EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Kommentar/Präzisierung: Duppau (Doupov)

Kommentar/Präzisierung:
Re: reakce
[vloženo: Vladimír Minařík 4.1.2011 16:05]

město libavá leží na kraji vvp, ne uprostřed, možná proto zůstalo. nevím jestli jste tam někdy byl, zas až taková výhra to není. velká část byla zbořena, např. téměř celé náměstí (mimochodem, většina až po r. 2000). někde jsem slyšel že i o osídlení doupova se uvažovalo, snad k tomu dokonce i krátce došlo (někdy ke konci 50 let) ale pak se od toho upustilo právě kvůli blízkosti střelnic atd. jo, nádraží bylo zbouráno jako jedna z posledních staveb, tuším 1972, je tam jen ta budova býv. družstva co je tady na fotografiích.

souhlasím že doupov je cenné území, hlavně severní a západní část patří k nejkrásnějším u nás, o tom žádná. souhlasím že se od dob čsla leccos změnilo. každý si ale neseme svojí minulost s sebou, nejde jen tak zamáznout. když budete mít firmu a nasekáte miliardové dluhy, také vám je neodpustí protože máte nový oblek

neberu nikomu představu že ten kdo hospodařil desítky let nějak bude najednou hospodařit o sto procent líp, co bychom se ale měli ptát - k čemu vlastně armáda tolik nesmyslných obrovských uzavřených prostorů potřebuje? v evropě je to rarita, dokonce i té východní, jistě to stojí nemalé peníze a to mi jako daňovému poplatníkovi vadí, vám ne ? opravdu si myslíte že by nešly využít rozumněji ?

 Ihre Reaktion
Name:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Váš email nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Váš příspěvek.
Thema:
Kommentar/Präzisierung:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 65 do následujícího políčka:

   
Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist