EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Datenbankinhalt

Eintragszahl: 7053     Zobrazit setříděně podle Ortsname   Kategorie   Beigetragen   Eingegeben

Místa dle počátečního písmene:   A  B  C  D  E  F  G  H  Ch  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  X  Y  Z  

Die Seite zeigen: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142

OrtsnameKategorieBeigetragenEingegebenBilderArtikel
123
Brno - škrobárny (Brno - škrobárny)TovárnaJan Tomášek 30.10.2016-6-2
Oslavany - eletrárna (Oslavany - eletrárna)TovárnaJan Tomášek 12.12.2016-713-
Svratka - tkalcovna Brück (Svratka - tkalcovna Brück)TovárnaJan Tomášek 3.1.2017-4--
Mariánská huť - sklárna (Mariánská huť - sklárna)TovárnaJan Tomášek 3.1.2017-7--
Hugova huť (Hugova huť)TovárnaJan Tomášek 3.4.2017-3-1
Chotzen (Choceň - strojnický závod Josefa Koláře)TovárnaJan Tomášek 6.6.2017-2-1
Choceň - Josef Kudláček, výroba uzenářských strojů (Choceň - Josef Kudláček, výroba uzenářských strojů)TovárnaJan Tomášek 6.6.2017---1
Neobrom, výroba fotografických papírů (Neobrom, výroba fotografických papírů)TovárnaJan Tomášek 6.6.2017--21
Leitomischl (Litomyšl - Jan Vandas, továrna olejů a fermeže)TovárnaJan Tomášek 28.6.20171---
Vojtěšská huť (Vojtěšská huť)TovárnaJan Tomášek 8.7.2017----
Aussiger Schiffswerft (Ústecké loděnice)TovárnaMilan Gruber Bouška 12.8.201721611
Humpolec - továrna na vlněné látky (Humpolec - továrna na vlněné látky)TovárnaJan Tomášek 21.8.2017----
Šípkova cihelna (Šípkova cihelna)TovárnaJan Tomášek 28.8.2017-5--
Cihelna u Brňan (Cihelna u Brňan)TovárnaJan Tomášek 12.9.2017----
Týnec nad Sázavou - Brodce - přádelna bavlny (Týnec nad Sázavou - Brodce - přádelna bavlny)TovárnaMarkéta Janečková 2.4.201843-1
Kroměříž - Simonova továrna na uzeniny (Kroměříž - Simonova továrna na uzeniny)TovárnaJan Tomášek 17.8.2018-3-1
Milovy - sklárny (Milovy - sklárny)TovárnaJan Tomášek 3.10.201811--
I., II. a III. hamr (I., II. a III. hamr)TovárnaVladimír Kraus 27.10.2018-7-1
Bubílek a Grauer- továrna na pletené zboží (Bubílek a Grauer- továrna na pletené zboží)TovárnaJan Tomášek 15.12.201811-1
Šlapanice - Přádelna „Johann Reiff & Comp“ (Šlapanice - Přádelna „Johann Reiff & Comp“)TovárnaJan Tomášek 19.1.2019---1
Spinnerei in Franzthal (Přádelna v Dolině )TovárnaMilan Gruber Bouška 23.1.20197111
Kočov - porcelánka (dříve kostel sv. Jana) (Kočov - porcelánka (dříve kostel sv. Jana))TovárnaJan Tomášek 22.2.2019---1
Josef J. Salomon, továrna na sukno (Josef J. Salomon, továrna na sukno)TovárnaJan Tomášek 20.4.2019-211
Loděnice Libeňský ostrov (Loděnice Libeňský ostrov)TovárnaJan Tomášek 26.4.2019--11
Josef J. Salomon, textilní továrna III (Josef J. Salomon, textilní továrna III)TovárnaJan Tomášek 22.4.2019-1-1
Erdal Schuhwichs (Erdál - továrna na čistidla)TovárnaJan Tomášek 24.5.2019--11
Brünner Seifenfabrik Mira (MIRA brněnská továrna na mýdlo)TovárnaJan Tomášek 24.5.2019--32
Kosmos Čáslav (Kosmos Čáslav)TovárnaJan Tomášek 25.5.2019--22
Hořovické knížecí železárny Vrbnů v Komárově (Hořovické knížecí železárny Vrbnů v Komárově)TovárnaJan Tomášek 7.6.2019--11
Františčina huť u Adamova (Františčina huť u Adamova)TovárnaJan Tomášek 7.6.2019--11
Okříšky - prodej a výroba praček "ALFA Separator" (Okříšky - prodej a výroba praček "ALFA Separator")TovárnaJan Tomášek 23.6.2019--31
Osram (Osram)TovárnaJan Tomášek 30.6.20191-3-
ČKD Praha (ČKD Praha)TovárnaJan Tomášek 30.6.20194-25-
Avia Letňany (Avia Letňany)TovárnaJan Tomášek 30.6.20191-4-
Klamova huť Blansko (Klamova huť Blansko)TovárnaJan Tomášek 8.8.2019--2-
Adamovské železárny a strojírny (Adamovské železárny a strojírny)TovárnaJan Tomášek 21.8.201911--
Offermannova textilka (Offermannova textilka)TovárnaJan Tomášek 25.10.2019--11
Tesla Brno (Tesla Brno )TovárnaJan Tomášek 7.11.2019-121
Tesla Rožnov (Tesla Rožnov )TovárnaJan Tomášek 27.11.2019--81
Staré Město pod Landštejnem - Synagoge (Staré Město pod Landštejnem - synagoga)SynagogeAntonín Žampach 19.3.20067211
Markwarding - Synagoge (Markvarec - synagoga)SynagogeAntonín Žampach 4.4.2006-211
Slavonice - Synagoge (Slavonice - synagoga)SynagogeAntonín Žampach 4.4.2006---1
Jamnitz - Synagoge (Jemnice - synagoga)SynagogeAntonín Žampach 6.4.20061-21
Kaaden - Synagoge (Kadaň - synagoga)SynagogeMarcela Gunázerová 9.4.200694-1
Althart - Synagoge (Staré Hobzí - synagoga)SynagogeAntonín Žampach 11.5.2006-2-1
Rosenberg - Synagoge (Rožmberk nad Vltavou - synagoga)SynagogeMarek Leština 14.11.2006121632
Budweis - Synagoge (České Budějovice - synagoga)SynagogeMarek Leština 14.11.2006221334
Hroznětín - Synagoge (Hroznětín - synagoga)SynagogePavel Beran 31.12.2006111511
Tachau-Synagoge (Tachov-synagoga)SynagogePavel Frýda 17.2.20073226163
Eger-Synagoge (Cheb-synagoga)SynagogePavel Frýda 20.2.200722421

*) ´1´ Zeitbilder/Ansichtskarten, ´2´ gegenwärtige Bilder, ´3´ andere Bilder'




Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist