EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Datenbankinhalt

Eintragszahl: 7053     Zobrazit setříděně podle Ortsname   Kategorie   Beigetragen   Eingegeben

Místa dle počátečního písmene:   A  B  C  D  E  F  G  H  Ch  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  X  Y  Z  

Die Seite zeigen: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142

OrtsnameKategorieBeigetragenEingegebenBilderArtikel
123
Hermsdorf (Heřmánky)ObecPavel Beran 1.4.2005--2-
Habicht (Jestřabí)ObecPavel Beran 1.4.2005332-
Geppertsau (Keprtovice)ObecPavel Beran 1.4.2005--2-
Liebenthal (Luboměř p. Strážnou)ObecPavel Beran 1.4.2005--2-
Stadt Liebau (Město Libavá)ObecPavel Beran 1.4.20051284-
Milbes (Milovany)ObecPavel Beran 1.4.20053-31
Epperswagen (Nepřívaz)ObecPavel Beran 1.4.2005223-
Neueigen (Nová Ves nad Odrou)ObecPavel Beran 1.4.2005--3-
Neudorf (Nové Oldřůvky)ObecPavel Beran 1.4.2005--31
Ölstadtl (Olejovice)ObecPavel Beran 1.4.20051-31
Prusinowitz (Ranošov)ObecPavel Beran 1.4.2005133-
Rudelzau (Rudoltovice)ObecPavel Beran 1.4.20057321
Schlock (Slavkov)ObecPavel Beran 1.4.2005--3-
Schmeil (Smilov)ObecPavel Beran 1.4.20052-2-
Altwasser (Stará Voda)ObecPavel Beran 1.4.200537165-
Haslicht (Varhošť)ObecPavel Beran 1.4.2005-223-
Gross Waltersdorf (Velká Střelná)ObecPavel Beran 1.4.200510-2-
Kriegsdorf (Vojnovice)ObecPavel Beran 1.4.2005--3-
Siegertsau (Zigartice)ObecPavel Beran 1.4.20051-3-
Seifen (Sejfy)ObecPavel Beran 1.4.2005262262
Buchwald (Bučina)ObecPavel Beran 11.7.2005296231
Dobrusch (Dobročkov)ObecPavel Beran 11.7.20057981
Hodenitz (Hodonice)ObecPavel Beran 11.7.2005163-
Hatzles (Hodslav)ObecPavel Beran 11.7.2005-112-
Hörwitzl (Hořičky)ObecPavel Beran 11.7.2005583-
Perschetitz (Horní Brzotice)ObecPavel Beran 11.7.2005-23-
Maltschbach (Horní Malše)ObecPavel Beran 11.7.20052322
Ogfolderhaid (Jablonec)ObecPavel Beran 11.7.2005221463
Johannesdorf (Janova Ves)ObecPavel Beran 11.7.2005----
Steinköpfelhäuser (Kamenná Hlava)ObecPavel Beran 11.7.200594012
Kleppen (Klepná)ObecPavel Beran 11.7.2005-221
Reith (Kleštín)ObecPavel Beran 11.7.2005----
Fürstenhut (Knížecí Pláně)ObecPavel Beran 11.7.2005407392
Linden (Linda)ObecPavel Beran 11.7.2005112-
Haselbach (Lísková)ObecPavel Beran 11.7.20052630411
Loislisches Gereith (Lojzova Paseka)ObecPavel Beran 11.7.20053-11
Haidl (Lomek)ObecPavel Beran 11.7.20051-51
Lopatne (Lopatné)ObecPavel Beran 11.7.20053-2-
Reith (Loutka)ObecPavel Beran 11.7.20051-21
Lobiesching (Lověšice)ObecPavel Beran 11.7.20051---
Lobieschinger Ruben (Lověšické Rovné)ObecPavel Beran 11.7.2005----
Irresdorf (Lštín)ObecPavel Beran 11.7.20051153-
Ludwigsberg (Ludvické Hory)ObecPavel Beran 11.7.20051-21
Linden (Machnatec)ObecPavel Beran 11.7.2005--2-
Mosetstift (Mackova Lhota)ObecPavel Beran 11.7.2005-1031
Kleindrossen (Malá Strašeň)ObecPavel Beran 11.7.2005210--
Klein Kuchlitz (Malý Chuchelec)ObecPavel Beran 11.7.2005-7--
Klein Heinrichschlag (Malý Jindřichov)ObecPavel Beran 11.7.2005-631
Böhmisch Haidl (Maňávka)ObecPavel Beran 11.7.200591021
Martetschlag (Martínkov)ObecPavel Beran 11.7.2005-122-

*) ´1´ Zeitbilder/Ansichtskarten, ´2´ gegenwärtige Bilder, ´3´ andere Bilder'




Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist