovanou s nápisem: L.P. 1944.

 Ihre Reaktion
Name:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Vᚠemail nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Vᚠpříspěvek.
Thema:
Kommentar/Präzisierung:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 47 do následujícího políčka: