EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Kommentar/Präzisierung: Duppau (Doupov)

Kommentar/Präzisierung:
Re: Re: Re: reakce
[vloženo: Vladimír Minařík 4.1.2011 19:47]

vůbec nemám problém připustit si že je území kde nic není a nebude, ani si nevybíjím vztek na armádě nebo někom jiném - proč bych to dělal, nic špatného mně osobně neudělala. chtěl jsem jen říct že tam dřív "něco bylo", tj. porovnáme-li jak vypadal doupovský kraj v roce řekněme 50 a potom později, měli bychom si připustit že něco bylo špatně, což mi přijde že vy bagatelizujete. otázka pak je zda je dobrý nápad aby ten kdo kraj tehdy spravoval to dělal i dál. a tak jak armáda hospodaří, viz dnes a denně noviny, bych řekl že čím menší bude tím lépe, i když samozřejmě netvrdím že za to může vls na doupově. jinak, vidím že asi doupov skutečně dobře znáte, já jsem jen náhodný byť letitý amatérský pozorovatel, pokud říkáte že se tam věci hýbou k lepšímu, nemám proč nevěřit a fandím tomu.

ano, takto by se mi to líbilo. utopie ? to nechápu. já bych to co popisujete nazval ideální scénář, alespoň z hlediska krajiny a přírody. ovšem dilema co se stane když tam znovu přijdou lidé, to budete mít vždycky, proč si myslíte že za 30 let by to bylo jiné? myšlenka dovedená ad absurdum, to bude nějaké referendum že tedˇuž jsme vyspělí a můžeme, nebo ještě nemůžeme? nebo to někdo rozhodne? já bych téhle úvaze rozuměl pokud bychom chtěli aby tak jak je to tedˇto zůstalo navždy, jinak moc ne. všechno je v první řadě o lidech a ti jsou a budou chytří nebo hloupí, šikovní nebo lempli, poctiví nebo straky - proto máme chodníky uklizené a neuklizené, vesnice hezké a ošklivé, města chudá a bohatá atdatd. to se nezmění.

já jsem spíš optimista. co se týče třeba Ralska, žádné šmoulí vesničky apod tam pokud vím nejsou a neřekl bych že se to tam po odchodu armády změnilo k horšímu. v milovicích, s určitými výhradami, také ne. Ralsko je zrovna dobrý příklad - asi víte že část je dnes chráněná klidová zóna, podobně by to šlo i jinde.

 Ihre Reaktion
Name:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Thema:
Kommentar/Präzisierung:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 61 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist