EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Kommentar/Präzisierung: Duppau (Doupov)

Kommentar/Präzisierung:
Re: Obnova sbírkou
[vloženo: Miloš Hlávka 29.8.2018 14:52]

Obávám se, že obnova Doupova bude ještě nějakou (hodně dlouhou) dobu nereálná (bohužel - muselo to být krásné město), nicméně jedna sbírka týkající se okolí právě (stav k srpnu 2018) "běží", konkrétně na obnovu barokního kostela Nanebevzetí Panny Marie v osadě Zwetbau/Svatobor. Více je například zde: http://www.pamatkyaprirodakarlovarska.cz/aktuality/verejna-sbirka-na-opravu-kostela-nanebevzeti-panny-marie-s-farou-a-hrbitovem-ve-svatoboru. Přispět lze na účet 2501304829/2010, případně do kasiček hotově (myslím, že jsou v Lučinách, ale jist si nejsem).

Stav sbírkového účtu je vidět zde: https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2501304829 Ja na něm (k 29. srpnu 2018) 126 000 Kč a nějaké drobné, přičemž na základní zabezpečení kostela by byly potřeba asi čtyři milióny (kolik by asi bylo potřeba na znovupostavení Doupova...).

 Ihre Reaktion
Name:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Thema:
Kommentar/Präzisierung:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 21 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist