EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Kommentar/Präzisierung: Duppau (Doupov)

Kommentar/Präzisierung:
Re: Re: Re: Re: Re: reakce
[vloženo: vladimír minařík 6.1.2011 13:37]

vy zastánci vvp argumentujete kdečím od Babiše po holandské vesnice, co zkusit raději fakta, s rušením vvp jsou přece zkušenosti. co píšete o ralsku je buď účelová demagogie nebo ho neznáte. máte-li zájem, zvu vás. vezmu s sebou fotografie z doby před koncem vvp nebo krátce poté, můžete srovnávat. příroda zničená není, kraj pomalu ožívá, můžete skoro kam chcete bez propustky nebo rizika pokuty, zmizelo mnoho vojenských staveb hyzdících krajinu, někde jsou klidové zóny..zlepšení je dokonce i v oblasti zasažené těžbou uranu (tomu vvp stejně nezabránil). šmoulí vesnice ani zábavní park vám neukážu, nejsou tam. nemuselo se kvůli tomu rušit vls, na velké části ralska hospodaří dodnes. a funguje to.
ano, na libavé je skoro v každé bývalé vesnici pěkně upravené pietní místo, díky za to. k tomu aby mohla vzniknout, stejně jako další věci které navrhujete, přece ale nepotřebujete vvp.

 Ihre Reaktion
Name:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Thema:
Kommentar/Präzisierung:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 78 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist