EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Kommentar/Präzisierung: Nekmíř - Forsthaus Lipovka (Nekmíř - hájovna Lipovka)

Kommentar/Präzisierung:
Re: Lipovka.
[vloženo: Zdeněk Pechar 12.12.2009 16:53]

Z obecní kroniky:V roce 1951 je v kronice zaznamenán kriminální případ J. Pilčíka, který žil trvale v Senci. Byl to starší občan, bývalý námořník a oběti svých činů vyhledával mezi lidmi, kteří měli zájem o nelegální překročení hranice. Při domovní prohlídce bylo nalezeno mnoho šatstva a prádla. Čin, který byl spáchán v okolí Nekmíře v polesí zvaném Lipovice, spáchal v únoru roku 1951. Obětí se stal pan Rayer, bývalý majitel fotozávodu v Plzni. Vrah osobu zabil a aby zahladil stopu, polil osobu petrolejem, poházel slámou a zapálil, tím zapříčinil požár, který se rozrostl a kterému podlehla celá hájovna. Pátráním byla teprve v srpnu zjištěna totožnost oběti. Než byl dopaden vrah oběti, spáchal další vraždu. Další obětí byla manželka pana Rayera. Její tělo bylo nalezeno poblíž obce Senec v tzv. Pískovišti. V kronice je zapsáno, že všichni doufají, že viníka čeká spravedlivý trest. Ten ve vězení spáchal sebevraždu.
<BR> Upozornění: V obecní kronice je u obětí uvedeno jiné jméno, správně má být Balley. Rodinné vztahy jsou zde také uvedeny jinak, než byla skutečnost. Viz odkaz na stránku muzea zla.

 Ihre Reaktion
Name:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Thema:
Kommentar/Präzisierung:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 26 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist