EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Datenbankinhalt

Eintragszahl: 7158     Zobrazit setříděně podle Ortsname   Kategorie   Beigetragen   Eingegeben

Místa dle počátečního písmene:   A  B  C  D  E  F  G  H  Ch  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  X  Y  Z  

Die Seite zeigen: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144

OrtsnameKategorieBeigetragenEingegebenBilderArtikel
123
Dům v Kozí ulici 205 (Dům v Kozí ulici 205)AndereBohumil Freisleben 23.9.2018--31
Hrad Veveří - oranžérie (Hrad Veveří - oranžérie)AndereJan Tomášek 1.10.2018-21-
Tüppelsgrün - Schwimmbad (Děpoltovice - plovárna)AndereMarkéta Janečková 12.10.20185---
Graslitz - Glassberg - Schwimbad (Kraslice - Sklená - koupaliště)AndereMarkéta Janečková 12.10.201894--
Trať Praha-Vysočany-Praha-Těšnov (Trať Praha-Vysočany-Praha-Těšnov)AndereVladimír Kraus 13.11.201811212
Zubří - obchod (Zubří - obchod)AndereJan Tomášek 9.12.201811--
Hadí lázně (Teplice - Hadí lázně)AndereJan Tomášek 10.12.201811--
Horní Cerekev - lom (Horní Cerekev - lom)AndereJan Tomášek 15.12.2018----
Herálec - pila (Herálec - pila)AndereJan Tomášek 1.1.2019111-
Brno - Lidická 75 (Brno - Lidická 75)AndereJan Tomášek 20.1.2019--11
Olomouc - Vila Hanse a Else Stratilových (Olomouc - Vila Hanse a Else Stratilových)AndereJan Tomášek 21.1.20191---
Olomouc - Telefonní zesilovací stanice (Olomouc - Telefonní zesilovací stanice)AndereJan Tomášek 21.1.201921--
Vrchlického sady (Vrchlického sady)AndereJan Tomášek 18.2.201911--
Železnice - dětské lázně (Železnice - dětské lázně)AndereJan Tomášek 20.3.2019---1
Hoffnung-Friedhof (Naděje-hřbitov)AndereVladimír Kraus 21.3.2019-3-1
Zámečníkův mlýn (Zámečníkův mlýn)AndereJan Tomášek 26.3.20191---
Masarykův okruh (Masarykův okruh)AndereJan Tomášek 2.4.2019--4-
Mnichovská průrva - nástupiště plavby na loďkách (Mnichovská průrva - nástupiště plavby na loďkách)AndereJan Tomášek 6.4.2019---1
Karlínský přístav (Karlínský přístav)AndereJan Tomášek 19.4.20191-3-
Praha 6 - Břevnov - Břevnovský mrakodrap (Praha 6 - Břevnov - Břevnovský mrakodrap)AndereMarkéta Janečková 21.4.201926-1
Žabovřesky - dům od Bohuslava Fuchse (Žabovřesky - dům od Bohuslava Fuchse )AndereJan Tomášek 1.5.2019----
Holubice - benzínová pumpa (Holubice - benzínová pumpa)AndereJan Tomášek 11.5.2019----
Ateliér sochařky Wichterlové (Ateliér sochařky Wichterlové)AndereJan Tomášek 30.5.2019--1-
Kasárna u Nové Huti (Kasárna u Nové Huti)AndereVladimír Kraus 20.6.2019-3-1
Ober Lichtenwalde Friedhof (Horní Světlá hřbitov)AndereVladimír Kraus 21.6.2019-4-1
Živnostenská banka (původní budova) (Živnostenská banka (původní budova))AndereJan Tomášek 1.7.2019--21
Kutná hora - Mincmistrovský dům (Kutná hora - Mincmistrovský dům)AndereJan Tomášek 10.7.2019--2-
Cihelna v Obřanech (Cihelna v Obřanech)AndereJan Tomášek 27.7.2019-1-1
První moravská spořitelna (předchozí budova) (První moravská spořitelna (předchozí budova))AndereJan Tomášek 2.8.2019--21
zahrady Prémonstránského kláštera Zábrdovice (zahrady Prémonstránského kláštera Zábrdovice)AndereJan Tomášek 9.8.201911-1
Neuberg bei Asch - Volkschulle (Podhradí - obecná škola)AndereJan Tomášek 9.8.20191-1-
Kralice - obchod se smíšeným zbožím (Kralice - obchod se smíšeným zbožím)AndereJan Tomášek 20.9.20191-2-
Bulhary Langerova cihelna (Bulhary Langerova cihelna )AndereJan Tomášek 20.9.2019--2-
Třebíč - valcha a dílny soukeníků (Třebíč - valcha a dílny soukeníků)AndereJan Tomášek 5.10.2019--1-
Pernink ZOO (Pernink ZOO )AndereJan Tomášek 23.10.2019--11
Brno - nárožní blok domů u Měnínské brány (Brno - nárožní blok domů u Měnínské brány)AndereJan Tomášek 9.11.2019--3-
Staré (primátorské, andělské) schody (Staré (primátorské, andělské) schody)AndereVladimír Kraus 2.1.2020-11-1
Vyšehradský přívoz (Vyšehradský přívoz)AndereJan Tomášek 7.1.2020--2-
Letovice - papírnictví u radnice (Letovice - papírnictví u radnice)AndereJan Tomášek 16.1.20201---
Česká státní spořitelna (pobočka Třebíč) (Česká státní spořitelna (pobočka Třebíč))AndereJan Tomášek 20.1.2020--1-
přívoz u Senoradského mlýna (přívoz u Senoradského mlýna)AndereJan Tomášek 9.3.2020---1
Rudolfinum - parlamentní vestavba (Rudolfinum - parlamentní vestavba)AndereJan Tomášek 19.3.2020---1
Náměšt nad Oslavou - železniční viadukt (Náměšt nad Oslavou - železniční viadukt)AndereJan Tomášek 22.3.20201-21
Zeidler Schule (Brtníky škola)AndereVladimír Kraus 25.3.2020-1-1
Praha 8 - vila Na Dlážděnce (Praha 8 - Vila Na Dlážděnce)AndereMarkéta Janečková 30.3.202012--
Petrovice-Skoupý: Bílkova vápenka (Petrovice-Skoupý: Bílkova vápenka )AndereJan Tomášek 1.4.2020-211
Dukovany - zámecký park (Dukovany - zámecký park)AndereJan Tomášek 7.4.2020---1
Žemličkova lhota - rybníky (Žemličkova lhota - rybníky)AndereJan Tomášek 8.4.2020--11
Kojetín u Petrovic - pila (Kojetín u Petrovic - pila)AndereJan Tomášek 9.4.20201---
původní sokolovna (Přerov - sokolovna Na Marku)AndereJan Tomášek 11.4.2020--21

*) ´1´ Zeitbilder/Ansichtskarten, ´2´ gegenwärtige Bilder, ´3´ andere Bilder'




Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist