EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Kommentar/Präzisierung: Liquitz (Libkovice)

Kommentar/Präzisierung:
KU 800
[vloženo: Petr 18.2.2009 09:48]

BOhužel , v Libkovicích jsem docela často ,ať už z nostalgie, ryby a jn. KU 800 toto velkorypadlo které jede pod vlajkou SD je neskutečně blízko a jede pořád. NAhoře rybníček zvaný bomba bude brzy vybagrován, "najhov" Nový Dvůr neexistuje.
Je to jenom otázka času,kdy libkovice se změní v jednu velkou díru.
Bydlel jsem v Libkovicích cca 18 let a tak tam znám každý šutr. Mohu také konstatovat ,že Vinohrady oproti ulici ČSA (hlavní ulice vedoucí skrz Libkovice) jsou skoro na stejné úrovni tomu tak dříve nebylo, tzn že klesaji. To mělo zanásledek už v době minulé ničení inž.sítí - resp. pitná voda, kanalizace.
Každopádně vzpomínám velice rád na obec,kde jsem prožil dětství až do puberty:-).
JAk říkám Libkovice byly soběstačné:
nacházelo se v nich vše potřebné co člověl k běžnému životupotřeboval: KAdeřník, mandl, obuvník, obchod maso-uzeniny, smíšené zboží, drogerie, pekárna, pošta, HZS, hospoda, kulturnívyžití - fot.hřiště,tenis.hřiště, letadlo MIG-15 :-), keramička,škola,školka, mototechna, kino, nápravné zařízení :-),hřbitov, sběrné suroviny, hokejové hřiště a jn. Ukažte mi nějakou jinou obec,která alespoň z poloviny se mohla pochlubit touto rozmanitostí a službami.
Bez kémentáře.

 Ihre Reaktion
Name:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Thema:
Kommentar/Präzisierung:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 27 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist