EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Datenbankinhalt

Eintragszahl: 7050     Zobrazit setříděně podle Ortsname   Kategorie   Beigetragen   Eingegeben

Místa dle počátečního písmene:   A  B  C  D  E  F  G  H  Ch  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  X  Y  Z  

Die Seite zeigen: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141

OrtsnameKategorieBeigetragenEingegebenBilderArtikel
123
Zajatecký tábor a lesní ruský hřbitov (Zajatecký tábor a lesní ruský hřbitov)Nicht spezifizierenJiří Kripner 10.1.201211-1
Polabský mlýn (Polabský mlýn)Nicht spezifizierenRoman Havelka 15.1.2012-6-1
XXX (XXX)Nicht spezifizierenNespecifikováno 1.3.2012----
Rozhledna Hýlačka (Rozhledna Hýlačka)Nicht spezifizierenGabriela Průšová 6.4.20121---
Gefangenenlager nächst Karolinenhof bei Plan (Zajatecký tábor a hřbitov u Plané)Nicht spezifizierenK_P 7.8.201214-1
Ober Rostell - Mayerhof (Horní Roztyly - ovčín)Nicht spezifizierenKarel Hajný 19.10.2012---1
Schildberg (Štíty)Nicht spezifizierenradek zeman 2.12.201221--
Buchenkapelle (Kaple Panny Marie Pomocné)Nicht spezifizierenJiří Kripner 26.1.201352-2
Aloishöhe (Aloisova výšina - rozhledna)Nicht spezifizierenRobert Souček 13.2.201322-1
Kolmen (Chlum - rozhledna)Nicht spezifizierenRobert Souček 14.2.20131--1
Dornstbaude (Trniště - chata a rozhledna)Nicht spezifizierenRobert Souček 14.2.20136-12
Dreckschänke (Špinavá Putika)Nicht spezifizierenMartin Klíma 20.2.201312331
Krima - friedhof (Křímov - hřbitov)Nicht spezifizierenMilan Gruber Bouška 14.6.2015-5--
Cihelna (Cihelna)Nicht spezifizierenbecvary 14.8.2013----
Emahof (Emin dvůr)Nicht spezifizierenKamil Klusák 20.11.20133-1-
Usedlost Skalka (Usedlost Skalka)Nicht spezifizierenJiří Kripner 12.1.201436-1
Waltersruhe (Walterova hrobka)Nicht spezifizierenJiří Kripner 15.1.201423-2
Schweizerhaus (Švýcarský dům)Nicht spezifizierenJiří Kripner 22.1.201411-1
Bohnau (Banín)Nicht spezifizierenJaroslav Sadílek 27.12.2014-3--
Kaple Sv.Floriána (Kaple Sv.Floriána)Nicht spezifizierenJiří Kripner 22.2.201511-1
xxx (xxx)Nicht spezifizierenAdam Hauner 21.7.2015----
XXX (XXX)Nicht spezifizierenNespecifikováno 4.12.2015----
Horní Baldov (Horní Baldov)Nicht spezifizierenPetr Bílek 24.1.2016-21--
Chotuc - kostel a hřbitov (Chotuc - kostel a hřbitov)Nicht spezifizierenMarta Hálová 25.10.2016-611
Na Slatinách (Na Slatinách)Nicht spezifizierenBohumil Freisleben 22.11.2017-1611
Belowes (Běloves u Náchoda lázně)Nicht spezifizierenJiří Hemmer 6.12.20172019-1
Trojská lávka (Trojská lávka)Nicht spezifizierenPetr Podzemský 25.2.2018-8-1
Východočeské uhelné doly (Východočeské uhelné doly)Nicht spezifizierenJan Tomášek 8.11.2018--1-
Opava - Horní náměstí (Opava - Horní náměstí)Nicht spezifizierenJan Tomášek 29.5.2019--12
Čáslav - domky u Otakarovy bašty (Čáslav - domky u Otakarovy bašty )Nicht spezifizierenJan Tomášek 3.11.2019-11-
Tachau-Gänsbühl (Tachov-Gänsbühl)Městská částPavel Frýda 8.3.200714431
Budweis - Altstadt (České Budějovice - Staré město)Městská částMarek Leština 20.3.200762222
Aussig - Masaryk Strasse - Südteil (Ústí nad Labem - Masarykova ulice - jižní část)Městská částMiloš Miličevič 31.3.2007211221
Tyssa (Tisá - část)Městská částMilan Gruber Bouška 20.1.2008222-
Laun - Saazer Vorstadt (Louny - Žatecké předměstí)Městská částMiloš Miličevič 1.3.2008-22-
Kleinhan (Chanov)Městská částMilan Gruber Bouška 10.6.20081621
Aussig - Ostervorstadt (Ústí nad Labem - Ostrov)Městská částMiloš Miličevič 2.1.20091543-
Lichtauerstrasse (Volary - Lichtauerova ulice)Městská částKamil Klusák 5.6.20092562-
Wallern - Ringplatz , Prachatitzer strasse , Hellg (Volary - Náměstí a Prachatická ulice)Městská částKamil Klusák 17.9.20098031-
Friedhof Weinbrunn (hřbitov Weinbrunn)Městská částJirka Lulek 24.11.200916-1
Wallern - Am Weiger (Volary - Am Weiger)Městská částKamil Klusák 29.11.2009336--
Wallern - Bachzeile , Bohlhaus (Volary - Horní a Dolní Potoční ulice a Bohlhaus)Městská částKamil Klusák 7.12.200949101-
Plzeň-Rychtářka (Plzeň-Rychtářka)Městská částPavel Frýda 20.1.201026421
Wallern - Säumerstrasse (Volary - Soumarská ulice)Městská částKamil Klusák 21.1.2010--1-
Plzeň-U Jána (Plzeň-U Jána)Městská částPavel Frýda 11.2.201023621
Gründigmühle (Gründigův Mlýn)Městská částZdeněk Pechar 19.4.2010----
Královo Pole - Budovcova (Královo Pole - Budovcova)Městská částJan Tomášek 3.8.201011-1
Hochweg (Hochweg)Městská částZdeněk Pechar 31.8.2010----
Kronesberg (Kronesberg)Městská částMartin Kolovský 11.3.2011-2--
Wasserstadt (Wasserstadt)Městská částMartin Kolovský 11.3.2011----

*) ´1´ Zeitbilder/Ansichtskarten, ´2´ gegenwärtige Bilder, ´3´ andere Bilder'




Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist