EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Datenbankinhalt

Eintragszahl: 6840     Zobrazit setříděně podle Ortsname   Kategorie   Beigetragen   Eingegeben

Místa dle počátečního písmene:   A  B  C  D  E  F  G  H  Ch  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  X  Y  Z  

Die Seite zeigen: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137

OrtsnameKategorieBeigetragenEingegebenBilderArtikel
123
Zuderschlag - kostel Zvěstování Panny (Cudrovice - kostel Zvěstování Panny)Církevní stavbaBohumil Toms 1.11.20065312
Schwihau (Švihov)OsadaBohumil Toms 31.10.2006----
Frauenthal (Frantoly)OsadaBohumil Toms 31.10.200631032
Humwald (Chlum)OsadaBohumil Toms 31.10.2006811211
Hundsnurch (Koryto)OsadaBohumil Toms 31.10.20065114-
Schneiderschlag (Krejčovice)OsadaBohumil Toms 30.10.20063133-
Müllerschlag (Mlynářovice)OsadaBohumil Toms 30.10.2006941-
Guthausen (Dobrá)OsadaBohumil Toms 30.10.2006231--
Bierbruck (Můstek)OsadaBohumil Toms 30.10.2006-1322
Rummelbachtal - Restaurant Paradies (Rummelbachtal - Restaurace Paradies)Hotel, hostinec, chataPavel Beran 29.10.200652-1
Neugebau (Nový Svět)OsadaBohumil Toms 28.10.2006223-2
Poletitz (Boletice)OsadaBohumil Toms 28.10.2006253021
Hintring (Záhvozdí)OsadaBohumil Toms 28.10.2006111422
Sonnberg (Slunečná)OsadaBohumil Toms 28.10.2006344-
Hirschbergen (Jelení Vrchy)OsadaBohumil Toms 28.10.2006217731
Spitzenberg (Hory)OsadaBohumil Toms 28.10.20067-51
Deutsch - Haidl (Maňava)OsadaBohumil Toms 28.10.20062221
Haberdorf (Ovesná)OsadaBohumil Toms 28.10.200621521
Wolfsgrub (Vlčí Jámy)OsadaBohumil Toms 28.10.20063611
Krepenschlag (Křeplice)OsadaBohumil Toms 28.10.2006131-
Jandles (Mošna)OsadaBohumil Toms 28.10.2006485-
Oberschlag (Milešice)ObecBohumil Toms 28.10.2006195--
Wildberg (Kamýk)OsadaBohumil Toms 28.10.20062-11
Kolmberg (Plešivec)OsadaBohumil Toms 28.10.200654--
Schweinetschlag (Sviňovice)OsadaBohumil Toms 28.10.2006-31-
Schreinetschlag (Skříněřov)OsadaBohumil Toms 28.10.200611421
Albrechtschlag (Albrechtovice)OsadaBohumil Toms 28.10.2006-81-
Ernstbrunn (Arnoštov)OsadaBohumil Toms 28.10.20061024-4
Sedlmin (Sedlmín)OsadaBohumil Toms 28.10.2006391-
Schlag, Obirnsloge (Lažíšťko)OsadaBohumil Toms 28.10.2006372-
Schillerberg (Radvanovice)ObecBohumil Toms 28.10.200684731
Peterschlag (Petrovice)OsadaBohumil Toms 28.10.20061415
Sankt Adalbert (Svatý Vojtěch)OsadaPetr Bauer 21.10.200611414
Joachimsthal - Freudenstein (Jáchymov - Freudenštejn)Hrad, zámek, tvrzMarek Dibelka 21.10.200614321
Bader Mühle (Podhorní mlýn)MlýnPetr Bauer 17.10.2006-7-1
Röllermühle (Mlýn U Dvořáků)MlýnPetr Bauer 17.10.200615--
Zeberheisch (Dřevohryzy)ObecPetr Bauer 17.10.200611351
St. Joachimsthal - Uranfabrik (Jáchymov - továrna na uranové barvy)TovárnaMichal Urban 8.10.20069--1
Hammerhäuser (Hamry)SamotaAntonín Žampach 6.10.2006---1
Mähring (Domky Mariánské)OsadaAntonín Žampach 6.10.2006---1
Joachimsthal - k.k. Zigarrenfabrik (Jáchymov - tabáková továrna)TovárnaPavel Beran 1.10.200691-1
St. Joachimsthal - Bahnhof (Jáchymov - nádraží)NádražíMichal Urban 28.9.200621131
Neudörfel (Nová Víska)ObecVladimír Kraus 26.9.200611111
Alt-Hummel (Stará Homole)ObecVladimír Kraus 26.9.200621121
Sorge (Starosti)OsadaVladimír Kraus 26.9.2006-21-2
Ober-Rzebirze (Horní Šebířov)OsadaVladimír Kraus 26.9.200633022
Tschernischken, Czernischken (Černičky)OsadaVladimír Kraus 26.9.200611122
St. Joachimsthal - Bürgerliches Brauhaus (Jáchymov - pivovar)Pivovar, lihovarMarek Dibelka 29.8.200612---
Werlsgrün (Zálesí)OsadaMichal Urban 20.8.200611521
Heinrichstein (Na Strašidlech)Hotel, hostinec, chataMichal Urban 13.8.200642-1

*) ´1´ Zeitbilder/Ansichtskarten, ´2´ gegenwärtige Bilder, ´3´ andere Bilder'




Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist