EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Datenbankinhalt

Eintragszahl: 7053     Zobrazit setříděně podle Ortsname   Kategorie   Beigetragen   Eingegeben

Místa dle počátečního písmene:   A  B  C  D  E  F  G  H  Ch  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  X  Y  Z  

Die Seite zeigen: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142

OrtsnameKategorieBeigetragenEingegebenBilderArtikel
123
Barokní mlýn (Barokní mlýn)MlýnMarek Matys 16.9.20162-1-
Nikleisäge (Niklei pila)MlýnKamil Klusák 5.10.20162-1-
Hofmannsäge (Hofmannova pila)MlýnKamil Klusák 5.10.2016--1-
Böhmmühle II (Böhmův mlýn II)MlýnKamil Klusák 19.10.20161-2-
Pollakmühle (Pollakův mlýn)MlýnKamil Klusák 19.10.2016--1-
Böhmmühle I (Böhmův mlýn I)MlýnKamil Klusák 19.10.20161-1-
Nouzov (Nouzov)MlýnZdeněk Pechar 30.10.2016----
Maltschitzmühle (Malčický mlýn a pila)MlýnKamil Klusák 20.11.2016----
Ferklův mlýn (Ferklův mlýn)MlýnJan Tomášek 20.1.2017-1--
Porschův mlýn (Porschův mlýn )MlýnJan Tomášek 20.1.2017-1--
Bad Kunnersdorf - Mühle (Lázně Kundratice - mlýn č.p. 59)MlýnJan Tomášek 20.1.2017-1--
Bad Kunnersdorf - Mühle und Säge (Lázně Kundratice - mlýn a pila č.p. 45)MlýnJan Tomášek 20.1.2017-1--
Boudecký mlýn (Boudecký mlýn)MlýnVladimír Kraus 13.3.2017-4--
Zadní Maškův mlýn (Maškův mlýn)MlýnJan Tomášek 11.4.2017-2--
Jarmirnmühle (Jaroměř - mlýn)MlýnKamil Klusák 23.4.2017--1-
Unterhaidmühle (Dolní Dvořiště - mlýn)MlýnKamil Klusák 23.4.20171-1-
Matouškův mlýn (Matouškův mlýn)MlýnJan Tomášek 23.4.2017-211
Vrchní mlýn (Vrchní mlýn)MlýnJan Tomášek 24.4.2017-1--
Sieber Mühle (Sieber Mühle)MlýnMilan Gruber Bouška 25.6.2017-12-
Klevetův mlýn (Klevetův mlýn)MlýnJan Tomášek 30.7.201711--
Mlýn v Nezamyslicích (Mlýn v Nezamyslicích)MlýnJan Tomášek 1.8.2017--2-
Parní automatický mlýn Jaroslava Gärtnera (Parní automatický mlýn Jaroslava Gärtnera)MlýnJan Tomášek 28.8.2017-6--
Větrný mlýn v Hlubočanech (Větrný mlýn v Hlubočanech)MlýnJan Tomášek 12.9.2017121-
Větrný mlýn v Bohdalicích (Větrný mlýn v Bohdalicích)MlýnJan Tomášek 12.9.2017-11-
Mlýn v Kučerově (Mlýn v Kučerově)MlýnJan Tomášek 12.9.2017-1--
Krajíčkův mlýn (Krajíčkův mlýn)MlýnJan Tomášek 19.9.2017--1-
Mlýn Poušov (Mlýn Poušov)MlýnJan Tomášek 19.9.2017----
Větrný mlýn ve Vážanech (Větrný mlýn ve Vážanech)MlýnJan Tomášek 29.9.2017-21-
Neumühle (Novodvorský mlýn)MlýnEda Saksun 29.10.20171131
Větrný mlýn na Holém kopci (Větrný mlýn na Holém kopci)MlýnJan Tomášek 2.11.2017----
Mlýn v Pusté Rybné (Mlýn v Pusté Rybné)MlýnJan Tomášek 1.1.2018-11-
Hartmanův mlýn (Hartmanův mlýn )MlýnJan Tomášek 1.1.20181---
Dolanský mlýn (Dolanský mlýn)MlýnVladimír Kraus 11.5.2018-4-1
Panský mlýn (Panský mlýn)MlýnJan Tomášek 3.10.20181---
Rumpolder Mühle (Rumpoltův mlýn)MlýnJan Tomášek 1.1.2019111-
mlýn v Králově poli (mlýn v Králově poli)MlýnJan Tomášek 9.3.20191-11
Brněnské Ivanovice - mlýn Královka (Brněnské Ivanovice - mlýn Královka)MlýnJan Tomášek 15.5.2019---1
mlýn Zmrhal (mlýn Zmrhal)MlýnJan Tomášek 20.6.2019--1-
Orpus - Fischerzeche (Mezilesí - Důl Fischer)ZechePavel Beran 6.1.200761-1
Orpus - Dorothea Zeche (Mezilesí - Důl Dorothea)ZechePavel Beran 7.1.20071211
Sankt Joachimsthal - Bergwerks - Göpel (Jáchymov - Žentour)ZecheMarek Dibelka 1.3.200791-1
Cínovec - Rudné doly (Cínovec - Rudné doly)ZecheMiloš Miličevič 19.5.200721--
Důl Šalamoun (Důl Šalamoun)ZecheOndřej Dedek 30.5.2007111-
Důl Julius III. v Kopistech (Důl Julius III. v Kopistech)Zechekarfik.josef 22.12.2007----
Havířov - Bergwerk Dukla (Havířov - důl Dukla)ZecheMiloš Miličevič 19.6.20081-1-
Důl Hohenegger (Důl Hohenegger)ZecheJan Polakovič 30.6.200831-1
Maria Radtschitz - Bergbau Kohinoor II (Mariánské Radčice - důl Kohinoor II)ZecheMiloš Miličevič 13.7.2008-3--
Willomitz - Stammwerk (Vilémov - důl Stamm)ZecheZbyněk Kopenec 3.4.20094--1
Sehrles -Prokop Grube (Zahořany - důl Prokop)ZecheZbyněk Kopenec 28.10.2011111-1
Julius V. (Julius V.)ZecheMartin Rožek ml. 5.2.2012----

*) ´1´ Zeitbilder/Ansichtskarten, ´2´ gegenwärtige Bilder, ´3´ andere Bilder'




Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist