EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Datenbankinhalt

Eintragszahl: 6920     Zobrazit setříděně podle Ortsname   Kategorie   Beigetragen   Eingegeben

Místa dle počátečního písmene:   A  B  C  D  E  F  G  H  Ch  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  X  Y  Z  

Die Seite zeigen: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139

OrtsnameKategorieBeigetragenEingegebenBilderArtikel
123
Budweis - Synagoge (České Budějovice - synagoga)SynagogeMarek Leština 14.11.2006221334
Rosenberg - Synagoge (Rožmberk nad Vltavou - synagoga)SynagogeMarek Leština 14.11.2006121632
Svinihlavy (Svinihlavy)OsadaMarek Leština 13.11.2006---1
Grabenhofbauer (Grabenhofbauer)DvůrMarek Leština 13.11.2006--2-
Graben (Graben)SamotaMarek Leština 13.11.2006--5-
Pludau (Bludov)OsadaMarek Leština 13.11.200631431
Jandleshof (Jandlův dvůr)DvůrMarek Leština 13.11.2006-61-
Preisleiten (Preisleiten)OsadaGustav Laurenčík 10.11.200653052
Schlösselwald (Hrádky)OsadaGustav Laurenčík 10.11.200624093
Feitelhäusel (Feitelhäusel)SamotaMartin Čejka 10.11.2006-311
Schnepfenstrich (Slučí Tah)OsadaMartin Čejka 10.11.200611123
Holzachlag (Paseka)OsadaMartin Čejka 10.11.20068215-
Hurka (Hůrka)OsadaMartin Čejka 10.11.20061721
Sankt Thomas (Svatý Tomáš)OsadaBohumil Toms 8.11.200672813
Černá v Pošumaví (Černá v Pošumaví)Pivovar, lihovarBohumil Toms 7.11.200678-1
Vimperk (Vimperk)Pivovar, lihovarBohumil Toms 7.11.20062--1
Volary (Volary)Pivovar, lihovarBohumil Toms 7.11.200671411
Prachatice (Prachatice)Pivovar, lihovarBohumil Toms 7.11.2006---1
Stará Lhota (Stará Lhota)ObecJan Pohunek 6.11.2006-72-
Ratschin (Račín)OsadaPetr Bauer 5.11.2006-17--
Kupferberg - tvrz (Mědenec - tvrz)Hrad, zámek, tvrzPavel Beran 5.11.2006122-1
Krondorf - Sauerbrunn (Korunní - lázně)AnderePavel Beran 4.11.200622-4-
Schmiedeberg - Kallova továrna (Kovářská - Kallova továrna)TovárnaMarcela Gunázerová 4.11.2006453261
Plöckensteiner See - hütte (Plešné jezero - chata)Hotel, hostinec, chataBohumil Toms 3.11.20063--1
Moldauquelle (Prameny Vltavy)Hotel, hostinec, chataBohumil Toms 2.11.2006292733
Holzwerke Strunz, Aussergefild (Strunzova pila - Kvilda)TovárnaBohumil Toms 2.11.20069142
Christianberg (Křišťanov)ObecBohumil Toms 1.11.2006354333
Neugebau (Nový Svět)Církevní stavbaBohumil Toms 1.11.2006312-1
Böhmisch Röhren (České Žleby)Církevní stavbaBohumil Toms 1.11.2006341912
Kuschwarda (Strážný)Církevní stavbaBohumil Toms 1.11.2006241361
Zuderschlag - kostel Zvěstování Panny (Cudrovice - kostel Zvěstování Panny)Církevní stavbaBohumil Toms 1.11.20065312
Schwihau (Švihov)OsadaBohumil Toms 31.10.2006----
Frauenthal (Frantoly)OsadaBohumil Toms 31.10.200631132
Humwald (Chlum)OsadaBohumil Toms 31.10.2006811211
Hundsnurch (Koryto)OsadaBohumil Toms 31.10.20065114-
Schneiderschlag (Krejčovice)OsadaBohumil Toms 30.10.20063133-
Müllerschlag (Mlynářovice)OsadaBohumil Toms 30.10.2006941-
Guthausen (Dobrá)OsadaBohumil Toms 30.10.2006231--
Bierbruck (Můstek)OsadaBohumil Toms 30.10.2006-1322
Rummelbachtal - Restaurant Paradies (Rummelbachtal - Restaurace Paradies)Hotel, hostinec, chataPavel Beran 29.10.200652-1
Neugebau (Nový Svět)OsadaBohumil Toms 28.10.2006233-2
Poletitz (Boletice)OsadaBohumil Toms 28.10.2006153021
Hintring (Záhvozdí)OsadaBohumil Toms 28.10.2006111422
Sonnberg (Slunečná)OsadaBohumil Toms 28.10.2006444-
Hirschbergen (Jelení Vrchy)OsadaBohumil Toms 28.10.2006217731
Spitzenberg (Hory)OsadaBohumil Toms 28.10.20067-51
Deutsch - Haidl (Maňava)OsadaBohumil Toms 28.10.20062221
Haberdorf (Ovesná)OsadaBohumil Toms 28.10.200621521
Wolfsgrub (Vlčí Jámy)OsadaBohumil Toms 28.10.20063611
Krepenschlag (Křeplice)OsadaBohumil Toms 28.10.2006131-

*) ´1´ Zeitbilder/Ansichtskarten, ´2´ gegenwärtige Bilder, ´3´ andere Bilder'




Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist