EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Kommentar/Präzisierung: Grafenried - Kirche St.Georg (Lučina - kostel sv. Jiří)

Kommentar/Präzisierung:
Re: koukám jako blázen...
[vloženo: Luděk 8.9.2011 21:36]

Byl jsem v bývalém Grafenriedu/Lučině 3. září 2011, tedy tuto sobotu a potvrzuji stav, který je vidět na fotografiích - na místě bývalého kostela nadále pokračuje kopání (nedokážu posoudit, zda-li jde o odbornou práci nebo jen o amatérské kutání). Popovídal jsem si s paní z Untergrafenriedu, manželkou pána, co tam prováděl onu amatérskou archeologii. Její praděd byl jedním z obyvatel Grafenriedu.
Já tam byl kvůli místnímu pivovaru, o němž hodlám psát na jednom webu o pivovarech - nechci tu dělat reklamu - píšu pojednání postupně o všech zaniklých pivovarech Plzeňského kraje. Pivovar, tedy to, co z něj (ne)zbylo, jsem po mírném hledání našel. Je o něm zmínka i na místní infotabuli, já jsem šel raději vybaven mapou stabilního katastru a starými foty.
Pak jsem to "střihnul" přes Pivoň do Poběžovic a tím mám díl o pivovarech Poběžovicka komplet (ještě tam bude Bělá nad Radbuzou, Hostouň a Mutěnín). :-)

 Ihre Reaktion
Name:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Thema:
Kommentar/Präzisierung:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 74 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist